Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected DM u gradu GP 1.7 I 4375 I Žalba na The Families Gang

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7495
Players nickname
toma_hadzizdravkovic
Suspect ID
4375
Date of violation
May 10, 2022
Time of violation
15:36
Proofs
https://youtu.be/uz55MJLAn-w

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
Ovo je blago rečeno za Warna. Situacija je bila ovakva, vozilo smo zaustavili kolega i ja zbog neposjedovanja registracije na vozilu. U tom trenutku ID 32 šalje lokaciju na PDA uređaj . Dolazi The Families Gang i naravno pola njih ima zelenu odjecu pola njih nema zelenu odjecu . (GP 1.7 Svi članovi bande moraju nositi gornji dio i hlače u boji svoje bande) . Član koji me ubio nema ništa zeleno na sebi čak mu ni auto nije zeleno. Došli su tu izdali nam 33 zahtjeva i ja jednostavno nisam mogao da ocjenim šta oni žele od mene. "Uključi stanicu", "stani tu", "udji u vozilo" i još jedno 10 rečenica koje ja nisam čuo i od tolike buke ja sam bio skroz zbunjen. Ne znam da li je došao meni neko pomoći ili me pokušavaju robati . Na sve strane Dranje uši su mi probili. Još je rekao imaš 3 Sekunde a ne 5. Ali opet u gradu se sve dešava,a ovo se sve desilo jer je jedna njihova članica trebala da plati kaznu od cca 10k . Kao da oni pokažu da su bitni u gradu. Molim Vas kaznite ih sve maksimalnom mogućom kaznom . Da im ne padne na pamet skršiti ništa . Ovo je bruka i sramota.
 

Ajdin Luxury

Vendetta on top!
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
156
U pitanju uopste nije The Families Gang jer vidiš da je samo jedan nosio zeleno sto znaci da je samo jedan čovjek tu iz The Familiesa. Potrebo je 3+ ljudi za warn organizacije, a tu ne vidim ništa sto nije dozvoljeno. Koliko znam dobio si upozorenje da ideš odatle tako da bezvese si napravio Report. Idući put pazi koga zaustavljas 🙃
6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti. | UPOZORITI
 

assc

Player
Player
Joined
Mar 18, 2022
Messages
200
Ovo je blago rečeno za Warna. Situacija je bila ovakva, vozilo smo zaustavili kolega i ja zbog neposjedovanja registracije na vozilu. U tom trenutku ID 32 šalje lokaciju na PDA uređaj . Dolazi The Families Gang i naravno pola njih ima zelenu odjecu pola njih nema zelenu odjecu . (GP 1.7 Svi članovi bande moraju nositi gornji dio i hlače u boji svoje bande) . Član koji me ubio nema ništa zeleno na sebi čak mu ni auto nije zeleno. Došli su tu izdali nam 33 zahtjeva i ja jednostavno nisam mogao da ocjenim šta oni žele od mene. "Uključi stanicu", "stani tu", "udji u vozilo" i još jedno 10 rečenica koje ja nisam čuo i od tolike buke ja sam bio skroz zbunjen. Ne znam da li je došao meni neko pomoći ili me pokušavaju robati . Na sve strane Dranje uši su mi probili. Još je rekao imaš 3 Sekunde a ne 5. Ali opet u gradu se sve dešava,a ovo se sve desilo jer je jedna njihova članica trebala da plati kaznu od cca 10k . Kao da oni pokažu da su bitni u gradu. Molim Vas kaznite ih sve maksimalnom mogućom kaznom . Da im ne padne na pamet skršiti ništa . Ovo je bruka i sramota.
AHAHAHAHAH, reci samo jesi cuo za rp mozda? normalno da ce gangsteri doc spasit svoje. trebali bi gledat vas dvojicu kako cete dati kaznu il sta vec njihovom clanu bez da mu pomognu? a ti si isto neki supermen i ne bojis se 6 puski? i kakve veze ima sto ne nosi gang boju? jel radi nesto kao gang, neki event ili nesto? i kako znas da je on clan families? jel doso na event pa mora doci gang autom? i kazes "Kao da oni pokažu da su bitni u gradu" a sta si ti? obican smrdo iz pd koji ne zna nis drugo koristit osim pistolja i pravit se pametan po forumu a jedino si ti napravio fearrp i tvoj pametni kolega, oni nisu doslovno nista prekrsili. sretno u "nabijanju warna"
 

Nikolaa Zidar

🚬
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
359
Brojilo se tebi i pre 3, te zadnje 3 nek si srecan sto si dobio, uopste nismo dosli ko families vec da pomognemo doticnima sa POV-a
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
Ovo je bruka i sramota za ovakvu komunikaciju na forumu. Ovo zaslužuje i ban na forumu. A to pravilo “kada ste izvan geta” na tvoju žalost ne vrijedi u gradu. Al vjerovatno nisi bio na času kad se to učilo. Vjerovatno nisi zadovoljan svojim životom pa na RP glumiš frajera. Kako znam da je famili? Pa ova “djevojka” je zaustavljena i pisalo joj je da je član bande The familis. Drugo došla su dva jugulara iz tog ganga. Poslije toga dolazi jos vozilo odakle zna lokaciju? Ko je poslao lokaciju? Vjerujte od danas nećete smjeti da pisnuti gradom. Sve ću vas u skladu sa zakonom tretirati. A sve snimam. Stisni pa uradi nešto Non RP. Bezobraznice jedan. Sad na spavanje .
 

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
Ovo je bruka i sramota za ovakvu komunikaciju na forumu. Ovo zaslužuje i ban na forumu. A to pravilo “kada ste izvan geta” na tvoju žalost ne vrijedi u gradu. Al vjerovatno nisi bio na času kad se to učilo. Vjerovatno nisi zadovoljan svojim životom pa na RP glumiš frajera. Kako znam da je famili? Pa ova “djevojka” je zaustavljena i pisalo joj je da je član bande The familis. Drugo došla su dva jugulara iz tog ganga. Poslije toga dolazi jos vozilo odakle zna lokaciju? Ko je poslao lokaciju? Vjerujte od danas nećete smjeti da pisnuti gradom. Sve ću vas u skladu sa zakonom tretirati. A sve snimam. Stisni pa uradi nešto Non RP. Bezobraznice jedan. Sad na spavanje .
Druze nemoj da krenemo da vas gazimo po gradu za ovo "Vjerujte od danas nećete smjeti da pisnuti gradom" ne budi tako siguran da vam ne smemo nista u gradu
 

Nikolaa Zidar

🚬
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
359
Ovo je bruka i sramota za ovakvu komunikaciju na forumu. Ovo zaslužuje i ban na forumu. A to pravilo “kada ste izvan geta” na tvoju žalost ne vrijedi u gradu. Al vjerovatno nisi bio na času kad se to učilo. Vjerovatno nisi zadovoljan svojim životom pa na RP glumiš frajera. Kako znam da je famili? Pa ova “djevojka” je zaustavljena i pisalo joj je da je član bande The familis. Drugo došla su dva jugulara iz tog ganga. Poslije toga dolazi jos vozilo odakle zna lokaciju? Ko je poslao lokaciju? Vjerujte od danas nećete smjeti da pisnuti gradom. Sve ću vas u skladu sa zakonom tretirati. A sve snimam. Stisni pa uradi nešto Non RP. Bezobraznice jedan. Sad na spavanje .
Lepi moj, to sto je pisalo se zove MG, dosla su 2 jugulara pa? Lokacija je poslata i to nije MG, komunikacija nije oduzeta, OC pretnje da ce se nabijati warnovi, high admins reagujte, LP.
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
Jedva cekam admin da pregleda sve ovo . Ima materijala odličnog. Sto reportam sam sebe? Radi fear RP? Pa vi ste meni izdali 33 zahtjeva i vas 10 vas je izdavalo. I kojom logikom ja mogu da ispunim sve zahtjeve ? Vaša dranja? Šta znaci “ajmo pljb ajmo plj ajmo imaš 3 sekunde plj” ako mi možete prevesti jer momak očigledno nije imao u školi svojoj neki jezik da nauči komunicirati normalno.
 

Ajdin Luxury

Vendetta on top!
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
156
Ovo je bruka i sramota za ovakvu komunikaciju na forumu. Ovo zaslužuje i ban na forumu. A to pravilo “kada ste izvan geta” na tvoju žalost ne vrijedi u gradu. Al vjerovatno nisi bio na času kad se to učilo. Vjerovatno nisi zadovoljan svojim životom pa na RP glumiš frajera. Kako znam da je famili? Pa ova “djevojka” je zaustavljena i pisalo joj je da je član bande The familis. Drugo došla su dva jugulara iz tog ganga. Poslije toga dolazi jos vozilo odakle zna lokaciju? Ko je poslao lokaciju? Vjerujte od danas nećete smjeti da pisnuti gradom. Sve ću vas u skladu sa zakonom tretirati. A sve snimam. Stisni pa uradi nešto Non RP. Bezobraznice jedan. Sad na spavanje .
AHAHAHHAHAHA ja ne vjerujem. Kakvom času kada se to učilo u čemu ti pričaš? A to kad ste izvan ghetta logično da vrijedi i u gradu i izvan grada, a to za ban na forumu ne zaslužujem samo sam objasnio zašto smo tako postupili i zašto nisi trebao ni reportati, a to sto gledaš da je u Families ja opasan MG. Sad na spavanje sto bi ti rekao 😂
 

assc

Player
Player
Joined
Mar 18, 2022
Messages
200
Ovo je bruka i sramota za ovakvu komunikaciju na forumu. Ovo zaslužuje i ban na forumu. A to pravilo “kada ste izvan geta” na tvoju žalost ne vrijedi u gradu. Al vjerovatno nisi bio na času kad se to učilo. Vjerovatno nisi zadovoljan svojim životom pa na RP glumiš frajera. Kako znam da je famili? Pa ova “djevojka” je zaustavljena i pisalo joj je da je član bande The familis. Drugo došla su dva jugulara iz tog ganga. Poslije toga dolazi jos vozilo odakle zna lokaciju? Ko je poslao lokaciju? Vjerujte od danas nećete smjeti da pisnuti gradom. Sve ću vas u skladu sa zakonom tretirati. A sve snimam. Stisni pa uradi nešto Non RP. Bezobraznice jedan. Sad na spavanje .
HAAHHAHAHAHAHA malo i mg a, svega tu ima, kako ti znas IG da je ona clan familiesa? malo se koriste strukture na pd-a? znas da je to strogo zabranjeno? i sta bi trebalo znaciti ovo "djevojka" u navodnicima? kazes odakle znaju lokaciju? da nisi mozda vidio da je id 32 poslao lokaciju na pocetku? necemo smjeti pisnuti gradom od vas? da se bojimo vas s tim pistoljima? necu pricati o ove zadnje dvije pljacke sta vam se desilo...
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
AHAHAHHAHAHA ja ne vjerujem. Kakvom času kada se to učilo u čemu ti pričaš? A to kad ste izvan ghetta logično da vrijedi i u gradu i izvan grada, a to za ban na forumu ne zaslužujem samo sam objasnio zašto smo tako postupili i zašto nisi trebao ni reportati, a to sto gledaš da je u Families ja opasan MG. Sad na spavanje sto bi ti rekao 😂
Sretno. Ne plači više molim te.
 

assc

Player
Player
Joined
Mar 18, 2022
Messages
200
A SAD NAAA SPAVANJEEEE pd
Jedva cekam admin da pregleda sve ovo . Ima materijala odličnog. Sto reportam sam sebe? Radi fear RP? Pa vi ste meni izdali 33 zahtjeva i vas 10 vas je izdavalo. I kojom logikom ja mogu da ispunim sve zahtjeve ? Vaša dranja? Šta znaci “ajmo pljb ajmo plj ajmo imaš 3 sekunde plj” ako mi možete prevesti jer momak očigledno nije imao u školi svojoj neki jezik da nauči komunicirati normalno.
neko ooc vrijedanje? malo govoris da nismo zadovoljni svojim zivotom ooc i sad jos kazes da covjek "nije" ucio svoj jezik i da ne zna komunicirati?
 

assc

Player
Player
Joined
Mar 18, 2022
Messages
200
Jedva cekam admin da pregleda sve ovo . Ima materijala odličnog. Sto reportam sam sebe? Radi fear RP? Pa vi ste meni izdali 33 zahtjeva i vas 10 vas je izdavalo. I kojom logikom ja mogu da ispunim sve zahtjeve ? Vaša dranja? Šta znaci “ajmo pljb ajmo plj ajmo imaš 3 sekunde plj” ako mi možete prevesti jer momak očigledno nije imao u školi svojoj neki jezik da nauči komunicirati normalno.
aha materijala da ohladis malo u demorganu, pozz
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom