Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,990
1. Vaše ime u RL: Matej Krstevski
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: gmt+1
4. Prosječna aktivnost na dan: Zavisi od smenu na posao, 3-4h
5. Vaš Diskord : matejko#6969
6. Vaše Ingame ime: Gerrito Malchiny
7. Vaš ID: 1255

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? - Zelim postati admin zato sto hocu da pomognem i da probam da doprinese da ovaj server bude jos bolje mesto za zabavu i igranje. Imam dugo iskustvo kako high command staff i jednostavno hocu da doprinesem koliko god mogu ovoj zajednici.
2. Koje su vaše prednosti?- Moja najveca prednost je komunikativnist i sposobnost da uvek razumno odlucim, odnosno uvek se znam postaviti u dadenoj situaciji.
3. Koje su vaše najveće slabosti?- Moja najveca slabost je to sto ne mogu da podnesem nepravdu u bilo kakvoj situaciji dali bila prema meni ili prema drugima.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
 

Mike Ekstravaganza

Player
Player
Joined
Feb 26, 2022
Messages
53
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: ponja#8016
6. Vaše Ingame ime: Payn Boyka
7. Vaš ID: 13009

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Verojatno kao i većina ostalih aplikanata želim postići veću razinu RP-a na ovom serveru. Naravno i ja kao admin volio bih pomoći u tome te bih radio svoj posao efikasno. Također posao admina mi se oduvijek činio zanimljivim i time što bi postao jedan stekao bi novo iskustvo.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su to što sam dosta smiren i saslušam svaku stranu priče. Priznajem kada nisam u pravu, a kada jesam držim svoj stav do kraja,posao radim efikasno.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje glavne slabosti su što ponekad znam bit brzoplet.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da hoću, monotonost u RP životu mi je pomalo dosadila.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno,to ne predstavlja problem.
 

b3baCRO

Player
Player
Joined
Dec 8, 2021
Messages
18
Informacije
1. Vaše ime u RL: Manuel
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona: cest
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h
5. Vaš Diskord: b3baCRO
6. Vaše Ingame ime: Manuel Bebic
7. Vaš ID: 9900

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Imam iskustva sa proslih servera kao admin. Htio bi isprobat admina na ovom serveru. Radio bi svoj posao.
2. Koje su vaše prednosti?
Iskustvo sa proslih servera. Znam odnjeti pravu odluku.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nekad znam puknut u sekundi kad me neko izivcira.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, nemam ni biznis.
 
Last edited:

Carlo LostHer

Purger Kuiz
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
186
Informacije
1. Vaše ime u RL
- Carlo
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 3 do 10 sati
5. Vaš Diskord -Carlo30066 #8205
6. Vaše Ingame ime - Carlo LostHer
7. Vaš ID - 5179

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
- Volio bih postati admin jer mi je dosadio normalan rp zivot , iskusan sam te brzo ucim . Htio bi pomoci administraciji da samnje failove te da svi imaju zabavu na serveru , da uzivaju . Nagledao sam se dosta failova te to ne mogu vise trpiti . Prosao sam legalne org. FIB , SAHP te sam bio hight command , imam iskustva sa Legalnim organizacijama . Vrlo rado bih htio pomoci administraciji . Postujem pravila te ih ne krsim sto se vidi po mojim logovima kažnjavanja .

2. Koje su vaše prednosti? - Komunikativan sam, brzo ucim i strpljiv sam

3. Koje su vaše najveće slabosti? - Mrzim nepravdu

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da
 

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
1. Vaše ime u RL: Lovro
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8+h
5. Vaš Diskord: ʟᴏᴠʀᴏ#8253
6. Vaše Ingame ime: Mike Prior
7. Vaš ID: 1777

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Igram na ovom serveru od kad se otvorio i iskusio sam RP u gotovo svim organizacijama (legalnim i crime) i vise ne znam sta da RP-am, jednostavno se ne pronalazim u tome vise, postigao sam neke svoje ciljeve te vise jednostavno nemam tu neku volju za RP. Vec sam bio admin na ovom serveru, bilo mi je stvarno super ali eto u to vrijeme nisam bas bio najpametniji sto se tice postupaka. Zelio bih opet postati administrator kako bih ostalima poboljsao RP, da se vise odgovara na tickete i vise problema rjesava IG. Da se vise nadzire ghetto posto tamo ima dosta krsenja pravila, dosta ljudi radi FearRP i LTA/CL kako ih ne bih robali. Da pomognem novim igracima da se lakse snadju na serveru i starijima takodjer ako im nesto nije jasno. Imam tu zelju pomagati ostalima kao admin.

2. Koje su vaše prednosti?
  • dosta sam aktivan, aktivan sam po noci kada bas i nema admina
  • odlucan
  • strpljiv
  • dobro poznavanje RP pravila i pravila servera
3. Koje su vaše najveće slabosti?
  • ne volim nepravdu i bahatost (ako to racunate kao slabosti)
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
  • Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
  • Naravno
 

Ell Pablo

Player
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
243
Informacije
1. Vaše ime u RL - Miloš
2. Vaše godine - 18
3. Vremenska zona - GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 8/10h
5. Vaš Diskord - kimiile#6264
6. Vaše Ingame ime - Ell Pablo
7. Vaš ID - 2744

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin ?
  • Dosta dugo sam na ovom serveru i primetio sam da dosta ljudi krsi pravila servera, zbog toga zelim postati admin kako bi smanjio krsenje.Dosta dobro znam pravila, i ovek sam tu da saslusam problem i resim ga na najbolji nacin. Dosadio mi je RP bas zbog tih ljudi koji odbijaju sam RP, zbog toga bi zeleo da postanem admin i da se oprobam u novim stvarima.
2. Koje su vaše prednosti ?
  • Moje prednosti su da obozavam da pomazem drugim ljudima, komunikativan sam,siguran u sebe i pre svega strpljiv i ozbiljan.
3. Koje su vaše najveće slabosti ?
  • Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin ?
  • Iako znam dobro da RP-am, napustio bih jer zelim da se oprobam u novim stvarima.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) :
  • Da
 

EminMulić

Player
Player
Joined
Apr 5, 2022
Messages
9
Informacije
1. Vaše ime u RL:Emin
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona : GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan : 8h
5. Vaš Diskord : Emin Darkin#8026
6. Vaše Ingame ime: Emin Mulic
7. Vaš ID: 21634
Dodatne informacije
1. Zašto želite postati Admin?

Želim biti član osoblja kako bih pomogao zajednici koliko god mogu. Kao obični igrač ograničen sam na pomoć u neskladu / ili preko /b, dok igrači uglavnom traže pomoć putem "kontakt administratora" zahtjeva. Također kažnjavanje prekršitelja pravila kako bi se osigurala čista igra za igrače koji igraju normalno, ključno je za poslužitelj koji dobro radi s velikom bazom igrača. Ne želim da igrači napuste Grand Roleplay jer je glavna baza prekršitelja pravila. Želio bih ponovno dobro iskoristiti svoja prijašnja iskustva jer su sada nekako beskorisna kao obični igrač, bez mogućnosti uzimanja izvještaja, korištenja zapisnika i pravilnog kažnjavanja prekršitelja pravila.
Volim zadržati osjećaj poštene igre. Mislim da svi zaslužuju da se prema njima postupa jednako i želim sačuvati taj integritet koliko mogu. Volim vidjeti da oni koji zaslužuju kaznu dobivaju ono što zaslužuju. Ima nešto sasvim zadovoljavajuće u tome, zar ne? Ne mogu biti jedini. Jednostavno volim pomagati ljudima na bilo koji način. Bilo da se radi o odgovaranju na mnoštvo početničkih pitanja ili pomoći u smirivanju situacije. Želio bih doprinijeti onome što vjerujem da je određeni skup vještina. Želim doprinijeti očuvanju velike zajednice koju sada vidim. Pridonio sam novčano, sada želim dati svoje vrijeme i energiju.
Koliko god volim igrati uloge, volim i gledati sa strane i uvjeriti se da stvari idu glatko. Provest ću veliku količinu svog vremena uzimajući izvješća i promatrajući događaje koji se događaju na poslužitelju što će pomoći u oslobađanju stresa od drugih članova osoblja. Pitanja. Neki od vas su me možda vidjeli kako vrebam okolo na serveru gdje jednostavno odgovaram na pitanja koja igrači imaju. Uvijek mi je drago pomoći s bilo kakvim pitanjima koja igrači mogu imati. odgovaram kako mogu. Novi igrači. Ako neki novi igrač treba pomoć, rado ću ih provesti kroz osnove. Mogu im pomoći da se postave, mogu im pomoći razumjeti pravila RP-a i pomoći im na bilo koji drugi način koji im je potreban. Verbalni i govorni jezik. Volim misliti da dobro govorim i u verbalnoj i u govornoj komunikaciji. Mislim da se to može pokazati kao prednost kada govorite u sceni ili odgovarate na pitanja koja igrači imaju. Moja mirna priroda. Ja sam smirena i zadovoljna osoba. Držim se hladnokrvnosti i ne gubim živce koliko god situacija mogla postati frustrirajuća. Ja sam ipak odrasla osoba i to volim prakticirati.
2. Koje su vaše prednosti?

Odanost - igram roleplay (GTA:SA - GTA V) od kraja ~2009. Osim nekih pauza i pauza, potpuno sam uživao u svom vremenu. Tijekom svoje igračke karijere uglavnom sam igrao roleplay igre kao što su GTA:SA, GTA V itd... pa sam s njima stekao puno iskustva. Nekada sam posjedovao mnoge servere na samp-u, a administrirao sam još više poslužitelja u GTA V zajednici. Sudjelovao sam i u izradi nekoliko servera. Sve u svemu, nakon što pronađem server koji mi se sviđa, ostajem s njim DUGO vrijeme, što je sada velika igra uloga. Apsolutno volim sve dijelove toga, od zajednice, do pravila i scenarija koji su jednostavno NEVJEROJATNI.

Osobnost/Stav - Nikad nisam zao prema ljudima i volim se uvijek smiriti kada pomažem ili samo u nekoj situaciji. Jako sam ljubazan i drag prema ljudima, i ponašam se prema ljudima kao što bih želio da se prema meni postupa. Ne volim baš RP u zadnje vrijeme, koliko uživam u kadrovanju.
Motivacija - zapravo ne znam što me motivira za zapošljavanje osoblja i igranje uloga općenito. Da moram nešto reći, svakako bih morao reći zajednici. Svi miges, prekršitelji pravila, glupani i tim osoblja. Zajednica je tako nevjerojatna i aktivna. Minges, prestanite. Prekršitelji pravila, pročitajte pravila. Tim osoblja, nastavite raditi svoj dobar posao kao cjelina. Bez zajednice ne znam što bi ovaj server bio, a budući da je ovakav kakav je sada, to je razlog zašto ostajem.

Oprost - Novim igračima je lako pogriješiti bez prethodnog znanja ili poznavanja pravila. Najvjerojatnije je to novo okruženje za njih s pravilima u koja nisu sigurni, ako je to slučaj, uvijek sam sretan i spreman ih uputiti u smjeru pomoći putem foruma itd. Pazim da razumiju što su učinili pogrešno kako bi to izbjegli u budućnosti i kako bi se izbjegle daljnje kazne.

Posvećenost - Zaista mi je stalo do ovog poslužitelja i raznolikosti igrača koje imamo. Stalo mi je pomoći ljudima i učiniti ovu zajednicu boljom. Iskreno bih napustio bilo koju organizaciju, dao ostavku na bilo koji čin ako bi to značilo veliku pomoć poslužitelju. Stalo mi je do servera. I iskreno, ništa me više ne muči, nego kad netko gnjavi novog igrača, kao iskreno, tko si ti, dovraga, da tjeraš budućnost servera.

Izvještaji - Kad odgovaram na prijave, spreman sam saslušati obje strane i donijeti odluku tko je kriv, ili nitko nije kriv, ovisi o situaciji... Ako netko kaže da nema mikrofon ili zvuk ja' spreman sam pisati ili bilo što. Ne volim grube ljude, posebno u sjedenjima. Neću dopustiti bilo kojem igraču da ne poštuje drugog igrača. Ako nisam siguran u nešto, spreman sam pitati druge administratore i prijatelje, ali dat ću sve od sebe da sam radim izvještaje.
Zreo - Ja sam zreo, nisam otrovan tip ili bilo što, osobno ne volim otrovne ili grube ljude. Nikada me nećete vidjeti otrovnu ili bilo što drugo
3. Koje su vaše najveće slabosti?

Moja najveća slabost mogla bi biti moje nasumično vrijeme za igru, jer nikad ne znam kada ću biti pozvan, a kada ću imati slobodnog vremena. Dakle, to varira iz dana u dan, budući da moj posao nema uvijek isto radno vrijeme. Također ne volim neistinite igrače koji će učiniti sve da izbjegnu moguće kazne koje bi mogli zaslužiti. Pokušavaju pronaći rupe u pravilima poslužitelja, skriptama itd... i zlostavljaju ih koliko god mogu, i to me jednostavno izluđuje.

4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život da postaneš admin?

Spreman sam napustiti svoje RP vrijeme i iskustvo kako bih mogao preuzeti sva izvješća i pobrinuti se da je svačiji problem riješen. Imam odlično poznavanje pravila i značajku kritičkog razmišljanja kako bih mogao donijeti odluku koja se temelji na dokazima u to vrijeme i kako bih bio siguran da obje strane razumiju zašto odajem tu akciju. Ja sam također bivši član osoblja kao što sam ranije rekao, tako da sam imao prethodno iskustvo sa zapovjedništvom i općenito kao član osoblja, sa svojim prethodnim iskustvom također imam sposobnost da se ne opterećujem jer sam već shvatio koliko to može biti stresno biti. Ja sam također iz Srbije pa mogu biti uključen kada drugi članovi osoblja iz SAD-a/različitih vremenskih zona nisu kao kad je rano ujutro za drugo osoblje, to je vrijeme kada mogu ući, a mogu i ranije kada je najveće vrijeme za poslužitelj da mogu pomoći

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj posao? (Ograničeno je imati tvrtku dok ste administrator)

Da svakako.
 

Ajdin Luxury

Every day is a raid day !
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
206
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ajdin
2. Vaše godine:19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: AJDINH2#4722
6. Vaše Ingame ime: Ajdin Luxury
7. Vaš ID: 1079

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Volio bih probati nesto novo poput admina. Igram vec godinu dana ovdje bio sam pripadnik ganga, drzavnih orgova. Dosadilo mi je biti u gangovima i drzavnim org pa hocu da isprobam neko novo iskustvo. Volio bi isprobati admina jer nikada nisam bio admin niti imao priliku, a jako bi volio isprobati i administraciju.
2. Koje su vaše prednosti?
Smiren sam u vecini situacija,
Snimam SVE iako je obavezno,
Aktivan sam na dan preko 10h
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Mogu brzo reagovati ako je neko bas bezobrazan.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da hocu.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno nemam biznis.
 

Miro Sumar

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
108
Informacije
1. Vaše ime u RL:Slave
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5-6 H,zavisi od dana..
5. Vaš Diskord:SlaveTrave#8494
6. Vaše Ingame ime:Miro Sumar
7. Vaš ID:12191

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Prije svega snimam sve .
-Znam vecinu RolePlay Pravila.
-Posvečen sam,Aktivan sam.
-Znam kako da komuniciram sa drugim igračima
-Znam da uloga kao Administrator jednog servera,pre svega je mnogo odgovorna,Naravno bit cu odgovoran za svoje postupke ako pogresim nesto.
-Uvjek sam za timski rad,Postujem sve igrace na serveru
2. Koje su vaše prednosti?
-Imam dobar kompjuter,Mogu da snimam svaki postupak.
-Snalazliv sam u situacijama,Cak i u najtezim trenutcima.
-Imam dobru komunikaciju sa igracima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Imam jednu slabost a do je da se nekad za neku situaciju previse iznerviram.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da
 

Moka Escobar

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
4
Informacije
1. Vaše ime u RL: Moka
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: Srbija
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord:Moka#7500
6. Vaše Ingame ime: Moka Escobar
7. Vaš ID: 23679

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Da pomazem ljudima jer su admini neaktivni
2. Koje su vaše prednosti? Znam pravila, aktivan sam previse
3. Koje su vaše najveće slabosti? sto mi je ovo drugi nalog jer sam prvom zaboravio sifru i sad sam id 23k
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) da
 

dejan alavanja

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
107
Vaše ime u RL: Dejan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 9h do 14h
5. Vaš Diskord: dejan alamunja#4838
6. Vaše Ingame ime: Munja Rebarac
. Vaš ID: 16726

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:
Imam iskustva sa puno rp servera i bioo sam admin na 2 samp servera i zeleobi ponovo biti admin jel smatram da bi mogao pomoci mnogo igracima u njihovom rp volim.
Volim pomagati vredan sam u svom poslu
2. Koje su vaše prednosti?
-Znam skoro svako rp pravilo
-Brzo ucim raditi svoj posao
-Razumljiv strpljiv i uporan da pomognem igracima do kraja
-KUlturan pre svega i postuljem svakoga
-Uvijek se trudim da zavrsim svoj zadatak do kraja
3. Koje su vaše najveće slabosti?:
- Imam malo slabije zivcew al ih ne bi mesao u posao

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Bio bi spremam vec sam se resio biznisa
 

Zgembo

Player
Player
Joined
Mar 9, 2022
Messages
104
1.Vase ime u RL:Mirza
2.Vase godine:16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:4-9h
5. Vaš Diskord: Zgembo Krhkic#8766
6. Vaše Ingame ime: Zgembo Kehkic
7. Vaš ID: 8927

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelio bih postati admin prvenstveno da smanjim krsenje pravila na serveru i da pomažem igracima. Želim svojim radom poboljšati roleplay na serveru. Kao admin maksimalno zalagao za pravednost i pregledao bih situacije ozbiljno i detaljno.
2. Koje su vaše prednosti?
Uvijek pravedno odlucujem i prema svima se isto odnosim. Igram roleplay od svoje 12 godine. Bio sam high rank kako u drzavnim organizacijama tako i u mafijama, te znam dosta pravila sto se tice istih. Poznajem sva roleplay pravila, isto tako skoro sva pravila na ovom serveru.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
U jako kratkom trenutku mogu postati zivcan pa iz tog razloga sam par puta bio kaznjen. Ali nastojim da se to ne ponavlja.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da
 
Last edited:

Gizzy Noah

Player
Player
Joined
Apr 30, 2022
Messages
2
1.Vase ime u RL:
-ile
2.Vase godine:
-15
3.Vremenska zona:
-GMT-1(Makedonija)
4.Prosecna aktivnost na dan:
14 do 15 sati
5.Vas disk:
☠︎︎ile☠︎︎#2913
6.Vase ime u igrici:
-Gizzy Noah
Vas ID:
-23597

1.zasto zelite postati admin?
-Ocu da postanem admin zato sto volim da pomazem drugi ljudima znam dosta pravila.Smatram kao admin da je vrlo interesantan posao da se radi nikada ne bi mi zdosadilo da budem admin.Na GrandRP vec sam mesec dana i znam ostatak pravila i interesantno je.
2.koje su vase pretnosti?
-Ponasam se svaki put fino ali kada neko stvarno se glupira i radi ono sto ne treba onda je prekoracio svaku smeru i moram malo da se bude strogii
3.Koje su vase najvece slabosti?
-Nemam nikakve slabosti
4.Hocete li bidi spremni da napustite RP zivot da biste postali admin?
-Da spreman sam na takav zivot😃
5.Hocete li biti spremni prodati svoj biznis?
Nemam biznis🙂
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Čestitam odabrani ste za admin intervju

Stefke#8250-Chif Shamun| 2079
Vuksha#7946-Shablone Petankur| 1687
ponja#8016-Payn Boyka| 13009
Carlo30066 #8205-Carlo LostHer| 5179
kimiile#6264-Ell Pablo| 2744
Stackezza#0844-Nikola Gojkovic | 3176
Teodor#3601-Teodor Garaterii | 645


Intervju će biti večeras od 20:30 do 22:00h ( 05.03.2022 )
 
Last edited:

Johnny Shayk

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
500
1. Vaše ime u RL : Novak
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : UTC + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 4-8 h, vikendom 12h +
5. Vaš Diskord : Novke#7923
6. Vaše Ingame ime : Johnny Delugo
7. Vaš ID : 1361

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da postanem admin zato sto zelim da pomazem novim ljudima u gradu , dajem savete , da doprinesem nesto gradu , novim ljudima da pomognem da se snadju oko bilo cega , takodje da sprecim ljude koji rade nesto pogresno i nepravilno.Nakon godinu dana u gradu ja sam siguran da mogu raditi posao administracije pravilno i odgovorno.
2. Koje su vaše prednosti?
Imam dosta prednosti uglavnom znam da se ponasam prema ljudima u gradu , strpljiv sam , smiren , sve brzo ucim , poslusan , komunikativan , vredan , uporan .
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam neke ozbiljne slabosti koje bih moga da navedem.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da uvek sam spreman na bilo sta da pristanem ukoliko je potrebno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 

Hugo Perla

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
77
Informacije
1. Vaše ime u RL:

Matija
2. Vaše godine:
22
3. Vremenska zona:
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
10-11 sati
5. Vaš disk:
suckoo#0196
6. Vaše ime u igrici:
Hugo Perla
7. Vaš ID:
13955

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin:

- Volim pomagati igračima i imam iskustva kao admin i na drugim RP serverima nekako mi je zanimljiv posao i volim ga raditi. Igram na GrandRP serveru 4 mjeseca te sam upoznat sa svim stvarima servera.
2. Koje su vaše prednosti:
- Znam se ponasati prema igračima čak i onima koji me ne postuju i koji se glupiraju , ali bez obzira ja sam admin i ja imam odgovovornost i trebam se ponašati normalno i odgovorno. Samo im želim pomoći najviše što mogu, iako je neko od igrača koji su prekršili pravila moji prijatelji ja im neću dati manju kaznu zato što su svi igrači jednaki.
3. Koje su vaše najveće slabosti:
Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da biste postali admin:
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da, Nemam biznis svakako
 

Leon Irac

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
122
1. Vaše ime u RL: Leon

2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +01
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Lpavelic#6001
6. Vaše Ingame ime: Leon Irac
7. Vaš ID: 3748

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Na serveru sam vec 6+ mijeseci i imam puno iskustva sa grandom, bio sam admin na FiveM serverima, Volio bi postat admin da mogu kaznit ljude koji krse pravila servera, volio bi pomoc novim i iskusnim igracima da se provedu sta bolje bogu zato sto je to pointa igrice.

2. Koje su vaše prednosti? moje prednosti su sta sam na serveru jako dugo i bio sam svugdje od ogranizacija illegalnih i legalnih, (nisam u "NG" i u "The Families"). znam puno pravila, rekao bi cak da ako bi prosao za interview da bi znao 90% pitanja. Siguran sam u svoje odluke

3.Koje su vaše najveće slabosti? mucam kad govorim brzo. Ja pricam brzo kad sam pod stresom. nevolim kad neko laze,

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? da

🙏
 

Spooky Zookey

Player
Player
Joined
Dec 22, 2021
Messages
178
Informacije
1. Vaše ime u RL: Zoran
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: (3-6H)
5. Vaš Diskord: Spooky Zookey#5693
6. Vaše Ingame ime: Spooky Zookey
7. Vaš ID: 5775

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Najiskrenije želim postati admin jer se dešava da igrači koji ulaze, ulaze da bih se zezali i pokvarili tuđi roleplay i kršili pravila jer im se to čini zanimljivom, međutim nisu svijesni koliko kvare igru tuđim igračima. Zbog takvih situacija želim postati admin, i obavljati adminsku dužnost na najbolji moguči način i popravljati sebi i drugim igračima igru.

2. Koje su vaše prednosti?
Neke od mojih prednosti su što sam spreman brzo i efikasno reagovati na situacije. Spreman sam aktivno, precizno i tačno raditi posao administratora

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Mislim da je nepoznavanja nekih od komandi na serveru, međutim spreman sam naučiti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, ne posjedujem biznis.
 

Cortezz

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
164
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 25
3. Vremenska zona: CEST.
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-4h
5. Vaš Diskord: Bacic#2772
6. Vaše Ingame ime: Ivan Cortezzz
7. Vaš ID: 317

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Bio sam banovan 5 mjeseci i sad kad sam se vratio vise nemam volje za roleplay-om niti za family eventima,te bih zato htio probati da vidim kako je biti admin
2. Koje su vaše prednosti?: Igram od 10 mjeseca na grandu,od samog otvaranja servera,te znam sve kako funkcinonise. Imam puno strpljenja za rjesavanje kompliciranih situacija.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Nisam dugo igrao te sam zaboravio dosta stvari,sto se tice administracije nisam nikad bio admin te oko komandi i toga nista ne znam pa ce mi trebati neka edukacija.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Ne posjedujem biznis.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom