Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
7495
Players nickname
toma_hadzizdravkovic
Suspect ID
377
Date of violation
May 16, 2022
Time of violation
17:55
Proofs
https://youtu.be/TGYenhSu_ls

reedjii

๐Ÿšฌ
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
350
Jesi to ti na slici. Ljubi te majka, ko da te poplava izbacila. :cool:

au-sine-ti-se-bodes.gif
 

boteo

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
146
Ulazim u PD Hoda lice sa revolverom regularno po PD-u ja ga pitam zbog ฤega on skakuฤ‡e ko kokoลก. Prilazi vratima koje mogu otvoriti samo ljudi iz PD Organizacije prolazi kroz njih kao da ih nema, i vraฤ‡a se meni i govori kako su mi vrata neka tamo otkljuฤana. Bio sam svjedok joลก jedne situacije koje naลพalost nisam snimio, doลกli su njih 4 , jedan od tih je bio 377 i ubili su lika a stajali su niลกta nisu radili i odmah nakon toga ga oลพivjeli. Predstavljali se kao koperfildi. I kada sam rekao sad ฤ‡e veฤ‡a sila , brzinom svjetlosti su se ispalili.
iskreno da sam na tvom mjestu ja bi ih smjesta na lomaฤu stavio
 

Knezbre96

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
105
Ulazim u PD Hoda lice sa revolverom regularno po PD-u ja ga pitam zbog ฤega on skakuฤ‡e ko kokoลก. Prilazi vratima koje mogu otvoriti samo ljudi iz PD Organizacije prolazi kroz njih kao da ih nema, i vraฤ‡a se meni i govori kako su mi vrata neka tamo otkljuฤana. Bio sam svjedok joลก jedne situacije koje naลพalost nisam snimio, doลกli su njih 4 , jedan od tih je bio 377 i ubili su lika a stajali su niลกta nisu radili i odmah nakon toga ga oลพivjeli. Predstavljali se kao koperfildi. I kada sam rekao sad ฤ‡e veฤ‡a sila , brzinom svjetlosti su se ispalili.
ti se decko bodes, brisi ovo pocrkace ljudi od smeha
 

Diablo Daytona

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
760
Nakon pregleda dokaza, odluฤio sam Prihvatiti ovu ลพalbu.
  • ID : 377 dobice kaznu za PG
Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom