Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12-15h
5. Vaš Diskord: maarko#0448
6. Vaše Ingame ime: Mike Amiri
7. Vaš ID: 124

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Zeleo bih da postanem admin jer sam pretezno ceo dan na serveru, igram od opena i znam kako stvari funkcionisu.Zelja mi je da postanem admin jer me rp pretezeno smorio, jer ga igram od 2015.
2. Koje su vaše prednosti?Najveca prednost je to sto sam aktivan skoro ceo dan, samim tim uvek mogu odgovarati na reportove i pomagati igracima, takodje igrao sam fivem od 2019. i bio admin na par velikih servera.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Iskreno mi nista ne pada na pamet
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) da
 

Kristijan Smith

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
6
1. Vaše ime u RL Kristijan Mladenovic
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-10 h
5. Vaš Diskord Exidil#0376
6. Vaše Ingame ime Kristijan Smith
7. Vaš ID 10609

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

-Ima dosta igraca na serveru, i ocigledno je da za takav server treba i dobar staff, a i ne samo dobar vec i da bude sacinjen od vise dobrih i zrelih ljudi za ovakvu stvar, a i server stvarno zasluzuje to, jer je i vise nego dobar, a i staff je jako dobar, pa bih imao bas veliku zelju da se pridruzim istom, a i samim tim sto nema WL na serveru dolaze dosta novih igraca kojima je stvarno potrebna pomoc, i uvek sam stalozen i spreman da pomognem takvim ljudima. Jer svaki novi igrac ili bilo koji drugi igrac zasluzuje najbolji tretman od strane staff team-a jer za to je staff i namenjen.

2. Koje su vaše prednosti?
-Igram jako dugo roleplay znam sva pravila , pa hajde da kazemo 1/1, bio sam admin na 2 ili 3 servera znam kako funkcionise sve sto se toga tice jer imam dosta iskustva sa skoro svim komandama, i dosta toga sam naucio sto se tog posla tica, nikada ni u jednoj situaciji nisam pristrasan zato sto znam nekoga, uvek situaciju sagledam prvo pa tek onda donosim konacan zakljucak, nikada nikoga ne osudjujem pre nego da saslusam svaku stranu price, i stvarno mislim da bih bas pomogao trenutnom staff team-u.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Slabosti stvarno nemam jer u svakoj i za svaku situaciju nadjem resenje ,pa cak i ako ne postoji smislim nesto.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-Naravno, to je obaveza.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Ne posedujem, ali svakako bih to ucinio.
 

Mazalo

Player
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
7
Informacije
1. Vaše ime u RL: Veljko Lazic
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6
5. Vaš Diskord: Wylozckef#2200
6. Vaše Ingame ime: Velja Wylozckef
7. Vaš ID: 2909

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Zelim postati admin zato sto volim pomagati igracima, sankcionisati igrace koji krse pravila i truditi se da bude sto bolji roleplay na serveru.
2. Koje su vaše prednosti?: Dugo vremena sam proveo na sampu. Bio sam dosta puta u administraciji tamo, kao i na drugim RAGE serverima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Nisam toliko upoznat sa komandama.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?:Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):Da
 

Luka Stevanovic

Player
Player
Joined
Oct 22, 2021
Messages
48
Informacije
1. Vaše ime u RL: Kristijan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan:8h
5. Vaš Diskord: Stxrmz#2214
6. Vaše Ingame ime: Kristijan Dior
7. Vaš ID: 5030

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Kao prvo zeleo bih da pomognem bilo kome kome smeta neko ko krsi pravila. Zelim da kaznim igrace koji krse pravila da znaju za sledeci put da ih postuju. U RP-u sam postigao sve sto sam planirao pa mi je malo dosadilo, zelim to da dovedem na novi nivo gde pomazem ljudima. Igram RP vec skoro tri godine, bio sam admin vec na jednom SAMP serveru

2. Koje su vaše prednosti?: Drzim se svoje odluke, brzo razmisljam. Moja prednost je to sto ne srljam vec zelim da cujem pricu sa obje strane i prvo sagledam situaciju pa tek onda reagujem. Ljubazan sam i veoma strpljiv

3. Koje su vaše najveće slabosti?: Blag sam prema ljudima previse. Ne volim ljude koji lazu

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Nemam biznis, da imam prodao bih ga.
 

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
105
Informacije
1. Vaše ime u RL: Matija
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:10h
5. Vaš Diskord: Pota#4604
6. Vaše Ingame ime: Pota Nevolja
7. Vaš ID: 1668

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Zelio bih postati admin prvenstveno da smanjim krsenje pravila na serveru i da pomažem igracima. Želim svojim radom poboljšati roleplay na serveru. Kao admin maksimalno zalagao za pravednost i pregledao bih situacije ozbiljno i detaljno.
2. Koje su vaše prednosti? Komunikativan, ekstrovertan, lako se prilagodjavam situacijama, veoma smiren.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Trenutno ih ne uocavam, ali vremenom ce se pokazati.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da (zeleo bih da budem asistent)
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Da, ali kao sto sam gore naveo, voleo bih da budem asistent.(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
 
Last edited:

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: Ivkezz#4306
6. Vaše Ingame ime: Ivkezz Obama
7. Vaš ID: 3309

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želim da pomognem serveru i igračima, prvestveno sam ja osoba koja voli pomogati. Zanimljiv mi je posao admistratora, Općenito gledano uvijek kada se neko teleportira do mene čini mi se zanimljiv taj posao, Imam iskustva iz samp scene, Bio sam Admin više puta na većim serverima. Dosta sam vidjao kada se novi igrači registruju na server da krše dosta pravila i roleplay drugim igračima. Također zbog toga želim isto postati Admin. Želim adminsku dužnost obavljati na najbolji mogući način i popravljati sebi i drugim igračima igru, i samim time da nam bude zanimljivo..
2. Koje su vaše prednosti? Korektan, Uvijek saslušam obe strane i donesem objektivno mišljenje. Ljubaznost.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da, Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, Naravno.
 

Milos Borisavljevic

Player
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
9
. Vaše ime u RL Milos
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime Teddy Beddy
7. Vaš ID
720

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zelim da ulepsam igru ljudima na serveru i da ih maksimalno postujem,zelim da zavole server i da ostanu da igraju na njemu.

2. Koje su vaše prednosti? Moja prednost je da dovodim brze odluke i da sam dovoljno dugo u gradu da znam skoro sva (pravila bande,rp pravila i ostalo).

3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja jedina slabost je to sto u pocetku moram da naucim admin komande i bicu malo sporiji dok se ne naviknem

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno 🥲

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno, ako budem prihvacen
 

Jovann

Player
Player
Joined
Dec 21, 2021
Messages
5
Informacije
1. Vaše ime u RL :Jovan
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 5-6sati
5. Vaš Diskord Jodzoo#7989
6. Vaše Ingame ime Jovan
7. Vaš ID 2449

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zato sto je trenutno na serveru puno igraca koji ne znaju pravila jer nema white liste da bi se uslo na server. Od takvih igraca rp se kvari ljudima koji zaista znjau i zele da imaju pravi rp. Bio bih veoma strog po pitanju rp pravila i pravila grand rp-a
2. Koje su vaše prednosti? posvecenost poslu, profesionalnost, smirenost, samopouzdanje,
3. Koje su vaše najveće slabosti? brzoljutljiv,
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? DA!
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
8,559
Cestitao odabrani ste za admin intervju

TommyGang#1045-Suki Yuruzu
Minolina #6297-Minolina Magluta
Zibizzareta#8912-Zibizzareta Roberto
Max Diego#5505-Max Diego
Boka#6328-Muhamed Habibi
Zyclam #6005-Zyclam Viper
Shomy#7754-Shomy McQueen
Wylozckef#2200-Velja Wylozckef
Exidil#0376-Kristijan Smith
Stxrmz#2214-Kristijan Dior
Pota#4604-Pota Nevolja
Ivkezz#4306-Ivkezz Obama

Intervju će biti veceras u 19:45 24.12.2021
 

Anonymous777

Player
Player
Joined
Dec 8, 2021
Messages
45
1. Vaše ime u RL Pavle
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 5-7 h
5. Vaš Diskord zartical.#9789
6. Vaše Ingame ime Pavlle Putin
7. Vaš ID 4734

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

-Igram jako dugo grand rp vec 2 meseca i vise. Skoro ceo zivot na grandu sam bio policajac, u policiji sam bio vise od 2 meseca. Volim da pomazem, kao i sto su meni drugi pomagali. Zelim da pomognem serveru pre svega igracima, na serveru ima trenuntno puno igraca koji ne znaju pravila zato sto nema wl.Volim da igram rp, od svoje 10 godine sam igrao samp pa sve do 13 godine, igrao sam na raznim serverima bio sam i admin ali to nije isto kao ovde.

2. Koje su vaše prednosti?
-Igram 2 godine roleplay igrao sam na dosta servera grand rp mi se najvise svideo. Slusam sta mi se kazu, spretan sam i naravno ljubazan.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Pa laga mi server nekad ne vidim ljude ali brzo to prodje. Nekada i umem da se iznerviram ali to se retko desava.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-Naravno da hocu!

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Nemam biznis, svakako bih ga prodao da imam!
 

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
1. Vaše ime u RL : Mišo
2. Vaše godine : 27
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5 do 10h
5. Vaš Diskord : Desanta#3943
6. Vaše Ingame ime : Michael Desanta
7. Vaš ID : 7535

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Pa prije svega dosta sam aktivan na serveru i dosadilo mi je grind tako da mislim da bi korisniji bio kao admin i pomagao bi lakse igracima pratio bi svaku mogucu situaciju za koje znam da pojedinci iskoristavaju kako bi uhvatili prednost nad drugima, nisam do sad bio admin na serveru u gta5 ali mislim da se moja aktivnost, poslusnost i predanost moze uvidjeti kao jednom od aktivnijih ljudi i samim time pomoc svima ce mi bit uzitak.
2. Koje su vaše prednosti? moje prednosti su to sto sam dosta aktivan, poslusan, znam biti tvrdoglav al prije svega pravedan i iskren
3. Koje su vaše najveće slabosti? prije svega ne mogu da podnesem kad neko bez razloga psuje drugima i znam biti tvrdoglav
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da, trenutno bas i neam neki RP zivot da budem iskren.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno svakako mi je u planu prodati biznis.
 

ante2000

Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL ante
2. Vaše godine 17
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan cijeli dan
5. Vaš Diskord ante
6. Vaše Ingame ime ante
7. Vaš ID nez tocno

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Mogu pomoci i zelim pomoci
2. Koje su vaše prednosti?Imam iskustva smiren sam
3. Koje su vaše najveće slabosti?Nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)da
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
1. Vaše ime u RL Lovro
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 10-11h
5. Vaš Diskord lok1.#6669
6. Vaše Ingame ime Matt Williams

7. Vaš ID 9984

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Uvijek sam volio pomagati ljudima, na puno servera bio sam admin i znam kako i sta funkcionise, stvarno bi voleo pomagati ostalim administratorima i olaksati im posao, takodjer zelim ljudima olaksati roleplay, zelim im pomoci u kojem god trenutku nas kontaktiraju ili slicno.

2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su da igram rp vec 4 godine, znam sva Roleplay pravila i Primjere, naucio bih Pravila Servera, Igrao sam na FiveM i na SAMP-u

3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja trenutna slabost je da ne znam najbolje pravila servera ali uvijek si mogu dati truda i nauciti nesto novo.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Spreman sam napustiti Roleplay zivot i ako budem prihvacen svu imovinu predati IC prijateljima.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Spreman sam prodati svoj biznis, iako ga nemam.
 
Last edited:

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 12-15h
5. Vaš Diskord: maarko#0448
6. Vaše Ingame ime: Mike Amiri
7. Vaš ID: 124

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Zeleo bih da postanem admin jer sam pretezno ceo dan na serveru, igram od opena i znam kako stvari funkcionisu.Zelja mi je da postanem admin jer me rp pretezeno smorio, jer ga igram od 2015.
2. Koje su vaše prednosti?Najveca prednost je to sto sam aktivan skoro ceo dan, samim tim uvek mogu odgovarati na reportove i pomagati igracima, takodje igrao sam fivem od 2019. i bio admin na par velikih servera.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Iskreno mi nista ne pada na pamet
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) da
 

Kristijan Smith

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
6
1. Vaše ime u RL Kristijan Mladenovic
2. Vaše godine 21
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-10 h
5. Vaš Diskord Exidil#0376
6. Vaše Ingame ime Kristijan Smith
7. Vaš ID 10609

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

-Ima dosta igraca na serveru, i ocigledno je da za takav server treba i dobar staff, a i ne samo dobar vec i da bude sacinjen od vise dobrih i zrelih ljudi za ovakvu stvar, a i server stvarno zasluzuje to, jer je i vise nego dobar, a i staff je jako dobar, pa bih imao bas veliku zelju da se pridruzim istom, a i samim tim sto nema WL na serveru dolaze dosta novih igraca kojima je stvarno potrebna pomoc, i uvek sam stalozen i spreman da pomognem takvim ljudima. Jer svaki novi igrac ili bilo koji drugi igrac zasluzuje najbolji tretman od strane staff team-a jer za to je staff i namenjen.

2. Koje su vaše prednosti?
-Igram jako dugo roleplay znam sva pravila , pa hajde da kazemo 1/1, bio sam admin na 2 ili 3 servera znam kako funkcionise sve sto se toga tice jer imam dosta iskustva sa skoro svim komandama, i dosta toga sam naucio sto se tog posla tica, nikada ni u jednoj situaciji nisam pristrasan zato sto znam nekoga, uvek situaciju sagledam prvo pa tek onda donosim konacan zakljucak, nikada nikoga ne osudjujem pre nego da saslusam svaku stranu price, i stvarno mislim da bih bas pomogao trenutnom staff team-u.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Slabosti stvarno nemam jer u svakoj i za svaku situaciju nadjem resenje ,pa cak i ako ne postoji smislim nesto.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
-Naravno, to je obaveza.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Ne posedujem, ali svakako bih to ucinio.
 

Daki Kavasaki

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
74
Informacije
1. Vaše ime:
Davor
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h+
5. Vaš Diskord: dmadzevski#9220
6. Vaše Ingame ime: Daki Obama
7. Vaš ID: 3563

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin:
Pre svega zelim da pomognem serveru isto tako i igracima, ja na ovaj server sam duze vremena proveo i hteo bi da probam kako bi mi islo kako admina, ipak bio sam ja na mnogo servera admin i znam taj posao kako se radi. Ja cesto vidim kako neko krsi pravila i hteo bi da ja kao administratora to da smanjim, ipak ovo je veliki server sa veci broj igraca i znam da treba admine i zato sam se prijavio oko toga, veoma sam kulturan prema igracima i mogu svaki put da pomognem svima kojima treba pomoc.
2. Koje su vaše prednosti: Ljubazan, i saslusacu obe strane sta imaju da kazu i onda cu doneti odluku.
3. Koje su vaše najveće slabosti: Imam slabosti oko pricanja zasto sam Makedonac ali ipak znam da pricam ali nekad se desi da nemogu da izgovorim tu rec.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin: naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Trenutno nemam biznis ali kada bi imao prodo bi ga.
 
Last edited:

Gio Escobar

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
2
Informacije
1. Vaše ime u RL: Armin
2. Vaše godine: 26
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h, vikendom moguće duže.
5. Vaš Diskord: TheCoupleDuo#8365
6. Vaše Ingame ime: Gio Escobar
7. Vaš ID: 10806

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želio bih postati admin iz razloga što me uloga admina podstiče da pomažem, napredujem, učim i upoznajem nove ljude, što me ispunjava i zadovoljava, a mislim da smo svi na ovom serveru u potrazi upravo za tim. Cilj mi je pomoći koliko god je to moguće svim kolegama, te održavati ili čak podići nivo RolePlay-a na serveru.
2. Koje su vaše prednosti?
Timski sam orijentisan, imam mnogo iskustva u radu sa ljudima, i također poznajem osnove programiranja. Imam iskustva kao admin na starim SAMP serverima, i kao bug tester. Pružanje pomoći drugima čini da se ja osjećam bolje, te sam spreman pomagati svakodnevno našem community-ju.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nestrpljivost, ali sam je naučio kontrolisati i iskoristiti kako bih postigao bolje rezultate.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis, tako da da.
 

Jovann

Player
Player
Joined
Dec 21, 2021
Messages
5
Informacije
1. Vaše ime u RL: Jovan
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: (GMT +2)
4. Prosječna aktivnost na dan 5_6 sati
5. Vaš Diskord: Jodzoo#7989
6. Vaše Ingame ime: Jovan
7. Vaš ID: 2499

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Posto vidim da u poslednje vreme sve više igrača počinje da igra na ovom serveru, što zbog reklamiranja istog, tako i preko kvaliteta servera što u poslednje vreme uopsšte nije zanemarljivo. Jedna od stvari koja mi se trenutno ne svidja i ja bih mojim ličnim učinkom želeo to da promenim, jeste sam odnos igrača prema RolePlayu i cjelini. Primećujem veliki disbalans izmedju državnih insitucija i članova gengova, iz mog iskustva nezadovoljstvo postoji sa obe strane. Ovo je pre svega Rp server ali deluje mi da to dosta što starih a tako i novih igrača zaboravlja, i server mi počinje da djeluje na dm server zbog svega rečenog gore. Takodje i dosta se krše pravila zelene zone kao i feara, što moje iskustvom može doprineti rešavanju. Naravno ja sam se usresredio na negativne stvari servera, ali kako bi server postao bolja sredina za novije i starije igrače, mora se fokusirati na ispravljanju ovih stvari.
2. Koje su vaše prednosti? Igram rp na gta 5 već 1 god i 7 mjeseci godine, takodje pre toga sam igrao i na samp serverima, nisam bio admin u poslednjih par meseci pa mi se ukazala želja da postanem deo grand admin comunity-a. Imam strpljenja sa ljudima, i pokušao bih da ne bude jedini način rešavanja problema kick-ban-demorgan, već i komunikacija sa igračima, učenje i pomaganje. Velika aktivnost je jedna od mojih najvećih prednosti, skoro svaki dan uzimam nagrade od 8h igranja, što govori o mom prisustvu na serveru. Ovde nisam vremenski dugo, ali sadašnje stanje me motiviše da ostanem, što mi daje želju i da poradim na poboljsanju comunity-a i servera.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ponekad ne saslusam ljude do kraj ako vidim da bas pokusavaju da sebe spase od demorgana, zatvora itd... Ali ja mislim da je to u nekim situacijama cak i dobro.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 
Last edited:

Mike.

Vendetta <3
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
225
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Lovro
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h nekad manje ako imam dosta posla oko skole
5. Vaš Diskord: L0L3#0194
6. Vaše Ingame ime: Lovro Darkin
7. Vaš ID: 1777

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

-jednostavno mi je smor polako RP-ati a vec dugo igram na serveru i znam dosta toga kako funkcionira, znam pravila i voljan sam da naučim ono sto ne znam, već sam bio admin i bilo mi je stvarno zanimljivo biti admin i mislim da sam bio dobar admin samo što sam eto dobio neke warnove zbog nekih najglupljih pogrešaka koje bih ispravio ako bi opet bio admin i želio bih da me neki veći admin malo više uvede u neke stvari, da ne bude kao prošli put kada sam bio admin da sam morao sam otkrivati neke stvari i neka pravila koja nigdje ne pišu pa da ne dobijem warn za tako neke sitne greške

2. Koje su vaše prednosti?
-mnogo sam aktivan, slušam sve naredbe, nisam tvrdoglav, volim pomagati drugima, znam lepo pričati s ljudima, znam pravila i šta bi trebao raditi kao admin

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-mislim da bas nemam slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
-naravno, već me polako smara da RP-am i RP-ao sam razne uloge i sve me smorilo

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-naravno da bih prodao ako bih bio izabran za administratora
 

Sebastijan

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
40
Informacije
1. Vaše ime u RL: Sebastijan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8 do 9 sati.
5. Vaš Diskord: Seboo#7198
6. Vaše Ingame ime Sebastijan Grudenic
7. Vaš ID: 999

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?-Pomći staf timu
2. Koje su vaše prednosti?-Pogledam sve do kraja,Volim pomagat ljudima,znam se kontrolirat kad snekim prićam, imam dosta sati u igri...itd
3. Koje su vaše najveće slabosti?-Ne volim kad su ljudi bezobrazni prema nekom starijem,Ne volim negativnost kod ljudi
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?-DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)-DA
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom