Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
1. Vaše ime u RL Kosta
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosečna aktivnost na dan 8
5. Vaš Diskord cigandelija#0270
6. Vaše Ingame ime Lee_Black
7. Vaš ID 1885

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? Zelim da pomognem igracima kao sto su meni Administratori pomagali! Zelim da pomognem novim igracima da se sto lakse i sto bolje snadju u gradu.

2. Koje su vaše prednosti? Moja prednost je sto sam dosta stalozen i imam iskustva u rp-u. Uvek sam korektan i objektivan i uvek svakog sasluša. Prema svakome ću biti isti, da li mi je to poznanik ili neki covek nema veze, prema svakome isto, pravila su pravila koja moraju da se postuju.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam neke slabosti, nekad se iznerviram kada sa covekom ne mozes da pricas normalno, ali zato kada sam Admin moraće me slušati tkd. Nema problema nikakvih.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis tkd. to nije nikakav problem.
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Informacije
1. Vaše ime u : Vanja
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 10h +
5. Vaš Diskord : Screety#1115
6. Vaše Ingame ime : Jamy Diesel
7. Vaš ID : 3740

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? :
Zeleo bih da postanem admin zato sto sam na ovom serveru od pocetka, upoznat sam sa skoro svim stvarima i lako mogu odgovoriti na skoro bilo koje pitanje koje mi igraci postave.

2. Koje su vaše prednosti?
Nakon 14:00 sam skoro uvek aktivan, nije mi tesko odgovarati na pitanja, veoma sam strpljiv, i volim pomagati ostalim igracima
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moja najveca slabost su tvrdoglavi ljudi
Mrzim kada me neko ubedjuje da nesto nije tako, a ja pritom znam da je to tako
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Asistent Administracije
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis
 
Last edited:

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
1. Vaše ime u RL - Ante
2. Vaše godine - 19
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4-10h
5. Vaš Diskord - Siber#8684
6. Vaše Ingame ime - Mate Zoric
7. Vaš ID - 13311

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? -Zato jer poslje dugo rp-a zelim da se oprobam u poslu administratora i naravno da pomognem igracima koji imaju neki problem.
2. Koje su vaše prednosti? - Iskren sam, slušam i poštujem sve što mi nadređeni kaže, rješavam sve reportove koje je moguće riješiti. Poštujem sve kolege.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Katkad oprostim ljudima za neke greške za koje možda nebih trebao
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da.
 
Last edited:

Milos Borisavljevic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
14
1. Vaše ime u RL: Milos
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h do 7h
5. Vaš Diskord: Teddy Beddy | 720 #5788
6. Vaše Ingame ime: Teddy Beddy
7. Vaš ID: 720

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:Najednom samp serveru sam bio GameMaster,ako je nekad igrao samp od vas sigurno zna kolko je tesko postati tamo GameMaster pogotovo Admin,ii zelim postati admin zato sto je jedan vas admin mesa ic,oc al sad necu nista pricati o tome,

2. Koje su vaše prednosti?

3. Koje su vaše najveće slabosti?

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
 
Last edited by a moderator:

Milos Borisavljevic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
14
1. Vaše ime u RL: Milos
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h do 7h
5. Vaš Diskord: Teddy Beddy | 720#5788
6. Vaše Ingame ime: Teddy Beddy
7. Vaš ID: 720

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:Najednom samp serveru sam bio GameMaster,ako je nekad igrao samp od vas sigurno zna kolko je tesko postati tamo GameMaster pogotovo Admin,ii zelim postati admin zato sto je jedan vas admin mesa ic,oc al sad necu nista pricati o tome,

2. Koje su vaše prednosti? Moje prednost je da cu uvek biti tu ako treba da se nesto pomogne oko igraca zato sto sam ja vec dugo na serveru i znam skoro sve i geto pravila i generalna pravila.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Mozda to sto je po meni malo vremena za admina da bude na serveru,i bice mi slabost ako budem bio admin to sto cu biti spor dok se ne naviknem.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)da
 

Urke

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
110
Informacije:

1. Vaše ime u RL:
Uros
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-9h
5. Vaš Diskord: ypke#1864
6. Vaše Ingame ime: Urke Tekklehaimanott
7. Vaš ID: 4840

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

- Imam volju, zelju i slobodnog vremena da funkcionisem na tako velikoj poziciji. Zeleo bih da se oprobam u necem novom, da pomazem igracima i da budem pravedan prema svima. Sve sam bio na serveru sem administratora i zeleo bih da se oprobam u takvom poslu jer smatram da bi na svoj nacin rada mnogo doprineo zajednici u njenom razvijanju. Pored toga, cilj mi je ujedno i da napredujem kao sam administrator ukoliko to zasluzim i u zavisnosti mog rada. Upucen sam i upoznat u sva pravila servera.

2. Koje su vaše prednosti?
- Trud, rad, red, aktivnost i odgovornost. Smatram da su ovo mnoge stvari koje jedan administrator mora da poseduje.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Nemam ih.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
- Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Nemam biznis
 
Last edited:

Teo Jonson

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
17
1. Vaše ime u RL Teo
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 5-8h
5. Vaš Diskord Teoo#1939
6. Vaše Ingame ime Gwen Smith
7. Vaš ID 9549

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Volim pomagati ljudima na serveru i resavati probleme da ne bi dolazilo do sukoba,da sprecim da dodje do svadja i korumpiranosti na serveru.
2. Koje su vaše prednosti?aktivnost,roleplay igram mnogo dugo i imam dosta iskustva sa STAFF-om,prednost mi je to sto sve svadje i svake situacije pokusavam da resim najmirnijim putem bez svadja,uvek sam smiren i strpljiv.
3. Koje su vaše najveće slabosti?pa iskreno nemam neke velike slabosti jedino zna da se desi kad se mnogo iznerviram uradim nesto na svoju ruku i posle trpim posledice zasluzeno,ali uveliko radim na tome!!!
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)Da
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
458
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola Milutinovic
2. Vaše godine 14
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 5-7h
5. Vaš Diskord Nikola Egipcanin#1593


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Da bih pomagao ljudima koji su novi
2. Koje su vaše prednosti? Nemam neke posebne prednosti lvl sam 12
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti kao ni prednosti (debilana<>skola)
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) nemam biznis
Infor
 

Uros Krivosija

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
42
Informacije
1. Vaše ime u RL: Uroš
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10 sati
5. Vaš Diskord: aTom#5055
6. Vaše Ingame ime: Uros Krivosija
7. Vaš ID: 12810

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

1. Želim postati admin iz razloga sto se mnogo faila na serveru i želim pomoći admin timu da se poboljsa RP.
2. Prednosti su što već imam dosta iskustva kao admin, imao sam svoj server skoro 2 godine na fivem pa znam kako mogu doprineti serveru kao administrator.
3. Iskreno nemam neke slabosti.
4. Da.
5. Trenutno nemam ni jedan biznis.
 

Milos Borisavljevic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
14
1. Vaše ime u RL:
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6/7h
5. Vaš Diskord: Teddy Beddy | 720#5788
6. Vaše Ingame ime: Teddy Beddy
7. Vaš ID: 720

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

-Vec dugo igram na ovom serveru,i zelim da pomognem igracima u svakom momentu i da ga maksimalno postujem,takodje zelim da se isprobam kao admin na ovom serveru i bilo bi mi veliko zadovoljstvo da budem sa vama da se svi zajedno druzimo na ovom serveru zato sto zaista vredi ovaj server.


2. Koje su vaše prednosti?


Moje prednosti su:zelim uvek da saslusam igraca,i uvek izvrsim naredbu kad mi neko kaze da nesto uradim.



3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja slabost je sto previse shvatam igricu kao da je stvarnost.




4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.




5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, i ako nemam biznis.
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Informacije
1. Vaše ime u RL: Miloš
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: CET
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-10H
5. Vaš Diskord: Shomy McQueen#0001
6. Vaše Ingame ime: Shomy McQueen
7. Vaš ID: 2548

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Voleo bih ponovo da pomažem ljudima, kao admin ranije napravio sam greške koje se nisu smele dogiditi i takve greške se više neće dogadjati.

2. Koje su vaše prednosti?

- Dobro poznavanje pravila servera.
- Aktivnost
-Volim detaljno da pojasnim ljudima ako im šta nije jasno. Pokušaću da balansiram odnos ticketi/forum žalbe jer smatram da je tako najbolje i najefektivnije.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Ni jedna više.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Ne posedujem biznis.
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT 1+
4. Prosječna aktivnost na dan: 8H-15H
5. Vaš Diskord: stamena031#3527 (banovan jos 4 dana zbog privatnih poruka)
6. Vaše Ingame ime: Arthur Kaan
7. Vaš ID: 1838

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Želim da budem pomocnik i da zaradjujem 20gc nedeljno

2. Koje su vaše prednosti?

- Aktivan , volim pomoci novim igracima

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Ovo je igra tako da nema sta da mi bude slabost

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Pomocnik Admina zelim da postanem

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Pomoćnik želim da budem.
 

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
Informacije:

1. Vaše ime u RL:
Antonio
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-9h
5. Vaš Diskord: Antonio Lucic#4254
6. Vaše Ingame ime: Tony Lucic
7. Vaš ID: 3090

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

- Zelim da postanem admin jer volim da pomazem drugim ljudima i svojim kolegama, zelim da vidim kako je biti na tako velikoj poziciji.
- Zelim da rijesavam sve probleme bez ikakvog sukoba igraca.
- Posten sam i zelim da pomognem drugim Adminima u rijsavanju problema.
- Mogu i zelim saslusati svaciju stranu price te povodom toga donjeti ispravnu odluku.

2. Koje su vaše prednosti?
- Red, rad i disciplina
- Uvjek saslusam svaciju stranu price.
- Volim da pomazem drugim igracima i adminima.
- Cvrsto sam siguran u svoje odluke.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Nemam ih.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
- Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Da
 

neba987

Player
Player
Joined
Jul 14, 2021
Messages
53
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nebojsa Radisic
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1(Beograd)
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 7h
5. Vaš Diskord: neba987#4578
6. Vaše Ingame ime: Nebojsa Radisic
7. Vaš ID: 849

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Volim pomagati ljudima zelim da pokusam da pomognem novim igracima da se bolje snadju na serveru i time poboljsamo kvalitet servera.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su da igram od pocetka balkanskog servera i pre toga na engleskom serveru i znam skoro sve u vezi servera i mislim sa bi pomogao dosta ljudi.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam ih mnogo ali nervira me kad neko laze admine i kad ne postuje administraciju
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Zelim postati helper
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Zelim postati helper
 

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
1. Vaše ime u RL : Mišo
2. Vaše godine : 27
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5 do 10h
5. Vaš Diskord : Desanta#3943
6. Vaše Ingame ime : Michael Desanta
7. Vaš ID : 7535

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Pa prije svega dosta sam aktivan na serveru i dosadilo mi je grind tako da mislim da bi korisniji bio kao admin i pomagao bi lakse igracima pratio bi svaku mogucu situaciju za koje znam da pojedinci iskoristavaju kako bi uhvatili prednost nad drugima, ali mislim da se moja aktivnost, poslusnost i predanost moze uvidjeti kao jednom od aktivnijih ljudi i samim time pomoc svima ce mi bit uzitak. Isto zelim popraviti sliku koju pojedini imaju o meni jer se nisam iskazao kao dobar admin, ali to obecajem da ce se promjeniti isto nazalost nije bilo pitano mene sto se prosle zalbe na mene tice jer imao sam dokaz dugacak preko 1h i da sam uspio pokazati dokaz mozda bi i drugacija kazna bila pa bi jos bio dio tima i nebi morao radit novu prijavu ali eto nadam se da ce mi se dati jos 1 prilika da se dokazem i pokazem da sam bolji od onog prije.
2. Koje su vaše prednosti? moje prednosti su to sto sam dosta aktivan, poslusan, znam biti tvrdoglav al prije svega pravedan i iskren
3. Koje su vaše najveće slabosti? prije svega ne mogu da podnesem kad neko bez razloga psuje drugima i znam biti tvrdoglav
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da, trenutno bas i neam neki RP zivot da budem iskren.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno.
 

Gagi Smederevac

Player
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
9
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dragan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4/7h
5. Vaš Diskord: gagi#6342
6. Vaše Ingame ime: Gagi Smederevac
7. Vaš ID: 8134

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Voleo bih da se oprobam u poslu administratora, oduvek mi je to izgledalo zanimljivo jer su meni uvek drugi admini bili tu da pomognu, pa bih tako i ja voleo da pomognem drugim igracima, ne volim kada neko krsi pravila servera, pa bih kaznio svakog ko to ne postuje.
2. Koje su vaše prednosti?
Veoma sam aktivan na serveru, dobro poznajem pravila servera, marljiv sam i vredan i uvek cu biti tu u situaciji kada nekom zatrebam.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam konkretnih slaobosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da.
 

Luka Lopac

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
413
Informacije
1. Vaše ime u RL: Aldo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: Luka Lopac#2095
6. Vaše Ingame ime: Luka Lopac
7. Vaš ID: 3301

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Vjerojatno kao i većina ostalih aplikanata želim postići veću razinu RP-a na ovom serveru. Naravno i ja kao admin volio bih pomoći u tome te bih to odrađivao fer i korektno. Također posao admina mi se oduvijek činio zanimljivim i time što bi postao jedan stekao bi novo iskustvo.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su to što sam dosta smiren i saslušam svaku stranu priče. Priznajem kada nisam u pravu, a kada jesam držim svoj stav do kraja. Isto tako nikada nisam kažnjavan od strane administracije
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje glavne slabosti su što ponekad znam bit brzoplet.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da hoću, monotonost u RP životu mi je pomalo dosadila.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nije mi nikakav problem odreći se biznisa.
 

Cedomir

Player
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
4
Informacije
1. Vaše ime u RL - Danilo
2. Vaše godine - 23
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4-8 sati
5. Vaš Diskord - Utripovan#1337
6. Vaše Ingame ime - Cedomir Black
7. Vaš ID - 10713

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Volim da pomažem ljudima i verujem da bi kao admin mogao to da postignem najbolje.
2. Koje su vaše prednosti?
-Strpljivost i dosta iskustva u RP-u. Igrao sam na bezbroj FiveM / RageMP servera (domaćih i stranih), i vrlo sam dobro upoznat sa tim kako admin treba da vrši svoju dužnost.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Nemam biznis trenutno ali ne bi bio problem.
 

Alexa Holand

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL - Andrej
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 3-7 sati
5. Vaš Diskord - Utripovan#1337
6. Vaše Ingame ime - Alexa Holand
7. Vaš ID - 10713

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Volim da pomažem ljudima i verujem da sam dobar u tome a i volim ovaj server
2. Koje su vaše prednosti?
-Dosta iskustva u Roleplay-u i igrao sam na veoma dosta FiveM / RageMP servera ali sam i bio na dosta njih admin i znam sta je moja duznost.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam konkretnih slabosti jedino ponekad ne mogu biti dosta aktivan zbog skole.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Nemam biznis trenutno ali ne bi ni to bio problem.
 
Last edited:

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
8,966
Cestitam odabrani ste za admin intervju

Didy#4687-Didy Gremory
Vuksa#2887-Lucas Marcilla
Screety#1115-Jamy Diesel
Teoo#1939-Gwen Smith
Utripovan#1337-Cedomir Black
Luka Lopac#2095-Luka Lopac
gagi#6342-Gagi Smederevac
Antonio Lucic#4254-Tony Lucic


Intervju će biti večeras od 19:30 do 20:30 ( 23.01.2022 )
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom