Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
15159
Players nickname
Bogi Ackerman
Suspect ID
15942, 13029
Date of violation
Jun 2, 2022
Time of violation
16:20
Proofs
https://youtu.be/XSbFbwp9N6Q

Velja Corleone

I am not perfect, But i am Limited EdItIoN :)
Player
Joined
Apr 28, 2022
Messages
43
da neko sprema pare? kaze covek koji je baitao da bi ukrao auto za 150k
Pa kao sto je jedan pametan covek napomenuo "Ko jos kupuje Alfu" cak i ako nemas mozga shvatices da je moguca namestaljka.

A ako gledamo bait, zar to nije dozvoljeno on nije morao da dodje na tu lokaciju. I jos jedna stvar 375k je u pitanju :D
 

1N.OnlyPikeks

Player
Player
Joined
May 29, 2022
Messages
214
Pa kao sto je jedan pametan covek napomenuo "Ko jos kupuje Alfu" cak i ako nemas mozga shvatices da je moguca namestaljka.

A ako gledamo bait, zar to nije dozvoljeno on nije morao da dodje na tu lokaciju. I jos jedna stvar 375k je u pitanju :D
nije dozvoljeno ono raditi. warn dobijas i to 2 za bait i za rdm
 

Velja Corleone

I am not perfect, But i am Limited EdItIoN :)
Player
Joined
Apr 28, 2022
Messages
43
nije dozvoljeno ono raditi. warn dobijas i to 2 za bait i za rdm
Sine ti majke mi nisi normalan, prvo ja uopste nisam znao da je ta Alfa u pitanju, drugo ako hocemo pravi RP u stvarnom zivotu je takodje normalno da te neko pozove ti nasednes i najebes, ukljucite mozak dok igrate. Glupani.
 

1N.OnlyPikeks

Player
Player
Joined
May 29, 2022
Messages
214
Sine ti majke mi nisi normalan, prvo ja uopste nisam znao da je ta Alfa u pitanju, drugo ako hocemo pravi RP u stvarnom zivotu je takodje normalno da te neko pozove ti nasednes i najebes, ukljucite mozak dok igrate. Glupani.
nauci pravila sine
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom