Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Don Aca

Player
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
159
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Aleksandar
2. Vaše godine - 15
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 8 do 10 sati
5. Vaš Diskord - acke99#1891
6. Vaše Ingame ime - Don Aca
7. Vaš ID - 11981

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
- zeleio bih bih postati admin zato sto mi je pomalo dosadio RP život, hteo bih da pomognme ostalim adminima u poslu i da zajednicki snagama smanjimo greske svih igraca koje se desavaju na serveru i jednostavno mislim da sam spreman da postanem admin jer sam prosao kroz sva pravila dugo sam na serveru bio sam u sve vrste gengova i drzavnih organizacija i zelim da poboljsamo to zajednickim snagama.

2. Koje su vaše prednosti? -imam strpljenja da lepo objasnim svim igracima,brzo kapiram stvari.i volim pomoci svima.

3. Koje su vaše najveće slabosti? - kada se neko raspravlja samnom brzo se iznerviram.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da
 

Chif Shamun.

Player
Player
Joined
Apr 22, 2022
Messages
33
1. Vaše ime u RL: Stefan Mihailović
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: UTC +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8 sati
5. Vaš Diskord: Stefke#8250
6. Vaše Ingame ime: Chif Shamun
7. Vaš ID: #2079

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

  • -Uradio sam skoro sve šta može da se uradi u RP životu, voleo bih da se oprobam u nečemu novom i da pomažem ljudima.
  • -Želim da pomognem u stvaranju boljeg communitya u Grand RPu.
  • -Podrzavam svačije mišljenje čak i ako mi se neko ne svidi na prvi pogled.
  • -Već sam radio u LifeInvaderu i nekim državnim organizacijama kao što su: Vlada, EMS

2. Koje su vaše prednosti?
  • -Veoma sam aktivan i brz, brzo donosim tačne odluke. Imam iskustva u RPu.
  • -Vec znam kako funkcjoniše server i znam koje su dužnosti adminu.
  • -Dosta sam snalažljiv i odlučan.
  • -Pažljivo slušam i povezujem stvari.
  • -Uvek saslušam i uradim ono šta mi neko kaže ili sta me posavetuje.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
  • -Obično nemam puno slabosti jedne od njih su da ne volim nepravdu
  • -Volim mnogo da razgovaram.
  • -Često preduzimam razne akcije bez da prethodno dobro promislim o tome.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
  • Naravno da cu biti spreman... Shvatam ovaj posao veoma ozbiljno, iako veoma dobro RP-am vise volim da budem lik koji obavlja admin duznosti.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
  • Naravno(Nemam biznis i ako bih ga imao, bio bih spreman da ga prodam)
 

Vuksha

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
1
1. Vaše ime u RL- Vukašin
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - UTC +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4-5 sati
5. Vaš Diskord - Vuksha#7946
6. Vaše Ingame ime - Shablone Petankur
7. Vaš ID - 1687


Dodatne Informacije
1.
Zašto želite postati admin?
- Dosta toga sam prošao u RP životu. Prošao sam sve i svašta. Uradio sam skoro sve što može da se uradi u RP životu i voleo bih da pomažem drugima kao i da upoznajem nove ljude. Takodje voleo bih da se oprobam o nečemu novom. Radio sam u nekim državnim organizacijama kao što su: EMS ,LSPD i u ostalim organizacijama kao što su: Marabunta Grande , Vagos, Life Invader.

2. Koje su vaše prednosti?
- Donosim brzo tacne odluke, dosta aktivan, imam iskustva u RP-u, ljubazan.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Nemam puno slabosti, al' jedne od njih su:

1. Ne volim nepravdu
2. Dešava se da sam nesiguran u nekim situacijama

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno, shvatio sam da nisam onaj tip osobe koji bi učestvovao u RP već da više volim da podržim ostale igrače i da pomažem

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Da, nemam nikakav biznis ali da imam bio bih spreman da ga prodam.
 

markogasic

Player
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
74
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marko Gašić
2. Vaše godine
17
3. Vremenska zona
Moja vremenska zona je (GMT+2)
4. Prosečna aktivnost na dan
5/6 sati vikendom 8/11 sati
5. Vaš Diskord
markeza_inspire#2074
6. Vaše Ingame ime
Marcos Belic
7. Vaš ID 15810

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želeo bih da se prijavim kao „administrator“ na Grand Roleplay za Balkanski server
Ja sam vrlo poštena osoba kojoj bi osoba želela da pomogne drugim ljudima, hteo bio da budem admin zato sto mi je iskreno dosadio RP život jer znam kako je kad neko kvari RP.
Podržavam svakog igrača bez obzira na sve, na kraju krajeva, ne radi se o meni, već o održavanju ovog servera, pre svega pažnjom i redom.
Svestan sam svojih zadataka i pravilno ću ih izvršavati. Naravno da bih bio srećan da razgovaram sa vama. Nadam se da sam sa prvim utiskom mogao da vam kažem nešto o sebi.
2. Koje su vaše prednosti?
Sposobnost rada u timu
- Odlučnost
- ljubaznost
- osećaj odgovornosti
- Elastičnost
3. Koje su vaše najveće slabosti?
1. Često sam nezadovoljan onim što radim, uvek želim da se poboljšam čak i ako je već savršeno.
2. Volim da razgovaram (zavisi od situacije)
3. Direktan i otvoren način
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da ... Zašto? Jednostavno mi je dosadio RP život , i hteo bi da pomognem jer znam kako je kad neko kvari RP.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, bio bih jer da sam ga imao, odustao bih od toga da bih pomogao drugim igračima.
 
Last edited:

Hugo Perla

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
77
Informacije
1. Vaše ime u RL:

Matija
2. Vaše godine:
22
3. Vremenska zona:
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
10-11 sati
5. Vaš disk:
suckoo#0196
6. Vaše ime u igrici:
Hugo Perla
7. Vaš ID:
13955

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin:

- Volim pomagati igračima i imam iskustva kao admin i na drugim RP serverima nekako mi je zanimljiv posao i volim ga raditi. Igram na GrandRP serveru 4 mjeseca te sam upoznat sa svim stvarima servera.
2. Koje su vaše prednosti:
- Znam se ponasati prema igračima čak i onima koji me ne postuju i koji se glupiraju , ali bez obzira ja sam admin i ja imam odgovovornost i trebam se ponašati normalno i odgovorno. Samo im želim pomoći najviše što mogu, iako je neko od igrača koji su prekršili pravila moji prijatelji ja im neću dati manju kaznu zato što su svi igrači jednaki.
3. Koje su vaše najveće slabosti:
Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da biste postali admin:
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da, Nemam biznis svakako
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
Čestitam odabrani ste za admin intervju


Kayn Darkin#3132-Kayn Darkin|4375
Progamerx23#8952-Nikola Falcone|871
Lule#6765-Ljimun Darkin|4062
Novke#7923-Johnny Delugo|1361
Hysteriaa#2756-Zoltan Wolf|7100


Intervju će biti sutra od 20:00 do 21:00h ( 28.02.2022 )
Mogu li znati razlog zasto ne dobijem interviju a sve je lijepo napisano
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
336
1. Vaše ime u RL: Nešad
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: nesosone #7062
6. Vaše Ingame ime: Nesad Jahic
7. Vaš ID: 3907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem admin iz razloka da olakšam posao adminima, zato sto mi je to dosta zanimljivo, aktivan sam igrač.
2. Koje su vaše prednosti? Znam dobro riješavati neke situacije, siguran sam u svoju odluku, smirena sam osoba, itd.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, iako nemam biznis.
 

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
1. Vaše ime u RL: Uros
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: skora135#8869
6. Vaše Ingame ime: Uros Black
7. Vaš ID: 17150

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Voleo bih da postanem admin zato sto volim da pomazem igracima Grand RolePlaya i da poboljsam grand RP. Takodje imam iskustva kao admin zato sto sam bio admin na drugim serverima. Mislim da sam sposoban biti admin ovog servera jer znam bas dobro pravila servera, takodjer sam spreman obavljati duznost admina.
2. Koje su vaše prednosti?
-Igram grand RolePlay vec 4 meseca i stekao sam iskustvo na ovom RP serveru. Jako sam Strpljiv, uvek cu saslusati svakoga, aktivan sam dosta, Nepravim gluposti, donosim ispravne odluke, jako sam odgovorna osoba, veoma sam ljubazan lepo komuniciram sa igracima, takodje ako treba saslusacu vise puta pa cu tek onda doneti ispravnu odluku i dosta bih se trudio da obavljam odlicno posao admina.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nevolim nepravdu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 

Ghostburek123

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marko
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h vikendom i vise
5. Vaš Diskord Max Diego#5505
6. Vaše Ingame ime Max Diego
7. Vaš ID 1190

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem administrator da pomognem novim igracima, resavati situacije, davati savete. Postena sam osoba i ne bih abusao svoju poziciju.

2. Koje su vaše prednosti? Igram Grand RP oko 1godinu(ENG server 7meseci i na balkanskom serveru od pocetka). Znam najbitnija pravila i vecinu manjih

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam toliko slabosti. jedino nisam bas najbolji u pucanju.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
da

Dodatne Informacije
1. Mogu saslusati obe strane i imam dosta strpljenja, igrao sam 7 mjeseci na eng serveru i znam sva pravila.
2. Ne znam najbolje koristiti admin menu.
3. Posto se prijavljujem za admina necu odlaziti iz RP.
4. Nemam biznis
 

Zgembo

Player
Player
Joined
Mar 9, 2022
Messages
104
1. Vaše ime u RL: Mirza
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:4-9h
5. Vaš Diskord: Zgembo Krhkic#8766
6. Vaše Ingame ime: Zgembo Kehkic
7. Vaš ID: 8927

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelio bih postati admin prvenstveno da smanjim krsenje pravila na serveru i da pomažem igracima. Želim svojim radom poboljšati roleplay na serveru. Kao admin maksimalno zalagao za pravednost i pregledao bih situacije ozbiljno i detaljno.
2. Koje su vaše prednosti?
Uvijek pravedno odlucujem i prema svima se isto odnosim. Igram roleplay od svoje 12 godine. Bio sam high rank kako u drzavnim organizacijama tako i u mafijama, te znam dosta pravila sto se tice istih. Poznajem sva roleplay pravila, isto tako skoro sva pravila na ovom serveru.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
U jako kratkom trenutku mogu postati zivcan pa iz tog razloga sam par puta bio kaznjen. Ali nastojim da se to ne ponavlja.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

lovro je gazda

napusi se kurcine
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
135
1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h+
5. Vaš Diskord : kriliccc#6669
6. Vaše Ingame ime: Lovro Krilic
7. Vaš ID: 9984

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Uradio sam dosta gresaka kada sam prvi put bio admin i htio bih opet postati kako bih ispravio greske i ponovno pomagao igracima, zelim imati bolju komunikaciju i pomoci cijeloj administraciji kao i igracima da steknu ponovno sto bolji roleplay, a ja da poboljsam sebe jer znam pravila dosta bolje nego ranije, davao bih fer kazne i nebih radio iste greske kao i prije, prijavljujem se za drugu i posljednju snasu.
2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivan sam, snalazljiv, strpljiv i poznajem pravila servera jako dobro.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Nemam neke pretjerane slabosti, ako vec pricamo o jednima to je da ponekad stavljam svoj posao prije neceg bitnijeg u zivotu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Spreman sam postati Admin
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
- Biznis nemam, ali svakako bih ga prodao da ga imam.
 

markogasic

Player
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
74
1. Vaše ime u RL
Marko Gašić
2. Vaše godine
17
3. Vremenska zona
Moja vremenska zona je (GMT+2)
4. Prosečna aktivnost na dan
5/6 sati vikendom 8/11 sati
5. Vaš Diskord
markeza_inspire#2074
6. Vaše Ingame ime
Marcos Belic
7. Vaš ID 15810

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želeo bih da se prijavim kao „administrator“ na Grand Roleplay za Balkanski server
Ja sam vrlo poštena osoba kojoj bi osoba želela da pomogne drugim ljudima, hteo bio da budem admin zato sto mi je iskreno dosadio RP život jer znam kako je kad neko kvari RP.
Podržavam svakog igrača bez obzira na sve, na kraju krajeva, ne radi se o meni, već o održavanju ovog servera, pre svega pažnjom i redom.
Svestan sam svojih zadataka i pravilno ću ih izvršavati. Naravno da bih bio srećan da razgovaram sa vama. Nadam se da sam sa prvim utiskom mogao da vam kažem nešto o sebi.
2. Koje su vaše prednosti?
Sposobnost rada u timu
- Odlučnost
- ljubaznost
- osećaj odgovornosti
- Elastičnost
3. Koje su vaše najveće slabosti?
1. Često sam nezadovoljan onim što radim, uvek želim da se poboljšam čak i ako je već savršeno.
2. Volim da razgovaram (zavisi od situacije)
3. Direktan i otvoren način
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da ... Zašto? Jednostavno mi je dosadio RP život , i hteo bi da pomognem jer znam kako je kad neko kvari RP.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, bio bih jer da sam ga imao, odustao bih od toga da bih pomogao drugim igračima.
 
Last edited:

Leonora Pluxury

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL:Lazar
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:4/5 sati
5. Vaš Diskord:
6. Vaše Ingame ime:Leonora Pluxury
7. Vaš ID:17476

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:Zelim postati admin zato sto volim da pomazem novim igracima koji neke stvari ne znaju imam strpljenja da ima dovoljno dobro objasnim.Znam dobro pravila i znam kad neko prekrsi kad neko nesto pogresi da ga kaznim pravilno.Imam predhodno iskustvo.

2. Koje su vaše prednosti?Strpljenje zelja za radom, vrednost.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne odustajem od onoga sto zapocnem

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

Leon Irac

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
122
1. Vaše ime u RL: Leon

2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +01
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Lpavelic#6001
6. Vaše Ingame ime: Leon Irac
7. Vaš ID: 3748

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Na serveru sam vec 6+ mijeseci i imam puno iskustva sa grandom, bio sam admin na FiveM serverima, Volio bi postat admin da mogu kaznit ljude koji krse pravila servera, volio bi pomoc novim i iskusnim igracima da se provedu sta bolje bogu zato sto je to pointa igrice.

2. Koje su vaše prednosti? moje prednosti su sta sam na serveru jako dugo i bio sam svugdje od ogranizacija illegalnih i legalnih, (nisam u "NG" i u "The Families"). znam puno pravila, rekao bi cak da ako bi prosao za interview da bi znao 90% pitanja. Siguran sam u svoje odluke

3.Koje su vaše najveće slabosti? mucam kad govorim brzo. Ja pricam brzo kad sam pod stresom. nevolim kad neko laze,

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? da
 
Last edited:

Johnny Shayk

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
500
1. Vaše ime u RL : Novak
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : UTC + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 4-8 h, vikendom 12h +
5. Vaš Diskord : Novke#7923
6. Vaše Ingame ime : Johnny Delugo
7. Vaš ID : 1361

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da postanem admin zato sto zelim da pomazem novim ljudima u gradu , dajem savete , da doprinesem nesto gradu , novim ljudima da pomognem da se snadju oko bilo cega , takodje da sprecim ljude koji rade nesto pogresno i nepravilno.Nakon godinu dana u gradu ja sam siguran da mogu raditi posao administracije pravilno i odgovorno.
2. Koje su vaše prednosti?
Imam dosta prednosti uglavnom znam da se ponasam prema ljudima u gradu , strpljiv sam , smiren , sve brzo ucim , poslusan , komunikativan , vredan , uporan .
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam neke ozbiljne slabosti koje bih moga da navedem.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da uvek sam spreman na bilo sta da pristanem ukoliko je potrebno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 

Mike Ekstravaganza

Player
Player
Joined
Feb 26, 2022
Messages
53
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: ponja#8016
6. Vaše Ingame ime: Payn Boyka
7. Vaš ID: 13009

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Verojatno kao i većina ostalih aplikanata želim postići veću razinu RP-a na ovom serveru. Naravno i ja kao admin volio bih pomoći u tome te bih radio svoj posao efikasno. Također posao admina mi se oduvijek činio zanimljivim i time što bi postao jedan stekao bi novo iskustvo.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su to što sam dosta smiren i saslušam svaku stranu priče. Priznajem kada nisam u pravu, a kada jesam držim svoj stav do kraja,posao radim efikasno.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje glavne slabosti su što ponekad znam bit brzoplet.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da hoću, monotonost u RP životu mi je pomalo dosadila.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno,to ne predstavlja problem.
 

profiivan

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
14
1. Vaše ime u RL: Ivan.S
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: (GMT +2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-7
5. Vaš Diskord: profiivan#2538
6. Vaše Ingame ime: Ivan Askeric
7. Vaš ID: 22565

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?:

Želim da postanem admin zato što želim da pomognem serveru, da nema prekršaja pravila, da nema cheater-a, da pomognet sa bugovima (da prijavim server owneru ili kome trebam) i puno sitnih stvari

2. Koje su vaše prednosti?:
Imam iskustva sa pythonom, bio sam admin na drugim serverima (ali ne u gta v, želim da naucim da budem i u gta v), znam perfektno engleski (malo bolje od csbh), znam da uhvarim hackere tj. da provalim da li hackuju ili ne, imam jos puno prednosti kojih se ne mogu setiti sada.

3. Koje su vaše najveće slabosti?:
Previse verujem ljudima i plašim se da nekog bannujem sam (skoro uvek moram zvati ownera/drugog admina da mi potvrdi da mogu da bannujem)

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?:
DA

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Nemam biznis
 

Nikola Gojkovic

Player
Player
Joined
Dec 6, 2021
Messages
1,121
1. Vaše ime u RL: Stanisav
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona
CET +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 13-14h
5. Vaš Diskord: Stackezza#0844
6. Vaše Ingame ime: Nikola Gojkovic
7. Vaš ID: 3176
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Od samog nastanka sam na Grand Roleplay-u, znam sva pravila i želim pomoći novim igračima ako im treba nesto pojasniti,imam veliku želju da pomognem novim igračima i da poboljšam roleplay.
2. Koje su vaše prednosti: Aktivan sam,odgvoran za svoje postupke,bio sam admin više puta na Fivem (preko godinu dana)
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Kršenje hierarhije.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Naravno,spreman sam pomoći novim igračima.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom