Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Zuks

M A N G A N O
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
36
1. Vaše ime u RL Nemanja
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 6h, vikendom vise
5. Vaš Diskord Zuks#4504
6. Vaše Ingame ime Hamad Bafil
7. Vaš ID 5496

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Voleo bih da poboljsam rp koliko je god moguce, volim da pomazem ljudima i posebno bih posvetio paznju novim igracima koji se prvi put susrecu sa serverom i generalno rp-om.

2. Koje su vaše prednosti? Rpam od 2016, poprilicno sam iskusan sto se tice administracije, bio sam admin na vecim SAMP i FiveM serverima dok nisam dosao na RAGE. Osim toga kao moju najvecu prednost izdvojio bih to da sam pun strpljenja, vrlo miran i uvek spreman da cujem obe strane

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nista generalno "kriticno". Mozda manjak poznanstva komandi na ovom serveru, ali da se nauciti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, nemam ni jedan biznis trenutno
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marko
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-12H
5. Vaš Diskord maarko#0448
6. Vaše Ingame ime Mike Amiri
7. Vaš ID 124

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin iz jednog prostog razloga, zelim da pomognem igracima da postanu zaista pravi RolePlay igraci.Znam sva RolePlay i Server pravila.Volim da ostvarujem komunikaciju sa novim RolePlay igracima i ucim ih kako da igraju pa mozda cak i oni budu postali nekad Admini.Zelim postati ADMINISTRATOR jer cu se potruditi da se RolePlay i Server pravila sto manje krse.Mislim da bih dobro izvrsavao duznosti ADMINISTRATORA.Voleo bih da odgovaram na forum zalbe i tikete, jer me je iskreno rp malo smorio.

2. Koje su vaše prednosti?Igram GTA V RolePlay vec 3 godine.FiveM igram od 2019. i bio sam admin na par velikih servera.Imam iskustvo i znam kako da se ophodim prema igracima.Takodje sam ovde od samog pocetak balkanskog servera, shvatio sam kako ljudi ovde razmisljaju.Znam sve duznosti admina i spreman sam ih ispuniti.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Trenutno mi nista nepada na pamet.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Borna Obama

I L I K E H E L P E V E R Y O N E
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
44
Informacije
1. Vaše ime u RL: Borna
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8 sati
5. Vaš Diskord: Borna7#8567
6. Vaše Ingame ime: Borna Obama
7. Vaš ID: 2030

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem admin radi toga sto mi je smorio role play te zelim pomagati ljudima kao sto su drugi admini pomagali meni, sto se tice roleplaya od 10 godine igrao sam samp i fivem i jako se dobro snalazim u tome!
Imam dosta iskustva sto se tice stava admina te admin komandi..

2. Koje su vaše prednosti? Moja najveća prednost je to sto ne srljam vec zelim da cujem pricu sa obje strane i prvo sagledam situaciju te onda reagujem!
Bio sam na engleskom serveru te sam upoznat sa svime na balkanskom severu! Smatram da sa komunikacijom se moze sve srediti...

3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam slabosti jer ne popustam lako drugima, samo prijateljski odnos!

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Nemam biznis, da imam naravno..

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis, ali da imam naravno!
 
Last edited:

Jokic Veljko

Player
Player
Joined
Dec 19, 2021
Messages
98
1. Vaše ime u RL Veljko
2. Vaše godine 18
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 4-7 sati
5. Vaš Diskord killtrez#7568
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
6. Vaše Ingame ime Jokic Veljko
7. Vaš ID 10 444

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Uvidjam da u poslednje vreme sve više igrača počinje da igra na ovom serveru, što zbog reklamiranja istog, tako i preko kvaliteta servera što u poslednje vreme uopsšte nije zanemarljivo. Jedna od stvari koja mi se trenutno ne svidja i ja bih mojim ličnim učinkom želeo to da promenim, jeste sam odnos igrača prema RolePlayu i celini. Primećujem veliki disbalans izmedju državnih insitucija i članova gengova, iz mog iskustva nezadovoljstvo postoji sa obe strane. Ovo je pre svega Rp server ali deluje mi da to dosta što starih a tako i novih igrača zaboravlja, i server mi počinje da deluje na dm server zbog svega rečenog gore. Takodje i dosta se krše pravila zelene zone kao i feara, što moje iskustvom može doprineti rešavanju. Naravno ja sam se usresredio na negativne stvari servera, ali kako bi server postao bolja sredina za novije i starije igrače, mora se fokusirati na ispravljanju ovih stvari.

2. Koje su vaše prednosti? Igram rp na gta 5 već 2 godine, takodje pre toga sam igrao i na samp serverima, nisam bio admin u poslednjih par meseci pa mi se ukazala želja da postanem deo grand admin comunity-a. Imam strpljenja sa ljudima, i pokušao bih da ne bude jedini način rešavanja problema kick-ban-demorgan, već i komunikacija sa igračima, učenje i pomaganje. Velika aktivnost je jedna od mojih najvećih prednosti, skoro svaki dan uzimam nagrade od 8h igranja, što govori o mom prisustvu na serveru. Ovde nisam vremenski dugo, ali sadašnje stanje me motiviše da ostanem, što mi daje želju i da poradim na poboljsanju comunity-a i servera.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Kao sto sam gore naveo, nisam toliko dugo na serveru, i nisam upucen u komande admina i u ceo admin staff. Iako znam sa prethodnih servera kako stvari funkcionisu, moracu se privici i na ovaj nacin rada.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Rick Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
23
Informacije
1. Vaše ime u RL:Adnan
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:4-5h
5. Vaš Diskord: El Capo#1500
6. Vaše Ingame ime:Rick Obama
7. Vaš ID:70

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Vecinu vremena provodim u iste stvari,volio bih se prijaviti za asistenta administracije i odgovarati na tickete.Zelim da naucim novih stvari i da probam svasta novo.
2. Koje su vaše prednosti?
Strpljiv sam i spreman pomoci stalno.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nisam ih pronasao jos.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Volio bih se prijaviti za asistenta administracije,zato nisam spreman napustiti RP zivot.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Kao i gore sto sam naveo volio bih za pocetak asistenta da probam.
 
Last edited:

Petar Milic

Player
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
46
Informacije
1. Vaše ime u RL: Petar
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:4-7h
5. Vaš Diskord: Delja #2683
6. Vaše Ingame ime: PetarMilic
7. Vaš ID: 2512

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Primetio sam, da zbog toga sto na serveru nema WL, postoji dosta igraca koja ne znaju neka osnovna pravila RP-a, pa samim tim se i kvari citavu zamisao igre. Iz tog razloga zalim da svi igraci imaju posten RP shodan ovakvom popularnom serveru. Takodje bi volio i da postanem (ako ne upadnem u admine) asistent admina. Bilo bi mi vrlo zanimljivo da odgovaram na pitanja manje iskusnih igraca. Igram RP skoro dve godine i bio sam na raznim serverima sa WL poput paname i revolucije, tako da mislim da imam dosta iskustva i da sam vrlo kvlifikovan za posao admina ili asistenta admina.

2. Koje su vaše prednosti?: Umem dosta dobro da procenim situacije, volim da pomognem drugim, strpljiv sam i ne srljam unapred. Ne volim da pricam za sebe da sve znam sto se moze i primetiti u dole nevedenim manama.

3. Koje su vaše najveće slabosti?: Mozda moja najveca mana bi bila to sto ne bih bio dovoljno aktivan na serveru za jednog admina. Po nekoj mojoj proceni admin bi treba biti minimum 6 sati aktivan ali po gore upisanoj mojoj aktivnosti moze se reci da delimicno i upadam u taj opseg svoje procene. Takodje sto bih naveo kao manu jeste da ne znam bas najbolje kako funkcionisu admin komande i tome slicno ali ne mislim da je to neka velika mana jer predpostavljam da biste me vi svakako naucili tome, sto se kaze niko se nije naucen rodio.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
106
Informacije
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:10h
5. Vaš Diskord: Pota#4604
6. Vaše Ingame ime: Pota Nevolja
7. Vaš ID: 1668

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Odakle da pocnem, pre RageMPa sam igrao FiveM bas dugo, skoro 2 godine i dosta toga sam proziveo, dosta vremena sam bio admin, na vise servera, ali sam presao ovde da isprobam nesto novo, vec sam neko vreme ovde i zeleo bih da postanem asistent
2. Koje su vaše prednosti? Komunikativan, ekstrovertan, lako se prilagodjavam situacijama, veoma smiren.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Trenutno ih ne uocavam, ali vremenom ce se pokazati.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da (zeleo bih da budem asistent)
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Da (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
9,308
Čestitao odabrani ste za admin intervju

limunPoKila#4853-Aleksa Leanux
Nυll#1930-Aleksandar Peskir
9shox#5234-Gustavo Gavaria
I V K E#8190-Marko Ivanovic
Delja #2683-PetarMilic
killtrez#7568-Jokic Veljko
Borna7#8567-Borna Obama
Zuks#4504-Hamad Bafil
Boka#6328-Muhamed Habibi


Intervju će biti veceras u 21:00 20.12.2021
 

bokaa

Player
Player
Joined
Nov 16, 2021
Messages
525
1. Vaše ime u RL Boris
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 3-6 sati, vikendom sam nekad i ceo dan tu (oko 9-10 sati)
5. Vaš Diskord Boka#6328
6. Vaše Ingame ime Muhamed Habibi
7. Vaš ID 7713

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zelim da pomognem igracima kao sto su meni Administratori pomagali! Takodje zelim da kaznim ljude koji krse pravila i ne postuju druge ljude.

2. Koje su vaše prednosti? Moja prednost je sto sam dosta stalozen i imam iskustva u rp-u. Uvek sam korektan i objektivan i uvek svakog saslusam.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam neke slabosti, samo to sto ne znam bas sva moguca pravila ali sve se nauci uz iskustvo.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno :)

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno, ako budem prihvacen.
 

Milos Tomin

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
117
1. Vaše ime u RL Milos Tomin
2. Vaše godine 31
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 10+
5. Vaš Diskord: Milos Tomin#8398
6. Vaše Ingame ime Milos Benzinac
7. Vaš ID 2304

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zeleo bih postati game assistant da mogu da olaksam posao adminima koji su veci rank da bi zajedno mogli poboljsati RP na serveru.

2. Koje su vaše prednosti?Igram igrice od svoje 4-te godine Igrao sam na engleskom serveru presao sam na balkanski cim se otvorio igrao na Fivem aktivan sam 10+ sati i poznajem odlicno RP.
Bio sam 3 mandata u FIB sad sam trenutno u GOV. I mislim da me poznaje dosta admina zbog moje predanosti prema Role pleju na grand RP.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nema ih. Ali strogo reagujem na laz, kradju i nepravdu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Ne, jer zelim biti assiastank kako bi mogao ujedno i da Rpam.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, nemam ni jedan biznis trenutno. Opet ponavljam zelim samo assistan da mogu da Rpam na grand RP
 
Last edited:

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Informacije
1. Vaše ime u RL: Miloš
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: CET
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8 H
5. Vaš Diskord: Shomy#7754
6. Vaše Ingame ime: Shomy McQueen
7. Vaš ID: 2548

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


Nakon 2 meseca provedenog na ovom serveru iskusio sam dosta stvari što se tiče GRAND RPa i nakon toliko vremena sam izgubio zelju za samim roleplayom te bi voleo da pokusam još da postanem admin i nastavim da pratim situacije tokom roleplaya jer samo učestvovanje u istom mi više nema smisla.

2. Koje su vaše prednosti?

Kao što sam već rekao na serveru sam već 2 meseca i smatram da sam naučio dosta pravila. Možda ne pravila po samom broju ali generalno mogu pronaći neke greške kod igrača koje su mi tokom roleplaya smetale. Uz sve to voleo bih da nadodam da sam protivnik nepravde te u slučaju da postanem admin dao bih sve od sebe da igrači budu zadovoljni jer sam GRAND ne čini administracija već kvalitetni Roleplay igrači koji učestvuju u njemu.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Dobar deo pravila sam naučio, ali smatram da mi fali još znanja te ću naučiti tokom samog učestvovanja u admin timu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Već sam napustio RP tačnije napustio sam server i poklonio svu imovinu. Zato i imam želju da postanem admin i ostanem na GRANDU.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Imovinu sam poklonio IC prijatelju tako da to nije problem.
 

Ajdin Luxury

Vendetta on top!
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
159
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ajdin
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: CET
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8 H
5. Vaš Diskord: AJDINH2#4722
6. Vaše Ingame ime: Ajdin Darkin
7. Vaš ID: 1079

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Nakon par mjeseci provedenih na balkanskom i 8 mjeseci na engleskom roleplay mi se prestao svidjati nekako mi nema smisla vise i hoću da se isprobam u administraciji da vidim kako to izgleda, a i u jedno da pomognem igračima.

2. Koje su vaše prednosti?

Kao sto sam rekao igram već par mjeseci na balkanskom i 8 mjeseci na engleskom i isprobam sam sve od državnih do ilegalnih organizacija i većinu pravila koje ljudi često griješe i to me ponekad iznerviran.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Nekada nemam strpljenja naročito nakon lošeg dana ili slično, ali smatram da to ne bi trebalo toliko utjecati na mene kao administratora.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bipostali admin?

Naravno da bi mogao.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Ne bi bio problem mogu prodati biznis.
 

Diablo Daytona

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
761
Informacije
1. Vaše ime u RL
: Nikola
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8 H
5. Vaš Diskord: Zyclam #6005
6. Vaše Ingame ime: Zyclam Viper
7. Vaš ID: 6441

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zeleo bih da se oprobam u ulozi admina iz prostog razloga da pomognem da server bude cistiji i bolji.

2. Koje su vaše prednosti?
Komunikativan sam, pravedan, saljivdzija u nekim situacijama.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Naivan veoma, jer zelim sa svima da budem dobar, pa bi mi ovo dobro doslo da probam to da ispravim.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bipostali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno da bih mogao.
 
Last edited:

Veljko Nevolja

Player
Player
Joined
Jun 21, 2021
Messages
246
Informacije
1.Veljko
2. GMT+2
4.Negde oko 8 sati
5.vekk#2605
6.VeljaMoncler
7. 120
Dodatne informacije
1. Zašto želite da postanete administrator?
Samo želim da se uverim da svi znaju pravilo i da ga svi poštuju
Takođe želim da budem siguran da svi uživaju u svom vremenu i želim da server raste i nauči nove ljude kako da pravilno RP
2. Koje su vaše prednosti?
  • Pošteno: Uvek sam fer i nemam nameru da budem pristrasan prema bilo kome i uvek ću se prema svima odnositi jednako
    Brzo u učenju
  • Posvećenost: Uvek se trudim da budem najbolji u bilo čemu što radim
  • Timski rad: Volim da radim u timu i kada radim uglavnom sam osoba koja svakome daje zadatak da efikasno završi
3. Koje su vaše najveće slabosti?
  • Nervira me kada me ljudi misle da su upravu, a nisu
  • Ponekad nisam baš kreativan
4. Da li ćete biti spremni da napustite RP život da biste postali administrator?
-Da
5. Da li ćete biti spremni da prodate svoj posao? (Ograničeno je imati posao dok ste administrator)
-Da
 
Last edited:

bokaa

Player
Player
Joined
Nov 16, 2021
Messages
525
1. Vaše ime u RL Boris
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 3-6 sati, vikendom sam nekad i ceo dan tu (oko 9-10 sati)
5. Vaš Diskord Boka#6328
6. Vaše Ingame ime Muhamed Habibi
7. Vaš ID 7713

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zelim da pomognem igracima kao sto su meni Administratori pomagali! Takodje zelim da kaznim ljude koji krse pravila i ne postuju druge ljude.

2. Koje su vaše prednosti? Moja prednost je sto sam dosta stalozen i imam iskustva u rp-u. Uvek sam korektan i objektivan i uvek svakog saslusam.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam neke slabosti, samo to sto ne znam bas sva moguca pravila ali sve se nauci uz iskustvo.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno :)

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno, ako budem prihvacen.
 

Ghostburek123

Player
Player
Joined
Dec 5, 2021
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL
Marko
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h vikendom i vise
5. Vaš Diskord Max Diego#5505
6. Vaše Ingame ime Max Diego
7. Vaš ID 1190

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da postanem administrator da pomognem novim igracima, resavati situacije, davati savete. Postena sam osoba i ne bih abusao svoju poziciju.

2. Koje su vaše prednosti? Igram Grand RP oko 1godinu(ENG server 7meseci i na balkanskom serveru od pocetka). Znam najbitnija pravila i vecinu manjih

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam toliko slabosti. jedino nisam bas najbolji u pucanju.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
da

Dodatne Informacije
1. Mogu saslusati obe strane i imam dosta strpljenja, igrao sam 7 mjeseci na eng serveru i znam sva pravila.
2. Ne znam najbolje koristiti admin menu.
3. Posto se prijavljujem za admina necu odlaziti iz RP.
4. Nemam biznis
 

Zibizzareta Roberto

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
78
Informacije
1. Vaše ime u RL: Strahinja
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 12h
5. Vaš Diskord: Zibizzareta#8912
6. Vaše Ingame ime: Zibizzareta Roberto
7. Vaš ID: 1649

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Uvek sam voleo da pomazem igracima u smislu da im odgovorim na neka pitanja za koje ne znaju, zato sto smatram da ovaj server ima mnogo unikatnih skripti i mnogo ljudi ne ume jednostavno da se snadje u celom ovom okruzenju pa bih pokusao da im objasnim u svojim mogucnostima kao admin. Naravno, imam i iskustva, vec sam bio admin na par servera duzi vremenski period tako da se do nekle razumem u te vode.
2. Koje su vaše prednosti? Kao sto rekoh aktivan sam dosta na serveru, strpljiv, volim pomagati ljudima, pristojan, postujem ostale, lako se mozemo dogovoriti oko svega, radan i vredan.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Trenutno ne mogu izdvojiti ali vremenom mozda se pokazu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno. / Zelim biti Assistent
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno. / Zelim postati Assistent
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
1. Vaše ime u RL: Ivana
2. Vaše godine: 28
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: radnim danima 4-6h, vikendom do 10h
5. Vaš Diskord: Minolina #6297
6. Vaše Ingame ime: Minolina Magluta
7. Vaš ID: 4897

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim pomoci razvoju servera i prije svega pomoci novim igracima. Spremna sam za raznorazne interakcije sa igracima sa bilo kojeg kraja Balkana, sve radi poboljsanja njihove RP igre i samog uzivanja igrajuci na serveru.
2. Koje su vaše prednosti?
Velika aktivnost na serveru, ljubaznost i stalozenost i druzeljubljiva sam. :)
Volim pomagati ljudima.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Nisam jos uvijek spremna da napustim RP zivot, zbog toga se prijavljujem za admin asistenta.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Kao sto napisah u prethodnom pitanju, jos uvijek nisam odlucila da napustim RP zivot, sto ne znaci da necu jednog dana. :)
 

Suki Yuruzu

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
29
Informacije
1. Vaše ime u RL Uroš
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 10+h
5. Vaš Diskord TommyGang#1045
6. Vaše Ingame ime Suki Yuruzu
7. Vaš ID 4760

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Od kako sam počeo igrati ovu igricu, oduvek mi je želja bila da postanem admin. Uvek me je privlačilo pomaganje igračima, odgovaranje na pitanja, rešavati žalbe i ujedno raditi admin poslove. Imam dosta strpljenja za ovu poziciju, tako da bih se želeo okušati.

2. Koje su vaše prednosti?
-Ne igram dugo, ali jako sam brzo ukapirao sistem rolaplay-a, aktivan sam, volim rešavati reportove, imam vremena za svakog igrača, umem da saslušam obe strane, pravedan sam, vrlo sam druželjubiv i prijateljski nastrojen.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Trenutno ne mogu nabrojati moje slabosti, ali ako se ispostavi da ih imam rado ću raditi na popravljanjem istih.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-Da, naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da, naravno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom