Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Luka Lopac

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
410
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aldo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: Luka Lopac#2095
6. Vaše Ingame ime: Luka Lopac
7. Vaš ID: 3301

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Vec sam jednom imao priliku biti admin, ali sam to upropastio pravljenjem glupih gresaka. Nakon toga sam 8 mjesec proveo u RP-u, obisao sve organizacije i naucio dosta novih stvari. Znam i uvjeren sam da se takve greske vise nikada nece ponavljati niti cu pokusavati raditi nesto slicno tome. Sada sa svim iskustvom koje imam i stvarima koje znam, zelim pomoci ostalim igracima u RP-u i zalagati se za server.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su to što sam dosta smiren i saslušam svaku stranu priče. Priznajem kada nisam u pravu, a kada jesam držim svoj stav do kraja. Smatram da imam podosta iskustva na ovom serveru posto sam prošao većinu organizacija.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje glavne slabosti su što ponekad znam bit brzoplet.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da hoću, monotonost u RP životu mi je dosadila.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis, a i nije mi ga se problem odreci
 

Vlada Flow

Player
Player
Joined
May 29, 2022
Messages
264
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vlada
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-12h
5. Vaš Diskord: vlada#6912
6. Vaše Ingame ime: Vladaa Nevolja
7. Vaš ID: 19485

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Zeleo bih postati assistent administracije na ovom serveru jer imam dosta iskustva, vec sam jednom bio assistent tako da znam kako stvari funkcionisu, smiren i strpljiv sam, volim da pomazem i dobro poznajem pravila. Imam vremena za sva pitanja i nikad mi nebi bilo tesko pomoci nekome kome je to potrebno.
2. Koje su vaše prednosti?
Veoma sam smiren u ozbiljnim situacijama i donosim dobre odluke.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ne volim nepravdu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Mislim da jos uvek nisam spreman napustiti svoj RP zivot, zbog toga se i prijavljujem za assistenta administracije.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Jos uvek ne zato se i prijavljujem za assistenta administracije.


giphy.gif

LSPD Chief of Staff
Marabunta Deputy Leader
USSS 00 Agent
 
Last edited:

Jack Caldrone

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
574
1. Vaše ime u RL: Bojan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-12h
5. Vaš Diskord: 𝚐𝚘𝚌𝚎𝚟 👽#9669
6. Vaše Ingame ime: Jack Caldrone
7. Vaš ID: 14407

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Uglavom igram puno vremena na Grand i ono zelim da budem admin zelim da radim ko admin da pomazem i gledam sto kako radi zato sto igracima treba to i da dodjemo do curatora neke org zelim da budem zaduzen za to da radim da se trudim i za neku org da bude ta org super

2. Koje su vaše prednosti?
-Uvek saslusavam obe strane
-Postujem vece cinove i vece od mene
-Veoma brzo ucim i veoma brzo svatam neke stvari sto su povezani za administracijom

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Brzo ludim zato sto ocu da bude sve u najboljem redu i da bude ispravno al se smirim kad sredim

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da
 

Lil Trajko

Player
Player
Joined
Mar 14, 2023
Messages
483
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 16-18 sati
5. Vaš Diskord: Trajko#3349
6. Vaše Ingame ime: Lil Trajko
7. Vaš ID: 40449

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Hteo bih postati admin zbog toga jer vidim da ima dosta novih igraca koji ne znaju pravila i da im pomognem da nauce kako pravilno igrati RP i da pomognem svakome kad bi trebalo. Postujem sve igrace i nikad ne bih krivo kaznio nekog ko mi se zamerio ili diskriminirao nekog. Hocu biti pomoc administraciji i olaksati im posao.

2. Koje su vaše prednosti?
Prethodno admin iskustvo od 2 godine, dobra komunikacija sa ljudima i efikasno resavanje problema.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nekada previse razmisljam o posledicama moga delovanja.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da , naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Nemam biznis ali DA.
 

Karlo SizzLing

Player
Player
Joined
Nov 5, 2022
Messages
72
1. Vaše ime u RL: Karlo
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord:KARLO#9380
6. Vaše Ingame ime: Karlo Handy
7. Vaš ID:22002

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim postati admin zato jer mi je vec dosadio RP,to mi je prvi glavni razlog,samim time znam da sam sposoban za ovo i da mogu puno doprineti kao admin.Isto tako zelio bi i volio bi pomagati novim igračima u RP-u.Ovo bi bili glavni razlozi!!

2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su da sam odgovoran i volim saslusati druge kako i šta.Znam da ljudi vole kada admini brzo odgovaraju i stizu samim time nastojao bih se maksimalno truditi da brzo odgovaram i pomazem drugima da poboljsam RP drugima i sebi.Imam iskustva sa dosta RP servera i sa administracijom.Znam solidno oko ove platforme.Volio bih pomagati i kazniti kad ce biti potrebno,naravno ljepse bi mi bilo da pomazem nego kaznjavam ali ako se mora kazniti i to se radi!

3. Koje su vaše najveće slabosti?
To da nekad nisam tu ali to je rijetko,te da se jako volim zezati,dosta sam šaljiv,ali u situacijama kada treba biti ozbiljan sam ozbiljan nema zezancije.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Da,naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Nemam biznis ali DA.
 

Ahmed Radetinac

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 10, 2023
Messages
626
1. Vaše ime u RL: Ahmed
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8
5. Vaš Diskord:ahmedd#3584
6. Vaše Ingame ime: Ahmed Radetinacc
7. Vaš ID:6381

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Do skoro sam bio u adminima, imam znanja i odredjenog iskustva i zelim da se vratim.Nekoliko puta sam pokusao da budem lider neke organizacije,nije mi poslo za rukom i mislim da bi najbolje bilo da se vratim u admine.Iz admina sam izasao zbog privatnih razloga i sada kad je sve reseno mislim da je vrijeme da se vratim.

2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su dobro poznavanje RP pravila i pravila servera.Mislim da mogu pomoci svim novim adminima i svim ostalim igracima.Moje znanje koje sam dobio kad sam bio admin i iskustvo koje imam mi moze pomoci da nastavim tamo gde sam stao. Bio sam curator LSPD-a, i admin koji moze pomoci svim liderima i igracima kako u state-u tako i u crime-u.Pretezno sam igrac koji je baziran na state organizacijama.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje najveca slabost je to da se jako nerviram u pojedinim situacijama.Kao admin bih to kontrolisao i pazio bih kako se ophodim prema drugim igracima!

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Da,naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
DA!
 

Sasa Ashee

Player
Player
Joined
Mar 3, 2023
Messages
63
Informacije
1. Vaše ime u: RLSasa
2. Vaše godine15
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:7-8 sati vikendom i vise
5. Vaš Diskord:sale#4046
6. Vaše Ingame ime Shayk Sasa
7. Vaš ID 30929

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? zelim postati pomocnik admina kako bih smanjio glavnim adminima posao oko nekih odgovora
2. Koje su vaše prednosti? moje prednosti su sto nisam tvrdoglav,uvek sam tu da pomognem
3. Koje su vaše najveće slabosti?slabosti su sto nisam siguran
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? prijaljujem se za pomocnika admina ali da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)nemam biznis
 

Ivan Radovic

Player
Player
Joined
Oct 2, 2022
Messages
46
Informacije
1. Vaše ime u RL:Ivan
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10 sati
5. Vaš Diskord:Ivan5#2491
6. Vaše Ingame ime:Ivan Rich
7. Vaš ID:16279

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim biti admin zato što sam dosta upoznat sa rpom i samim serverom.Takodje volim da pomazem ljudima i nevolim kad se krse pravila pa bih hteo i to da sprecim.
2. Koje su vaše prednosti?
Mogu da saslusam svakog.Razmislim pre nego sto donesem neku odluku.Vrslo sam strpljiv.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nepravda i Kada su ljudi Toxic prema nekom.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis
 

Vasilije Puntik

Player
Player
Joined
Aug 28, 2022
Messages
25
Informacije
1. Vaše ime u RL Vasilije
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona CEST
4. Prosječna aktivnost na dan 2-8h
5. Vaš Diskord ThePuntik#3285
6. Vaše Ingame ime Vasilije Puntik
7. Vaš ID 839

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim postati admin prvenstveno jer zelim i volim pomagati drugim igracima i mislim da bi mi dobro isla ta uloga
2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su te da sam strpljiv za sve situacije i znam dosta dobro pravila servera kao i RP pravila uvek cu pomoci nekom igracu ako je to potrebno, kao i da sam dosta ljubazan prema ostalim igracima
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja neveca slabost je nepravda
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?E sad to je malo drugacije pitanje od ostalih odgovor je da ali taj odgovor je takav iz razloga zato sto sam prosao kroz dosta rp situacija i zelim malo da gledam kakve su ostale i naravno u nekoj i pomoci ako je potrebno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) nemam biznis ali odrekao bih ga se kako bih preuzeo ulogu administratora na ovom projektu
 

Peki Drat

ЕСЛИ ХОЧЕШЬ БЫТЬ БОГАТЫМ ИДИ РАБОТАЙ СУКА
Player
Joined
Jan 28, 2023
Messages
333
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Pero
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10h
5. Vaš Diskord: ropebrt#5739
6. Vaše Ingame ime: Djordje Zajcev
7. Vaš ID: 38497


Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zelim da pomognem igracima Granda, da im omogucim izmedju ostalog imam i veliko iskustvo u vodjenju servera, dosta me zanimaju admin pozicije, voleo bih da se oprobam i ovde, jer kao sto mozete da proverite na mom nalogu izuzetno sam aktivan, pogotovo kao EMS radnik, svestan sam zadataka koje cu morati da ispunim, svoju poziciju necu iskoriscavati, postujem svaku osobu na ovom serveru, i svakog tretiram isto..
2. Koje su vaše prednosti? Dosta snalazljiv i brz u resavanju datih poslova, vrlo sam odlucan i ljubazan, i uvek direktan i iskren. Sposoban za rad u timu, uvek spreman pomoci sta god bilo u pitanju. Drzao sam svoj SAMP server, od 2014 do 2019 godine, jedan od najuspesnijih HardPlay servera, dosta znam sa ljudima..
3. Koje su vaše najveće slabosti? Volim perfekciju i savrsenost, stoga tezim ka tome da uvek tako bude..
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno.
 
Last edited:

Ricardo Zambada

Player
Player
Joined
Mar 27, 2023
Messages
215
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6 sati
5. Vaš Diskord: R1cardo#4677
6. Vaše Ingame ime:Ricardo Zambada
7. Vaš ID:36910

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Dosadio mi je Roleplay i jednostavno sam se odlucio da pokrenem novi put ka administraciji.Video sam kako drugi admini rade te mi se zelja povecala da stvorim put ka adminu.Imam dosta znanja te hocu da sa tim znanjem pomognem ovom projektu.Na jednom Five-M projektu sam bio u administraciji vise od godinu dana.Prikupio sam dosta znanja od toga i znam sta admin radi.Volim posao admina jer su oni ti koji resavaju nepravdu.Admini su ti ljudi koji nam pomazu i koji nam daju bolje uslove za igru, zahvalan sam njihovom radu te odlucujem da se prijavim za admina i da pomognem koliko je u mojoj moci.
2. Koje su vaše prednosti?
Imam pameti,brzo mogu da resim neku situaciju,strpljiv sam dosta

3. Koje su vaše najveće slabosti?
ne volim nepravdu, ne volim toxic ljude.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Nemam svoj biznis ali da pristao bih
 

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Milovan
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: Milovan#6973
6. Vaše Ingame ime: Milovan Krstic
7. Vaš ID: 4674

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

na ovom projektu sam od početka, prošao sam sve vrste RolePlay-a, od državnog službenika do kriminalca i običnog građanina. Sada želim postati admin jer mi je RP život postao dosadan i voleo bih da pomognem drugim igračima da imaju bolji RP jer sam video mnogo nepravde, u nekim situacijama. Imam dosta znanja što se tiče pravila i svega. Trudio bih se da ispunjavam svoju aktivnost jer sam takva osoba kada želim nešto da odradim do kraja, ja prosto to i uradim. Imam iskustvo kao lider pa smatram da ne bi mi predstavljalo problem kao admin. Pošto sam skoro ceo svoj RP život proveo u državnim organizacijama, probao bih da njih uputim da ne prave neke greške jer sam svedok tome kako se dešavaju svakodnevno.

2. Koje su vaše prednosti?
Posvećenost, trud, strpljivost.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ne volim nepravdu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 
Last edited:

Stefan Antetokouton

Player
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
41
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: +6
5. Vaš Diskord: Stefan Antetookounton#1957
6. Vaše Ingame ime: Stefan Antetookounton
7. Vaš ID:16562

1.Zasto zelite postati admin?
Dosta sam upoznat sa roleplay-om.Skoro od pocetka sam na ovom projektu i smatram da imam dosta iskustva.Imam iskustva sa drzavnim organizacijama kao i bandama ali i kao gradjanin.Do sada nisam bio admin pa bih voleo da se oprobam u tome.Sav svoj trud i posten rad u roleplay-u se isplatio.Volim da zavrsim ono stto sam doceo i da ga uradim do kraja.

2.Koje su vase prednosti?
Moje prednosti jesu da mogu da saslusam svakoga i da sam dosta upoznat sa pravilima servera.Pre nego sto izjavim nesto dobro razmislim pa onda tek kazem i izjavim

3.Koje su vase najvece slabosti?
Nepravda i kada se radi protiv pravila.Odnosno u nasem slucaju kada se krse roleplay pravila

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da naravno.Cak nemam biznis
 

Leo Luxury

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
234
1. Vaše ime u RL: Leonid
2. Vaše godine:14. 12.1.2009
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5
5. Vaš Diskord:GUY#2069
6. Vaše Ingame ime:Leo Lacoste
7. Vaš ID:13733

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da postanem adminn jel znam neko nove igrace od rp imaju mnogo pitanja nakoj nedobiju odgovor za kratak period i ja bi hteo da se pridruzim administratorima

2. Koje su vaše prednosti?
Znam mnogo stvari za grad,strpeljiv,brz i smiren

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Imam slabosti ali ne bi mi ometalo moju Admin duznost

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Nemam biznis,ali naravno da
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287

1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: A1eksa#1981
6. Vaše Ingame ime: Aleksa Cartier
7. Vaš ID: 2212

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati deo Administracije zato sto sam vec dugo na projektu od pocetka servera,volim da pomazem ljudima pogotovo novim igracima i da im ucinim boravak na serveru boljim!

2. Koje su vaše prednosti?
Proveo sam dosta na serveru, moja dnevna aktivnost je veoma velika, poznajem sva pravila bila to generalna,geto ili bilo koje drugo!
Svaki konflikt resavam pricom, umem da saslusam svakog i pre svega ljubazan!


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nerviram se kada mi neko spominje porodicu!

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Da.






ALEKSA CARTIER
 

Ante Capone

Player
Player
Joined
Apr 3, 2023
Messages
93
1. Vaše ime u RL: Ante
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-7h
5. Vaš Diskord:Ante#3202
6. Vaše Ingame ime:Ante Tigamochi
7. Vaš ID:14018

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Kroz svoj rp sam prosao kroz dosta situacija gdje je trebao admin bolje odraditi posao, mislim da sam dobar za ovaj posao jer sam spreman nauciti nesto novo, pomoci novim i svim igracima ovog servera, odlucan sam i vrlo dobro nesto obradim prije donosenja zakljucnje odlukem, uglavnom moj cilj je poboljsati rp igracima koliko je moguce.

2. Koje su vaše prednosti?
Strpljiv sam,smiren sam i mislim da se ne treba dernjavom i nervozom rjesit problem, vec na ljep nacin, uvjek sam spreman saslusati obe strane pa donjeti odluku, poslusan sam, i vrlo dobro poznajem pravila te bi dobro i precizno rjesio problem.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da
 
Last edited:

ogiishaa1

Player
Player
Joined
Nov 3, 2022
Messages
178
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:6-8h
5. Vaš Diskord: ogiishaa1 #6320
6. Vaše Ingame ime: Ognjen Lacoste
7. Vaš ID: 32317

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Uz moje dugo prisustva na ovom serveru i projetku dosta sam provejuci roleplay-ati hteo bi nesto novo uraditi hteo bi postati Administrator admin je posao sa kojim sam imao dodira i nije mi prvi put da na ovom projetku budem Admin.Zeleo bi to ponoviti iz prostog razloga jer mislim da sam dosta uspesan u samom poslu kao Administratora.Proslo je dosta od kada sam bio izasao iz admina,hteo bi se vratiti nazad jer osecam i vidim sam da taj posao volim raditi i da mi nije tesko ispuniti zahteve koji se traze od mene u administraciji.

2. Koje su vaše prednosti?
Smiren sam,Strpljiv,dosta sam snalazljiv u situacijama i mogu jako brzo ukolipiti i razresiti problem koji je nastao

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Imam slabosti ali ne bi mi ometalo mojoj Admin duznosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno.


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Nemam biznis,ali naravno da.
 

Milan Anicic

Player
Player
Joined
May 21, 2022
Messages
551
1. Vaše ime u RL: Milan
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5h
5. Vaš Diskord: Milan Anicic#2988
6. Vaše Ingame ime: Milan Anicic
7. Vaš ID: 17221
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želeo bih da doprinesem serveru tako što bih pomagao igračima, rešavao žalbe, čitere, ljude koji krše RolePlay i koji ga uništavaju.
2. Koje su vaše prednosti? Umem da vrlo brzo procenim situaciju u kojoj se nalazim i tako da je brzo rešim na što je moguće bolji način, smiren sam, staložen, ne volim nepravdu
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, nemam biznis !!!
 

Gagi Smederevac

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
9
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dragan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+8
4. Prosječna aktivnost na dan: 2-4h
5. Vaš Diskord: gagi#8955
6. Vaše Ingame ime: Gagi Smederevac
7. Vaš ID: 8134

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Voleo bih da se oprobam u poslu admina jer mi deluje zanimljivo da odgovaram ljudima na pitanja i kaznjavam sve koji krse pravila servera, takodje bih voleo da pomognem da bude sto manje istih ljudi koji krse pravila na ovom serveru i pomognem novim igracima oko svega sto im nije jasno.

2. Koje su vaše prednosti?

Uvek sagledam obe strane situacije pa onda donosim odluke miran sam i stalozen i ne trpim krsenje pravila.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?

Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis.
 

Aleksandar Elementaler

Player
Player
Joined
Feb 5, 2023
Messages
66
1. Vaše ime u RL: Aleksandar
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5. Vaš Diskord: Acadzedaj#1519
6. Vaše Ingame ime: Aleksandar Elementaler
7. Vaš ID: 9975

1. Zašto želite postati admin?
1.1 Zelim postati admin jer volim pomagati ljudima.
1.2 Zelim proci kroz iskusenje kao administrator
1.3 Nakon RP-a odlucio sam ovo uraditi jer ljudi masovno krse pravila i tome treba da dodje kraj. Zato sam ja tu da im ukazem na to i izdam im odredjenu kaznu nakon koje bi se oni trebali nauciti.
1.4 Zelim pomagati ljudima na forumu jer sam i sam kroz RP video da administratori slabije kontlolisu forum. Pa sam ja tu da im pomognem.
1.5 Cuo sam od bivsih administratora da im je to bilo jedno nezaboravno iskustvo pa zelim i meni da bude tako.

2. Koje su vaše prednosti?
2.1 Imam strpljenja
2.2 Uvek bih saslusao obe strane i profesionalno bih doneo odluku.
2.3 Moja prednost je da znam dobro pravila i znam se snaci u bilo kojoj situaciji.
2.4 Znam dobro da se snadjem cak i u teskim situacijama kada je neko bezobrazan.
2.5 Aktivnost 4-10h na dan.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
3.1 Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
4.1 Da naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
5.1 Da, neposedujem biznis.


pexels-photo-1482476.jpeg

Aleksandar Elementaler
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom