Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

reedjii

🚬
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
366
Informacije
1. Vaše ime u RL: Milos
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-6h
5. Vaš Diskord: redji#0006
6. Vaše Ingame ime: MIki Reyli
7. Vaš ID: 6458

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?


Dosadio mi je roleplay i zelim da se vratim u admine. Takodje, volim pomagati ljudima.

2. Koje su vaše prednosti?

Vec sam upoznat sa komandama, i sa svime vezanim za admine, takodje imam dosta iskustva u roleplayu.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Brzo se iznerviram

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?

Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Nemam biznis
 
Last edited:

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h – 8h na dan
5. Vaš Diskord: mirkic#1654
6. Vaše Ingame ime:
Walter Willson
7. Vaš ID

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Želim postati admin kako bi uveo pravdu u grad i sredio dosta stvari u gradu, počevši od kršenja pravila, dosta novih igrača uđe kako bi ubijalo druge igrače iz zabave te njih treba uvesti na pravi put, želim pomoći igračima i riješiti njihove probleme te im davati savjete da bi ih uputio na pravi put. Volio bih pomoći ostaloj administraciji Grand RP kako bi roleplay servera se poboljšao kako bi Grand RP bio jedan od najboljih roleplay servera.

2. Koje su vaše prednosti?
-Poznajem RP pravila te većinu pravila servera
-Ponajviše ozbiljnost te poštovanje prema svima
-Najviše se trudim u svojim zadacima
-u svakom trenutku imam POV situacije

3. Koje su vaše najveće slabosti?
ponekad se nadem u trenutcima gdje se lago iznerviram makar to je rijetko.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Neposedujem biznis.
 
Last edited:

Spreaty

Make everyone know your name
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
131
1. Vaše ime u RL Patrick
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 5-8
5. Vaš Diskord theycallmerich#5793
6. Vaše Ingame ime Tycho West
7. Vaš ID 6237

Prijavljujem se za: Asistent Administracije

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati asistent admina?
Znam da admini imaju dosta posla pa bih im htio pomoci
2. Koje su vaše prednosti?
Snalažljiv sam i znam dosta o serveru jer sam vec dugo na njemu
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam ih
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Informacije
1. Vaše ime u RL : Danilo
2. Vaše godine : 26
3. Vremenska zona : +1
4. Prosječna aktivnost na dan : Koliko je potrebno
5. Vaš Diskord : MajorDD#9576
6. Vaše Ingame ime : Major Obama
7. Vaš ID : 4712

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? Zato sto smatram da svojim znanjem, iskustvom, poznavanjem skripte i sistema funkcionisanja servera kao i svih pravila samog servera mogu da doprinesem i admin timu i funkcionisanju servera
2. Koje su vaše prednosti? Igram skoro od pocetka servera i Rp-ao sam i na strani state i na strani crime, bio lider vise puta, tako da mi samo iskustvo daje prednost
3. Koje su vaše najveće slabosti? Strogo kaznjavanje
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Nemam biznis.
 

Adonis Zabataa

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
412
Informacije
1. Vaše ime u RL :Adonis
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5-7 sati
5. Vaš Diskord :Bojkic#9869
6. Vaše Ingame ime : Adonis Zabata
7. Vaš ID : 295
Prijavljujem se za: Asistent Administracije

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati asistent admina?

Već dugo igram na server(1god+)i smatram da bi sa svojim znanjem koje sam pokupio kroz igranje mogao dosta doprinjeti svojoj funkciji Asistent Administracije te samim time pomoc naravno adminima
2. Koje su vaše prednosti?
Brzo i efikasno se snalazim u situacijama sto i treba ovom poslu brzina to jeste ažurnost naravno radeći to sve bez greske
Veoma sam strpljiv i znam komunicirati sa ljudima tu sam uvek da pomognem bilo kome u bilo kojoj situaciji
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam ih
 
Last edited:

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime: Diego Papa
7. Vaš ID: 34178


1. Zašto želite postati admin?
Moj razlog je da sam sve sto sam želio sam ispunio osim da budem lider neke organizacije, a rp-e mi je dosadilo i zelim se isprobati u nekom iskusnijim radom te novim kolegama i novom radnjom koja je jako drugacija nego rp. Vecinom mog rp-a je putovo po razno raznim bandama tipa Mara unta, Los Santos Vagos, Ballas, Grote street Families, Bloods i tu su moje prve i najdraze organizacije, a to su: LSPD-u, NG-u i SAHP-u. Shvacam da je tesko raditi posao admina i tesko se naviknuti na drugaciji rad, ali vjerujem u sebe da mogu ispuniti taj posao i vrlo brzo se naviknuti na to jer ja to ŽELIM.

2. Koje su vaše prednosti?
-strpljiv
-mudar
-snalažljiv
-aktivnost
-ljubaznost prema igracima

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Naravno.

Hvala na pažnji sretno drugim kandidatima!!!
 

Swain Darkin

Well-Known Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
218
Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 11h
5. Vaš Diskord: Djordjevic__#1971
6. Vaše Ingame ime: Swain Darkinn
7. Vaš ID: 28197

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Evo ovako... Ima par validnih razloga zbog kojih bi hteo biti admin ovog najboljeg roleplay servera na balkanu. Imam zaista jako puno iskustva sa rp-om. Bio sam admin vec i znam sve komane. Zeleo bih da pomognem igracima u odredjenim situacijama. Maksimalno bih se zalagao i trudio se da radim sto brze i bolje. Na prvu ruku se nisam proslavio kada sam bio admin ali to je bilo davno. Mislim da sam sada mnogo vise upucen u stvari, obiljniji sam i spreman sam da dokazem da imam nivo odgovornosti da budem admin.
2. Koje su vaše prednosti? Pored toga sto sam veoma aktivan ima jos dosta prednosti. Veoma sam strpljiv i imam razuma prema svim igracima. Uvek sam tu da pomognem, resim konflitke, situacije koje kvare RP. Najveca prednost sto se tice RP-a je to sto znam pravila veoma dobro. Nisam ih ucio vec sam ih za dugacki vremenski period igranja naucio kroz razne situacije.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja slabost je brzopletost... Volim da uradim sto bolje, a brze. Mali problem u brzopletosti je taj sto u zurbi nekad napravim greskicu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da, spreman sam.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, prodao bih.
 
Last edited:

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10h
5. Vaš Diskord:
Cane#6098
6. Vaše Ingame ime: Cane Silni
7. Vaš ID: 18028

1. Zašto želite postati admin?
-Zelim postati asistent administracije iz razloga sto zelim da pomognem svojom aktivnoscu na serveru ostalim ljudima i takodje pocetnicima.

-Smatram da sam osoba od pomoci i da mogu svakom novom igracu na nasem projektu pruziti pomoc i objasniti sve sto im je potrebno.

2. Koje su vaše prednosti?
-Jako sam strpljiva osoba.

-Znam da se snadjem u svakoj situaciji.
-Jako sam druzeljubiva i dobra osoba,zelim svakome pomoci i jako sam ljubazan prema svima.
-Aktivan sam na dan 7+h i smatram da cu za to vreme sto vise pomoci igracima na nasem projektu.


3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Posedujem jednu slabost a to je da ne volim da osoba kojoj zelim da pomognem bude bezobrazna i ne ljubazna prema meni.


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?

-Ne,bas iz tih razloga se prijavljujem za asistenta kako bi mogao da i dalje RP-am i isto vremeno pomazem nekoj osobi.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Ne,prijavljujem se za asistenta administracije.




8EhtuQG.gif
 

Aleksandar Elementaler

Player
Player
Joined
Feb 5, 2023
Messages
86
1. Vaše ime u RL: Aleksandar
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5. Vaš Diskord:
Acadzedaj#1519
6. Vaše Ingame ime: Aleksandar Elementaler
7. Vaš ID
: 9975

1. Zašto želite postati admin?
1.1 Zelim postati admin jer volim pomagati ljudima.
1.2 Zelim proci kroz iskusenje kao administrator
1.3 Mislim da mi je ovo najbolja odluka koju sam doneo u toku RP-a.

2. Koje su vaše prednosti?
2.1 Imam strpljenja
2.2 Uvek bih saslusao obe strane i profesionalno bih doneo odluku.
2.3 Moja prednost je da znam dobro pravila i znam se snaci u bilo kojoj situaciji.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
3.1 Znam da se jako iznerviram kad ljudi budu jako bezobrazni i brecaju se.


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
4.1 Pa ako bi postojala neka sansa da nastavim nekim delom i RP zivot bilo bi super. Takodje bih voleo biti i forum administrator ukoliko je to moguce.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
5.1 Da, neposedujem biznis.
 

Ivan Radovic

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
49
Informacije
1. Vaše ime u RL:Ivan
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10 sati
5. Vaš Diskord:Ivan5#2491
6. Vaše Ingame ime:Ivan Rich
7. Vaš ID:16279

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim biti admin zato što sam dosta upoznat sa rpom i samim serverom.Takodje volim da pomazem ljudima i nevolim kad se krse pravila pa bih hteo i to da sprecim.
2. Koje su vaše prednosti?
Mogu da saslusam svakog.Razmislim pre nego sto donesem neku odluku.Vrslo sam strpljiv.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nepravda i Kada su ljudi Toxic prema nekom.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis
 

Bonnie Sanchez

Player
Player
Joined
Aug 21, 2022
Messages
88
Informacije
1. Vaše ime u RL: Katarina
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
Radnim danima: 4-8h
Vikendom: 6h+
5. Vaš Diskord: Shinzokica#1323
6. Vaše Ingame ime: Bonnie Morningstar
7.
Vaš ID: 28518
Prijavljujem se za: Asistent Administracije

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati asistent admina?

U ovom trenutku htela bih da se prijavim za asistenta administracije i samim tim pomognem admin timu i igracima koliko je u mojoj mogucnosti. Generalno sam tip osobe koja voli da bude apsolutno spremna za neku poziciju pre nego sto se za istu prijavi. Iz istog razloga se nisam prijavljivala ni za lidera neke organizacije, sve dok ne budem smatrala da posedujem sva potrebna znanja da adekvatno obavljam tu poziciju. Ukoliko bih u ovom trenutku postala asistent, smatram da bih time polako stekla i dovoljno iskustva u administraciji da u trenutku kad budem htela da postanem admin mogu i tu poziciju obavljati savesno.

2. Koje su vaše prednosti?
Trudim se da budem pravedna i saslusam svaciji problem. U organizacijama u kojima sam se nalazila, iako je bilo ljudi iznad mene po ranku uvek su se meni clanovi obracali sa problemima i pitanjima i trudila sam se da im se nadjem na raspolaganju. Posedujem veliki nivo strpljenja za nove ljude kojima treba nesto objasniti i nekoliko godina sam i OOC radila kao korisnicka podrska dok sam studirala. Kao neko ko je stariji od prosecnog igraca, trudim se da ne ulazim u bespotrebne rasprave i drame vec resim svaki problem mirnim putem.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Umem biti asocijalna i nekad mi vise prija da ne ulazim na discord vec samo budem in game i radim nesto svoje nevezano za ostale ljude.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,211
Iduci pozvani za admin interview danas ( 12.03.2023 ) u 20:00 su:

Jordan Gonzalezz | 16184 | zizasace#5295
Hadziba Nafakali | 28427 | Direktor #6269
Aleksandar Elkhabib | 11041 | Arsenovic#1917
Luka Bartolovic | 25352 | Luka.#4415
MIki Reyli | 6458 | redji#0006
Walter Willson | 6178 | mirkic#1654
Tycho West | 6237 | theycallmerich#5793
Aleksandar Elementaler | 9975 | Acadzedaj#1519
Ivan Rich | 16279 | Ivan5#2491
Bonnie Morningstar | 28518 | Shinzokica#1323
 

Miki Delon

Player
Player
Joined
Jun 10, 2022
Messages
506
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord:Miki Black#9904
6. Vaše Ingame ime: Miki Black
7. Vaš ID:24602

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin zato jer mi je vec dosadio RP,to mi je prvi glavni razlog,samim time znam da sam sposoban za ovo i da mogu puno doprineti kao admin.Isto tako zelio bi i volio bi pomagati novim igračima u RP-u.Ovo bi bili neki glavni razlozi!!

2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su da sam odgovoran i volim saslusati druge kako i šta.Znam da ljudi vole kada admini brzo odgovaraju i stizu samim time nastojao bih se maksimalno truditi da brzo odgovaram i pomazem drugima da poboljsam RP drugima i sebi.Imam iskustva sa dosta RP servera .Znam dosta dobro oko ove platforme.Volio bih pomagati i kazniti kad ce biti potrebno,naravno ljepse bi mi bilo da pomazem nego kaznjavam ali ako se mora kazniti i to se radi!

3. Koje su vaše najveće slabosti?
To da nekad nisam tu ali to je rijetko, brzo se iznerviram.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?

Da,naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Nemam biznis ali DA.
 

Adonis Zabataa

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
412
Informacije
1. Vaše ime u RL :Adonis
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5-7 sati
5. Vaš Diskord :Bojkic#9869
6. Vaše Ingame ime : Adonis Zabata
7. Vaš ID : 295


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim postati admin kako bi svo svoje iskustvo koje sam pokupio kroz godinu dana igranja ovog RP-a iskoristo u dobru svrhu i pomogao ljudima koji igraju ovaj server.Sasvim sam siguran da bi bio odlican kao admin jer poznajem sva RP pravila.
Imam iskustva sa raznim organizacijama i svim sferama ovog Servera.Zelio bi se oprobati u necemu novom jer znam da bi obavljao odlican posao kao admin (Ovo su samo neki od razloga)
2. Koje su vaše prednosti?
Moje glavne prednosti su sto sam strpljiv i odgovoran,brzo ucim i imam veliko samopouzdanje u sebe.Dao bi sve od sebe kako bi svoj posao obavljao brzo i bez greske.Pruzio bi dosta vremena i paznje igracima kojima je potrebna neka pomoc jer znam odlično komunicirat sa ljudima.Osim pomaganja kaznjavo bi ljude koje krse pravila ovog Servera i time smanjio krsenje pravila na minimum sa mojom predanošću za ovaj posao.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ne volim ljude koji su bezobrazni
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Da,bez riječi
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da,naravno
 
Last edited:

Stiven Ricardo

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
69
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10h
5. Vaš Diskord:
Cane#6098
6. Vaše Ingame ime: Cane Silni
7. Vaš ID
: 18028

1. Zašto želite postati admin?
-Zelim postati asistent administracije iz razloga sto zelim da pomognem svojom aktivnoscu na serveru ostalim ljudima i takodje pocetnicima.
-Smatram da sam osoba od pomoci i da mogu svakom novom igracu na nasem projektu pruziti pomoc i objasniti sve sto im je potrebno.


2. Koje su vaše prednosti?
-Jako sam strpljiva osoba.
-Znam da se snadjem u svakoj situaciji.
-Jako sam druzeljubiva i dobra osoba,zelim svakome pomoci i jako sam ljubazan prema svima.
-Aktivan sam na dan 7+h i smatram da cu za to vreme sto vise pomoci igracima na nasem projektu.


3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Posedujem jednu slabost a to je da ne volim da osoba kojoj zelim da pomognem bude bezobrazna i ne ljubazna prema meni.


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-Ne,bas iz tih razloga se prijavljujem za asistenta kako bi mogao da i dalje RP-am i isto vremeno pomazem nekoj osobi.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Ne,prijavljujem se za asistenta administracije.




8EhtuQG.gif
 

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
519
1.Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h – 12h na dan
5. Vaš Diskord: ᴍɪᴋɪ#2515
6. Vaše Ingame ime:
Mihailo Faith
7. Vaš ID 3306

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Želim postati asistent adminstracije zato sto zelim i volim pomagati ljudima. Jako sam dugo na ovom projektu i znam kako server i skripta rade.
2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivan,brz,snalazljiv,strpljiv.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Lako se iznerviram.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno.(Asistent admina)

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Ne posedujem biznis.
 

Diego Papa

Player
Player
Joined
Dec 26, 2022
Messages
151
1. Vaše ime u RL: Adijan
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10
5. Vaš Diskord: Bojankvakicbajro#9281
6. Vaše Ingame ime: Diego Papa
7. Vaš ID: 34178


1. Zašto želite postati admin?
Moj razlog je da sam sve sto sam želio sam ispunio osim da budem lider neke organizacije, a rp-e mi je dosadilo i zelim se isprobati u nekom iskusnijim radom te novim kolegama i novom radnjom koja je jako drugacija nego rp. Vecinom mog rp-a je putovo po razno raznim bandama tipa Mara unta, Los Santos Vagos, Ballas, Grote street Families, Bloods i tu su moje prve i najdraze organizacije, a to su: LSPD-u, NG-u i SAHP-u. Shvacam da je tesko raditi posao admina i tesko se naviknuti na drugaciji rad, ali vjerujem u sebe da mogu ispuniti taj posao i vrlo brzo se naviknuti na to jer ja to ŽELIM.

2. Koje su vaše prednosti?
-strpljiv
-mudar
-snalažljiv
-aktivnost
-ljubaznost prema igracima

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Naravno.

Hvala na pažnji sretno drugim kandidatima!!!
 

Lale

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
59
Informacije
1. Vaše ime u RL: Lazar
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord:Ryze#6890
6. Vaše Ingame ime:Lale Ryze
7. Vaš ID:6123

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?


Pa volim da RolePlay-am al voleo bih i da pomazem ljudima tako sto bi na svako njihovo pitanje dao odgovor(Voleo bih da postanem Aisstent Administracije)

2. Koje su vaše prednosti?

Jako dugo igram na ovom projektu i znam kako i sta, takodje znam vecinu pravila i kako stvari funkcionisu!

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Iznerviram se brzo

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?

Ne jer zelim da postanem assisten administracije

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):

Da

Hvala na citanju prijave🥰
giphy.gif
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
320
Informacije
1. Vaše ime u RL: Igor
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-6h
5. Vaš Diskord: igi#6002
6. Vaše Ingame ime: Igi Jokovic
7. Vaš ID: 10701

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin?

Prijavljujem se i želio bih postati asistent administracije zato što smatram da mogu pomoći dosta ljudima i vrijeme koje provedem uciniti korisno i sebi i ostalima.
Mislim da imam veliko znanje i iskustvo jer sam mnogo vremena proveo na projektu i zelim da to iskoristim kao asistent u pomoci ostalim igracima.

2. Koje su vaše prednosti

Strpljiv sam, sve provjerim dva puta prije nego sto uradim i trudim se da to bude precizno i tacno, mirnijim putem rijesavam probleme i uvijek nadjem kompromis.

3. Koje su vase najvece slabosti?

Sto se posla asistenta administracije tice, nemam ni jednu slabost koja bi me sprijecavala da ovo obavljam dobro kako za sebe, tako i za druge.

4. Hocete li biti spremni napustiti RP zivot da bi postali admin?

Ne, jer zelim postati asistent administracije i nastaviti RP.

5. Hocete li biti spremni prodati svoj biznis? ( Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Ne, zelim postati asistent.

Hvala na citanju. <3
 

Mark Petrovic

Player
Player
Joined
Nov 12, 2022
Messages
73
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10
5. Vaš Diskord: Marko Dimitrijevic#9352
6. Vaše Ingame ime: Mark Petrovic
7. Vaš ID:8282

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Želeo bih postati admin jer jako puno ljudima fali admin u nekim situacijama gde ljudi krse pravila i mislim da se razumem jer sam bio u jako puno Organizacijama.

2. Koje su vaše prednosti?

Moja prednosti su snazljivost, strpljivost i razumem se u rp jer sam ranije igrao na stranim serverima.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Moja najveća slabost je nepravda.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?

Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da, jer nemam biznis.

Srecno svima
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom