Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Ghostburek123

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marko
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h vikendom i vise
5. Vaš Diskord Max Diego#5505
6. Vaše Ingame ime Max Diego
7. Vaš ID 1190

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem administrator da pomognem novim igracima, resavati situacije, davati savete. Postena sam osoba i ne bih abusao svoju poziciju.

2. Koje su vaše prednosti? Igram Grand RP oko 1godinu(ENG server 7meseci i na balkanskom serveru od pocetka). Znam najbitnija pravila i vecinu manjih

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam toliko slabosti. jedino nisam bas najbolji u pucanju.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
da

Dodatne Informacije
1. Mogu saslusati obe strane i imam dosta strpljenja, igrao sam 7 mjeseci na eng serveru i znam sva pravila.
2. Ne znam najbolje koristiti admin menu.
3. Posto se prijavljujem za admina necu odlaziti iz RP.
4. Nemam biznis
 
Last edited:

Mateja

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
4
1. Vaše ime u RL Mateja
2. Vaše godine 14
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 5h vikendom i vise
5. Vaš Diskord 𝓣𝔀𝓲𝔃𝓩𝔂𝓖𝓣#5601
6. Vaše Ingame ime
Mateja Uchiha
7. Vaš ID 860

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zelim da postanem administrator da pomazem igracima, reesavati situacij,a volim da kažnjavam ljude koji nepoštuju pravila. Postena sam osoba i ne bih iskorišćavao svoju poziciju.

2. Koje su vaše prednosti? Igram Grand RP oko 1godinu(ENG server 7meseci i na balkanskom serveru od prvog dana njegovog postojanja). Znam najbitnija pravila i vecinu manjih.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam toliko slabosti. jedino nisam bas najbolji u pucanju.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

Ghostburek123

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marko
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h vikendom i vise
5. Vaš Diskord Max Diego#5505
6. Vaše Ingame ime Max Diego
7. Vaš ID 1190

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem administrator da pomognem novim igracima, resavati situacije, davati savete. Postena sam osoba i ne bih abusao svoju poziciju.

2. Koje su vaše prednosti? Igram Grand RP oko 1godinu(ENG server 7meseci i na balkanskom serveru od pocetka). Znam najbitnija pravila i vecinu manjih

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam toliko slabosti. jedino nisam bas najbolji u pucanju.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) da


Dodatne Informacije
1. Mogu saslusati obe strane i imam dosta strpljenja, igrao sam 7 mjeseci na eng serveru i znam sva pravila.
2. Ne znam najbolje koristiti admin menu.
3. Posto se prijavljujem za admina necu odlaziti iz RP.
4. Nemam biznis
 

Coa Petrovic

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
149
Informacije
1. Vaše ime u RL-
Aleksa
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 6-7h+
5. Vaš Diskord Coa#5807
6. Vaše Ingame ime Coa Petrovic
7. Vaš ID 1378

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin jer zelim pomagati staff teamu da bude sto bolji i naprednji,a i zato sto volim tu poziciju.
2. Koje su vaše prednosti?
Igram od pocetka na serveru i znam sva pravila,sve evente,uglavnom znam kako server funkcionise.Bio sam admin na neke fivem server te takodje znamdosta pravila i situacija.Nisam toxican i imam strpljenja.Bio bih aktivanna serveru i odgovaraio na pitanja koja su postavili igraci
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Iskreno svako ima slabosti,ali meni stvarno ne pada na pamet trenutno
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno


Dodatne Informacije
1. Mogu saslusati obe strane i imam dosta strpljenja, igrao sam 7 mjeseci na eng serveru i znam sva pravila.
2. Ne znam najbolje koristiti admin menu.
3. Posto se prijavljujem za admina necu odlaziti iz RP.
4. Nemam biznis
 

Ghostburek123

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marko
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h vikendom i vise
5. Vaš Diskord Max Diego#5505
6. Vaše Ingame ime Max Diego
7. Vaš ID 1190

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem administrator da pomognem novim igracima, resavati situacije, davati savete. Postena sam osoba i ne bih abusao svoju poziciju.

2. Koje su vaše prednosti? Igram Grand RP oko 1godinu(ENG server 7meseci i na balkanskom serveru od pocetka). Znam najbitnija pravila i vecinu manjih

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam toliko slabosti. jedino nisam bas najbolji u pucanju.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
da

Dodatne Informacije
1. Mogu saslusati obe strane i imam dosta strpljenja, igrao sam 7 mjeseci na eng serveru i znam sva pravila.
2. Ne znam najbolje koristiti admin menu.
3. Posto se prijavljujem za admina necu odlaziti iz RP.
4. Nemam biznis
 

Mateja

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
4
1. Vaše ime u RL Mateja
2. Vaše godine 14
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 5h vikendom i vise
5. Vaš Diskord 𝓣𝔀𝓲𝔃𝓩𝔂𝓖𝓣#5601
6. Vaše Ingame ime
Mateja Uchiha
7. Vaš ID 860

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zelim da postanem administrator da pomazem igracima, reesavati situacij,a volim da kažnjavam ljude koji nepoštuju pravila. Postena sam osoba i ne bih iskorišćavao svoju poziciju.

2. Koje su vaše prednosti? Igram Grand RP oko 1godinu(ENG server 7meseci i na balkanskom serveru od prvog dana njegovog postojanja). Znam najbitnija pravila i vecinu manjih.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam toliko slabosti. jedino nisam bas najbolji u pucanju.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

Alex Ackerman

𝐿𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎 𝒫𝑒𝓇𝓈𝑜𝓃.
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
513
Informacije
1. Vaše ime u RL Aleksandar
2. Vaše godine 20
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h+
5. Vaš Diskord Nυll#1930
6. Vaše Ingame ime Aleksandar_Peskir
7. Vaš ID 8911

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Bio sam admin i vlasnik na mnogim starim samp serverima razumem se u taj posao i zeleo bi da se oprobam i ovde kod vas imam dosta iskustva oko tog posla.
2. Koje su vaše prednosti? Mnogo sam strpljiv momak i stalozen resavam sve probleme korz pricu prvo nikad ne volim da upadam u svadje.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Mnogo tvrdoglava osoba. :D
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Ne posedujem ni jedan biznis trenutno ali sam u porodici ako bude potrebno i to cu da napustim.
 

Mica Peskir

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
10
1. Vaše ime u RL : Aleksa Ivanovic
2. Vaše godine : 28
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5-6h
5. Vaš Diskord : limunPoKila#4853
6. Vaše Ingame ime : Mica_Peskir
7. Vaš ID : 7765

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Pravo da vam kazem i iskreno admin sam jos od pre ali na sampu ne znam nekako to najbolje radim, volim rp i sve to ali kada si admin bolji osecaj imas zbog pomoganja drugima . I da sprecis ljude koje krse i unistavaju drugim ljudima igru .
2. Koje su vaše prednosti? : Pa ono imam iskustvo strpljenje i ne volim da se svadjam izbegavam i nalazim najbolji izlazi iz nekih situacija.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Mozda zato sto verujem svakom sto ne izadje uvek na dobro.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? : Naravno .
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) : Nemam biznis a svakako cu izaci iz porodice ako je i to potrebno .
 
Last edited:

Milos Borisavljevic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
9
Informacije
1. Vaše ime u RL Milos Borisavljevic
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 5 do 7 sati
5. Vaš Diskord Milos Borisavljevic#5788
6. Vaše Ingame ime Teddy Beddy
7. Vaš ID 720

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Uvek sam zeleo da budem Admin ili Pomocnik i zelim biti admin zato sto imam mnogo iskustva u rp serverima sto se tice i sampa i gta 5.Hteo sam da budem Gamemaster na samp serveru ali su rekli da moram cekati godinu dana za nove prijave ii imam 1600 sati na sampu
2. Koje su vaše prednosti?
Prednosti su mi da imam dobre ideje za za grand rp i naravno da pomognem igracima i da budem kulturan prema njima da bi bilo sto vise ljudi na serveru
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Najveca slabost koju cu imati u pocetku ce biti navikavanje na komande ali kad to sve savladam nadam se da ce biti sve ok
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemama nikakav biznis
 

Harun154

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
20
Informacije
1. Vaše ime u RL Harun
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT+1 / Sarajevo
4. Prosječna aktivnost na dan 5 do 9 sati
5. Vaš Diskord !Harun15#7270
6. Vaše Ingame ime Acko Coaa
7. Vaš ID 660

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Volim pomagati ljudima,pomazem ljudima i sada dok nisam admin a kao admin sa svim mogucnostima mislim da bih im mogao pomoci brze i lakse,bio sam dosta na fiveM-u admin na dosta servera i znam da komuniciram sa ljudima-
2. Koje su vaše prednosti?
Prednosti su mi da ida saslusam svakoga i da pomazem ljudima kad god treba
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Komande dok ne savladam u pocetku.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Informacije
1. Vaše ime u RL Kosta Banovic
2. Vaše godine 20
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 4 do 8 sati
5. Vaš Diskord cigandelija#0270
6. Vaše Ingame ime Dark DeVito
7. Vaš ID 1885

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Hocu da pomazem igracima, RP-am otkad igram na srw zeleo bih malo da odem i na drugu stranu, posten sam i ne bih iskoriscavao svoju poziciju.
2. Koje su vaše prednosti?
Prednost koju imam, skapirao sam kako stvari funkcionisu na srw jer RP-am otkad igram na Balkanskom, znam pravila iz Sampa imam dosta iskustva.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Najveca slabost koju cu imati u pocetku ce biti navikavanje na komande.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marko
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-12H
5. Vaš Diskord maarko#0448
6. Vaše Ingame ime Ahmad Houari
7. Vaš ID 124

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin iz jednog prostog razloga, zelim da pomognem igracima da postanu zaista pravi RolePlay igraci.Znam sva RolePlay i Server pravila.Volim da ostvarujem komunikaciju sa novim RolePlay igracima i ucim ih kako da igraju pa mozda cak i oni budu postali nekad Admini.Zelim postati ADMINISTRATOR jer cu se potruditi da se RolePlay i Server pravila sto manje krse.Mislim da bih dobro izvrsavao duznosti ADMINISTRATORA

2. Koje su vaše prednosti?Igram GTA V RolePlay vec 3 godine.FiveM igram od 2019. i bio sam admin na par velikih servera.Imam iskustvo i znam kako da se ophodim prema igracima.Takodje sam ovde od samog pocetak balkanskog servera.Znam sve duznosti admina i spreman sam ih ispuniti.Biti ADMINISTRATOR na ovakvom velikom community-u shvatio bih kao posao.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja najveca slabost je sto ne znam skoro sva ne pisana pravila
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

Sokol

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL Mihajlo
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-8 H
5. Vaš Diskord Sokol#3378
6. Vaše Ingame ime Ivo Casella
7. Vaš ID 4652

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zato sto sam u roleplayu od samp platformi pre 5 6 god pa do fivem platformi roleplaya 2 3 god tako sad i ovde nekih godinu dana u rage mp platformi tako da bih zeleo da svoje vreme koje provodim na serveru da provodim pomagajuci/resvanjuci probleme , nezgode , failove igraca.

2. Koje su vaše prednosti? Stalozena osoba spremna da sagleda svaku situaciju detaljno i pomogne svakome i resi problem. Prednost je takodje to sto sam vec bio admin u roleplayu tako da ovo nebi bila strana stvar za mene. Tokom resavanja problema ne sagledam osobu koja je meni draga vec citavu situaciju te resavam kao da su oba igraca potpuni stranci za mene da bi to bilo po protokolu i pravilnoj odluci.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne podnosim neprestano upadanje u rec i cestu vulgarnost tokom razgovora sa nekom osobom u toku resavanje reporta.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Spreman sam ali ga svakako nemam.
 

Nikola Verstappen

Player
Player
Joined
Aug 20, 2021
Messages
24
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 2-4+ H
5. Vaš Diskord: NIKOLA#5517
6. Vaše Ingame ime Nikola Verstappen
7. Vaš ID: 410

Dodatne Informacije:
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da se oprobam kao pomocnikadmin dugo sam na serveru i znam neke stvari oko igre da pomognem drugim igracima.
2. Koje su vaše prednosti?
Nema nikakvih velikih prednosti u odnosu na neke druge igrace jednio to sto sam stariji igrac i mogu da pomognem novim igracima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Neopodnosim kada muski igraci nepostuju zenske igrace.... i kada ljudi koji napisu report nepostuju mene koji sam dosao da pomognem.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Iskreno vise bih voleo da budem pomocnik i da odgovaram na tikete jer mi je stvarno lepo da rp-a sa drugim igracima ali ako bih morao da napustim rp naravno da bih napustio i spreman sam na to.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Naravno da jesam.
 

Borna Obama

I L I K E H E L P E V E R Y O N E
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
44
1. Vaše ime u RL: Borna
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8 sati
5. Vaš Diskord: Borna7#8567
6. Vaše Ingame ime: Borna Obama
7. Vaš ID: 2030

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem admin radi toga sto mi je smorio role play te zelim pomagati ljudima kao sto su drugi admini pomagali meni, sto se tice roleplaya od 10 godine igrao sam samp i fivem i jako se dobro snalazim u tome!
2. Koje su vaše prednosti? Moja najveća prednost je to sto ne srljam vec zelim da cujem pricu sa obje strane i prvo sagledam situaciju te onda reagujem
3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam slabosti jer ne popustam lako drugima, samo prijateljski odnos
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno
 

bokaa

Player
Player
Joined
Nov 16, 2021
Messages
525
1. Vaše ime u RL: Boris
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-7 sati
5. Vaš Diskord: Boka#6328
6. Vaše Ingame ime: Muhamed Habibi
7. Vaš ID: 7713

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da pomognem igracima kao sto su meni Administratori pomagali! Takodje zelim da kaznim ljude koji krse pravila i ne postuju druge ljude (uvrede).
2. Koje su vaše prednosti? Moja prednost je to sto uvek saslusam igrace i pomognem, da li to bili novi igraci koji mozda nista ne znaju ili stari. Takodje snam dobro gramatiku, tako da kada bih odgovarao na pitanja uvek bi to bilo sa postovanjem i lepo napisano.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam slabosti. Uvek drzim prijateljski odnos.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno 😀
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis.
 

Covek

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
53
Informacije
1. Vaše ime u RL Emil
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan 7-8h+
5. Vaš Diskord TOSEVSKI#9937
6. Vaše Ingame ime Kliment Voroshilov
7. Vaš ID 1210

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da pomazem novim igracima i da im ulepsam igru i naravno da se osecaju sigurno dok igraju na nasem serveru
2. Koje su vaše prednosti? Bio sam oomocnik admin u drugom gradu i znam kako sta
3. Koje su vaše najveće slabosti? Neznam iskreno da vam kazem
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Pa spreman sam da napustim ono to je sta je
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam trenutni biznis u svom vlasnistvu
 

Covek

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
53
Informacije
1. Vaše ime u RL Emil
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona (GMT+1)
4. Prosječna aktivnost na dan 7-8h+
5. Vaš Diskord TOSEVSKI#9937
6. Vaše Ingame ime Kliment Voroshilov
7. Vaš ID 1210

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? Zelim da pomazem novim igracima i da im ulepsam igru i naravno da se osecaju sigurno dok igraju na nasem serveru
2. Koje su vaše prednosti? Bio sam oomocnik admin u drugom gradu i znam kako sta
3. Koje su vaše najveće slabosti? Neznam iskreno da vam kazem
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Pa spreman sam da napustim ono to je sta je
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam trenutni biznis u svom vlasnistvu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom