Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Ante
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-13 sati
5. Vaš Diskord: Siber#9999
6. Vaše Ingame ime: Marin Solo
7. Vaš ID: 13311

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Jer želim pomagati drugim igračima i smanjiti broj ljudi koji krše pravila RP-a i samim time kvare drugima igru. Sam dok igram RP dosta često spazim ljude koji krše pravila i rade “nered”, stoga želio bih postati administrator i smatram da to mogu i da se pronalazim u tome.



2. Koje su vaše prednosti?
Poštujem svakoga, slušam svačiju stranu priče, pristojan sam, slušam nadređene, pošten sam


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad popustim ljudima koji su pristojni

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Hoću
 

Rifet

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
54
Informacije
1. Vaše ime u RL: Robert
2. Vaše godine :24
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4 do 6sati
5. Vaš Diskord:Rifko#5742
6. Vaše ime u igri:Rimfet Creed
7. Vaš ID:4633

Dodatne informacije

1. Zašto želite postati admin? - Najviše bih htio postati admin da pomazem igračima oko bilo čega im je potrebno i jednostavno bih volio odgovarati na reportove, imam dosta iskustva sa ovim serverom dugo već igram i znam kako treba s ljudima , naučio sam sva pravila servera.

2. Koje su vaše prednosti?- Znam pravila 9/10 i sve što mi je potrebno za adminu pomagalo bi svim igračima ukoliko sam u mogućnosti da im pomognem vecinom sam aktivan preko noći a po noći ima najviše problema na serveru zato bi zelio postati admin da mogu pomagati drugima.

3. Koje su vaše najveće slabosti? - kad netko laže
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da
 

Dzouni

Player
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
98
Informacije
1. Vaše ime u RL
Nikola Ungurjanovic
2. Vaše godine
28
3. Vremenska zona
GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan
5-6 sati
5. Vaš Diskord
Dzouni Boy#8941
6. Vaše Ingame ime
Dzouni Boy
7. Vaš ID
6741

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Iskreno dosadio mi je RP i vidim da ima dosta novih igraca koji ne znaju pravila tako da hocu da im pomognem da nauce kako pravilno igrati RP. Hocu isto da uvedem red jer znam da dosta ljudi ne postuju pravila.
Hocu da pomognem administraciji i olaksam njima malo posao.
2. Koje su vaše prednosti?
Pa jedna moja prednost je da sam dugo na grandu i znam kako funkcionira server i dosta dobro poznajem pravila i imam iskustava. Ucim vrlo brzo i uvek sam direktan.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad zabunim ili pomesam neke stvari ali svakome se desi.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
DA naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da. Ne posedujem nikakav biznis.
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Nemanja
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h
5. Vaš Diskord: Stamena031#3527
6. Vaše Ingame ime : Arthur Kaan
7. Vaš ID: 1838

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Želim da postanem asistent Administracije , imam višak vremena izmedju evenata tako da mogu pomoći igračima na report.



2. Koje su vaše prednosti?

Imam višak vremena tako da mogu da odgovaram na reportove , trudio bih se da odradim posao najbolje što mogu. Kao i na serveru tako i na discordu u slučaju da neko zatraži pomoć ili postavi neko pitanje.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Crash na serveru.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Asistent administracije

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Asistent administracije.
 

Ivan Drilla

Player
Player
Joined
Feb 20, 2022
Messages
105
Informacije
1. Vaše ime u RL:

Aleksa
2. Vaše godine:
16
3. Vremenska zona:
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
10-11h
5. Vaš Diskord :
Mr. Proxy#6683
6. Vaše Ingame ime:
Ivan Drilla
7. Vaš ID:
12495

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin:
- Volim pomagati igracima i imam iskustva kao admin i na drugim rp serverima nekako mi je zanimljiv posao i volim ga raditi.l na ovom serveru igram vec 5 meseci i ugledao sam se na druge admina pa bih i ja voleo bih pomoci.
2. Koje su vaše prednosti:
- Pa znam se ponasati prema igracima cak i onima koji me ne postuju i koji se glupiraju , ali bez obzira ja sam admin i ja imam odgovovornost i trebam se ponasati normalno i odgovorno. Samo im zelim pomoci najvise sto mogu, iako je neko od igraca koji su prekrsili pravila moji prijatelji ja im necu dati manju kaznu zato sto su svi igraci jednaki.
3. Koje su vaše najveće slabosti:
- Moje slabosti su da nekad ako me neki igrac bas ali bas iznervira ili opsuje da mogu burno reagovati (ali samo ponekad) ali inace sve resavam mirnim putem i po propisima.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin:
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da (nemam biznis)
 
Last edited:

Njola

Player
Player
Joined
Mar 9, 2022
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL - Vanja Veres
2. Vaše godine - 22 godine
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4-10h
5. Vaš Diskord - Njola#2105
6. Vaše Ingame ime - Njola Gucci
7. Vaš ID - 19939

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
-Zelim pomagati ostalim igracima na serveru. Na drugim SAMP serverima sam bio Vodja Helpera/Admin imam iskustva i uvek me je vise zanimala Administracija.

2. Koje su vaše prednosti?
-Mislim da sam dovoljno ozbiljan za tu poziciju i kao sto sam rekao, imao sam iskustva kao Admin i Vodja Helpera. Kao Vodja Helpera drzao sam ozbiljan tim koj je pomagao novim igracima da se snadju lakse i da zavole igru. Poznajem RP.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam slabosti jako sam smiren i stalozen, u svakoj situaciji znam da odregujem sasvim normalno.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Naravno, kao sto sam rekao vise me privlaci Administracija nego Rp-anje, Lideri, Mafije, Bande,etc

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Naravno, ne treba mi nikakva imovina, ako sam u Administraciji jedini cilj je da se resavaju problemi koji igraci imaju.
 

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
40
1. Vaše ime u RL: Jovan Sretenovic
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3h
5. Vaš Diskord: Jovan#8181
6. Vaše Ingame ime: Reynold Costello
7. Vaš ID: 1252

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Od pocetka servera sam tu, konstatno sam bio u drzavnim organizacijama, u SAHP-u postao podlider nakon toga lider, odlicno sam vodio organizaciju, mislim da je to dobar razlog i da bi se dobro snalazio kao Admin. Jednostavno volim da pomazem novim igracima, da im ucinim igru zanimljivijom i laksom nego sto je meni bila kada sam stigao, jer naravno nisam znao sve informacije kao sada, mislim da bih svojim radom dosta pomogao trenutnoj administraciji, i da bih mogao napredovati!
2. Koje su vaše prednosti? Brzo ucim, sagledavam situacije iz vise uglova, brz na delovanju, ozbiljan na postupcima,
3. Koje su vaše najveće slabosti? Pa verovatno da cu da poverujem lako dobrim ljudima ukoliko ih znam, takodje sa komandama na RAGE:MP nikada se nisam susretao sa tim ali mislim da nema velike razlike u istom od SAMP-a ili slicno.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Nidzolaaa

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
64
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord : nidzolaaa#6292
6. Vaše Ingame ime: Takeo Ishi
7. Vaš ID: 5567

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

-Zelim da postanem admin jer vec od 10og mjeseca prosle godine provodim dosta vremena na grandrp serveru i zelim da svoje iskustvo preusmjerim na druge igrace i pomognem pocetnicima, liderima i ostalim roleplay igracima kao i turferima da ne krse pravila i da dobiju to iskustvo roleplay-a.
2. Koje su vaše prednosti?
-Moje prednosti su to sto sam dugo na serveru i svo to vrijeme sam bio aktivan, takodje sam bio u dosta organizacija na serveru, pretezno u bandama, ali bio sam i u FIB-u, GOV-u i EMS-u. U bandama sam uvijek imao high rank, a takodje bio sam i lider Marabunte koja je imala 43 teritorije zauzete, ali zbog nesrecnih okolnosti, dobili smo disband. Uglavnom, vjerujem da imam sposobnosti da budem i vise nego dobar admin.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Tvrdoglavost, ali ne stalno. Jako sam promenljiv lik sto se tice osobina, ali vjerujem da kada bi postao admin, da bi bio jako smiren u rjesavanju problema.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
-Da
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Kosta
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h , 5h
5. Vaš Diskord: kolex#0270
6. Vaše Ingame ime:
Lee_Black
7. Vaš ID: 1885

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zato sto zelim da pomazem igracima i da smanjim krsenje pravila. I mislim da bih svojim znanjem mogao da doprinesem ovom serveru.
2. Koje su vaše prednosti? Pazljivo slusam situaciju pogledam iz svakog ugla. Pazljivo razmisljam pre nego sto donesem odluku.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nekad budem previse blag.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 

Martin Diks

Player
Player
Joined
Jan 27, 2022
Messages
160
1. Vaše ime u RL: Jovan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-6 sati na dan
5. Vaš Discord:Jovan15#7108
6. Vaše Ingame ime : Martin Diks
7. Vaš ID :1915

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
-Zelim pomoci igracima i resavati njihove probleme.
- Zelim pomoci ovom serveru kako bi uklonili ili izveli na pravi put one ljude sto su dosli samo da kvare rp,kako bi doveli grand rp server. na najbolji rp serveru na balkanu.
-Zelim postati admin naramono kako bi bi sprecio krsenje pravila u gradu.

2. Koje su vaše prednosti?
-Poznajem rp pravila i vecinu pravila servera.
-Trudim se da izvrsim svoj zadatak ozbiljno.
-U svakoj situaciji imam upaljeno snimanje te sam spreman sve dokazati.
-U svakoj situaciji sam prijatan sa igracom koji trazi pomoc.
-Imam puno strpljena i tesko me je iznervirati.


3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam ih bas puno jedino je to sto ne mogu biti aktivan po 7-8h kada je skola.


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno.


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Neposedujem biznis.
 

kolic.fe

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
19
1. Vaše ime u RL: Mihael
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h
5. Vaš Diskord: Kolić#9457
6. Vaše Ingame ime: Joza Slavonac
7. Vaš ID: 6766

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:
-Zelja mi je to odavno imam iskustva u RolePlayu
-Zelim pomagati drugim igracima i rjesavati njihove probleme
-Ukoliko bih postao admin, mnogo bi se trudio pomoci novim igracima oko pitanja.
-Volio bih sto vise pomoci zajednici Grand RolePlaya
2. Koje su vaše prednosti?:
-Dobro poznajem pravila servera i RolePlay pravila
-Snimam cijelo vrijeme na serveru i spreman sam dokazati.
-Razumljiv, smiren i strpljiv
-Postujem naredbe i isto tako ispunjavam
-Uvijek se trudim da zavrsim svoj zadatak do kraja.
3. Koje su vaše najveće slabosti?:
- Najveca slabost mi je sto ne mogu ostati na serveru duze od 22:00h

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: DA

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Nemam biznis, DA
 

tole

Player
Player
Joined
Dec 10, 2021
Messages
7
1. Vaše ime u RL: Todor
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 13-14h
5. Vaš Diskord: tole#9864
6. Vaše Ingame ime: Tole Sinner
7. Vaš ID: 5424

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Igram na serveru maltene od pocetka,hteo bih da zaustavim krsenje RP pravila koje svakodnevno gledam od strane igraca,hteo bih i da pomazem novim igracima koji dolaze na server i koji ne znaju pravila,mislim da imam sposobnost za to,takodje pokusao bih da dovedem sto vise ljudi u gradu da se zabave.
2. Koje su vaše prednosti?
-Poznajem RP pravila te većinu pravila servera
-Postovanje prema starijima od mene i prema svim igracima na serveru
-Najviše se trudim u svojim zadacima
-u svakom trenutku snimam sve (POV)

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Jedina slabost su mi slabi zivci
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno
 

stale

Player
Player
Joined
Mar 9, 2022
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL: Strahinja
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:3-8h
5. Vaš Diskord: b1uesky.exe#8371
6. Vaše Ingame ime: Diego Sky
7. Vaš ID: 16215

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Da bi pomogao ljudima sprecio sto vise krsenja pravila jel ih ima bas dosta.
2. Koje su vaše prednosti?: Znam vemo dobro pravila ,nisam lakoveran,volim da pomazem ljudima i tjt.
3. Koje su vaše najveće slabosti?; Mana mi je malo zao da kaznjavam ljude ali ono sto se mora nije tesko.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?; Da ,naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da i nemam biznis.

‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎
sLA7bdt.gif
 

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
290
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
1. Vukan
2.16
3. gmt+1
4. zavisi kako kad
5. vukaaannnn#2590
6.Vukan Obama
7.16656.

dodatne Informacije

1.Jer želim pomagati drugim igračima i smanjiti broj ljudi koji krše pravila RP-a i samim time kvare drugima igru. Sam dok igram RP dosta često spazim ljude koji krše pravila i rade “nered”, stoga želio bih postati administrator i smatram da to mogu i da se pronalazim u tome.
2. slusam svaciju stranu price, postujem svakoga,posten sam, ...
3.iznerviram se brzo
4.da
5. nemam biznis al bi prodo da imam
 
Last edited:

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nesad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:7-10h
5. Vaš Diskord: nesosone #7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Sone
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Da bi pomogao adminima i to mi je nekako uzitak da pomazem ljudima na serveru.
2. Koje su vaše prednosti?: Znam vemo dobro pravila grad, brzo resajem probleme pricom.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?; Da ,naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da.
 

Vito Lastavica

Player
Player
Joined
Dec 18, 2021
Messages
49
1. Vaše ime u RL: Marko Ivljanin
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona: (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8
5. Vaš Diskord: Vito Lastavica#2237
6. Vaše Ingame ime: Vito Lastavica
7. Vaš ID: 9411

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Želim postati admin iz razloga što mi je dosadio RP i želeo bih pomagat drugima igračima pogotovo novim i objasniti čak svaku sitnicu koju ne razumiju i potruditi se da bude što manje fail-ova i da svi imamo odličnu RP priču.Takodje bih obratio paznju na KLINCE koji su na serveru i svima nama kvara RP time sto ne znaju pravila.

2.Koje su vase prednosti:
Godine :) Strpljiv,komunikativan, pravican
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Tvrdoglavost
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, nemam svoj biznis
 

Patrik Sins

👑 best in town
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
420
Informacije
1. Vaše ime u RL: Patrik
2. Vaše godine :15
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 5 do 10 sati
5. Vaš Diskord:
6. Vaše ime u igri: Patrik Melone
7. Vaš ID: 12122

Dodatne informacije

1. Zašto želite postati admin? - Najviše bih htio postati admin da pomazem igračima oko bilo čega im je potrebno i jednostavno bih volio odgovarati na reportove, imam dosta iskustva sa ovim serverom dugo već igram i znam kako treba s ljudima rjesavati , naučio sam sva server pravila. Imam iskustva sa pravila.

2. Koje su vaše prednosti?- Znam pravila 8/10, Znam jako dobro pricati sa ljdima koji bi me trebali i smatram da sam spreman za postati tako veliko nesto. Znam se ponasati dobro prema kolegama i znam jako lagano rjesiti stvar bez puno dugovlacenja.

3. Koje su vaše najveće slabosti? - Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da, nemam biznis.
 

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
Informacije:

1. Vaše ime u RL:
Antonio
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-9h
5. Vaš Diskord: Antonio Lucic#4254
6. Vaše Ingame ime: Antonio Lucic
7. Vaš ID: 3090

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

- Zelim da postanem admin jer volim da pomazem drugim ljudima i svojim kolegama, zelim da vidim kako je biti na tako velikoj poziciji.
- Zelim da rijesavam sve probleme bez ikakvog sukoba igraca.
- Posten sam i zelim da pomognem drugim Adminima u rijsavanju problema.
- Mogu i zelim saslusati svaciju stranu price te povodom toga donjeti ispravnu odluku.

2. Koje su vaše prednosti?
- Red, rad i disciplina
- Uvjek saslusam svaciju stranu price.
- Volim da pomazem drugim igracima i adminima.
- Cvrsto sam siguran u svoje odluke.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Nemam ih.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
- Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Da
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Cestitam odabrani ste za admin intervju

Vito Lastavica#2237 - Vito Lastavica | 9411
Kolić#9457 - Joza Slavonac | 6766
Mr. Proxy#6683 - Ivan Drilla | 12495
Aki#0459 - Aleksandar Djukanovic | 15915



Intervju će biti sutra od 19:00 do 21:00 ( 12.03.2022 )
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom