Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

William Shepard

Player
Player
Joined
Mar 10, 2022
Messages
17
Informacije
1. Vaše ime u RL: Milan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h
5. Vaš Diskord: Vuky#5129
6. Vaše Ingame ime: William Shepard
7. Vaš ID: 18119

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Iskreno, zelim da se oprobam u tome i da pomazem igracima sa uloge Admina. Smatram da bih se veoma brzo snasao u tome i da bi se uklopio u to. Takodje imam prijasnjeg iskustva oko poslova kao admin ali na zalost ne kod vas.
2. Koje su vaše prednosti?: Brzina, sposobnost, snalazljivost, komunikativnost, poslusnost i smaopouzdanje
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Iznerviram se brzo kada nesto nije kako treba i ako nesto nije dobro odradjeno.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Da, naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, naravno.
 

Kire Abi

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL: Kire
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7h
5. Vaš Diskord:KireeeX#5108
6. Vaše Ingame ime: Kire Abi
7. Vaš ID: 13558

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: zelim da postanem admin jer zelim da pomazem ljudima da ispravljam greske koje se desavaju tokom RP-a imam dosta iskustva o RolePlay-u neko malo vreme sam igro na samp nije mi se svidelo pa sam preso ovde imam dosta razumjevanja vec sam bio Admin level 2 bio sam dosta aktivan za to kratko vreme.
2. Koje su vaše prednosti?: jako sam poslusan i brzo ucim stvari
3. Koje su vaše najveće slabosti?: vredanje roditelja.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno.
 

Kix Darkin

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
29
Informacije
1. Vaše ime u RL: Kristijan Nikolov
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: Kix#2807
6. Vaše Ingame ime: Kix Darkin
7. Vaš ID: 8332

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Zato sto hocu da pomognem ljudima u stvari roleplay-a i bio sam pre admin na balkan hub imam iskustva u veze admina i bio mi je cilj da postanem admin na ovom serveru zato sto sam bio u svaku drzavnu organizaciju i u svaku mafiju i nemam sta da radim osim toga da budem admin.
2. Koje su vaše prednosti?: Svakoga slusam bio manji bio veci cin, smesan sam i svaki put radim ozbiljno.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Vredjanje roditelja, provociranje.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno, nemam biznis.
 

Mina Morell

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
388
1. Vaše ime u RL: Emina
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h
5. Vaš Diskord: Mina#9000
6. Vaše Ingame ime: Mina Obama
7. Vaš ID: 2140

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-Voljela bih postati admin GRP-a najviše jer mi je pomalo dosadio RP život, željela bih da smanjim ove failove sto se dogadaju na serveru i jednostavno mislim da sam spremna jer sam prošla gangove i legal organizacije i jednostavno sam naučila sve sto mi je potrebno da napredujem.


2. Koje su vaše prednosti?
-Uvijek volim poslušati svaku stranu priče
-Nikad nikome ne vjerujem dok ne dobijem dovoljno dokaza za to.
-Vrlo sam komunikativna i volim pomoći, te brzo učim.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Lako se iznerviram :)

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
-Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
1. Vaše ime u RL: Mihailo Nikolic
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: MihailoEscobar#8973
6. Vaše Ingame ime: Mihailo Escobar
7. Vaš ID: 15394

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Желим постати админ, због тога што сам способан да регулишем разноразне проблеме. Као што су:
1.кршење правила града
2.кршење правила генерална
и тако даље
Доста је више да људи крше правила и желим да научим друге људе лекцију. Веома сам послушан и имам предност roleplaya а то је да га играм већ од 10 година. Што значи да играм Roleplay шест година. Четири година SAMP, а Две године Fivem/RAGEMP
2. Koje su vaše prednosti?: Веома сам интелегентан, послушан, креативан, паметан, стрпљив, играм RolePlay већ шест година. Био сам раније у админима, знам команде, знам правила админа, знам процес.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Када неко те увреди, прави на будалу, све што спада у категорију псвоки.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Ја бих да изаберем Assistent Administracije што значи да нећу напустити RolePlay живот, али зато ћу се трудити око тикета.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Док сам у Assistent Administracije, могу имати бизнис, само не могу, ако се пријављујем за администратора који решава тикете, кажњава итд.

Пријављујем се за Assistent Administracije.

СРЕЋНО СВИМА НА АПЛИКАЦИЈИ!!!!
 

Leon Irac

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
122
1. Vaše ime u RL: Leon

2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +01
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Lpavelic#6001
6. Vaše Ingame ime: Leon Irac
7. Vaš ID: 3748

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Na serveru sam vec 6+ mijeseci i imam puno iskustva sa grandom, bio sam admin na FiveM serverima, Volio bi postat admin da mogu kaznit ljude koji krse pravila servera, volio bi pomoc novim i iskusnim igracima da se provedu sta bolje bogu zato sto je to pointa igrice. Imam dosta Prijatelja na serveru koji mogu meni ili ja njima pomoc u najkracem roku,

2. Koje su vaše prednosti? moje prednosti su sta sam na serveru jako dugo i bio sam svugdje od ogranizacija illegalnih i legalnih, (nisam u "NG" i u "The Families"). znam puno pravila, rekao bi cak da ako bi prosao za interview da bi znao 90% pitanja. Siguran sam u svoje odluke

3.Koje su vaše najveće slabosti? mucam kad govorim brzo. Ja pricam brzo kad sam pod stresom. nevolim kad neko laze,

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? da
 

Teo Cvetkovic

Samo da trošim ruske pare, давай давай !
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
335
1. Vaše ime u RL Teo
2. Vaše godine 15

3. Vremenska zona (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan 4-5h
5. Vaš Diskord cvetkovic#5426
6. Vaše Ingame ime Teo Cvetkovic
7. Vaš ID 5498

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? zato sto zelim pomoci zajednici kao i da budem deo asistent admina
2. Koje su vaše prednosti? aktivan i odgovarati cesce na tikete
3. Koje su vaše najveće slabosti? da mnogo pricam i kada ne treba
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da ali ja bi hteo biti Asistent
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) da
 

Aleksandar Elkhabib

Player
Player
Joined
May 23, 2022
Messages
133
Informacije
1. Vaše ime u RL Aleksandar
2. Vaše godine 20
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 5-6
5. Vaš Diskord Arsenovic Aleksandar#6692
6. Vaše Ingame ime Aleksandar Navarro
7. Vaš ID 11041

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da doprinesem serveru tako sto cu hvatati citere i zatvarati ljude koji krse pravila servera
2. Koje su vaše prednosti? Bio sam administrator na nekoliko SAMP servera pa bih zeleo da pokusam ovde
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne volim ne pravdu, perfekcionista sam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) iako ga nemam naravno
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
1. Vaše ime u RL: Danilo
2. Vaše godine 26
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 6-12
5. Vaš Diskord : MajorHunter#9774
6. Vaše Ingame ime : Major Obama
7. Vaš ID : 4712

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Smatram da mogu da doprinesem samom serveru cinjenicom da odlicno poznajem pravila kako rp-a tako i samog servera
2. Koje su vaše prednosti? Obzirom na godine mislim da zrelije posmatram stvari i da samim tim mogu da pomognem
3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne mogu da slusam kad 10 igraca vristi istovremeno
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Moze se pricati o tim stvarima
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
Informacije
1. Vaše ime u RL - Damjan
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - CET ( Germany, Berlin)
4. Prosječna aktivnost na dan - Svaki dan od 5 do 9 sati.
5. Vaš Diskord - Damjan#7777
6. Vaše Ingame ime - Damjan Medellin
7. Vaš ID - 15439

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
  • Imam dosta iskustva sa roleplayom, zelim isto da se isprobam u novim stvarima kao sto je pomaganje igraca i ostalo. Ja sam svaki dan dosta aktivan ovde na serveru, odlicno znam pravila roleplaya i pravila ovog servera. Igram roleplay skoro 8 godina pocevsi od SA:MP-a. Na ovom serveru imam iskustva na svaku Roleplay ulogu (Crime, State), i odlicno znam pravila.Isto mislim da sam sposoban da budem jedan od aktivnijih administratora, koji poznaje odlicno pravila. A i posao Administratora je posao koji bi radio od ljubavi, pomaganje igracima, kaznjavanje one koji ne postuju pravila itd.
2. Koje su vaše prednosti?
  • Prednost mi je to da sam strpljv, da uvek znam da saslusam obe strane, aktivan sam, iskusan, Imam poštovanje prema svim ljudima, volim da pomažem, odlićno poznajem pravila i slicno.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
  • Smatram da nemam nikakve slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

• Spreman sam,
smatram da nakon dugog Rolpleyanja, hteo bi da se isprobam i u drugim stvarima.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

  • Spreman sam, (Nemam biznis)
 

Nidza Vice

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
472
1. Vaše ime u RL: Nicolas Lemonidis
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h mozda vise
5. Vaš Diskord: ! Nixq #3573
6. Vaše Ingame ime: Nikola Haze
7. Vaš ID: 8569

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Jednostavno zelim da se isprobam u necemu novom jer sam i na drugim serverima bio administrator znam kako se radi svoj posao inace zelja mi je da probam i da vidim kako ce to ici da bih pomagao serveru koliko mogu u mojoj mogucnost i koliko dugo i da pomazem novim igracima koji dolaze na serveru oko bilo kakvih sitnica koje su im potrebne da odgovaram na pitanja kada mi se kaze da jednostavno volim da budem poslusan.Naravno kako bih vam doprineo necime novom na serveru sto mogu. Umem da se ponasam i znam da postujem i cenim mogu biti pristojan prema bilo kome i sta god bude trebalo da se radi da poslusam.
2. Koje su vaše prednosti? Imam iskustva sa jednog balkanskog ragemp servera sto sam pre igrao bio sam moderator i znam kako treba biti ozbiljan sa takvim stvarima. Uvek sam aktivan i ispunjavao bih svoje radno vreme najvise koliko mogu da pruzim na serveru naravno.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Jedino sto mozda ne poznajem dobro neke komande na serveru ovde ali nauciti cu ih rado.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
 
Last edited:

Leo Angelo

Hercegovina ❤️
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
155
Informacije
1. Vaše ime u RL: Leo
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-8 h
5. Vaš Diskord: jox#0075
6. Vaše Ingame ime: Leo Angelo
7. Vaš ID: 8802

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:

Zato sto zelim da podignem roleplay na serveru, volim kada ljudi postuju pravila. Obozavam gledati zalbe na forumu te mislim kako bi bio dobar u rijesavanju istih.

2. Koje su vaše prednosti?

Poznajem sva roleplay pravila i gotovo sva pravila servera ( generalna, geto ,pravila za drzavu, PZZ, PZL, ... ). Od pocetka igranja bio sam clan drzavnih organizacija LSPD, SAHP , FIB. U LSPD sam proveo vise od 4 mjeseca, u SAHPU 15-tak dana i FIB sam bio lider ( 1 uspjesan mandat, i par dana drugog). Smatram da bi bio dobar Curator drzavnih organizacija.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Mogu postati iznerviran radi nepravde.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA
 

Kira Yakuza

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
162
1. Vaše ime u RL: Emil
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h
5. Vaš Diskord: Emil#6934
6. Vaše Ingame ime: Kira Yakuza

7. Vaš ID: 3783
Dodatne Informacije


1. Zasto zelite postati admin?
Smorio sam se u RP svetu, takodje sam vec bio admin i zbog sopstvene greske izgubio to mesto. Upucen sam dosta u pravila i zeleo bih ponovo da pomazem igracima.Takodje zelim da pomognem Staf timu i zelim da pomognem ovom serveru da unapredi RP svet
2. Koje su vaše prednosti?
Brzo ucim, volim da pomazem igracima, slusam, ne radim iste greske 2 puta, upucen sam dosat u RP pravila, ne svadjam se sa ljudim resim sve lepo.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Da
 

Vukasin Brmbibaba

Player
Player
Joined
Feb 22, 2022
Messages
49
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Viktor
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h , 5h
5. Vaš Diskord: sqluuu#7687
6. Vaše Ingame ime: Micko Kampa
7. Vaš ID: 14539

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

  • Imam zelju da se ponovo oprobam u ulozi admina.
  • Zelim da pomazem novim igracima i svo svoje znanje prenesem na nekoga.
  • Takodje zelim da smanjim procenat krsenja RP pravila.
  • Zelim da ispravim greske koje sam pocinio u proslosti, i da dokazem da sam vredan druge prilike koja mi je pruzena.
2. Koje su vaše prednosti?
  • Umem da procenim situaciju, te da donesem odredjenu odluku shodnu desavanjima.
  • Ne padam pod pritiskom i veoma sam smiren.
  • Iskustvo. (FIB, LSPD, SAHP, GOV, BLOODS STREET GANG, BALLAS), (KAO I U ADMINISTRACIJI RANIJE)
  • Poznavanje svih pravila.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
  • Proslost koje se bas i ne ponosim.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
  • Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
  • Da

Lp, Micko Kampa
 
Last edited:

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
291
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vukasin
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6/7h
5. Vaš Diskord: LucasM#2887
6. Vaše Ingame ime: Lucas Marcilla
7. Vaš ID: 526

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Hocu da pomazem igracima, bio sam admin pre 2 meseca pa sam napustio zato sto mi je gta dosadio pa bih sad opet hteo da se vratim u admine, zelim da napredujem sto vise i sto vise pomazem igracima
2. Koje su vaše prednosti? Ne nerviram se lako, strpljenje
3. Koje su vaše najveće slabosti? Cini mi se da ih nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Patrik Sins

👑 best in town
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
420
1. Vaše ime u RL: Patrik
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-5h
5. Vaš Diskord: PACO#6208
6. Vaše Ingame ime: Patrik Melone
7. Vaš ID: 12122

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: zelim da postanem admin jer mislim da samnom bi igraci mogli imati vise rp iskustva, kaznjavao bi one koji trebaju biti kaznjeni, i zelim probati postati admin jer nisam nikad bio i shvatam ozbiljno.
2. Koje su vaše prednosti?: Slusam vece cinove od mene i ostale kolege, poslusan sam, i ucim od drugih.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Kad mi neko vrjedza porodicu
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da
 

Strahinja Cartiero

Player
Player
Joined
Apr 25, 2022
Messages
88
Informacije
1. Vaše ime u RL: Strahinja Petrovic
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8H
5. Vaš Diskord: I am shadow#7030
6. Vaše Ingame ime: Strahinja Armone
7. Vaš ID: 21041

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Zelim postati admin posto mislim da sam sposoban za tu vrstu odgovornosti
- Zelim postati admin da bi pomagao ljudima
- Zelim pomoci ljudima kojima treba pomoc zbog ljudi koji krse pravila i kvare im uzivanje na serveru
- Svaki dan sam aktivan koliko god mogu i u tom vremenu sto sam aktivan svim igracima kojima treba pomoc ja pomomognem jer mi je muka kada gledam kako dolaze ljudi i ubijaju ljude bez razloga pokogotovo nove igrace koji nemaju nista i nemogu da se brane
- Zelim postati admin jer imam iskustva u ovom RP serveru pa mislim da bi mogao vise pmogadi ljudima na poziciji admina nego poziciji igraca

2. Koje su vaše prednosti?
- Mogu da razumno donosim odluke
- Volim saslusati ljude i da im dam savete kao i da im pomognem
- Volim da se salim ali kada treba da se radi tada sam mnogo ozbiljan
- Bio sam u skoro svo svoje vreme na ovom serveru u organizacijama (FIB, LSPD, Blood Street Gang) i pomago sam svim novim clanovima i bio sam pristojan prema svima kakvi god da su

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-netolerism neposlusnost
- ponekada sam kratak sa zivcima kada neko psuje, vredja me itd...

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Da spreman sam da napustim svoj RP zivot da bi mogao pomagati ljiudima koji imaju pitanja i kojima treba pomoc zbog ljudi koji krse RP propise znam koliko ljudi preteruju zato mi je dosadilo da RP-am zbog ljudi koji samo dodju i ubijaju se i kvare uzivanje u RP

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) -naravno-
 
Last edited:

Kire Abi

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL: Kire
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7h
5. Vaš Diskord:KireeeX#5108
6. Vaše Ingame ime: Kire Abi
7. Vaš ID: 13558

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: zelim da postanem admin jer zelim da pomazem ljudima da ispravljam greske koje se desavaju tokom RP-a imam dosta iskustva o RolePlay-u neko malo vreme sam igro na samp nije mi se svidelo pa sam preso ovde imam dosta razumjevanja vec sam bio Admin level 2 bio sam dosta aktivan za to kratko vreme zeleo bih da ispravim tu gresku koju sam uradio zeleo bih da dobijem jos jednu sansu koju necu da ispustim tako lako smatram da nece da se ponovi vise to hvala.
2. Koje su vaše prednosti?: jako sam poslusan, brzo ucim, korektan sam prema svima imam ponasanje.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: vredanje roditelja.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno.
 

Siya Ashe

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
152
Informacije:


1. Vaše ime u RL
: Nikola
2. Vaše godine: 30
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: Trenutna prosecna aktivnost je od 6 do 10h.
5. Vaš Diskord: Z e l l#5511
6. Vaše Ingame ime: Lukas Delgado
7. Vaš ID: 3538

Dodatne Informacije:

1. Zašto želite postati admin?
Nazalost smatram da je doslo do prezasicenja kod mene kao RP igraca, s' obzirom, da volim projekat i da ne zelim prestati da budem aktivan odlucio sam da svoje vreme koje provodim u gradu usmerim u drugom pravcu, smatram da bih mogao da doprinesem puno zajednici ukoliko mi bude ukazana prilika.

2. Koje su vaše prednosti? Moje zivotno iskustvo, moje godine, aktivnost, profesionalnost, angazovanost, objektivnost, sposobnost da udjem u srz problema i situaciju sagledam iz vise uglova pre donosenja konacne odluke.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Mozda sam previse ozbiljan, uvek zahtevam ozbiljnost i maksimalnu disciplinu ali ni to nije dobro nekada.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da, naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da
 

Yorma Peškir

Player
Player
Joined
Jun 6, 2022
Messages
779
1. Vaše ime u RL: Aleksandar
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord: MajorKojic#8712
6. Vaše Ingame ime: Major Ziyech
7. Vaš ID: 1374

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim postati admin najprije da bih pomagao novim igracima, te svojim postupcima poboljsao sam RP na serveru.
2. Koje su vaše prednosti? Odgovoran sam, veoma posvecen poslu koji radim, i dosta strpljiv.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nepostovanje veceg cina.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Naravno, ali za pocetak bi htio postati asistent administraciji.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Nemam biznis.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom