Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
8,966
Cestitam odabrani ste za admin intervju

Dzouni Boy#8941-Dzouni Don
Nexus#9487-Christina Alonso
Boka#6328-Muhamed Habibi
Lpavelic#6001-Leon Irac
VLADEXXD#1504-Vladimir Lukic
Siber#8684-Mate Zoric
david502#7110- David White
Seksi#7753-Angelo lee
Tom Chivas#6402-Tom Chivas

Intervju će biti sutra od 20:30 do 21:35 ( 07.01.2022 )
 

Svilac

Player
Player
Joined
Jan 6, 2022
Messages
29
Informacije
1. Vaše ime u RL: Tin
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+01
4. Prosječna aktivnost na dan:3 do 5 sati, vikendom i duže
5. Vaš Diskord: svilac#5438
6. Vaše Ingame ime: Svilac Tin
7. Vaš ID:1343

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Volio bih postati admin jer želim pomoći ljudima koji se ne mogu snaći u gradu i da odražavamo mir na serveru.
2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su te što sam bio u dosta organizacija i porodica pa imam dosta iskustva sa ljudima, imam iskustva sa pravilima i znam se snaći u pojedinim situacijama.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Bio sam u zatvoru jer nisam znao baš pravila (sad sam ih sa vremenom igranja naučio)
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da, spreman sam
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA, spreman sam
 

Seval Murinjo

Eros baby🤫
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
175
Informacije
1. Vaše ime u RL: Seval
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Nekada i vise od 12h
5. Vaš Diskord: Seval Murinjo#9070
6. Vaše Ingame ime: Seval Murinjo
7. Vaš ID: 269

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Iz prosto jednog razloga zato sto mi je RP dosadio i zelim nesto novo da naucim kroz administraciju
2. Koje su vaše prednosti? To sto sam nekad aktivan i vise od 12h na dan, posten sam
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim nepravdu ako sam u pravu nije mi problem uci u svadu da dokazem da sam u pravu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Apsolutno ionako nemam biznis
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Lovro
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-13h
5. Vaš Diskord: L0L3#0194
6. Vaše Ingame ime: Lovro Darkin
7. Vaš ID: 1777

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

-jednostavno mi je smor polako RP-ati a vec dugo igram na serveru i znam dosta toga kako funkcionira, znam pravila i voljan sam da naučim ono sto ne znam, već sam bio admin i bilo mi je stvarno zanimljivo biti admin.

2. Koje su vaše prednosti?
-mnogo sam aktivan, slušam sve naredbe, nisam tvrdoglav, volim pomagati drugima, znam lepo pričati s ljudima, znam pravila i šta bi trebao raditi kao admin, jako dobro sam upoznat sa serverom

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-mislim da bas nemam slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
-sada trenutno nisam, stvarno me smorio RP ali ne bih još uvijek htio napustiti RP te bih htio biti pomoćnik administracije iz tog razloga

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-nemam biznis
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Lovro
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-9 h
5. Vaš Diskord: kriliccc#6669
6. Vaše Ingame ime: Lovro Krilic
7. Vaš ID: 9984

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Htio bih prvenstveno pomoći administraciji i olaksati im posao, aktivan sam, volim pomagati, znam mirno rijesiti situaciju. Smorio me RP i zelim probati nauciti nesto novo kao Administrator GRP RS Servera.

2. Koje su vaše prednosti?
Aktivan sam, Slusam, Pomazem, Nisam Tvrdoglav, Smiren sam i drago mi je rijesiti situaciju na miran način i kada se svi lijepo slazemo. Znam RP Pravila 10/10 i Drzavna pravila takodjer jako dobro. Geto Pravila i Generalna Pravila znam iz iskustva jer sam vec bio na nekim Serverima Administrator

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje slabosti su da ne ralikujem neke boje.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Spreman sam napustiti RP zivot kako bi se pridruzio Administraciji.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam Biznis, ali i da imam svakako bi ga prodao.
 
Last edited:

Matej Shelby

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Oct 29, 2021
Messages
90
Cestitam odabrani ste za admin intervju

Dzouni Boy#8941-Dzouni Don
Nexus#9487-Christina Alonso
Boka#6328-Muhamed Habibi
Lpavelic#6001-Leon Irac
VLADEXXD#1504-Vladimir Lukic
Siber#8684-Mate Zoric
david502#7110- David White
Seksi#7753-Angelo lee
Tom Chivas#6402-Tom Chivas

Intervju će biti sutra od 20:30 do 21:35 ( 07.01.2022 )

1. Vaše ime u RL: Matej
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15 ovisno o školi, nekad manje
5. Vaš Diskord: Seksi#7753
6. Vaše Ingame ime: Angelo lee
7. Vaš ID:
6112

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

-Ispunjavam se na način da pomažem igračima, znači cilj mi je kao admin na određene načine pomagati igračima.
Večinski na serveru nema rp-a pa bih i to naveo kao jedan od razloga, zato bih se učlanio u administraciju.
Užitak bi mi bio biti član administracije.


2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivnost, možda neki veći doprinos donesem administraciji, brzinski bih mogao da odgovaram na postavljena pitanja.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Ne gledam na to.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
-Bih, naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Nemam biznis, a i da imam bio bih spreman.
 

Leon Irac

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
122
1. Vaše ime u RL: Leon

2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona GMT+0 (Irska)
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 5h
5. Vaš Diskord: Lpavelic#6001
6. Vaše Ingame ime: Leon Irac
7. Vaš ID: 3748

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Ja želim postati administrator kako bi mogao pomoći igračima da se najbolje provedu dok igraju RP. Isto volim kaznit igrače koji ne poštuju pravila. Volim slušati ljude koje se ne boje nešto reći i stoje za sebe. Mislim da posao koji admin ima je jako zanimljiv i nije lagan ali ja sam spreman za takav potez.

2. Koje su vaše prednosti?
Imam iskustva o RP-u šta nesmijem raditi i šta smijem raditi. Imam drugačiji timezone od balkana pa imam prednost ostati malo duže ili igrati ranije nego ostali igrači. Kad je 10 ujutro kod vas kod mene je 9.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Bio sam kažnjen oko 4 puta od administracija zbog nepravilnog igranja. Nije nikad bilo zbog vrijeđanja nego zbog mojeg slabo naučenih pravila. (Sad sam se poboljšao)

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da sam spreman da postanem admin

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis. I da imam dao bi prijatelju.

 
Last edited:

Ghost98

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
15
Informacije
1. Vaše ime u RL : Đorđe Mićić
2. Vaše godine : 23
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 12 - 13h
5. Vaš Diskord : Djole#5256
6. Vaše Ingame ime : Djole Papi
7. Vaš ID : 1868

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Pre svega želim da pomognem sadašnjoj administraciji pošto imam osecaj da imaju puno posla oko pomaganja drugim igračima i održavanjem rada servera kako treba. Takođe potrudio bih se da igrači što kraće čekaju na odgovor ili neki vid pomoći.

2. Koje su vaše prednosti?

Imam strpljenja da saslušam svačije mišljenje i da kroz priču rešavam razne probleme. Kao što sam naveo jako dugo vremena provodim u igrici i verujem da bih imao uticaja u lakšem radu sadašnje administracije.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Trenutno ih nemam.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Naravno da hoću.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Imam biznis i naravno da sam spreman da ga prodam.
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
1. Vaše ime u RL: Ante
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10 sati
5. Vaš Diskord: Siber#8684
6. Vaše Ingame ime: Mate Zoric
7. Vaš ID: 13311

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želio bih pomoći igračima koliko mogu i da ih naučim nekim novim stvarima što prije nisu znali. Na ovom serveru sam proveo dosta sati igranja i primjetio sam da pojedini igrači krše RP pravila i kravre drugima samo iskustvo igranja na serveru. Želio bih se iskušati u poslu administratora ovog servera te pokušati unaprijediti server.
2. Koje su vaše prednosti? Imam iskustva u poslu aministratora jer sam bio administrator na nekoliko većih FiveM servera. Znam gotovo sva pravila RP-a.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nevolim kad su igrači nepravedni na serveru i kad kvare doživljaj igranja drugim igračima..
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Ivke Zampa

Player
Player
Joined
Oct 20, 2021
Messages
16
1. Vaše ime u RL Marko Ivanovic
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona Srpska
4. Prosječna aktivnost na dan 7-9h
5. Vaš Diskord I V K E#8190
6. Vaše Ingame ime Marko Ivanovic
7. Vaš ID 4827

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Imam puno iskustva kao admin, zeleo bih doprineti serveru kako bi imali sto bolji rp i igraci i kako bi igracima uvek pomoc bila na raspolaganju, takodje jako mi se dopao vas server, igrao sam na engleskom do pre neki dan
2. Koje su vaše prednosti? Ceo dan sam aktivan, lepo saradjujem sa ljudima, proveo sam vec godinu ipo kao admin, uvek sam na raspolaganju, vrlo sam ljubazan
3. Koje su vaše najveće slabosti? Direktan sam, nepodnosim lazi, i stalno se borim za pravdu kada je to nemoguce
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 

Rodman Black

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
31
Informacije
1. Vaše ime u RL: Denis
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12 H
5. Vaš Diskord: rodman#0262
6. Vaše Ingame ime: Rodman Black
7. Vaš ID: 6671

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Nakon 2 meseca provedenog na ovom serveru iskusio sam dosta stvari što se tiče GRAND RPa i nakon toliko vremena sam izgubio zelju za samim roleplayom te bi voleo da pokusam još da postanem admin i nastavim da pratim situacije tokom roleplaya jer samo učestvovanje u istom mi više nema smisla.

2. Koje su vaše prednosti?

Kao što sam već rekao na serveru sam već 2 meseca i smatram da sam naučio dosta pravila. Možda ne pravila po samom broju ali generalno mogu pronaći neke greške kod igrača koje su mi tokom roleplaya smetale. Uz sve to voleo bih da nadodam da sam protivnik nepravde te u slučaju da postanem admin dao bih sve od sebe da igrači budu zadovoljni jer sam GRAND ne čini administracija već kvalitetni Roleplay igrači koji učestvuju u njemu.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Vecinu pravila sam naučio, ali smatram da mi fali još znanja te ću naučiti tokom samog učestvovanja u admin timu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Naravno, dostadilo mi vise da budem po porodicama i ogranizacija. Zato i imam želju da postanem admin i ostanem na GRANDU.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Prodao sam sve biznise koje sam imao, pare sam dosta poklonio i ostavio u kazinu. Ostala mi samo kuca i to cu prepisati IC drugaru.
 

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
44
1. Vaše ime u RL: Jovan Sretenovic
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-5h
5. Vaš Diskord: Jovan#8181
6. Vaše Ingame ime: Reynold Costello
7. Vaš ID: 1252

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Bukvalno sam tu od pocetka granda, od starta sam bio po drzavnim organizacijama, perfektno poznajem tu strukturu, od njihovih pravila do nacina rada, mislim da bih svojim znanjem pomogao trenutnoj administraciji u pravljenju granda boljim mestom za igru, poznajem pravila grada kao i pravila RolePlay-a to mi nece biti problem, iako nesto ne budem znao brzo ucim, trudicu se maksimalno da pomognem svakome ko zeli da nauci, ili mu je potrebna pomoc oko bilo cega, najvise bih se bazirao oko drzavnih struktura tu sam se pronasao od samog starta jer sam bio i lider SAHP-a, to bi mi najbolje leglo, samim tim da i njima probam da ucinim igru malko boljom nego sto je sada trenutno!
2. Koje su vaše prednosti? Brzo ucim, sagledavam situacije iz vise uglova, brz na delovanju, ozbiljan na postupcima,
3. Koje su vaše najveće slabosti? Pa verovatno da cu da poverujem lako dobrim ljudima ukoliko ih znam, takodje sa komandama na RAGE:MP nikada se nisam susretao sa tim ali mislim da nema velike razlike u istom od SAMP-a ili slicno.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Informacije
1. Vaše ime u RL: Miloš
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: CET
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10H
5. Vaš Diskord: Shomy McQueen#0001
6. Vaše Ingame ime: Shomy McQueen
7. Vaš ID: 2548

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


Voleo bih ponovo da pomažem ljudima, kao admin ranije napravio sam greške koje su bile ne dopustive. U međuvremenu skapirao sam neke stvari te bih voleo opet da pomažem ljudima bez ispada kao ranije.

2. Koje su vaše prednosti?

Volim detaljno da pojasnim ljudima ako im šta nije jasno. Pokušaću da balansiram odnos ticketi/forum žalbe jer smatram da je tako najbolje i najefektivnije.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Ni jedna više.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Ne posedujem biznis.
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Informacije:

1. Vaše ime u RL:
Uros
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: ypke#1864
6. Vaše Ingame ime: Urke Stojkovic
7. Vaš ID: 4840

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

- Smatram da ovaj server moze biti uspesan kada bi se pojedini igraci koji namerno krse pravila i unistavaju drugima igru, treba sankcionisati. Pritom, administrator je jedina pozicija na koju se nisam oprobao za svu ovu moju igru na serveru. Imam zelju pomoci i regulisati red na serveru.

2. Koje su vaše prednosti?
- Trud,rad,red,aktivnost

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Strogo reagovanje na nepravdu

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
- Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Nemam biznis
 

Matej Shelby

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Oct 29, 2021
Messages
90
1. Vaše ime u RL: Matej
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15 ovisno o školi, nekad manje
5. Vaš Diskord: Seksi#7753
6. Vaše Ingame ime: Angelo lee
7. Vaš ID: 6112

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
-Ispunjavam se na način da pomažem igračima, znači cilj mi je kao admin na određene načine pomagati igračima.
Večinski na serveru nema rp-a pa bih i to naveo kao jedan od razloga, zato bih se učlanio u administraciju.
Užitak bi mi bio biti član administracije.
Te također bi naučio nešto novo, vezano za zajednicu grandrp, odnosno servera i na taj način također potrudio zajedno sa vama pomoći u izgradnji zajednice.


2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivnost, možda neki veći doprinos donesem administraciji, brzinski bih mogao da odgovaram na postavljena pitanja.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Ne gledam na to.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
-Bih, naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Nemam biznis, a i da imam bio bih spreman.
 

Matej Shelby

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Oct 29, 2021
Messages
90
1. Vaše ime u RL: Matej
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15 ovisno o školi, nekad manje
5. Vaš Diskord: Seksi#7753
6. Vaše Ingame ime: Angelo lee
7. Vaš ID: 6112

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
-Ispunjavam se na način da pomažem igračima, znači cilj mi je kao admin na određene načine pomagati igračima.
Večinski na serveru nema rp-a pa bih i to naveo kao jedan od razloga, zato bih se učlanio u administraciju.
Užitak bi mi bio biti član administracije.
Te također bi naučio nešto novo, vezano za zajednicu grandrp, odnosno servera i na taj način također potrudio zajedno sa vama pomoći u izgradnji zajednice.


2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivnost, možda neki veći doprinos donesem administraciji, brzinski bih mogao da odgovaram na postavljena pitanja.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Ne gledam na to.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
-Bih, naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Nemam biznis, a i da imam bio bih spreman.
 

Petar Milic

Player
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
46
Informacije
1. Vaše ime u RL: Petar
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:4-7h
5. Vaš Diskord: Delja #2683
6. Vaše Ingame ime: PetarMilic
7. Vaš ID: 2512

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Primetio sam, da zbog toga sto na serveru nema WL, postoji dosta igraca koja ne znaju neka osnovna pravila RP-a, pa samim tim se i kvari citavu zamisao igre. Iz tog razloga zalim da svi igraci imaju posten RP shodan ovakvom popularnom serveru. Takodje bi volio i da postanem (ako ne upadnem u admine) asistent admina. Bilo bi mi vrlo zanimljivo da odgovaram na pitanja manje iskusnih igraca. Igram RP skoro dve godine i bio sam na raznim serverima sa WL poput paname i revolucije, tako da mislim da imam dosta iskustva i da sam vrlo kvlifikovan za posao admina ili asistenta admina.

2. Koje su vaše prednosti?: Umem dosta dobro da procenim situacije, volim da pomognem drugim, strpljiv sam i ne srljam unapred. Ne volim da pricam za sebe da sve znam sto se moze i primetiti u dole nevedenim manama.

3. Koje su vaše najveće slabosti?: Mozda moja najveca mana bi bila to sto ne bih bio dovoljno aktivan na serveru za jednog admina. Po nekoj mojoj proceni admin bi treba biti minimum 6 sati aktivan ali po gore upisanoj mojoj aktivnosti moze se reci da delimicno i upadam u taj opseg svoje procene.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?: Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-15h sati
5. Vaš Diskord: maarko#0448
6. Vaše Ingame ime: Mike Amiri
7. Vaš ID: 124

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Zeleo bih da pomognem igracima koji nisu upuceni kako stvari funkcionisu.Voleo bih da se oprobam u ulozi asistenta administracije.
2. Koje su vaše prednosti? Aktivan sam, igram gta 5 rp od 2019. a o sampu da ne pricam.Poznajem sva pravila server i RP pravila.Objektivan sam i komunikativan
3. Koje su vaše najveće slabosti? Trenutno mi nista ne pada napamet.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Asistent Administracije
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da ako to bude bilo potrebno
 
Last edited:

Luka Stevanovic

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
48
1. Vaše ime u RL: Kristijan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:12h
5. Vaš Diskord: Stxrmz#2214
6. Vaše Ingame ime: Capo Wixx
7. Vaš ID: 5030

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Kao prvo zeleo bih da pomognem bilo kome kome smeta neko ko krsi pravila. Zelim da kaznim igrace koji krse pravila da znaju za sledeci put da ih postuju. U RP-u sam postigao sve sto sam planirao pa mi je malo dosadilo, zelim to da dovedem na novi nivo gde pomazem ljudima. Igram RP vec skoro tri godine, bio sam admin vec na jednom SAMP serveru

2. Koje su vaše prednosti?: Drzim se svoje odluke, brzo razmisljam. Moja prednost je to sto ne srljam vec zelim da cujem pricu sa obje strane i prvo sagledam situaciju pa tek onda reagujem. Ljubazan sam i veoma strpljiv

3. Koje su vaše najveće slabosti?: Blag sam prema ljudima previse. Ne volim ljude koji lazu

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Nemam biznis, da imam prodao bih ga.
 

Lazar37

Player
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom