Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Nikčee

Player
Player
Joined
Sep 30, 2021
Messages
284
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Niko Vugrinec
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 6,7+ sati
5. Vaš Diskord - ᲼᲼᲼᲼᲼#5568
6. Vaše Ingame ime - Dino Sauric
7. Vaš ID - 1416

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
- Volim pomagati igracima i želim da pomažem igračima kao sto meni Administratori pomažu! Takodje zelim da kaznim ljude koji krse pravila i ne postuju druge ljude. Jako bi volio odgovarati na forum reportove i tikete pošto me RP malo smorio vec.

2. Koje su vaše prednosti? - Komunikativna sam osoba, brzo ucim.

3. Koje su vaše najveće slabosti? - Mrzim nepravdu, lako se iznerviram.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Spreman sam

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Spreman sam
 

Miyagi Chang

Sensei
Player
Joined
Feb 24, 2022
Messages
447
Informacije
1. Vaše ime u RL:Lazar
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: (GMT +2)
4. Prosječna aktivnost na dan:7/8 sati
5. Vaš Diskord:-Miyagi#0134
6. Vaše Ingame ime:Miyagi Kaine
7. Vaš ID:17732

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Volim admin duznosti pomaganje igracima imam iskustva na drugim serverima u RolePlayu sam 8 godina imam iskustvo iz sampa i sa drugih servera.Ja najvise volim pomaganje igracima i kaznjavanje istih kad prekrse neka pravila.Glavni razlog je ranije iskustvno i ljubav prema tom poslu.

2. Koje su vaše prednosti?
-Imam dobro ponasanje prema svakome, ne pravim razliku izmedju igraca, ne nerviram se ni u jednoj situaciji, volim da primam kritike jer tako znam sta sam pogresio,nisam histerican, umem da saslusam i da razumem igrace, znam da donesem odluku.Dobro poznajem pravila, prema onima sto su zgresili ne popustam znam da odreagujem u mnogim situacijama

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da(Svakako i nemam biznis)
 

Nemanja Zajcev

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Mar 13, 2022
Messages
474
1. Vaše ime u RL: Nemanja Gavrilovic
2. Vaše godine : 29
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: Spavam svaku drugu noc,znaci 16h najmanje aktivan
5. Vaš Diskord: ngarca93 #2160
6. Vaše Ingame ime: Nemanja Zajcev
7. Vaš ID: 19165

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? Dosta sam aktivan i probao bih posao admina.Izgleda zanimljivo i odgovorno.
2. Koje su vaše prednosti? Volim pravdu,uporan,vredan
3. Koje su vaše najveće slabosti? Tvrdoglavost
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da,naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis,inace bi prodao
 

Sake Sakic

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
208
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Isak
2. Vaše godine - 19
3. Vremenska zona - GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan - 6 do 7 sati
5. Vaš Diskord - Sake#6408
6. Vaše Ingame ime - Sake Sakic
7. Vaš ID - 16608

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
- zelim da postanem administrator iz razloga sto sam veoma komunikativna i drustvena osoba i cilj mi je da poboljsam nivo roleplay na visi stupanj i smanjim nepravdu medju igračima.Također zelim da postanem administrator iz razloga sto bih to za mene bilo potpuno novo iskustvo i zelim da prvenstveno sebe testiram i oprobam kako bih se snasao na toj poziciji

2. Koje su vaše prednosti? - Snalazljiva sam osoba , komunikativan sam , humoristican..

3. Koje su vaše najveće slabosti? - Jako sam nestrpljiva osoba.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Spreman sam da napustim svoj RP zivot

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Spreman sam
 
Last edited:

zunic

Player
Player
Joined
May 29, 2021
Messages
152
1. Vaše ime u RL Armin Zunic
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona:gmt+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8 sati radnim danima 12 vikendima
5. Vaš Diskord:zunic#2259
6. Vaše Ingame ime John Must
7. Vaš ID4711

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?volio bi biti admin zato sto od kad sam poceo igrat na grand serverima uvjek me je to zanimalo i volim pomagat ljudima i objasniti nekome ako nesto nije mu jasno igram preko 7 mjeseci na grand serverima i mislim da sam se upoznao dosta sa pravilima i kako sve radi i volio bi da se moze napraviti sto bolji RP na ovom serveru i da i igraci mogu uzivati dok igraju.Mislim da znam pravila vrlo dobro i kako se pristupa prema ljudima
2. Koje su vaše prednosti?komunikativna sam osoba,volim i brzo ucim i vrlo sam smiren
3. Koje su vaše najveće slabosti?jedina slabost koju imam je da mrzim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)da
 

Knele Drill

I'm sorry hoe that I couldn't be your Romeo
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
148
Osnovne Informacije:

1. Vaše ime u RL
: Aleksandar Knežević
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: UTC-5
4. Prosječna aktivnost na dan: Od 8-12h
5. Vaš Diskord: kneledrill#7245
6. Vaše Ingame ime: Knele Drill
7. Vaš ID: 10562

Dodatne Informacije:

1.Zašto želite postati admin?

- Želim da postanem deo administrativnog tima Grand RolePlay-a, a za to imam više razloga. Jedan od njih je da sam postigao sve što se moglo postići kao karakter. Imao sam kuću, biznis, porodicu pa i sve ostalo što se može imati. Svi na serveru me znaju kao dobrog i poštenog. Ni jednom nisam dobijao upozorenja ili banove. Kršio pravila nisam. Trudio sam se da RolePlay-am koliko je bilo moguće. Sada kada sam završio sa pričom svog karaktera, želim da pomognem drugima i da oni iskuse dobru stranu RolaPleya ovde. I nadam se da ću biti u mogućnosti to i da učinim.

2. Koje su vaše prednosti?
- Imam mnogo prednosti u odnosu na druge, u RolePlay svetu sam već 10 godina od samog početka SAMP-a pa sve do sada. Imam ogromno iskustvo što se tiče pravila, vodio sam sve organizacije moguće po više puta. Bio sam administrator na mnogo poznatih balkanskih servera kao što su Old School Balkan, Revolucija, Panama, N Team i ostali. Bio sam šef administracije na Old School-u. Posao administratora mi je dobro poznat i zato bih hteo da to budem i ovde.

3.Koje su vaše najveće slabosti?
- Nemam slabosti, imam samo manjak znanja o vašim administrativnim komandama.

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
- Da, naravno da ću biti spreman napustiti život svog RP karaktera.

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
- Ne posedujem ni jedan biznis više, sve sam biznise prodao. Ali naravno, da imam neki biznis bio bih spreman prodati ga.
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-12h sati
5. Vaš Diskord: maarko#0448
6. Vaše Ingame ime: Mike Lovell
7. Vaš ID: 124

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?Zeleo bih da pomognem igracima koji nisu upuceni kako stvari funkcionisu.Voleo bih da postanem asistent administracije.
2. Koje su vaše prednosti? Aktivan sam, igram gta 5 rp od 2019. a o sampu da ne pricam.Poznajem sva pravila server i RP pravila.Objektivan sam i komunikativan.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Trenutno mi nista ne pada napamet.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Asistent Administracije
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da ako to bude bilo potrebno
 

tole

Player
Player
Joined
Dec 10, 2021
Messages
7
1. Vaše ime u RL: Todor
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord : tolee#1807
6. Vaše Ingame ime: Tole Sinner
7. Vaš ID: 5424

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Igram na serveru maltene od početka,video sam mnogo nepravde na serveru od strane igraca prema novim i mladjim igračima,hteo bih da zaustavim to i da pomognem novim igracima
2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivan sam,strpljiv,poznajem dobro RP pravila i pravila grada
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Slabost mi je,ako me neki igrač opsuje ili vredja,iznervira me u sekundi i nekad malo burnije odreagujem(retko kada)
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Spreman sam
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
- Da
 

Stefan28

Player
Player
Joined
Nov 16, 2021
Messages
199
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-15h
5. Vaš Diskord: Stefan Savija#0442
6. Vaše Ingame ime. Stefan Saksi
7. Vaš ID: 1328

1. Zašto želite postati admin?
Zato sto puno eventa se ne speca (podmornica,prevoz novca, pljacke, robanja na auto putu...).Skoro od samog otvaranja servera igram i voleo bi da budem deo administracije na GrandRP da se oprobam kao admin. I hocu da pomognem novijim igracima da nesta nauce.

2. Koje su vaše prednosti?
Sve volim da proverim kad radim svoj posao i uvek proverim sve dokaze i pravila ako neko nesta prekrsi da bi bilo sto manje gresaka.
Bio sam mesec dana u vagosima, radio sam 3 nedelje u SHPu, 2 nedelje u NG i 3 nedelje u vladi.

3. Koje su vaše najveće slaboasti?
Burno reagujem kad se neko nedolicno ponasa bez nekih razloga.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da.

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?(zabranjeno je imati biznis dok ste admin)
Nemam biznis.
 
Last edited:

Jakov Ivanov

Player
Player
Joined
Mar 20, 2022
Messages
11
Informacije
1. Vaše ime u RL: Jakov
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h
5. Vaš Diskord:JakovIvanov#8250
6. Vaše Ingame ime:Jakov ivanov
7. Vaš ID: 16430

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? želim postati admin jer se događa da igrači koji ulaze u rp, ulaze da bih se zezali , unistavali i pokvarili tuđi roleplay i kršili pravila jer im se to čini zanimljivo, međutim nisu svijesni koliko kvare igru drugim igračima. Zbog takvih igraca i takvih situacija želim postati admin, i obavljati adminsku dužnost na najbolji moguči način na koji ja mogu jer jedino tako mogu poboljšati sebi i drugim igračima rp, , zelim postati admin kako bi pomogao ostalim igracima i htio bih kao admin cim vise sto mogu da smanjim krsenja pravila.
2. Koje su vaše prednosti? Posten sam, zelim pomoci svakome tko je posten i tko ne laze, pravedan sam, volim saslusati svakoga, volim pomagati drugima, ljubazan sam prema drugima, i imam osećaj odgovornosti
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5-6h
5. Vaš Diskord: Miksa#8973
6. Vaše Ingame ime: Mihajlo Taylorr
7. Vaš ID: 15394

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da ovaj server ucinim sto boljim I zabavnijim.Zelim da resavam svakakve problem I da odrzim server da Bude kao rl
2. Koje su vaše prednosti? Aktivan Sam, imam iskustva, razumem se u pravila, resavam svakakve probleme...
3. Koje su vaše najveće slabosti? Psovanje I dranje
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Hocu
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Nemam biznis (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Informacije
1. Vaše ime u RL - Vanja
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 6,7+ sati
5. Vaš Diskord - Screety#1115
6. Vaše Ingame ime - Jamy Diesel
7. Vaš ID - 3740

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
- Bio sam asistent administracije. Volim da pomazem ljudima i veoma sam dugo na serveru. Veoma mi se svidja server ali mi je RP malo dosadio, zeleo bih da se oprobam kao pravi admin

2. Koje su vaše prednosti? - Dugo sam na serveru i znam sva pravila, veoma sam iskusan oko svih stvari na serveru i mogu svima da pomognem.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Pre sam ih imao sada ih nemam

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? -
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Nemam biznis
 

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
149
1. Vaše ime u RL: Josip
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3h 4h, vikendom 6h+
5. Vaš Diskord: jox#0075
6. Vaše Ingame ime: Leo Angelo
7. Vaš ID: 8802

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelio bih postati admin prvenstveno da smanjim krsenje pravila na serveru i da pomažem igracima. Želim svojim radom poboljšati roleplay na serveru. Kao admin maksimalno zalagao za pravednost i pregledao bih situacije ozbiljno i detaljno.
2. Koje su vaše prednosti?
Uvijek pravedno odlucujem i prema svima se isto odnosim. Igram roleplay od svoje 12 godine. Bio sam high rank kako u drzavnim organizacijama tako i u mafijama, te znam dosta pravila sto se tice istih. Poznajem sva roleplay pravila, isto tako skoro sva pravila na ovom serveru.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
U jako kratkom trenutku mogu postati zivcan pa iz tog razloga sam par puta bio kaznjen. Ali nastojim da se to ne ponavlja.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Franklin Clinton

I don't look back anymore. I don't regret.
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mišo
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h
5. Vaš Diskord: Franklin Clinton#3943
6. Vaše Ingame ime: Franklin Clinton
7. Vaš ID: 20367

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Pa prije svega dosta sam aktivan na serveru i znam pravila, no problem mi je to sto ne mogu napraviti konkretnu RP pricu. Stoga mislim da bi korisniji bio kao admin jer sam aktivan, poslusan i spreman uvjek pomoci svakome. Bar mislim da je bolje provesti 12h u igri pomazuci igracima nego smarati se i gubiti vreme vozeci se autom i ne radeci nista.
2. Koje su vaše prednosti? Prednosti su mi to sto sam poslusan, normalan i aktivan igrac, brzo ucim i mislim da bi mogao daleko dogurati kao administrator zajednice jer sam uvjek al bas uvjek spreman poslusati svaku stranu i jedna od najvecih prednosti su mi to sto mogu slusati al bas slusati osobu jako dugo bez da se smorim.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja slabost je kad me netko pokusava uvjeriti da nesto nije kako kazem iako provjerim 10 puta i budem upravu oko stvari ali oni i dalje glume i ne odustaju kad vide da ne ide.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da, Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Hocu.
 

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
290
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
nformacije
1. Vaše ime u RL Vukan
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 3h,4h vikendom 6h+
5. Vaš Diskord vukaaannnn#2590
6. Vaše Ingame ime Obama Daddy
7. Vaš ID 13655

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim postati admina jer zelim da pomazem ljudima, da ucim nove ljude na serveru da sto bolje rp-aju, dosta sam aktivan na serveru i mnogo toga jos
2. Koje su vaše prednosti? dosta dobro znam rp pravila, posten sam ...
3. Koje su vaše najveće slabosti? pre imao sad nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da, hocu
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) ,nemam biznis al da

‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎
sLA7bdt.gif
 

Vellorian

Player
Player
Joined
Mar 25, 2022
Messages
28
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip Ilievski
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: +4/5 saati
5. Vaš Diskord : Vellorian#4851
6. Vaše Ingame ime: Vellorian Belluci
7. Vaš ID: 20955

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Bio Owner na SAMP servera ( Moj lican + Head Admin na broj 2 na srw u MK) preku 8 godina iskustvo vo RP znam sva pravila i RL radim kao support agent za americku firmu tako da imam dosta iskustvo sa ljudima i resavanja problema
2. Koje su vaše prednosti? RL radim kao support agent za americku firmu tako da imam dosta iskustvo sa ljudima i resavanja problema
3. Koje su vaše najveće slabosti? Radim 3cu smenu tako da mogu bidi dosta aktivan preko dana ali slabije uvece ( vtornik, sreda mogu i uvece jer nije busy)
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da, no i dok ima potrebe mogu i da roleplay
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) tek poceo na srw tako da nemam imanje nebitno imanje nikad nisam se ni oko toga mnogu zamarao
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: nesosone 7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Sone
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zato sto zelim da olakšam posao drugim adminima, da pomožem igračima, da naučim nesto novo i zato sto mi je to zanimljivo.
2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su te sto neke situacije resajem pricom a smirena sam osoba.
3. Koje su vaše najveće slabosti? nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da ako postanem admin.
 

Vellorian

Player
Player
Joined
Mar 25, 2022
Messages
28
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip Ilievski
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: +4/5 saati
5. Vaš Diskord : Vellorian#4851
6. Vaše Ingame ime: Vellorian Belluci
7. Vaš ID: 20955

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Bio Owner na SAMP servera ( Moj lican + Head Admin na broj 2 na srw u MK) preku 8 godina iskustvo vo RP znam sva pravila i RL radim kao support agent za americku firmu tako da imam dosta iskustvo sa ljudima i resavanja problema
2. Koje su vaše prednosti? RL radim kao support agent za americku firmu tako da imam dosta iskustvo sa ljudima i resavanja problema
3. Koje su vaše najveće slabosti? Radim 3cu smenu tako da mogu bidi dosta aktivan preko dana ali slabije uvece ( vtornik, sreda mogu i uvece jer nije busy)
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da, no i dok ima potrebe mogu i da roleplay
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) tek poceo na srw tako da nemam imanje nebitno imanje nikad nisam se ni oko toga mnogu zamarao
 

Swain Darkin

Well-Known Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
218
Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 11h
5. Vaš Diskord: Swain Darkin#1218
6. Vaše Ingame ime: Swain Darkin
7. Vaš ID: 3109

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Evo ovako... Ima par validnih razloga zbog kojih bi hteo biti admin ovog najboljeg roleplay servera na balkanu. Imam zaista jako puno iskustva sa rp-om. Bio sam admin na 4 razlicita Five-m servera i znam dosta razlicith komandi. Zeleo bih da pomognem igracima u odredjenim situacijama, maksimalno bih se zalagao za pravednost i pregledao bih situacije ozbiljno i detaljno.
2. Koje su vaše prednosti? Pored toga sto sam veoma aktivan ima jos dosta prednosti. Veoma sam strpljiv i imam razuma prema svim igracima. Uvek sam tu da pomognem, resim konflitke, situacije koje kvare RP. Najveca prednost sto se tice RP-a je to sto znam pravila veoma dobro. Nisam ih ucio vec sam za ovih 6 godina igranja naucio kroz situacije.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja slabost je brzopletost... Volim da uradim sto bolje, a brze. Mali problem u brzopletosti je taj sto u zurbi nekad napravim greskicu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da, spreman sam!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis, ali i da imam prodao bih ga.
 
Last edited:

zuka1312

Player
Player
Joined
Mar 25, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Zuka
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: i dan i noc
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-9h
5. Vaš Diskord: zuka#6969
6. Vaše Ingame ime: Pablo Kajkus
7. Vaš ID:12454/12457

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Volim pomagat novim igracima na serveru, nisam tokican, svaki problem bih resavao najmirnijim putem!
2. Koje su vaše prednosti? Imam preveliko iskustvo sto se tice roleplaya, imam strpljenja sto se tice svih problema
3. Koje su vaše najveće slabosti? Provociranje
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Spreman sam napustiti!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) spreman sam!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom