Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Whippy

Player
Player
Joined
May 9, 2021
Messages
12
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nenad Vidojevic
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 6/12h
5. Vaš Diskord: Shonee#7321
6. Vaše Ingame ime: Whippy Humberto
7. Vaš ID: 8189

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Imam iskustva u tome, igram vec jako dugo.. Zanimljivo mi je da pomazem ostalim igracima kojima je to potrebno..
-Malo da popravimo roleplay na serveru ako je to moguce.
2. Koje su vaše prednosti?
- xD Mogu igrati jako dugo, a i pritom imam iskustva.
-Poznajem roleplay jako dobro, igrao sam SAMP bas dugo i bio admin na par servera i helper,supprot... :D
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Nemam mane niti slabosti, osim ludosti ! :D
- Ne poznajem neke stvari na serveru koje jos uvek nisam uspeo da istrazim ali ima vremena i spreman sam da naucim.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Da, ali nemam.
 
Last edited:

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
9,863
Čestitao odabrani ste za admin intervju

limunPoKila#4853-Mica_Peskir
TST_katet#6579-Leonardo Dimitri
andrex#0968-Mickey Gray
Shonee#7321-Whippy Humberto


Intervju će biti sutra u 21:00 24.11.2021
 

NickLinius

Player
Player
Joined
Oct 28, 2021
Messages
11
Informacije
1. Vaše ime u RL zvonko
2. Vaše godine 18.5
3. Vremenska zona balkan
4. Prosječna aktivnost na dan 4 do 5
5. Vaš Diskord NickLinius#0556
6. Vaše Ingame ime Nick liniuss
7. Vaš ID1916

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Zato što želim pomoć owneru i ostatku tima jer ima ne poštovanja na serveru. Ima puno vdma dma i ostaloga na srv
2. Koje su vaše prednosti?igrao sam na rageu oko 3 do 4 godine komunikativan sam u rl Montažer videa i dosta znam oko računala
I znam sve skrivene lokacije na mapi
3. Koje su vaše najveće slabosti?nekada sam trdoglav i malo se zbunim no postupim prqvilno
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)da
 

Borna Obama

I L I K E H E L P E V E R Y O N E
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
44
Informacije
1. Vaše ime u RL: Borna
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8 sati
5. Vaš Diskord: Borna7#8567
6. Vaše Ingame ime: Borna Obama
7. Vaš ID: 2030

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem admin radi toga sto mi je smorio role play te zelim pomagati ljudima kao sto su drugi admini pomagali meni, sto se tice roleplaya od 10 godine igrao sam samp i fivem i jako se dobro snalazim u tome!
2. Koje su vaše prednosti? Moja najveća prednost je to sto ne srljam vec zelim da cujem pricu sa obje strane i prvo sagledam situaciju te onda reagujem
3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam slabosti jer ne popustam lako drugima, samo prijateljski odnos
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 

Don Suave

Player
Player
Joined
Aug 24, 2021
Messages
25
Informacije
1. Vaše ime u RL:Nikola Velikic
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: Srpda
4. Prosječna aktivnost na dan:5-8h
5. Vaš Diskord:Don Suave
6. Vaše Ingame ime:Don Suave
7. Vaš ID:35

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?zato sto sam vec bio u administraciji sto znaci da imam iskustva !
3. Koje su vaše najveće slabosti?Temperament
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Zelim postati asistent
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)Kao asistent ne
 

Jake Falcone

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
81
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ensar
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: (8-9h)
5. Vaš Diskord: Falcone#5951
6. Vaše Ingame ime: Jake Falcone
7. Vaš ID: 2410

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Najiskrenije želim postati admin jer se dešava da igrači koji ulaze, da bih se zezali i pokvarili tuđi roleplay te da bi ljude tjerali sa servera iz nekih svojih ineteresa, i kršili pravila jer im se to čini zanimljivom. Međutim nisu svijesni koliko kvare igru drugim igračima. Zbog takvih situacija želim postati admin, i obavljati adminsku dužnost na najbolji način te spriječiti bilo kakvo kršenje roleplay-a. Isto tako posao administratora mi se sviđa jer ima kontakt svakodnevno sa dosta ljudi, da bi im pomogao i pružio te učinio igru što boljom i zanimljivijom. Isto tako izz razloga sto se pojavio jedan aktivan i izuzetno dobro urađen server, te da bi pomogao u održavanju i dovođenju igrača do toga da što duž ostanu na serveru.

2. Koje su vaše prednosti?
Neke od mojih prednosti su što sam spreman brzo i efikasno reagovati na situacije. Spreman sam aktivno, precizno i tačno raditi posao administratora, i većinu vremena sam kod kuće jer sam zaposlen i samo radim 5 do 7h dnevno, ostalo provodim za računarom.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam ih, sve sam već prošao u tome.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, ne posjedujem biznis svakako.
 

FRENKLiN

RTX 3060 12 GB
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
62
1. Vaše ime u RL : Armin
2. Vaše godine : 27
3. Vremenska zona : CET +1 Switzerland
4. Prosječna aktivnost na dan : 24h
5. Vaš Diskord : FRENKLiN#0098
6. Vaše Ingame ime : James Cruz
7. Vaš ID : 7949

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Imam jako dosta iskustva kao Admin , bio sam na raznim serverima koje necu da imenujem ovdje takodjer bio sam i vlasnik par njih koji su imali po 1k igraca i imam dosta iskustva oko Admina i Znanja , Zelim pervenstveno da dode na nasem RS Serveru bolji RolePlay da ljudi ne rade MetaGaming da postuju pravila jer to sam primetio u zadnje vreme da mnogi rade i da kvare roleplay drugim igracima , poznajem strukturu admina i znam kako se ponasati sa ljudima i kako se obracati sa ljudima. Ozbiljnost Admina je bitna u svim situacijama admin treba da sagleda obadve strane i da odluci sta da radi.

2. Koje su vaše prednosti?

Moje Prednosti od ostalih su Aktivnost gdje je najvise bitna kod Admina jer ako admin nije aktivan desava se haus na serveru , Brza Efikasnost , Brza Reakcija.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Svatko ima svoju slabost takodjer i ja da moram da nekad u toku dana prilegnem malo jer sam tu bukvalno od 9 ujutro do 4-5 ujutro na grand rp rs serveru.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam Biznisa nikakvih , imam jedno vozilo i to je to.
 
Last edited:

toleee

Player
Player
Joined
Oct 26, 2021
Messages
21
1. Vaše ime u RL : Todor
2. Vaše godine : 15
3. Vremenska zona : GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan : 10h
5. Vaš Diskord : t23#9864
6. Vaše Ingame ime : Todi Todorov
7. Vaš ID : 5424

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Imam jako dosta iskustva kao Admin , bio sam na raznim serverima koje necu da imenujem ovdje takodje bio sam i vlasnik par njih koji su imali po 100/100 igraca i imam dosta iskustva oko Admina i Znanja .

2. Koje su vaše prednosti?

Moje Prednosti od ostalih su aktivnost i dobra volja


3. Koje su vaše najveće slabosti?

Svatko ima svoju slabost,malo mi se spava kad ne RPAM i to,pa hocu barem kao admin da radim nesto

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je dae biznis dok ste administrator)
Nemam Biznisa nikakvih , imam 2 vozila i to je to
 

Mateja Pesic

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
7
Informacije
1. Mateja Pešić
2. 14
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Informacije
1. Vaše ime u RL: Nenad Vidojevic
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 6/12h
5. Vaš Diskord: Shonee#7321
6. Vaše Ingame ime: Whippy Humberto
7. Vaš ID: 8189

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Imam iskustva u tome, igram vec jako dugo.. Zanimljivo mi je da pomazem ostalim igracima kojima je to potrebno..
-Malo da popravimo roleplay na serveru ako je to moguce.
2. Koje su vaše prednosti?
- xD Mogu igrati jako dugo, a i pritom imam iskustva.
-Poznajem roleplay jako dobro, igrao sam SAMP bas dugo i bio admin na par servera i helper,supprot... :D
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Nemam mane niti slabosti, osim ludosti ! :D
- Ne poznajem neke stvari na serveru koje jos uvek nisam uspeo da istrazim ali ima vremena i spreman sam da naucim.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Da, ali nemam.
 

FRENKLiN

RTX 3060 12 GB
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
62
1. Vaše ime u RL : Armin
2. Vaše godine : 27
3. Vremenska zona : CET +1 Switzerland
4. Prosječna aktivnost na dan : 24h
5. Vaš Diskord :JasonBoy#0098
6. Vaše Ingame ime : James Cruz
7. Vaš ID : 7949

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Imam jako dosta iskustva kao Admin , bio sam na raznim serverima koje necu da imenujem ovdje takodjer bio sam i vlasnik par njih koji su imali po 1k igraca i imam dosta iskustva oko Admina i Znanja , Zelim pervenstveno da dode na nasem RS Serveru bolji RolePlay da ljudi ne rade MetaGaming da postuju pravila jer to sam primetio u zadnje vreme da mnogi rade i da kvare roleplay drugim igracima , poznajem strukturu admina i znam kako se ponasati sa ljudima i kako se obracati sa ljudima. Ozbiljnost Admina je bitna u svim situacijama admin treba da sagleda obadve strane i da odluci sta da radi.

2. Koje su vaše prednosti?

Moje Prednosti od ostalih su Aktivnost gdje je najvise bitna kod Admina jer ako admin nije aktivan desava se haus na serveru , Brza Efikasnost , Brza Reakcija.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Svatko ima svoju slabost takodjer i ja da moram da nekad u toku dana prilegnem malo jer sam tu bukvalno od 9 ujutro do 4-5 ujutro na grand rp rs serveru.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da Naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam Biznisa nikakvih , imam jedno vozilo i to je to.
 

Curtis Jackson

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
119
Informacije
1
. Vaše ime u RL:Marko Matijevic
2. Vaše godine:21
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:5-6 h
5. Vaš Diskord:Matke013#4521
6. Vaše Ingame ime:Kenan Patrick
7. Vaš ID:3350

Dodatne Informacije
1.
Zašto želite postati admin? Zelim pomoci igracima,edukovati ljude o rp-u te samim tim napraviti bolju komunu kroz par meseci.
2. Koje su vaše prednosti?Veliko rp iskustvo (preko 3000h),Stalozen,objektivan ,komunikativan
3. Koje su vaše najveće slabosti?Nisam toliko upucen sa svim komandama na serveru,nisam upucen u sva `nepisana`pravila.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):Naravno
 

Borna Obama

I L I K E H E L P E V E R Y O N E
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
44
Informacije
1. Vaše ime u RL: Borna
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8 sati
5. Vaš Diskord: Borna7#8567
6. Vaše Ingame ime: Borna Obama
7. Vaš ID: 2030

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem admin radi toga sto mi je smorio role play te zelim pomagati ljudima kao sto su drugi admini pomagali meni, sto se tice roleplaya od 10 godine igrao sam samp i fivem i jako se dobro snalazim u tome!
2. Koje su vaše prednosti? Moja najveća prednost je to sto ne srljam vec zelim da cujem pricu sa obje strane i prvo sagledam situaciju te onda reagujem
3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam slabosti jer ne popustam lako drugima, samo prijateljski odnos
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 

Galaxy4Life

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
103
1. Vaše ime u RL: Nenad Djordjevic
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona:GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h mozda vise
5. Vaš Diskord: Nexus#9487
6. Vaše Ingame ime: Nexus Frager
7. Vaš ID: 1013

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Jednostavno zelim da se isprobam u necemu novom jer sam i na drugim serverima bio administrator znam kako se radi svoj posao inace zelja mi je da probam i da vidim kako ce to ici da bih pomagao serveru koliko mogu u mojoj mogucnost i koliko dugo i da pomazem novim igracima koji dolaze na serveru oko bilo kakvih sitnica koje su im potrebne da odgovaram na pitanja kada mi se kaze da jednostavno volim da budem poslusan.Naravno kako bih vam doprineo necime novom na serveru sto mogu. Umem da se ponasam i znam da postujem i cenim mogu biti pristojan prema bilo kome i sta god bude trebalo da se radi da poslusam.
2. Koje su vaše prednosti? Imam iskustva sa jednog balkanskog ragemp servera sto sam pre igrao bio sam moderator i znam kako treba biti ozbiljan sa takvim stvarima. Uvek sam aktivan i ispunjavao bih svoje radno vreme najvise koliko mogu da pruzim na serveru naravno.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Jedino sto mozda ne poznajem dobro neke komande na serveru ovde ali nauciti cu ih rado.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
9,863
Čestitao odabrani ste za admin intervju

Nexus#9487-Nexus Frager
Matke013#4521-Kenan Patrick
JasonBoy#0098-James Cruz
Borna7#8567-Borna Obama
Falcone#5951-Jake Falcone


Intervju će biti veceras u 21:00 3.12.2021
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marko
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-12H
5. Vaš Diskord maarko#0448
6. Vaše Ingame ime Ahmad Houari
7. Vaš ID 124

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin iz jednog prostog razloga, zelim da pomognem igracima da postanu zaista pravi RolePlay igraci.Znam sva RolePlay i Server pravila.Volim da ostvarujem komunikaciju sa novim RolePlay igracima i ucim ih kako da igraju pa mozda cak i oni budu postali nekad Admini.Zelim postati ADMINISTRATOR jer cu se potruditi da se RolePlay i Server pravila sto manje krse.Mislim da bih dobro izvrsavao duznosti ADMINISTRATORA

2. Koje su vaše prednosti?Igram GTA V RolePlay vec 3 godine.FiveM igram od 2019. i bio sam admin na par velikih servera.Imam iskustvo i znam kako da se ophodim prema igracima.Znam sve duznosti admina i spreman sam ih ispuniti.Biti ADMINISTRATOR na ovakvom velikom community-u shvatio bih kao posao.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja najveca slabost je sto sam popustljiv prema novim igracima, ali tvrdim da moje slabosti nece uticati na odluke.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

Marcus West

Player
Player
Joined
Aug 18, 2021
Messages
49
Informacije

1. Vaše ime u RL: Milan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10 sati
5. Vaš Diskord: milanino11#5641
6. Vaše Ingame ime: Milan Ostric
7. Vaš ID: 7073

Dodatne Informacije


1. Zašto želite postati admin
?
Vec dugo igram na ovim serverima i jedinu stvar koju nisam probao je biti admin, taj posao mi izgleda vrlo zanimljiv i zeleo bi da mogu da pomazem igracima kao sto drugi admini pomogli meni, nek je to odgovaranje pitanja ili resavanje kakve komplikovane situacije.
Nemam nikakvog iskustva kao admin, ali potrudicu se da naucim sta treba i da uvek budem ozbiljan i pristojan kad treba.

2. Koje su vaše prednosti?
-Cesto i puno igram
-Imam volju za ucenje i izboljsavanje
-Mogu odrzati visoki nivo profesionalnosti
-Vrlo sam determinisan da zavrsim zadatak koji mi je dan
- Imam dosta strpljenja
-Mogu saradjivati sa bilo kim

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Previse se fokusiram na detalje, ali naucio sam da napravim pauzu i pogledam na vecu sliku
-Nemam iskustva kao admin


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 
Last edited:

Borna Obama

I L I K E H E L P E V E R Y O N E
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
44
Informacije
1. Vaše ime u RL: Borna
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8 sati
5. Vaš Diskord: Borna7#8567
6. Vaše Ingame ime: Borna Obama
7. Vaš ID: 2030

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem admin radi toga sto mi je smorio role play te zelim pomagati ljudima kao sto su drugi admini pomagali meni, sto se tice roleplaya od 10 godine igrao sam samp i fivem i jako se dobro snalazim u tome!
2. Koje su vaše prednosti? Moja najveća prednost je to sto ne srljam vec zelim da cujem pricu sa obje strane i prvo sagledam situaciju te onda reagujem
3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam slabosti jer ne popustam lako drugima, samo prijateljski odnos
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 

Bastian Wagner

Player
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
110
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vlado
2. Vaše godine: 30
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10
5. Vaš Diskord: Dovla#9828
6. Vaše Ingame ime: Richard Phillips
7. Vaš ID: 9276

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin: Sto se toga tice, imam mnogo iskustva u tom poslu. Roleplayam vec 15 god. Znaci otkako je SAMP krenuo, ja sam ajmo tako reci u Roleplayu. Bio sam na mnogo servera Admin, pa cak i Lead Admin. Isto tako sto se RAGE platforme tice, bio sam Lead Admin mnogo vremena na jednom serveru. Zbog svega toga bi se volio prikljuciti Administraciji na Grandu i krenuti samo jako!
2. Koje su vaše prednosti: Pa prednosti su te sto sam mnogo strog po pitanju RolePlaya i ne volim kad netko krsi takve stvari. Prednost je isto ta sto imam 30 godina i nisam vise dijete ako cemo tako. Plus sto se Roleplaya tice sam iskreno jako dugo u tome i znam naravno sva pravila istog!
3. Koje su vaše najveće slabosti: Slab sam jedino na nepravdu i ne volim je iskreno nikako. Zbog toga bi se i htio prikljuciti Administraciji kako bi pomogao sto vise u tome da napravimo pravdu za svakoga na serveru!
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin: Naravno, u svakom slucaju! Trenutno sam u legalnoj fakciji
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno da nemam nikakav biznis! Imam samo jedno vozilo i to je to! Hvala vam unaprijed na svemu sto odlucite!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom