Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
9197
Players nickname
Ilija sprdandzija
Suspect ID
13530
Date of violation
May 14, 2022
Time of violation
0:07
Proofs
https://youtu.be/aqepp5SAIbg

vin disel

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
62
Momci su ubijali u gradu ja sam prisao i pitao sta se desava a isao sam peske jer smo drazili familiju da reidamo i prisao sam liku id 13530 sta se desava sve se vidi na snimak
 

Stele Mardeljano

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
38
Momci su ubijali u gradu ja sam prisao i pitao sta se desava a isao sam peske jer smo drazili familiju da reidamo i prisao sam liku id 13530 sta se desava sve se vidi na snimak
Decko nemoj da se brukas po forumu, aj mi kazi kako ces da raidujete vas dvojica pametni? i ako ti je krivo sto nemas ruke i ne znas ni da vodis familiju a ni da pucas, to nije nas problem. Dodjes pre toga psujes, vredjas i onda kad dobijes k*** onda se zalis.
 

Stele Mardeljano

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
38
I ubio je devojku sto je bila iza kola lepo se vidi snimak kako puca prema smeru kolima
A i sad cete i vi na Forum jer ste ubijeni i vratili ste se posle 4-5 minuta, a po pravilima servera ne smete 15 min da se vracate na to mesto. nauci prvo pravila poz
 

vin disel

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
62
Decko nemoj da se brukas po forumu, aj mi kazi kako ces da raidujete vas dvojica pametni? i ako ti je krivo sto nemas ruke i ne znas ni da vodis familiju a ni da pucas, to nije nas problem. Dodjes pre toga psujes, vredjas i onda kad dobijes k*** onda se zalis.
Omg ja se nisam ni pucao ne gubi se admini ce ovo da rese a ti mi ne komentarisi
 

Ivan_Royal

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jan 24, 2022
Messages
57
Ljudi psuju i mutuju da su to radili, dosli da napadaju hvale se kako su oni Capone za koje nikad cuo nisam. Izginu onda nije proslo 3minuta vracaju se i ubijaju ljude. BRUKAAAAAAAAA.
 

vin disel

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
62
Ljudi psuju i mutuju da su to radili, dosli da napadaju hvale se kako su oni Capone za koje nikad cuo nisam. Izginu onda nije proslo 3minuta vracaju se i ubijaju ljude. BRUKAAAAAAAAA.
Mene kolko na srv ljudi znaju tebe ne zna ni pola toliko samo cu ti reci ilija sprdandzija
 

Noxile

URKE ON TOP BIT**ES
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
157
Pre svega moje postovanje,dete ne moze da vodi porodicu i mi normalno dosli da vidimo porodice i vi nas roknuli,niej uredu sa vae strane.Iskreno vam porucujem da kupite ruke i ukucate kod URKE ON TOP za 2% popust.U sto kracem roku ce te saznati ko je Urke i sta sve moze uciniti (;


URKE ON TOP BITCHES
 

Ivan_Royal

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jan 24, 2022
Messages
57
Smejanje, koeficijent inteligencije mi klinjo ne dozvoljava da se sa tobom raspravljam. Tako da se pretvori u gumicu i brisi, nebitan si.
 

Ivan_Royal

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jan 24, 2022
Messages
57
Momci su ubijali u gradu ja sam prisao i pitao sta se desava a isao sam peske jer smo drazili familiju da reidamo i prisao sam liku id 13530 sta se desava sve se vidi na snimak
postavi ceo pov i onaj deo kada ste vi nas pucali
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom