Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Raymond Malchiny

Leader
Leader
Joined
Mar 15, 2023
Messages
652
Informacije
1. Vaše ime u RL: Antonio
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h
5. Vaš Diskord: kolozous
6. Vaše Ingame ime: Raymond Willson
7. Vaš ID: 39401

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:
Vec dugo igram na ovom projektu te sam se upoznao sam kako dosta stvari funkcionisu na ovom projektu te sam stigao i do lidera u veoma kratko vreme igranja. Uz to zelim da dodam da imam prethodna iskustva kao administrator na par samp servera. Te volim da pomazem igracima da imaju ugodno iskustvo na ovom projektu.
2. Koje su vaše prednosti?: Aktivan sam, dobro se snalazim, poslusam obe strane, ne prihvatam zalbu bez nedovoljno dokaza!
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Malo sam spor na radu al to se da popraviti. Ne volim nepravdu te pokusavam uvek da je ispravim.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Leo Luxury

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
234
1. Vaše ime u RL: Leonid
2. Vaše godine:14.
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5
5. Vaš Diskord:GUY#2069
6. Vaše Ingame ime:Leo Lacoste
7. Vaš ID:13733

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati asistend admin?
Zelim da postanem adminn jel znam neko nove igrace od rp imaju mnogo pitanja nakoj nedobiju odgovor za kratak period i ja bi hteo da se pridruzim administratorima

2. Koje su vaše prednosti?
Znam mnogo stvari za grad,strpeljiv,brz i smiren

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Imam slabosti ali ne bi mi ometalo moju Admin duznost

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Nemam biznis,ali naravno da
 

Toma White

Player
Player
Joined
Dec 3, 2022
Messages
204
Informacije
1. Vaše ime u RL: Toma
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-10 sati
5. Vaš Diskord: Toma1950
6. Vaše Ingame ime: Toma Whitee
7. Vaš ID:21712

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Želim postati admin zato što mi je dosadio RP život i želim pomagati kao i kazniti igrače koji krše pravila.
-Svjestan sam svojih gresaka koje sam pocinio dok sam prije bio admin i sada sam siguran da se neće ponoviti.
-Također sam bio lider Marabunte
-Poznajem sve oko servera do najmanjeg detalja.
2. Koje su vaše prednosti?
Odan, pouzdan, uvijek sam tu, promislim prije nego što nešto napravim
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nekad sam malo brzoplet.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, nemam biznis
 

Cofi WBear

Player
Player
Joined
Aug 29, 2023
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip Markovic
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosečna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: filipmarkovicc
6. Vaše Ingame ime: Cofi WBear
7. Vaš ID: 48369

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Imam veoma mnogo iskustva u drugim gradovima, volim da pomazem ljudima i mislim da bih totalno napravio jedno chill non-toxic okruzenje.
2. Koje su vaše prednosti? Veoma sam strpljiv i sabran u svakoj situaciji, efikasno radim svoj posao, veoma sam odgovoran i postenje i obraz su mi uvek na prvom mestu. Dobro se snalazim u stresnim situacijama, veoma sam komunikativan i probleme rešavam razgovorom.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam ih.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis.
 

cofi31

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
32
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine : 15
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-5h
5. Vaš Diskord : cofi31
6. Vaše Ingame ime : Fica Cash
7. Vaš ID : 15522

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? : Zelim da budem admin na ovom serveru zato sto zelim da motivisem i olaksam rp igracima koji zele da prave rp,a igrace koji kvare rp da kaznim.
2. Koje su vaše prednosti? : Moje prednosti su : Brzina,Snalazljivost,Komunikacija,Poznavanje pravila i znam kako funkcionise server.
3. Koje su vaše najveće slabosti? : Moje najvece slabosti su : Ne volim kada ljudi kvare rp krsenjem pravila ili kada su toksicni.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? : Da,spreman sam.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) : Nemam biznis,ali i da ga imam prodao bih ga.
 

Luka Verstappenn

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
175
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: UTC+01:00
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: luka2341
6. Vaše Ingame ime: Lux White
7. Vaš ID: 16929

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zeleo bih da se prijavim kao asistent iz razloga da olakasam adminima posao sa tiketima i da uvedem nove igrace u Grand RP i da im pomazem
2. Koje su vaše prednosti?
Dobro poznajem pravila servera.Dugo sam ovde, Druzeljubiv sam, nemam lose namere, i volim uvek da pravim nove prijatelje i volim pomagati svima kojima treba pomoc
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Nisam spreman da napustim RP zivot zato se prijavljujem za asistenta administracije
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
U slucaju ako zatreba, ja bih prodao svoj biznis i ako ga nemam
 

Mare White

Player
Player
Joined
Jan 17, 2023
Messages
114
Informacije
1. Vaše ime u RL Marko
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan 8-12 H
5. Vaš Diskord marko12340
6. Vaše Ingame ime Marko Bumbar
7. Vaš ID 37131

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želim postati pomoćnik admina zato što želim pomoći igračima u rp-u zabavi i pošteno bih pomagao ostalim igracima
2. Koje su vaše prednosti? Prednosti su zato što sam vrlo inteligentan pošten i b odgovoran!
3. Koje su vaše najveće slabosti? Kad ispadnem iz takta zbog toksicnih ljudi
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Želim postati pomoćnik zato nemoram da napustim rp ali ako mora da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Želim postati pomoćnik zato nemoram da napustim rp ali ako mora da
 

Nemanja Swayze

on duty !
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
428
1. Vaše ime u RL - Luka
2. Vaše godine - 17g
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - koliko god je potrebno
5. Vaš Diskord - swayze#3031
6. Vaše Ingame ime - Nemanja Swayzee
7. Vaš ID - 3122

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? (asistenta administracije)


- Prosao sam sve i svasta na ovom projektu i zadrzao sam se s razlogom.Ovaj projekt mi je izgradio mnoga poznanstva , nove prijatelje , bilo je puno smjeha puno zabave i to nikada necu zaboraviti...neogranicena sentimentalna vrijednost.Imam potrebu dati ovom serveru jedan novi nivo doprinosa od strane moje malenkosti.Spreman sam zrtvovati svoje vrijeme da bi omogucio kvalitetan RP svim igracima kao sto su meni ostali admini omogucavali cijelo ovo vrijeme.Respect za svu ekipu koji krvavo rade da bi server opstao te sebe smatram validnim buducim clanom.Bio sam admin tako da imam iskustva u tom domenu.

2. Koje su vaše prednosti?

- disciplina , nastavljam dalje kada drugi odustaju , odrzavam svoju rijec pa makar meni to stetilo , nemam potrebu tajiti nista , prikazujem sebe 100% legit.


3. Koje su vaše najveće slabosti?

- slabosti kao slabosti nemam tj. smatram da ih niko nema vec je sve stvar prilagodbe i discipline a to je na mojoj strani , ono na sta ne mogu utjecati nije do mene te to ne smatram slabostima.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-ne , prijavljujem se za asistenta administracije
 

Mate Jovanovic

mate.ba
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
197
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: od 3 do 5 sati dnevno
5. Vaš Diskord: mate.ba
6. Vaše Ingame ime: Mate Jovanovic
7. Vaš ID: 15448

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da pomognem u razvoju projekta, da pomognem i uljepsam Role Play svim igracima, kao sto su meni do sada pomagali ostali clanovi administracije. Imam iskustva u administraciji. Igrac sam ovog servera preko 2 godine, a Role Play igram preko 6 godina. Mislim da mogu dosta da doprinesem projektu.
2. Koje su vaše prednosti?
Uvijek sam iskren, volim da radim u kolektivu, jako dobro poznajem sva RP pravila i igram Role Play preko 6 godina.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Mislim da svako ima neku slabost, ali ako mi se nekada desi nesto u zivotu, ne ispoljavam ih prema drugim ljudima, nego rijesavam problem sam.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Spreman sam da napustim RP, vec 2 godine igram na Grandu i sada zelim da pomognem novim igracima koji su tek krenuli da igraju.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Trenutno nemam u posjedu biznis.
 

Stameni995

Player
Player
Joined
Mar 20, 2022
Messages
95
Informacije
1. Vaše ime u RL: Sasa Stamenkovic
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5h radnim danima vikendom i vise
5. Vaš Diskord: stamenkovic95#7019
6. Vaše Ingame ime: Junior Zajcev
7. Vaš ID: 19927

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim da postanem admin kako bih doprineo ovom serveru pa tako i celom projektu, želim da pomognem novim igračima i da donesem pravdu tjs. da kaznim one koji se ne pridrzavaju pravila. Želim da postanem deo admin tima i želim da u tome napredujem.
2. Koje su vaše prednosti? Imam mnogo prednosti neke od njih su:
  • Volim da komuniciram sa ljudima.
  • Uvjek sam tu da pomognem
  • Saslušam obe strane price pre nego sto donesem odluku
  • Imam poštovanja prema svima
  • Smiren sam u većini situacija
3. Koje su vaše najveće slabosti? Neke od mojih slabosti su:
  • Brzo se iznerviram kada neki hoce da me pravi budalom
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da, spreman sam napustiti RP život.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, ne posedujem biznis.
 

Vellorian

Player
Player
Joined
Mar 25, 2022
Messages
28
1. Vaše ime u RL: Filip Ilievski
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona : GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8h
5. Vaš Diskord: vellorian#0
6. Vaše Ingame ime: Vellorian Venganza
7. Vaš ID: 20955

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Voleo bi da budem admin zato sto mi RP nekako propao jer svi bleju na pijacu i rade DM pa bi hteo promenit to

2. Koje su vaše prednosti?

Stariji sam duze sam na serveru i bukvalno radim kao HR (radio kao support isto) i znam kako da komuniciram sa ljudima i da resim

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Provokacija

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam biznis
 

Mihailo Sitic

Player
Player
Joined
May 15, 2023
Messages
98
Informacije
1. Vaše ime u RL - Mihajlo
2. Vaše godine - 15
3. Vremenska zona - CEST (GMT +2)
4. Prosječna aktivnost na dan - 4-6h nekad i vise
5. Vaš Diskord - tenkozila
6. Vaše Ingame ime - Mihajlo Sitic
7. Vaš ID - 33966

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? - Zeleo bih da ulepsam roleplay svim igracima ovog servera i takodje da ulepsam rp situacije, i da ovaj server ima puno potencijala i lepog roleplay-a
2. Koje su vaše prednosti? - Brzo učim, željan sam rada i vrlo dobro poznajem pravila grada.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Ne volim svađe i nepravdu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno, spreman sam.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Ne posedujem biznis, ali naravno.
 
Last edited:

Teo Elkhabib

Fire Feeding 🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
797
Informacije
1. Vaše ime u RL: Slavko
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5 do 6 sati radnim 8 do 10 ne radnim
5. Vaš Diskord : 1katai1
6. Vaše Ingame ime :Teo Matronymic
7. Vaš ID : 18441
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim se vratiti u admin team iz razloga zato sto sam pravio gluposti zadnjih par puta akda sam bio tu i nadam se da cu imati priliku da se vratim nazad i da ispravim greske ko je sam do sada imao.Znam da je mozda ne moguce ali osecam da sam dosta ozbiljini nego pre i da cu admin duznost drugacije gledati.
2. Koje su vaše prednosti?
Strpljiv pre svega, Miran.Ne moze me neko iznervirati tako lako.Uvek sam tu nekom da pomognem to mi je oduvek bila zelja da idem i da pomazem nekome mislim da sam dosta uspesan u tome
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam toliko iskreno mana,nije vezano ovako za igrice i to
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) :

Naravno da
 

Nikola Golubovic

Hard work pays off.
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
912
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h nekad vise
5. Vaš Diskord: golubb01
6. Vaše Ingame ime: Nikola_Golubovic
7. Vaš ID: 517

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Sada imam viska slobodnog vremena i zeleo bih da se opet prikljucim administraciji posto sam vec bio admin.
2. Koje su vaše prednosti? Aktivan, drustven, snalazljiv, odgovoran, volim timski rad
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ishitreno reagujem u nekim situacijama
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Gori

Čućela
Player
Joined
Jan 15, 2023
Messages
318
Informacije
1. Vaše ime u RL: Igor
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 2-4h ponekad i vise
5. Vaš Diskord: igi24
6. Vaše Ingame ime: Igi_Jokovic
7. Vaš ID: 10701

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Vec sam bio asistent administracije ali sam izasao zbog manjka vremena jer nisam htio da farmam platu ako nisam tu. Ponovo se prijavljujem jer bih htio postati ponovo jer imam vremena koje bi mi bilo potrebno da izvrsim sve zadatke i budem aktivan kao i prije dok sam radio. Takodje mislim da za vrijeme od kad sam usao na server (novembar 2021, imam vrlo mali broj prekrsaja i kazni jer se trudim da sve postujem). Imam bas veliku zelju da se vratim na ovu poziciju jer mi cesto ucini boljim vrijeme koje provedem odgovarajuci na tikete.
2. Koje su vaše prednosti? Sve sto radim u zivotu cak i igranje igrica - trudim se da dam 100% sebe i da to sto radim dobro uradim i da rezultat bude proizvod dobrog truda. Smiren sam pravedan i zelim pomoci svima.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim nekog ko me ne postuje i omalovazava misleci da ce time nesto dobiti. Nemam slabosti koje bi me sprijecile da dobro obavljam ovaj posao.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Ne (prijavljujem se sa asistenta)
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Ne (prijavljujem se za asistenta)

🏀
 
Last edited:

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
  1. Vaše ime u RL Lazar
  2. Vaše godine 28
  3. Vremenska zona GMT +1
  4. Prosječna aktivnost na dan 6+ sati
  5. Vaš Diskord lazica
  6. Vaše Ingame ime Lucas Otpisan
  7. Vaš ID 612
Dodatne Informacije
  1. Zašto želite postati admin?
Na serveru igram od prvog dana. Već dugo vremena igram i volio bih pokazati novim igračima koliko naš server može biti zabavan na način da održavam RP na maksimalnoj razini, bio sam u skoro svakoj organizaciji i upoznat sam sa svim pravilima servera. Nije mi problem nekome objašnjavati greške i pokazati mu kako je pogrešio. Volio bih kad bi što više ljudi poštovali Role Play i trudio bih se maksimalno da bude tako.
  1. Koje su vaše prednosti?
Počeo sam igrati Role Play još davne 2008. godine i stvarno sam jako dobro upoznat sa RP pravilima, također se dobro razumijem u pravila Granda. Zbog svega navedenog mogu jako dobro prosuditi neku RP situaciju, vidjeti greške igrača i kazniti ih prikladno. Također nemam problema sa tim da konstantno snimam POV.
  1. Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad se znam jako naživcirati kad vidim nepravdu.
  1. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da, nikad nisam bio admin na ovom projektu i jako bih se volio isprobati u toj poziciji. Vjerujem da bi bio dobar admin.
  1. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 

Miki Delon

Player
Player
Joined
Jun 10, 2022
Messages
506
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: radnim danima 4h+ vikendom 7 do 9h
5. Vaš Diskord: ivan.987.
6. Vaše Ingame ime: Miki Delon
7. Vaš ID:24602

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin zato jer mi je vec dosadio RP,to mi je prvi glavni razlog,samim time znam da sam sposoban za ovo i da mogu puno doprineti kao admin.Isto tako zelio bi i volio bi pomagati novim igračima u RP-u.Ovo bi bili neki glavni razlozi!!

2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su da sam vec bio administarator na ovo serveru brzo odgovoran i volim saslusati druge administratore kako i šta.Znam da ljudi vole kada admini brzo odgovaraju i stizu samim time nastojao bih se maksimalno truditi da brzo odgovaram i pomazem drugima da poboljsam RP sebi i drugima.Imam iskustva sa dosta RP servera .Znam dosta dobro oko ove platforme.Volio bih pomagati i kazniti kad ce biti potrebno,naravno ljepse bi mi bilo da pomazem nego kaznjavam ali ako se mora kazniti i to se radi!

3. Koje su vaše najveće slabosti?
To da nekad nisam tu ali to je rijetko.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?

Da,naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da,Naravno.
 

Ficko Zambada

Player
Player
Joined
Dec 22, 2022
Messages
112
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4+ H
5. Vaš Diskord: fick0o
6. Vaše Ingame ime: Ficko Primus
7. Vaš ID: 33511

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da ulepsam RP igracima, tako sto cu kaznjavati igrace koji ne postuju pravila
2. Koje su vaše prednosti?
Volim RP i volim da pomazem ljudima, Pravila znam i postujem ih
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Slabosti su mi sto idem u skoli i pojedinim danima necu moci da ispunim dnevnu aktivnost koju sam obecao, Ali bih se iskupio vikendom
4. Hocete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, naravno.
 

Faris Federiko

“Hated By Many, Defeated By None”🤷🏽‍♂️🇧🇦
Player
Joined
Oct 20, 2022
Messages
68
Informacije
1. Vaše ime u RL: Faris
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:10-15h
5. Vaš Diskord:federiko00
6. Vaše Ingame ime:Faris Federiko
7. Vaš ID:25467

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Imam zelju da budem admin vec duze vreme, i zeleo bih da se oprobam u tome ponovo jer sam vec bio na drugim serverima ( necu da ih imenujem ). Imam iskustvo, znam kako se radi, i zelim da pomazem novim igracima u pocetku jer je svaciji pocetak bio tezak, a takodjer i malo starijim i iskusnijim igracima kad god bi zatrebalo nesto uvijek bi bio tu.
2. Koje su vaše prednosti? Uporan sam dosta, Dobro se cenkam i preprodajem stvari, Strpljiv sam, iskusan u RP Zivotu, itd
3. Koje su vaše najveće slabosti? Emotivan, veoma lako se iznerviram.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom