Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Muamer_lion_Hido

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
16
Informacije
1. Vaše ime u rl:Muamer
2. Vaše godine:23
3. Vremenska zona:Zagreb,beograd
4. Prosječna aktivnost na dan:9h
5. Vaš Diskord:Jurlin Hidao#0547
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati Zelim postati admin jer vidim da iz dana u dan ima sve vise novih igraca kojima treba pomoc. Isto tako ima i dosta starih igraca kojima treba pomoc admina oko resavanja problema
2. Koje su vaše prednosti:
1-Upoznavanje rp pravila
2-Slusat veci cin od sebe
3-Postovati igrace i bez psovanja

3. Koje su vaše najveće slabosti:ne volim nepravu kad neko tvdi da nesto bilo a drugi igraci imao dokaz ili video da dokaze da bilo neki fail
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin:da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)-Nemam biznist trenutno
 

Iggoo

Player
Player
Joined
Mar 19, 2022
Messages
1
1. Vaše ime u RL: Igor
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+
5. Vaš Diskord: igoo#4691
6. Vaše Ingame ime. Janko Petrovic
7. Vaš ID: 15219

1. Zašto želite postati admin?
Prije svega htio bi postati admin na serveru da pomazem novim clanovima i da bude pravi RP server.

2. Koje su vaše prednosti?
Dosta sam dobar u komuniciranju sa ljudima mogao bi neke situacije da resim na miran nacin bez psovki svadjanja i drugih stvari.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Pa nema ih bas.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(zabranjeno je imati biznis dok ste admin)
Nemam biznis, ali i da ga imam bio bi sprema da ga prodam.
 
Last edited:

Njola

Player
Player
Joined
Mar 9, 2022
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL - Vanja
2. Vaše godine - 22 godine
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4-10h
5. Vaš Diskord - Njola#2105
6. Vaše Ingame ime - Njola Gucci
7. Vaš ID - 19939

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
-Zelim pomagati ostalim igracima na serveru. Na drugim SAMP serverima sam bio Vodja Helpera/Admin imam iskustva i uvek me je vise zanimala Administracija.

2. Koje su vaše prednosti?
-Mislim da sam dovoljno ozbiljan za tu poziciju i kao sto sam rekao, imao sam iskustva kao Admin i Vodja Helpera. Kao Vodja Helpera drzao sam ozbiljan tim koj je pomagao novim igracima da se snadju lakse i da zavole igru. Poznajem RP.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam slabosti jako sam smiren i stalozen, u svakoj situaciji znam da odregujem sasvim normalno.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Naravno, kao sto sam rekao vise me privlaci Administracija nego Rp-anje, Lideri, Mafije, Bande,etc

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Naravno, ne treba mi nikakva imovina, ako sam u Administraciji jedini cilj je da se resavaju problemi koji igraci imaju.
 

Željko Elkhabib

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
74
1. Vaše ime u RL: Ante
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5h ponekad i vise
5. Vaš Diskord: Pavel1234#9221
6. Vaše Ingame ime: Ante Fedorov
7. Vaš ID: 9282

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati administrator jer volim pomagati novim igracima, ne volim ljude koji nepoštuju pravila, igram ovaj server vec dugo i svida mi se no dosadio mi je RP zivot.
2. Koje su vaše prednosti?
-Pošten sam i poslušan
-Volim pomagati novim igracima
-Mogu saslusati svakoga igraca i objasniti mu pravila
-Znam sva RP pravila i vecinu pravila grada
-Uvijek snimam POV
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam toliko slabosti. Jedino ponekad znam biti tvrdoglav ako znam da sam u pravu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Neposjedujem biznis.
Hvala sto ste procitali moju prijavu :)
 

Kire Abi

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrato
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
1.Kire
2.14 ali znam da se ponasam i znam pravila
3.GMT+1
4.5-7h
5. KireeeX#5108
6. Kire Shakur
7.13558

1. Zelim da probam i to iskustvo da pomazem ljudima oko rpa-fail rpa
2.Pa bio sam u vojsci, nisam igro na drugim serverima brz sam zelim pomagat.
3. Vredjanje.
4.Naravno.
5.Nemam biznis ali bih ga prodo.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord : kriliccc#6669
6. Vaše Ingame ime: elliot derwan
7. Vaš ID: 9984

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Uradio sam dosta gresaka kada sam prvi put bio admin i htio bih opet postati kako bih ispravio greske i ponovno pomagao igracima, zelim imati bolju komunikaciju i pomoci cijeloj administraciji kao i igracima da steknu ponovno sto bolji roleplay, a ja da poboljsam sebe jer znam pravila dosta dobro.
2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivan sam, snalazljiv, strpljiv i poznajem pravila servera jako dobro.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam neke pretjerane slabosti, ako vec pricamo o jednima to je da ponekad stavljam svoj posao prije neceg bitnijeg u zivotu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Spreman sam postati Admin
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
- Biznis nemam, ali svakako bih ga prodao da ga imam.
 

Nikčee

Player
Player
Joined
Sep 30, 2021
Messages
284
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Niko Vugrinec
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 6,7+ sati
5. Vaš Diskord - ᲼᲼᲼᲼᲼#5568
6. Vaše Ingame ime - Dino Sauric
7. Vaš ID - 1416

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
- Volim pomagati igracima i želim da pomažem igračima kao sto meni Administratori pomažu! Takodje zelim da kaznim ljude koji krse pravila i ne postuju druge ljude. Jako bi volio odgovarati na forum reportove i tikete pošto me RP malo smorio vec.

2. Koje su vaše prednosti? - Komunikativna sam osoba, brzo ucim.

3. Koje su vaše najveće slabosti? - Mrzim nepravdu, lako se iznerviram.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Spreman sam

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Spreman sam
 

Hugo Perla

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
77
Informacije
1. Vaše ime u RL:

Matija
2. Vaše godine:
22
3. Vremenska zona:
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
10-11 sati
5. Vaš disk:
suckoo#0196
6. Vaše ime u igrici:
Hugo Perla
7. Vaš ID:
13955

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin:

- Volim pomagati igračima i imam iskustva kao admin i na drugim RP serverima nekako mi je zanimljiv posao i volim ga raditi. Igram na GrandRP serveru 4 mjeseca te sam upoznat sa svim stvarima servera.
2. Koje su vaše prednosti:
- Znam se ponasati prema igračima čak i onima koji me ne postuju i koji se glupiraju , ali bez obzira ja sam admin i ja imam odgovovornost i trebam se ponašati normalno i odgovorno. Samo im želim pomoći najviše što mogu, iako je neko od igrača koji su prekršili pravila moji prijatelji ja im neću dati manju kaznu zato što su svi igrači jednaki.
3. Koje su vaše najveće slabosti:
Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da biste postali admin:
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da, Nemam biznis svakako
 

zunic

Player
Player
Joined
May 29, 2021
Messages
152
1. Vaše ime u RL Armin Zunic
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona:gmt+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8 sati radnim danima 12 vikendima
5. Vaš Diskord:zunic#2259
6. Vaše Ingame ime John Must
7. Vaš ID4711

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?volio bi biti admin zato sto od kad sam poceo igrat na grand serverima uvjek me je to zanimalo i volim pomagat ljudima i objasniti nekome ako nesto nije mu jasno igram preko 7 mjeseci na grand serverima i mislim da sam se upoznao dosta sa pravilima i kako sve radi i volio bi da se moze napraviti sto bolji RP na ovom serveru i da i igraci mogu uzivati dok igraju.Mislim da znam pravila vrlo dobro i kako se pristupa prema ljudima
2. Koje su vaše prednosti?komunikativna sam osoba,volim i brzo ucim i vrlo sam smiren
3. Koje su vaše najveće slabosti?jedina slabost koju imam je da mrzim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)da
 

G4vr4n Cr1

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Marko
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: Balkan
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-4 sata zavisi od obaveza
5. Vaš Diskord: Gavran Crni#3445
6. Vaše Ingame ime: Dragoljub Cegrlic
7. Vaš ID: 14532

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zato sto sam bio policajac ovde i video kakvih problema ima takodje vidjam sve veci broj novih igraca i sve vece ID-ove te mislim da im je potrebna pomoc da se snadju i da im se pokazu neke osnove gde da kupuju neke stvari itd... Kao sto sam vec rekao postoji veliki broj Cop Bejtera i ljudi koji krse druga pravila.
2. Koje su vaše prednosti? Nemam problem da kazem da sam pogresio i napravio neki propust uvek bih se posavetovao sa kolegama koji duze rade ovaj posao
3. Koje su vaše najveće slabosti? Na pocetku svakog posla sam jako neodlucan i ne znam da li sam sve dobro uradio ali se brzo naviknem i postanem samostalan
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznisa tako da, da
 
Last edited:

AleksaAcanovic

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
272
1. Vaše ime u RL: Aleksandar
2. Vaše godine: 38
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-6h
5. Vaš Diskord: AleksaAca#5729
6. Vaše Ingame ime. Aleksa Aca
7. Vaš ID: 4066

1. Zašto želite postati admin?
Zeleo bih posvetiti paznju novim igracima,bio bih vise aktivan na dogadjajima{podmornica,pljacke,otmice...itd}posto vidim da se dogadjaji slabo specaju i igraci dosta vremena provedu na forumu.Mrzim forum.Dugo sam na serveru, oko 5 meseci, tako da sam upoznat skoro sa svim pravilima.U Vojsci sam proveo 4 meseca ,Vlada skoro messec dana.Ostalo mi je jos ovu ulogu da probam.Spreman sam da napredujem i da se usavrsavam

2. Koje su vaše prednosti?
Kao prednost mogu da navedem da bi resavao probleme na miran i stalozen nacin{kada su igraci donekle normalni},sa bahatim i bezobraznim treba jos bahatije

3. Koje su vaše najveće slaboasti?
Brzo planem ako je neko bas drzak .Sta da radim,ovo je Balkan

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(zabranjeno je imati biznis dok ste admin)
Da.
 

Knele Drill

I'm sorry hoe that I couldn't be your Romeo
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
148
Osnovne Informacije:

1. Vaše ime u RL
: Aleksandar Knežević
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: UTC-5
4. Prosječna aktivnost na dan: Od 8-12h
5. Vaš Diskord: kneledrill#7245
6. Vaše Ingame ime: Knele Drill
7. Vaš ID: 10562

Dodatne Informacije:

1.Zašto želite postati admin?

- Želim da postanem deo administrativnog tima Grand RolePlay-a, a za to imam više razloga. Jedan od njih je da sam postigao sve što se moglo postići kao karakter. Imao sam kuću, biznis, porodicu pa i sve ostalo što se može imati. Svi na serveru me znaju kao dobrog i poštenog. Ni jednom nisam dobijao upozorenja ili banove. Kršio pravila nisam. Trudio sam se da RolePlay-am koliko je bilo moguće. Sada kada sam završio sa pričom svog karaktera, želim da pomognem drugima i da oni iskuse dobru stranu RolaPleya ovde. I nadam se da ću biti u mogućnosti to i da učinim.

2. Koje su vaše prednosti?
- Imam mnogo prednosti u odnosu na druge, u RolePlay svetu sam već 10 godina od samog početka SAMP-a pa sve do sada. Imam ogromno iskustvo što se tiče pravila, vodio sam sve organizacije moguće po više puta. Bio sam administrator na mnogo poznatih balkanskih servera kao što su Old School Balkan, Revolucija, Panama, N Team i ostali. Bio sam šef administracije na Old School-u. Posao administratora mi je dobro poznat i zato bih hteo da to budem i ovde.

3.Koje su vaše najveće slabosti?
- Nemam slabosti, imam samo manjak znanja o vašim administrativnim komandama.

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
- Da, naravno da ću biti spreman napustiti život svog RP karaktera.

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
- Ne posedujem ni jedan biznis više, sve sam biznise prodao. Ali naravno, da imam neki biznis bio bih spreman prodati ga.
 

Svilac

Player
Player
Joined
Jan 6, 2022
Messages
29
Informacije
1. Vaše ime u RL: Tin
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+01
4. Prosječna aktivnost na dan:5 i više stai , vikendom i duže
5. Vaš Diskord: svilac#5438
6. Vaše Ingame ime: Tin Svilacc
7. Vaš ID:1343

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Volio bih postati admin jer želim pomoći ljudima koji se ne mogu snaći u gradu i da odražavamo mir na serveru.
2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su te što sam bio u dosta organizacija i porodica pa imam dosta iskustva sa ljudima, imam iskustva sa pravilima i znam se snaći u pojedinim situacijama.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Bio sam u zatvoru jer nisam znao baš pravila (sad sam ih sa vremenom igranja naučio)
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da, spreman sam
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA, spreman sam
 
Last edited:

Teo Cvetkovic

don't break the rules
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
317
Informacije
1. Vaše ime u RL- Teo
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan - 6 do 7h
5. Vaš Diskord - cvetkovic#5426
6. Vaše Ingame ime - Teo Cvetkovic
7. Vaš ID - 5498

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? - Zato sto sam mnogo aktivan i zelim aktivnost da iskroristim bas za to a to da vodim racuna o igracima koji ne postuju pravila Grada kao i da pomognem pocetnicima.
2. Koje su vaše prednosti? - to sto sam smiren i ako mi se kaze jednom dovoljno je, Aktivnost, dosta sam aktivan i trudim se
3. Koje su vaše najveće slabosti? - nema
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? - da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Uvek
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord : kriliccc#6669
6. Vaše Ingame ime: Lovro Pasalic
7. Vaš ID: 9984

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Uradio sam dosta gresaka kada sam prvi put bio admin i htio bih opet postati kako bih ispravio greske i ponovno pomagao igracima, zelim imati bolju komunikaciju i pomoci cijeloj administraciji kao i igracima da steknu ponovno sto bolji roleplay, a ja da poboljsam sebe jer znam pravila dosta dobro.
2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivan sam, snalazljiv, strpljiv i poznajem pravila servera jako dobro.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam neke pretjerane slabosti, ako vec pricamo o jednima to je da ponekad stavljam svoj posao prije neceg bitnijeg u zivotu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Spreman sam postati Admin
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
- Biznis nemam, ali svakako bih ga prodao da ga imam.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Čestitam odabrani ste za admin intervju


Dzouni Boy#8941-Dzouni Boy|6741
jovance#2931-jovance bawz|6900
lovraa#8285-Kiko Drajver|15222
Pavel1234#9221-Ante Fedorov|9282
suckoo#0196-Hugo Perla|13955
AleksaAca#5729-Aleksa Aca|4066
cvetkovic#5426-Teo Cvetkovic|5498


Intervju će biti sutra od 20:00 do 21:30h ( 23.03.2022 )
 

Leon Irac

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
122
1. Vaše ime u RL: Leon

2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +00 (Britanski timezone)
4. Prosječna aktivnost na dan: oko 5h
5. Vaš Diskord: Lpavelic#6001
6. Vaše Ingame ime: Leon Irac
7. Vaš ID: 3748

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Volio bih postat administrator kako bi mogao pomoc gradu da se ponasa pravilnije i kulturnije. Znam puno o pravilima i kazne za njih. bio imam puno iskustva sa RP-om. ja razumijem da sam pogrijesio sta sam uradio ali sve sto zelim da mi date jos jednu zadnju priliku da postanem administrator posto mi je stvarno bilo super i jako sam se zabavio i naucio sam puno novih stvari i novih ljudi.

2. Koje su vaše prednosti?Imam iskustva o RP-u šta nesmijem raditi i šta smijem raditi. drugaciji mi je timezone od ostalih igraca pa mogu provest vise sati u igrici nego ostali. Npr. kada je kod vas (balkan) 18:00 kod mene je 17:00

3.Koje su vaše najveće slabosti?Bio sam na Blacklisti zbog nekulturnog igranja, mogu potvrdit da se vise nece nikad ponovit.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? DA

10. Prijava
 
Last edited:

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord : kriliccc#6669
6. Vaše Ingame ime: elliot derwan
7. Vaš ID: 9984

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Uradio sam dosta gresaka kada sam prvi put bio admin i htio bih opet postati kako bih ispravio greske i ponovno pomagao igracima, zelim imati bolju komunikaciju i pomoci cijeloj administraciji kao i igracima da steknu ponovno sto bolji roleplay, a ja da poboljsam sebe jer znam pravila dosta dobro.
2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivan sam, snalazljiv, strpljiv i poznajem pravila servera jako dobro.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam neke pretjerane slabosti, ako vec pricamo o jednima to je da ponekad stavljam svoj posao prije neceg bitnijeg u zivotu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Spreman sam postati Admin
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
- Biznis nemam, ali svakako bih ga prodao da ga imam.
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marin Solo
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-10 sati
5. Vaš Diskord Siber#9999
6. Vaše Ingame ime Marin Solo
7. Vaš ID 13311

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Volim pomagati drugim igračima, imam dosta iskustva kao administrator na drugim RolePlay Serverima. Taj posao mi je izuzetno zanimljiv te ga volim raditi. Na ovom serveru igram već oko 4 mjeseca i za vrijeme moje igre dosta puta sam viđeao druge administratore kako obavljaju svoju dužnosti i htio bih im pomoći u riješavanju problema te samim time i drugim igračima.
2. Koje su vaše prednosti?
- Znam se ponašati, bez obzira kakav je tko prema meni ja sam uvijek miran i staložen kakav administrator treba i da bude.
- Volim pomagati igračima
- Sve obavljam u skladu sa pravilima
- Sve situacije snima sa dozvoljenim programima (nvidia Shadow Play)
- Poznajem pravila grada te pravila RolePlaya

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Smatram da nemam nikakve slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Hoću
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Hoću (nemam biznis)

5MHIgSv.png


ID:13311
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom