Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Miki Delon

Player
Player
Joined
Jun 10, 2022
Messages
506
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord:Miki Black#9904
6. Vaše Ingame ime: Miki Black
7. Vaš ID:24602

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin zato jer mi je vec dosadio RP,to mi je prvi glavni razlog,samim time znam da sam sposoban za ovo i da mogu puno doprineti kao admin.Isto tako zelio bi i volio bi pomagati novim igračima u RP-u.Ovo bi bili neki glavni razlozi!!

2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su da sam odgovoran i volim saslusati druge kako i šta.Znam da ljudi vole kada admini brzo odgovaraju i stizu samim time nastojao bih se maksimalno truditi da brzo odgovaram i pomazem drugima da poboljsam RP drugima i sebi.Imam iskustva sa dosta RP servera .Znam dosta dobro oko ove platforme.Volio bih pomagati i kazniti kad ce biti potrebno,naravno ljepse bi mi bilo da pomazem nego kaznjavam ali ako se mora kazniti i to se radi!

3. Koje su vaše najveće slabosti?
To da nekad nisam tu ali to je rijetko, brzo se iznerviram.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?

Da,naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Nemam biznis ali DA.
 

Luka Pluxury

Player
Player
Joined
May 9, 2022
Messages
43
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: Luxa#3952
6. Vaše Ingame ime: Luka Whitee
7. Vaš ID: 14802

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?: Zelim da radim kao admin da sprecim previse krsenja pravila i da ovaj server postane duplo bolji i da moze normalno da se RolePlay-a!!
2. Koje su vaše prednosti?: Snalazljiv, Intelegentan, Brzo shvatam, Volim raditi dobrom voljom, Da ako u necemu zelim da uspem ja cu i da uspem, Odgovoran sam i nepravim gluposti, Slusam sve sto mi neko visi kaze i postujem tudja mislenja bilo da je obican RP igrac ili da je admin ili veci admin od mene.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Lako delijem na psovke i nevolim kada me neko vredja dok ja samo radim svoj posao.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Mark_Kardas

Player
Player
Joined
Jun 5, 2023
Messages
6
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mark Kardaš
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5 sati
5. Vaš Diskord: kardaspatak
6. Vaše Ingame ime: Mark Steficanovski
7. Vaš ID: 28717

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Prijavljujem se za "assistenta administracije" jer želim kroz svoj RP vidjeti u čemu drugi griješe i u čemu ja griješim jer želim isprobati nešto novo u čemu sam vjerojatno sposoban jer sam bio admin na jednom RageMP serveru i na serveru u SA-MPu.
Gledao sam jednog admina kako radi svoj posao i mislim da bih se jako zabavio sa tim poslom.
2. Koje su vaše prednosti?
Vješta komunikacija, imam kulturan riječnik, zapažujem puno toga.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Bojim se svojih grešaka.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da bih.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 

MARRKO_MARICC

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
510
1. Vaše ime u RL: Ante
2. Vaše godine: 40
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: MARKO_MARIC#9358
6. Vaše Ingame ime: Markan Wolf
7. Vaš ID:
22940

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zašto želite postati admin? Želim da pomognem serveru i igračima. Zanimljiv mi je posao admistratora, Iz drugih servera na kojima sam bio admin,naucio sam pomagati ljudima i komunicirati sa njima na pravi ispravni nacin.Takodje zelim igrace koji su se tek ulogovali na server,kroz tikete a i usmeno objasniti kako server funkcionise i koja pravila treba da nauci pri ulasku na server.A i trenutnim admini ma se divim,shvatam koliko su to dobri ljudi i da bi me posao kao malo zblizio sa njima i da bi dobio fin odnos i utisak sa njima.A i dosta sam upucen u odgovaranje na tikete i taj posao.
2. Koje su vaše prednosti?
Strpljen
Kulturan
Obrazovan
Znam lijepo komunicirati,sto bi mi mnogo pomoglo u odgovaranju na tikete.
Poznajem pravila servera
Upucen u pasao pomocnika.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nepostovanje admina od strane drugih ljudi,a ovako sumnjam da imam neke slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Mario Simba

Grand ❤️‍🔥
Player
Joined
May 6, 2023
Messages
857
1. Vaše ime u RL: Mario
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Radnim danima 5-8 sati na dan. Vikendom 5-10 sati na dan.
5. Vaš Diskord:scxasd#1184
6. Vaše Ingame ime: Marko Krivicc
7. Vaš ID: 19661

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Pa da krenem,ja bih volio postati admin da bih mogao pomagati igracima servera kao i kolegama kojima treba pomoc oko necega. Slusao bih sta mi se kaze bilo to da je neki manji admin od mene ili veci. Radio bih punom snagom da doprinesem serveru.
2. Koje su vaše prednosti? Prednosti su mi da sam naucio da se snalazim u najtezim situacijama kada treba da se nesto radi. Prednost mi je da uvek saslusam obe strane pa tek onda donesem odluku.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Slabosti su mi te sto ne volim nepravdu i ljude koji su bezobrazni ne samo prema administraciji nego i prema gracima.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno da cu biti spreman da napustim RP zivot da bih bio admin.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Bicu spreman da prodam svoj biznis ( Nemam biznis)
 

MiniBaake7

Player
Player
Joined
Mar 2, 2023
Messages
29
1. Vaše ime u RL - Almin
2. Vaše godine - 14
3. Vremenska zona - Sarajevo (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan - 10 sati
5. Vaš Diskord - MiniBaake7 #5899
6. Vaše Ingame ime - Almin Muskic
7. Vaš ID - 38310

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Od svoje desete godine igram RP servere kao sto su SAMP, dugo vremena sam igrao FiveM do januara, dok nisam saznao za GrandRP. GrandRP je jedan od najboljih i najpopularnijih servera na kojima sam igrao, i u zadnje vrijeme vidim da neki admini nisu bas aktivni jer kada napisem "spec" ili "moze neko do mene" cekam dugo vremena, a nekada ne dobijem odgovor na poruku, ili administracija dođe kada se RP situacija zavrsi. Zelim postati admin kako bih pomagao drugim igracima, kako bih doveo red i kaznjavao kada se neko pravilo prekrši. Potrudio bih se da budem jedan od najaktivnijih i najboljih admina. Isto tako prednost mi je sto imam strpljenja i mogu da pomognem svima

2. Koje su vaše prednosti?
- Moje prednosti su te da RP igram vec 4 godine i dobro poznajem pravila. Isto tako prednost mi je ta sto bih se trudio da postanem admin kojeg svi zele. Neko vrijeme sam bio admin na jednom serveru na FiveM, ali sam od toga odustao kada sam saznao za GrandRP.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Moja najveca slabost je kada neko nekoga vrijeđa, ili kad neko nekome psuje majku ili oca a najveca slabost mi je prevara protiv igraca i sve bih to kaznjavao.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Da, naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)-
- Nikad nisam imao biznis, ali naravno da da!
 
Last edited:

Leo Luxury

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
234
Informacije
1. Vaše ime u RL:Nikola
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan Od 4-15h dnevno
5. Vaš Diskord Nikolaa #5607
6. Vaše Ingame ime Nikola Darkin
7. Vaš ID 3675

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati Asistent administracije?
Zeleo bih da postanem asistent zato sto igram ma ovom projektu od ENG1 i imam puno iskustva i mnogo puta sam prisustvao kako asistent ovog projekta pomaze i resava probleme.
2. Koje su vaše prednosti?
-Volim da pomazem ljudima i da im objasnjavam sta im nije jasno.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Moje slabosti su to sto sam mnogo tvrdoglav
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali Admin?U mom slucaju ne zato sto se prijavljujem za Asistenta
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
U mom slucaju ne zato sto se prijavljujem za Asistenta
 

joleks

Player
Player
Joined
Jun 17, 2023
Messages
75
1. Vaše ime u RL: Josip
2. Vaše godine:13
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:9h
5. Vaš Diskord: jozza3258
6. Vaše Ingame ime Jole Vice
7. Vaš ID 34054

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Iz prve mi se cinilo tesko postati admin, ali sada kada znam pravila, sada se cini puno lakse, tako da bi volio biti na poziciji admina da pomažem ljudima i kažnjavam ljude koji krše pravila
2. Koje su vaše prednosti? Strpljivost
3. Koje su vaše najveće slabosti? Frustriranost
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) nemam biznis ali da
 

Chicha Ulemek

Player
Player
Joined
Aug 23, 2022
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dimitrije
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8 sati
5. Vaš Diskord: chicha2388
6. Vaše Ingame ime: Chicha Ulemek
7. Vaš ID: 29485

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Pozdrav, vec dugo sam deo ovog projekta, zeleo bih da unapredim RP iskustvo svim novim i starim igracima,i da resim svu nepravdu .Vec sam dugo deo ovog projekta, i imam dosta iskustva kao rp igrac. Koje su vaše prednosti?
2. Koje su vaše prednosti?
-Lojalan
-Snalazljiv
-Pravedan
-Poznajem skoro sva RolePlay pravila
-Volim da pomazem igracima i da im ucinim RolePlay iskustvo sto boljim.
-Umem da prihvatim kritiku
-Ispravljam svoje greske
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam neke slabosti koje bi bilo vredno napominjati.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da, bicu spreman da napustim RP zivot!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis.
 
Last edited:

Ognjen Puntik

Player
Player
Joined
Jul 15, 2022
Messages
132
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7 sati
5. Vaš Diskord : ognjen#1941
6. Vaše Ingame ime: Ognjen Punntik
7. Vaš ID: 26243

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zeleo bih a budem clan administracije ovog servera zato sto ima puno ljudi koji krse puno pravila sto me jako nervira zato sto mi unistava uzivanje u roleplayu. Takodje zelim da novim igracima pomognem i uvedem u svet rp-a.
2. Koje su vaše prednosti? Vec sam jednom bio u administraciji ovog servera, dobro poznajem pravila servera i mirno resavam situacije u kojima sam. Volim da poslusam obe strane i da pravilno razresim situaciju. Strpljiv sam.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ne volim ne pravdu i ne volim kada neko laze.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da.
 

Puki Verstappen

Player
Player
Joined
Jan 2, 2023
Messages
442
Informacije
1. Vaše ime u RL: Roko
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan: Ovisi kakav je dan inace 3h+
5. Vaš Diskord : PukiPRツ#0001
6. Vaše Ingame ime: Puki Puklecc
7. Vaš ID: 34893

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim postati administrator zato sto mi se dosta puta dogodilo da su ljudi FailRP uradili, ne zelim da se ista takvo vise dogada (krsenje pravila) i zelim da je svakome posteno i da svako moze uzivat na GrandRP.

2. Koje su vaše prednosti? Draga sam osoba, znam se pregovarati i razgovarati sa porblematicnim osobama, strogo se postujem dogovora, znam pravila servera, dugo sam na serveru

3. Koje su vaše najveće slabosti? Iskreno, mislim da je skola zbog ucenja pa onda mogu biti malo manje aktivan, ali ostale bas i nemam

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Hocu, necu pomagati nikome s mocima administracije.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Hocu, nemam biznis, ali ako cu ga u meduvremenu imati onda cu ga predati nekome ili prodati.

Hvala na izdvojenom vremenu za citanje moje prijave.
♥️
 
Last edited:

Djomla Inyahead

Valchiny on top
Player
Joined
Feb 13, 2023
Messages
136
1. Vaše ime u RL:Mladen
2. Vaše godine:13
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:6h+
5. Vaš Diskord:Magdaa#9917
6. Vaše Ingame ime:Mladen Valujev
7. Vaš ID:33690




Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zeleo bih da postanem admin zao sto mi to deluje jako zanimljivo.I hteo bi postati admin da vidim kako je to
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su sto znam biti ljubazan i strpljiv i nebi bio drzak prema drugim igracima
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nekad se zabunim i onda ispravim.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno,verujem da bi mogao napustiti rp zivot i oprobati se u adminima.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznise,ali bih ostavio biznise.

Hvala na citanju:)


Srecno svim kandidatima 🙂
 

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
683
Informacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 9-10h
5. Vaš Diskord:Andrej_910#1497
6. Vaše Ingame ime: Andrej Wbearr
7. Vaš ID: 12855
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Dosta dugo igram u ovom gradu , te sam video da dosta ljudi ne postoju pravila , pa sam i samim tim imao i sam dosta iskustva sa failmovima.Svaki put kada u toku nekog rp-a samnom neko feila i to u vecoj kolicini jednostvano puknem.
2. Koje su vaše prednosti?
-dobro znam pravila
-brzo ucim komande
-slusam starije i nadredjene
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nekad sam tvrdoglav
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Hocu
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno.
 

Beli Salvatore

Player
Player
Joined
Feb 6, 2023
Messages
151
Informacije

1. Vaše ime u RL Stevan Misic
2. Vaše godine 20
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 5-8h
5. Vaš Diskord Beli24#5488
6. Vaše Ingame ime Beli Soprano
7. Vaš ID 37168

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin zato sto mislim da sam se vec oprobao u svemu na ovom serveru i kroz sve to usavrsio poznavanje pravila i sada zelim pomoci drugim ljudima.

2. Koje su vaše prednosti?
Pre svega strpljenje i zelja da pomognem svima. Volim da saslusam obe strane i da budem siguran da cu doneti pravu odluku.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Verovatno je jedna od njih sto se prema ljudima odnosim previse prijateljski.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Ne posedujem biznis.
 
Last edited:

lovrro

𝓹𝓮𝓷𝓭𝓲𝓷𝓰 𝓻𝓮𝓽𝓲𝓻𝓮𝓶𝓮𝓷𝓽
Player
Joined
Sep 23, 2022
Messages
148
Informacije
1. Vaše ime u RL : Lovro
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 6h
5. Vaš Diskord : .lovro.
6. Vaše Ingame ime : Lovro Ravic
7. Vaš ID : 29568

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelio bih postati admin posto volim pomagati ljudima. Ovaj RP Server se povecava svakoga dana te ima puno novih igraca kojim ce trebati pomoc. Takodjer zelim kazniti odredjene koji krse pravila posto kvare RolePlay drugima a meni bi cilj u administraciji bio da svaki igrac ima najbolje RolePlay iskustvo.
2. Koje su vaše prednosti?
Ne ulazim u svadje, pokusavam zaustaviti svadju posto necete postici nista sa svadjom osim da upoznate neprijatelja. Znam sva pravila, drzim ih se najvise sto mogu te se trudim da se i drugi trude postivati ista.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ne volim ljude koji se bahate i koji su bezobrazni, na njih imam slabe zivce ali svejedno ne ulazim u svadju.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da bih. Pripremao sam se za ovo duze vrijeme i spreman sam napraviti sto god da postanem admin.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis, no ukoliko bih ga imao bio bih ga spreman prodati kao sto sam naveo i prije!

Hvala na citanju moje prijave! Zelim svu srecu svim ostalim kandidatima.
Lovro
 

Vlada Flow

Player
Player
Joined
May 29, 2022
Messages
264
Informacije:

1. Vaše ime u RL: Vlada
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-10h
5. Vaš Diskord: vlada#6912
6. Vaše Ingame ime: Vlada Flow

7. Vaš ID: 19485

Dodatne Informacije:

1. Zašto želite postati admin?
Vec neko vreme imam zelju postati assistent administracije, pa mi se sad ukazala prilika za to. Kao bivsi lider sahp-a i bivsi assistent administracije, dosta dobro poznajem pravila i imam dosta iskustva. Voleo bih da pomazem ljudima i da me svi gledaju kao njihovog prijatelja, imao bih vremena i strpljenja da odgovaram na sva pitanja.
2. Koje su vaše prednosti?
Odgovoran i strpljiv sam, veoma sam smiren u ozbiljnim situacijama i donosim dobre odluke.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ne volim nepravdu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Jos uvek ne, prijavljujem se za assistenta.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Jos uvek ne, prijavljujem se za assistenta.
 

Petar Spasic

Player
Player
Joined
Jun 21, 2022
Messages
76
Informacije
1. Vaše ime u RL: Petar
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 12-18h (No Lifer)
5. Vaš Diskord: Petar Nikolic#1656
6. Vaše Ingame ime: Petar Spasic
7. Vaš ID: 24484

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Uglavnom zelim postati deo Grand RS administracije zbog toga sto igraci ovog servera igraju sve vise protiv pravila,te bih voleo takve igrace kazniti i samim tim poboljsati sam Role Play.Dugo sam igrao i na drugim projektima i nalazio sam se u raznim situacijama te znam kako treba postupiti.

2. Koje su vaše prednosti?
-Uvek saslusavam obe strane price
-Cesto prepoznajem kada neko laze
-Imam postovanja prema iskusnijima
-Znam da uvidjam greske u Role Play-u
-Veoma brzo ucim
-Sanse da napravim gresku u bilo kakvom poslu su minimalne
-Uvek donosim ispravnu udluku

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Previse sam strog kada neko pokusava da me iskoriscava.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom