Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Akeno Himejima

Player
Player
Joined
Aug 23, 2023
Messages
20
Vaše ime u RL: Isak
Vaše godine: 20
Vremenska zona: GTM+1
Prosječna aktivnost na dan: 6 sati
Vaš Diskord: Sake#6408
Vaše Ingame ime: Miyagi Chang
Vaš ID: 17732

Dodatne Informacije
Zašto želite postati admin?: Želim postati administrator na serveru zato što želim pomoći u stvaranju i održavanju zabavnog i pravilnog okruženja za igrače. Volim igru i želim se uključiti u zajednicu igrača na dodatni način. Također, imam dosta iskustva u roleplayu i dobro poznajem servera pravilia i vjerujem da bih mogao pomoći svakom igraču i dati mu neki koristan savjet za roleplay . Smatram da bih bio korisna i efikasna dodatna snaga u timu administratora i da bih doprinio stvaranju pozitivnog okruženja za sve igrače.
Koje su vaše prednosti?: Dobro poznajem RP Pravila, Kreativna i empatična sam osoba i volim da pomažem ljudima
Koje su vaše najveće slabosti?: Malo sam brzoplet
Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): DA

Isaac Newton

 

Don_Diego

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
17
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10
5. Vaš Diskord: Gredelj#5458
6. Vaše Ingame ime: Don Diego
7. Vaš ID: 30140

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želim postati admin jer zelim pomagati ljudima, jer zelim pomagati samim administratorima, jer mi je dosadio sam RP i jer mi je to jedan od ciljeva na ovome predivnome serveru
2. Koje su vaše prednosti? Vec dugo igram na ovome serveru, mislim da sam dovoljno zreo za admina i za neke malo vaznije odluke, smiren sam u skoro svim problematičnim situacijama, dosta sam snalažljiv, ljubazan i znam se ponašati u određenim situacijama.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nepravda, korumpiranost, psovanje...
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
 

Don_Diego

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
17
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10
5. Vaš Diskord: Gredelj#5458
6. Vaše Ingame ime: Don Diego
7. Vaš ID: 30140

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želim postati admin jer zelim pomagati ljudima, jer zelim pomagati samim administratorima, jer mi je dosadio sam RP i jer mi je to jedan od ciljeva na ovome predivnome serveru
2. Koje su vaše prednosti? Vec dugo igram na ovome serveru, mislim da sam dovoljno zreo za admina i za neke malo vaznije odluke, smiren sam u skoro svim problematičnim situacijama, dosta sam snalažljiv, ljubazan i znam se ponašati u određenim situacijama.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nepravda, korumpiranost, psovanje...
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
 

Djordje Bakmaz

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
727
I Informacije
1. Vaše ime u RL: Djordje
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8
5. Vaš Diskord: djordje1000
6. Vaše Ingame ime: Djordjee Bakmazz
7. Vaš ID: 2013

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zeleo bih postati admin na ovom serveru jer imam dosta iskustva, smiren i strpljiv sam, volim da pomazem i dobro poznajem pravila. Cilj mi je da pomognem sto vise mogu i da me ljudi gledaju kao njihovog Admina
2. Koje su vaše prednosti?
Veoma sam smiren u ozbiljnim situacijama i donosim dobre odluke.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ne volim nepravdu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 

Klark North

Player
Player
Joined
May 21, 2023
Messages
62
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

1. Vaše ime u RL:Adi
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:CEST
4. Prosječna aktivnost na dan:10 sati
5. Vaš Diskord:qdox#3124
6. Vaše Ingame ime:Aleks Miller
7. Vaš ID:40206


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da pomognem serveru i da pomazem drugima.
2. Koje su vaše prednosti? U Roleplay zivotu sam od moje 10 godine i dosta dobro znam pravila.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne tolerisem ne pravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Rodjen spreman
 

Uros Spasic

Player
Player
Joined
Jun 12, 2023
Messages
28
Informacije
1. Vaše ime u RL:Uros
2. Vaše godine:13
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:8+sati
5. Vaš Diskord: urke26
6. Vaše Ingame ime:Urke Osvetnik
7. Vaš ID:44603

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:(prijavljujem se za assistenta administracije) Zato sto sam bio admin na drugim rp serverima bas sam se dobro pokazao.Krenuo sam od najmanjeg admina do jednog od najvecih
2. Koje su vaše prednosti?:Jer imam iskustva kao administrator
3. Koje su vaše najveće slabosti?Zato sto imam malo godina
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?Ne.Zato se prijavljujem za assistenta
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)da
 

Aleksandar Shelby

Player
Player
Joined
Jan 27, 2022
Messages
226
Informacije
1. Vaše ime u RL: Kevin
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Oko 8 sati
5. Vaš Diskord: ! Kevac_#7385
6. Vaše Ingame ime: Aleksandar Shelby
7. Vaš ID: 12124

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Želim biti admin kako bih mogao pomoći gradu. Uvijek sam želio pomoći serveru. Imam puno iskustva i osjećam da bih mogao pomoći u mnogim stvarima. Znam sva pravila servera napamet. Također želim pomoći ljudima i riješiti se ljudi koji uništavaju RolePlay. Pobrinut ću se da se nitko ne osjeća kao da je ovo server za zezanciju,i da ne prave gluposti te ne krse roleplay pravila, pobrinut ću se da nitko ne iskoristava ovlasti koje ima, pobrinut ću se da svatko tko zatraži pomoć dobije odgovor koji treba.
2. Koje su vaše prednosti? Snalažljiv, smiren
3. Koje su vaše najveće slabosti? nemam bas neke slabosti snalazim sam u svakoj situaciji i rijesim problem smireno
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Denza Washington 🔥

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 16, 2023
Messages
1,600
1: Ime - Denis
2: Godina - 27
3: Vremenska zona - GMT+2
4: Prosječna aktivnost - 10h+
5: Diskord - power.denza
6: In game ime -Denza Washington
7: ID - 38735


Zašto želite postati ADMIN

Admin želim postati jer mislim da je to novo iskustvo za mene i mislim da bi se dobro snašao u tom poslu , dobro poznajem pravila, volim da učim , snalažljiv sam , realan i profesionalan.

Uvijek saslusam 2 strane i na kraju profesionalno i odlucno donosim odluke !



Želim da pomognem administraciji i isto tako igračima kada je u pitanju kršenje pravila i isto tako pomoć oko pravila , roleplaya i slično , jednostavno mislim da imam velike mogućnosti da postanem timski igrač , mnogo pravila sam proučio i isto tako spreman sam da dalje učim kako bi pomogao RolePlay zajednici


--------------------------------------------
Koje su vaše prednosti ?

Prednosti i vrline moje su da sam brz , profesionalan i uporan i poznajem dobro pravila

Bez dokaza žalba se ne može odobriti

Snimanje u pozadini je uvijek ukljuceno ,i dokaze iz raznih situacija cuvam do 7 dana

Aktivan budem nekada i po citav dan i noc u zavisnosti od situacije

Odgovoran sam u poslu i smatram ovaj posao administratora odgovornom pozicijom










--------------------------------------------

Koje su vaše mane ?

Za sebe mislim da nemam neke posebne mane


------------------------------------------
Hoćete li biti spremni napustiti RP život kako bi postali admin ?

Naravno

Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis ?

Naravno ( nemam biznis )


Draga ADMINISTRACIJO Nadam se da ćete razmotriti moju aplikaciju i pružiti mi šansu
 
Last edited:

Kojke Kojic

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
116
1. Vaše ime u RL: Bogdan
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-12
5. Vaš Diskord:Kojke#4860
6. Vaše Ingame ime:Kojke Kojic
7. Vaš ID:34359



Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

- Zelim da pomognem pocetnicima i da ih uvedem u zivot rp. Imam puno iskustva u RP pravilima i jako dobro se snalazim. Hocu da pomognem svakom kome treba kao sto su drugi pomagali meni kada sam ja prvi put dosao.
2. Koje su vaše prednosti?
-
Aktivan, druzeljubiv i volim pomoci drugima, imam puno drugara u administracije koji bi mi pomogli kao i ja njima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-brzo se iznerviram
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-
Ne nebih jos zato se i prijavljuhem za asistent administracije.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
-
nemam biznis i da imam prodao bi ga.
6. Zahtev za Asistenat Administracije.
 

Rico Armone

Вмро-Дпмне
Player
Joined
Dec 20, 2022
Messages
232
Informacije
1. Vaše ime u RL: Bube
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10h
5. Vaš Diskord: gruevski
6. Vaše Ingame ime: Rico Armone
7. Vaš ID: 23413

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
-Razlogom sta ocu da napustim rp ali i zbog toga sta ocu pomagati igracima koja je potrebna pomoc ai volim mnogo da radim taj posao zasto svaki put pomazem svima ko ima potrebu za pomoc

2. Koje su vaše prednosti?
-Pomazem svima koja je potrebna pomoc brzo ucim komunikativan.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Trenutno nemam nikakve slabosti ali nadam se da necu da ih dobijem.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Naravno bicu spremna na napustim RP Zivot dabi postao admin

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Naravno da hocu biti spreman da prodam biznis.
 

Nikola Falcone

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
327
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-7H
5. Vaš Diskord: Falkone#0001
6. Vaše Ingame ime: Nikola White
7. Vaš ID: 871

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Zelim postati admin posto mislim da sam sposoban za tu vrstu odgovornosti
- Zelim postati admin da bi pomagao ljudima
- Zelim postati admin jer volim posmatrati i pomagati ljudima kao i da im dajem savete
- Zelim pomoci ljudima kojima treba pomoc zbog ljudi koji krse pravila i kvare im uzivanje na serveru
- Svaki dan sam aktivan koliko god mogu i u tom vremenu sto sam aktivan svim igracima kojima treba pomoc ja pomomognem jer mi je muka kada gledam kako dolaze ljudi i ubijaju ljude bez razloga pokogotovo nove igrace koji nemaju nista i nemogu da se brane
- Zelim postati admin jer imam iskustva u ovom RP serveru pa mislim da bi mogao vise pmogadi ljudima na poziciji admina nego poziciji igraca

2. Koje su vaše prednosti?
- Mogu da razumno donosim odluke
- Volim saslusati ljude i da im dam savete kao i da im pomognem
- Volim da se salim ali kada treba da se radi tada sam mnogo ozbiljan
- Bio sam u skoro svo svoje vreme na ovom serveru u organizacijama (FIB, LSPD, Blood Street Gang) i pomago sam svim novim clanovima i bio sam pristojan prema svima kakvi god da su

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-netolerism neposlusnost
- ponekada sam kratak sa zivcima

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Da spreman sam da napustim svoj RP zivot da bi mogao pomagati ljiudima koji imaju pitanja i kojima treba pomoc zbog ljudi koji krse RP propise znam koliko ljudi preteruju zato mi je dosadilo da RP-am zbog ljudi koji samo dodju i ubijaju se i kvare uzivanje u RP

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-da
 
Last edited:

Ognjen Pluxury

Player
Player
Joined
Dec 1, 2021
Messages
100
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: Ognjen#2229
6. Vaše Ingame ime: Ognjen Pluxury
7. Vaš ID: 5651

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?: Želim postati admin jer smatram da sam dovoljno dugo u rp-u da znam kako sever funkcionise, tako da mogu lako da pomognem i resim probleme koje drugi igraci imaju.
2. Koje su vaše prednosti?: Ozbiljnost, Ljubaznost, Strpljivost, Timski rad i Objektivnost
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Nemam.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?: Da spreman sam napustiti svoj rp život.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da spreman sam prodati svoj biznis.
 

Dervo Lepic

Player
Player
Joined
Nov 10, 2022
Messages
136
1. Vaše ime u RL: Dervis
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: Dervo#9488
6. Vaše Ingame ime: Nedjo Lepic
7. Vaš ID: 19596

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Htio bih postati admin iz par razloga. zeleo bih postati admin zato sto pre sam vec bio administrator ali sam nazalost bio sam ne aktivan,nece se to nikada ponovti,Glavni razlog: Imam iskustva kao administrator ovog servera tako i u roleplay bio sam u mnogo organizacija od njih pa do cak ovoga sam dobio mnogo iskustva znam resavati probleme kada je neko bezobrazan,nevaspitan,drzak....volim jednostavno pomagati svim igracima ovog servera mnogo njima sam pomogao tako sto davajuci po 100,150k,Znam da se snadjem u roleplay situacijama snalazljiv sam nisam nikada bio stidljiv nikada ne volim da se svadjam,U smislu da vicem na nekoga nego tu sam svakome da pomognem kome treba i kada treba,dobio sam od svega 1 kaznu od administracije i od tada sam postao ozbiljan i mislim da bih trebao da se pridruzim ovim putem u administrator team

2. Koje su vaše prednosti?
Ljubazan sam prema svim igracima ne bitno da li taj igrac bio ljubazan prema meni ili ne, odlucan sam i spretan da resim bilo kakvu situaciju ili pomoci nekom pocetniku oko osnova

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam nikakvu slabost osim internet nekad kada mi zabaga nista vise od toga

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da, prošao sam stvarno puno toga i volio bih se posvetiti projektu i pomoći mu koliko god je mu mojoj moći.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Hoću, ne posjedujem biznis tako da nije problem.

dervologo.gif
 

Michael Goat

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,719
Informacije

1. Vaše ime u RL:
Nikola
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-7h
5. Vaš Diskord: .dzoni.
6. Vaše Ingame ime: Michael Goat
7. Vaš ID: 3884

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


- Konačno sam spreman uzeti pauzu od RP-a i voleo bih se oprobati u ulozi administratora.
- Želeo bih postati deo administracije zbog svog velikog iskustva i dobrog poznavanja svih pravila (na serveru igram aktivno već više od godinu ipo dana).
- Smatram da bi zbog mog iskustva bio dobar u ovoj ulozi.
- Nikad ranije nisam bio administrator (bio sam asistent jednom), ali znam vrlo dobro kako oni funkcionišu te bi se voleo oprobati u toj ulozi.
- Želeo bih pomoći daljem razvoju servera kao i igračima na njemu te bi zaista bio predan ovom poslu i pomagao igračima u najvećoj meri.
- Jako sam aktivan te smatram da bi to išlo u prilog ovoj ulozi.

2. Koje su vaše prednosti?

- Volim pomagati igračima pogotovo novijim zato što znam kako je teško bilo na početku.
- Odgovrao bi na tikete temeljito, potrudio bi se što jasnije objasniti igriču ono što ga interesuje.
- Zbog velikog iskustva sa serverom usavršio sam sva pravila servera u detalje i znao bi ih objasniti igračima.
- Brzo odgovaram i komunikativna sam osoba.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

- Znam biti tvrdoglav u nekim situacijama.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

- Da, hoću.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

- Da, spreman sam (ne posedujem biznis).
 

Aldin Johnson

Player
Player
Joined
Jan 19, 2023
Messages
54
Informacije
1. Vaše ime u RL. Aldin
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: notmathy_
6. Vaše Ingame ime: Aldin Johnson
7. Vaš ID: 37385

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zeleo bih pomoci drugim igracima , resavati problematicne igrace i jos dosta toga.
2. Koje su vaše prednosti? Ne volim laz , niti volim biti dvolican . Ne prihvatam nikakvu zalbu bez dokaza.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Malkice spor al da se to popravit .
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da naravno.
 

Klinvc

Player
Player
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8


Informacije
1. Vaše ime u RL:
David
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:UTC+1
4. Prosječna aktivnost na dan:8-12 sati.
5. Vaš Diskord:djordje_carkic
6. Vaše Ingame ime: Djordjee_Carkic
7. Vaš ID:42182

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Ja tacnije hocu da budem pomocnik za da mogu da nastavim sa svojom igrom a putem da imam nacin da pomognem novim igracima.
2. Koje su vaše prednosti? Volim da pomazem novim igracima, strpljiv sam i imam vremena da im objasnim sve polako i smireno i vec znam dosta stvari oko servera zato sto ne igram mnogo dugo mozda ali pred da uzmem komp gledao sam po ceo dan youtube GrandRP.
3. Koje su vaše najveće slabosti? I u losim situacijama ja gledam pozitivno.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin? Ne zato sto ako budem pomocnik mogu da nastavim RP.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Ne zato sto ako budem pomocnik mogu da nastavim RP.

 
Last edited:

Delta Cash

Delta Cash on top
Player
Joined
Jul 6, 2023
Messages
11
1. Ime u RL: Ilija
2. Vase godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosecna aktivnost na dan: 8h

5. Vas Discord: delta.91
6. Vase ime Ingame: Delta Cash
7. Vas ID: 40471


Dodatne informacije
1. Zasto zelite postati Admin : Zelim postati Administrator na serveru zato sto zelim pomoci novim i starim igracima i zelim pomoci da server sa dosta ljudi ima sto veci RP bez krsenja pravila.Volim igru i zelim biti deo ovog velikog projekta, takodje imam dosta iskustva u drugim RP serverima. Smatram da bi bio koristan i dobar Administrator

2. Koje su vase prednosti: Dobro poznajem RP pravila, zanimljiva sam osoba, odslusam razgovor do kraja i tek tada donesem Profesionalnu odluku, imam upaljen POV bez prestanka, iskren sam, Pisem brzo i Gramatikci ispravno, Odgovoran sam u poslu i smatram da bi bio odlican Administrator


3. Koje su vase slabosti: Ponekad umem da se iznerviram ali to je velika retkost.

4. Hocete li biti spremni napustiti RP zivot da bi postali Administrator: Naravno!

5. Hocete li biti spremni prodati svoj biznis: Nemam, ali da ga imam Naravno!



HVALA NA ODVOJENOM VREMENU
ADMINISTRACIJO
 

Djuro Prekoplotovic

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
6
Informacije
1. Vaše ime u RL : Toni Petrak
2. Vaše godine : 19
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 2 -7h
5. Vaš Diskord : tounz#7706
6. Vaše Ingame ime : Djuro Prekoplotovic
7. Vaš ID : 2991

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Zelim postati admin kako bih mogao pomagati igracima,dati sve od sebe i pridonjeti da Grand ima bolji RolePlay i manje toksicnosti.U RolePlay-u sam vec dugo godina i htio bi kao neki koji je dugo u RolePlay-u i zna koji su najveci problemi kod igraca zelio bi da svake probleme pokusam svesti na minimum i da svako bude zadovoljan Grandom.
2. Koje su vaše prednosti?
- Moje prednosti su to da sam dosta smirena osoba koja ne dize ton i ne voli da se raspravlja ,ja to gledam da prvo rijesim na miran nacin i da porazgovaram i ustanovim sta je problem i onda ga rijesim mirnim putem.
- Isto tako jedna od mojih prednosti je to sto brzo ucim stvari , imam misljenje da uvijek to moze bolje da se odradi sta god da je i dajem sve od sebe da odradim to bolje.
- Uvijek dijelim misljenje,timski sam igrac volim timski rad i dajem sve za timski rad.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Ne volim nepravdu,ponizavanje slabijeg od sebe i nevolim kad neko grijesi i pritom pokusava prekriti gresku.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
- Naravno,spreman sam ucini sve
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Nemam biznis , al i kad bih imao naravno da bih prodao kako bih postao dio Administracije.
 

Dusan Pluxury

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
77
1. Vaše ime u RL: Dusan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h+ a vikendima 6h+
5. Vaš Diskor: Dusan023
6. Vaše Ingame ime: Dusan Polumental
7. Vaš ID:39354

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:
zelim da se iskusim u necemu novom i da krsenje pravila drasticno smanjim
2. Koje su vaše prednosti?: moje prednosti su aktivnost brzo ucim nove stvari i definitivno sam strpljiv
3. Koje su vaše najveće slabosti? ne volim: Ne volim ne pravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Nemam
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom