Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Knele Drill

I'm sorry hoe that I couldn't be your Romeo
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
148
Osnovne Informacije:

1. Vaše ime u RL
: Aleksandar Knežević
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: UTC-5
4. Prosječna aktivnost na dan: Od 8-12h
5. Vaš Diskord: kneledrill#7245
6. Vaše Ingame ime: Knele Drill
7. Vaš ID: 10562

Dodatne Informacije:

1.Zašto želite postati admin?

- Želim da postanem deo administrativnog tima Grand RolePlay-a, a za to imam više razloga. Jedan od njih je da sam postigao sve što se moglo postići kao karakter. Imao sam kuću, biznis, porodicu pa i sve ostalo što se može imati. Svi na serveru me znaju kao dobrog i poštenog. Ni jednom nisam dobijao upozorenja ili banove. Kršio pravila nisam. Trudio sam se da RolePlay-am koliko je bilo moguće. Sada kada sam završio sa pričom svog karaktera, želim da pomognem drugima i da oni iskuse dobru stranu RolaPleya ovde. I nadam se da ću biti u mogućnosti to i da učinim.

2. Koje su vaše prednosti?
- Imam mnogo prednosti u odnosu na druge, u RolePlay svetu sam već 10 godina od samog početka SAMP-a pa sve do sada. Imam ogromno iskustvo što se tiče pravila, vodio sam sve organizacije moguće po više puta. Bio sam administrator na mnogo poznatih balkanskih servera kao što su Old School Balkan, Revolucija, Panama, N Team i ostali. Bio sam šef administracije na Old School-u. Posao administratora mi je dobro poznat i zato bih hteo da to budem i ovde.

3.Koje su vaše najveće slabosti?
- Nemam slabosti, imam samo manjak znanja o vašim administrativnim komandama.

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
- Da, naravno da ću biti spreman napustiti život svog RP karaktera.

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
- Ne posedujem ni jedan biznis više, sve sam biznise prodao. Ali naravno, da imam neki biznis bio bih spreman prodati ga.
 

Mehmet Halimi

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
37
1. Vaše ime u RL: Mehmet Halimi
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 9 do 10 sati
5. Vaš Diskord: Mehmet Halimi 2387#3833
6. Vaše Ingame ime: Mehmet Halimi
7. Vaš ID:2387

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zato što sam dugo na serveru i smorilo me da ganjam biznise i znam dosta stvari jer sam vodio porodicu bio sam clan bolnice dugo i ballasa i odgovarao bi na neka pitanja na koja admini ne znaju odgovor pa napisu "ic problem" pratio bih stanja igraca tj igre i osigurao kolko mogu da smanjim citovanje na serveru kako na sektoru civilnih igraca pa do organizacija takodjer porodica(eventi,pljacke,sfere)

2. Koje su vaše prednosti?
Druzeljubivost,pravednost,aktivnost(ponekad manjka zbog posla rl ali ne cesto jer nisam u stalnom radnom odnosu)
Smirenost i brz u pronalasku i rjesavanju problema kako ic za igraca tako i za ooc problem igraca.
Strpljiv sam mnogo.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Iskrenost

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Vec sam napustio

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Sve sam prodao
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Damjan
2. Vaše godine : 15
3. Vremenska zona : GMT +1 (Germany, Berlin)
4. Prosječna aktivnost na dan: 9 - 12h
5. Vaš Diskord: damjaaan#4847
6. Vaše Ingame ime: Damjan Fendi
7. Vaš ID : 15439

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

- Nakon dugog vremena roleplaya na skoro svim RP pozicijama (Kriminalac, Drzavni sluzbenik, Direktor..) i dugog iskustva sa svakakvim situacijama te sam odlucio da postanem Administrator ovog servera jer smatram da bi bio odlican admin, i sposoban sam da pomognem igracima gde treba, i da mogu da resim i kompleksnije situacije i greske u roleplayju.
2. Koje su vaše prednosti?
-
Moja prednost je to da sam strpljiv, da brzo ucim, da imam puno vremena za posvetit kao admin ovog servera i da vrhunski znam Roleplay i server pravila.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Mogu se iznervirat malo kad neko upada u rec.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da sam spreman.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno, iako ne posedujem nikakav biznis.
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Informacije
1. Vaše ime u RL

Moje ime u RL je Mihailo.
2. Vaše godine
Imam 16 godina.
3. Vremenska zona
Moja vremenska zona je (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan
Od 5 do 8 sati.
5. Vaš Diskord
Miksa#8973
6. Vaše Ingame ime
Moje ingame ime je Mihajlo Taylorr.
7. Vaš ID
15394



Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Ovom serveru je potreban neki odgovorni admin koji je aktivan, zreo i dobar za posao administracije.Hteo bih da budem admin zbog toga sto se na serveru desavaju dosta krsenja pravila i zelim da naucim svim ljudima koji krse pravila lekciju.Zelim da pomazem ljudima oko nekih problema sa igricom itd.Jako sam dobar admin.Bio sam admin na SAMP i na FIVEM.Poceo sam da igram RP sa 8 godina.
2. Koje su vaše prednosti?
Aktivnost, strpljivost, efikasnost, zrelost, organizovan, igram RP vec 8 godina, dobro poznajem pravila, veoma sam dobar covek i mnogo volim da pomazem decama koja imaju 8-13 godina.Poslusan sam jako i visoku intelegenciju imam.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam nikakvu najvecu slabost, ali moja slabost je admin komande, nisam dobro upucen u te komande, ali verujem da cu lako da naucim.Ljudi koji me prave na budale me strasno nerviraju.Ljude koji me psuju me nerviraju.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Spreman sam da izadjem iz bilo kakve organizacije i da prodam svoj biznis.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno da sam spreman da prodam.Nemam nijedan biznis, ali svakako cu prodati, posto sve sto treba da budem administrator cu uciniti.

Bio Sam polagao ,Ali nazalost Pao sam tako da Sam sada uvezbao Malo bolje g.p I ghetto
 
Last edited:

urosskoric10

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
8
1. Vaše ime u RL Uros Skoric
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona:gmt+1
4. Prosječna aktivnost na dan 5h+
5. Vaš Diskord:skora135#8869
6. Vaše Ingame ime Uros Skoric
7. Vaš ID 17150

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Voleo bi postati admin zato da bi pomogao ovom serveru i da bi ga ucinio realnim i da se nekrse pravila volim pomagati ljudima kad im je to potrebno
2. Koje su vaše prednosti? bio sam admin na drugim serverima i imam iskustva kao admin
3. Koje su vaše najveće slabosti? nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Nemam biznis ali da imam prodao bi ga
 

Goran Zigic

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
72
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola Drobac
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 1-10h
5. Vaš Diskord: Drobac#3755
6. Vaše Ingame ime: Goran Zigic
7. Vaš ID: 9319

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želim probati nešto novo, malo mi je dosadio dosadasnji rp život pa se zelim oprobati u novoj ulozi. Deluje mi dosta zanimljivo sto bi me vezalo da budem aktivniji i posvetim se ovim sto vise mogu.
2. Koje su vaše prednosti? Komunikativan, pozrtvovan, realan, obavljam svoje duznosti kako treba
3. Koje su vaše najveće slabosti? Umem da planem prebrzo u odredjenim situacijama
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Ne posedujem biznis
(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
 

urosskoric10

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
8
1. Vaše ime u RL: Uros Skoric
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: gmt+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h+
5. Vaš Diskord: skora135#8869
6. Vaše Ingame ime: Uros Skoric
7. Vaš ID:17150

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Voleo bi postati admin zato da bi pomogao ovom serveru i da bi ga ucinio realnim i da se nekrse pravila. Takodje sam bio admin na drugim serverima i imam iskustva
2. Koje su vaše prednosti? strpljiva sam osoba za odreagovati u svakoj situaciji uvek cu saslusati bilo koga
3. Koje su vaše najveće slabosti? nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)da
 
Last edited:

Seval Murinjo

Eros baby🤫
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
175
1. Vaše ime u RL Seval
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan Nekad i po 12 sati na dan
5. Vaš Diskord Seval Murinjo #9070
6. Vaše Ingame ime Seval Murinjo
7. Vaš ID 269

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Volim pomagat ljudima,volim posao admina.
2. Koje su vaše prednosti? Volim pomagati,volim saslusat do kraja kad mi neko prica nesto precizan sam
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? U potpunosti
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Mišo
2. Vaše godine : 27
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5 do 10h
5. Vaš Diskord : Desanta#3943
6. Vaše Ingame ime : Michael Desanta
7. Vaš ID : 7535

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Pa prije svega dosta sam aktivan na serveru i dosadilo mi je grind tako da mislim da bi korisniji bio kao asistent admin i pomagao bi lakse igracima pratio bi svaku mogucu situaciju za koje znam da pojedinci iskoristavaju kako bi uhvatili prednost nad drugima, ali mislim da se moja aktivnost, poslusnost i predanost moze uvidjeti kao jednom od aktivnijih ljudi i samim time pomoc svima ce mi bit uzitak.
2. Koje su vaše prednosti?
moje prednosti su to sto sam dosta aktivan, poslusan, znam biti tvrdoglav al prije svega pravedan i iskren.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam ih.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Asistent Administracije.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Asistent Administracije.
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Informacije
1. Vaše ime u RL - Vanja
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 6,7+ sati
5. Vaš Diskord - Screety#1115
6. Vaše Ingame ime - Jamy Diesel
7. Vaš ID - 3740
Dodatne Informacije


1. Zašto želite postati admin? - Bio sam asistent administracije. Volim da pomazem ljudima i veoma sam dugo na serveru. Veoma mi se svidja server ali mi je RP malo dosadio, zeleo bih da se oprobam kao pravi admin

2. Koje su vaše prednosti?
- Dugo sam na serveru i znam sva pravila, veoma sam iskusan oko svih stvari na serveru i mogu svima da pomognem.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Pre sam ih imao sada ih nemam

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? -
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Nemam biznis
 

DamirTurkovic

GRAND RP
Player
Joined
Feb 21, 2022
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL: Damir
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h
5. Vaš Diskord: DamirTurkovic#4870
6. Vaše Ingame ime: Damir Turkovic
7. Vaš ID: 11643

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Prvenstveno zbog toga sto zelim pomagati drugim igracima u gradu imam iskustva kao admin sa drugih platformi(fivem, samp) , zelim smanjiti krsenja pravila te tako poboljsati drugim igracima roleplay, Spreman sam prihvatiti sve zadatke koje admin duznost nosi i uradit cu ih na posten i pravedan nacin.
2. Koje su vaše prednosti?
- Odlucanost,
-ljubazanost,
-pravednost
- Osjecaj odgovornosti,
- Smirenost pri bilo kakvim rp situacijama,
- Uvijek na usluzi kad nekom za treba pomoc
- Aktivnost
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

Ajdin Luxury

Vendetta on top!
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
156
1. Vaše ime u RL: Ajdin
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h nekada i vise
5. Vaš Diskord AJDINH2#4722
6. Vaše Ingame ime Ajdin Darkin
7. Vaš ID 1079

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Volio bih pomoći igracima i rijesavati probleme, da dam sve od sebe da zaustavim kršenje RPa koliko mogu. A na kraju svega toga provodim dosta vremena na serveru i malo mi je RP dosadio. A cesto sam razmišljao kako je biti admin? I da li bi ja to mogao? Ali na kraju svega toga mislim da sam spreman da postanem admin.

2. Koje su vaše prednosti? Volim pomagati, precizan sam i slušam kada neko govori, rijetko pravim greške, igram Grand RP od Augusta prošle godine i prosao sam kroz skoro sve. Smatram da sam spreman za admina. Proveo sam oko 3-4 mandata kao CoLeader 2 bande i 3 mandata kod različita direktora FIBa gdje sam bio HC.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim nepravdu, znam nekada biti brzoplet i cesto se razmišljam da li sam donio ispravnu odluku??

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Bruno Marković

Player
Player
Joined
Mar 30, 2022
Messages
5
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Bruno Marković
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8 sati
5. Vaš Diskord: BrunoBlack#3047
6. Vaše Ingame ime: Bruno Black
7. Vaš ID: 13417

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Nakon dužeg vremena provedenog na ovom serveru prošao sam kroz dosta stvari što se tiče RPa i nakon toliko vremena sam izgubio želju i volju za samim roleplayom, pa bih volio pokušati da postanem admin. Također želio bi biti drugim igračima uvijek na raspolaganju i objasniti im bilo što što im nije jasno. Također sam primjetio da dosta novih igrača krši pravila.

2. Koje su vaše prednosti?
Znam dosta dobro pravila RPa i pravila grada, u svim situacijama sam smiren i saslušam obadvije strane, bio sam admin na dosta drugih servera, dugo igram na ovom serveru, ne ulazim u rasprave, snimam sve situacije.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam ih

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da, naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 

Luka Black

Player
Player
Joined
Mar 16, 2022
Messages
20
1. Vaše ime u RL
Luka
2. Vaše godine
Imam 23
3. Vremenska zona
Vremenska zona je (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan
Od 5 do 10 sati.
5. Vaš Diskord
LukaM#6704
6. Vaše Ingame ime
Moje ingame ime je Luka Black
7. Vaš ID
15927



Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim postati admin zato sto mrzim kada ljudi ne rade stvari koje se krše s RP pravilima te zbog toga želim na način ako postanem admin pridonjeti ljudima koji žele i vole RP nacin igranja. Ne volim kada se ljudi ne drže pravila i zbog toga također želim sve one koji ih se ne pridržavaju prvenstveno naučiti što da promjene a ako i to ne pomogne kazniti zbog grešaka koje rade.
2. Koje su vaše prednosti?
Strpljivost, vrijednost, aktivnost, smirenost.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Najveca slabost mi je što kada netko psuje ili ne radi sve po RP pravilima poludim i upravo zbog toga mi i je želja doci u admine.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Spreman sam u potpunosti.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Spreman sam.
 

knezevic

Player
Player
Joined
Mar 27, 2022
Messages
10
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Radnim danima 6/7, vikendom mogu ceo dan.
5. Vaš Diskord: Maestro Garavani#6094
6. Vaše Ingame ime: Stefan Maestro
7. Vaš ID: 7445

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pre svega znam kroz sta se prolazi kao jedan pocetnik, hteo bih svima da pomognem najboljim nacinom. Volim pomagati svim igracima takodje i pocetnicima, naravno hteo bih da budem tu da kaznim one koji krse pravila na serveru.
2. Koje su vaše prednosti?
Strpljiv sam, u svakoj situaciji reagujem mirno. Svakoga bih strpljivo sacekao da mi kaze sta mu treba ili da mi opise neki problem.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam ih
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno, da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis, ali da.
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Damjan
2. Vaše godine : 15
3. Vremenska zona : GMT +1 (Germany, Berlin)
4. Prosječna aktivnost na dan: 9 - 12h
5. Vaš Diskord: damjaaan#4847
6. Vaše Ingame ime: Damjan Fendi
7. Vaš ID : 15439

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

- Nakon dugog vremena roleplaya na skoro svim RP pozicijama (Kriminalac, Drzavni sluzbenik, Direktor..) i dugog iskustva sa svakakvim situacijama te sam odlucio da postanem Administrator ovog servera jer smatram da bi bio odlican admin, i sposoban sam da pomognem igracima gde treba, i da mogu da resim i kompleksnije situacije i greske u roleplayju.
2. Koje su vaše prednosti?
-
Moja prednost je to da sam strpljiv, da brzo ucim, da imam puno vremena za posvetit kao admin ovog servera i da vrhunski znam Roleplay i server pravila.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Mogu se iznervirat malo kad neko upada u rec.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da sam spreman.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno, iako ne posedujem nikakav biznis.
 

Nikčee

Player
Player
Joined
Sep 30, 2021
Messages
284
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Niko Vugrinec
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 6,7+ sati
5. Vaš Diskord - ᲼᲼᲼᲼᲼#5568
6. Vaše Ingame ime - Dino Sauric
7. Vaš ID - 1416

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
- Volim pomagati igracima i želim da pomažem igračima kao sto meni Administratori pomažu! Takodje zelim da kaznim ljude koji krse pravila i ne postuju druge ljude. Jako bi volio odgovarati na forum reportove i tikete pošto me RP malo smorio vec.

2. Koje su vaše prednosti? - Komunikativna sam osoba, brzo ucim.

3. Koje su vaše najveće slabosti? - Mrzim nepravdu, lako se iznerviram.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Spreman sam

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Spreman sam
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: nesosone #7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Sone
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim se oprobati u tome te isto tako pomagati igracima posto iovako dok sam ingame sam navikao da pomognem nekome ko zatrazi pomoc.
2. Koje su vaše prednosti? Znam se odnositi sa igracima cak i onima koji ne razumeju objasniti i isto tako one koji se glupiraju i prave svakakve stvari, resiti situaciju na miran nacin bez svadjanja ili bilo cega drugog, trudim se da pomognem sto vise mogu.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Iznerviram se ponekad u nekoj situaciji te povisim ton na nekog ko je tu ali brzo shvatim da ne trebam tako da radim.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, iako nemam biznis.
 

Hugo Perla

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
77
Informacije
1. Vaše ime u RL:

Matija
2. Vaše godine:
22
3. Vremenska zona:
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
10-11 sati
5. Vaš disk:
suckoo#0196
6. Vaše ime u igrici:
Hugo Perla
7. Vaš ID:
13955

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin:

- Volim pomagati igračima i imam iskustva kao admin i na drugim RP serverima nekako mi je zanimljiv posao i volim ga raditi. Igram na GrandRP serveru 4 mjeseca te sam upoznat sa svim stvarima servera.
2. Koje su vaše prednosti:
- Znam se ponasati prema igračima čak i onima koji me ne postuju i koji se glupiraju , ali bez obzira ja sam admin i ja imam odgovovornost i trebam se ponašati normalno i odgovorno. Samo im želim pomoći najviše što mogu, iako je neko od igrača koji su prekršili pravila moji prijatelji ja im neću dati manju kaznu zato što su svi igrači jednaki.
3. Koje su vaše najveće slabosti:
Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da biste postali admin:
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da, Nemam biznis svakako
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom