Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

knezevic

Player
Player
Joined
Mar 27, 2022
Messages
10
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Stefan Knezevic
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona : GMT + 2
4. Prosječna aktivnost na dan : oko 7/8 sati
5. Vaš Diskord : Maestro#6094
6. Vaše Ingame ime : Stefke Sakic
7. Vaš ID : 7445

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim postati admin iz razloga sto volim DOSTA pomagati ljudima tj igracima na serveru. Uvek sam sve smireno resavao u svojoj prosloj karijeri ADMINa, uvek sam pomagao i ostajao da pomognem ma koliko god je potrebno nekome. U prosloj karijeri sam bio malo ne ozbiljan pa mi je to uticalo na rad i poziciju, sad sam shvatio gde sam gresio i zasto sam gresio. Volim takodje zatvarati tj jailovati ljude koji krse pravila servera i koji rade nered po gradu. Zelim sto vise njih ocistiti sa servera, rp zivot mi je malo dosadio i bas iz tog razloga isto zelim uci u staff team Grand Roleplay-a. Kajem se sta sam radio pre u staffu i bas zelim sledecom nadam se ukazanom prilikom to popraviti i nadmasiti sebe.
2. Koje su vaše prednosti?
Brzo pomazem igracima i lako i strpljivo im sve objasnim. Strpljiv sam da pomognem i da pratim pazljivo svako desavanje, slusam svako naredjenje viseg cina tj vece pozicije od mene. Jer znam kroz sta su oni sve prosli i da mi sve govore najboljom namerom da bi ja nekada dosao do njiihovog mesta. Naravno odgovoran sam i spreman sam da svaka greska koja nastane zbog mene utice na mene da bih znao sta sam pogresio i sta sam uradio !
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam ih uopste !
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno, da !
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) :
Nemam biznis, ali da !
 

Zika Yeager

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
56
Informacije
1. Vaše ime u RL: Martin
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan : oko 7/8 zavise mogu nekad i vise
5. Vaš Diskord : 𝕯𝖆𝖘𝕲𝖊𝖑𝖇𝖊#9503
6. Vaše Ingame ime : Zika Yeager
7. Vaš ID : 8206

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim postati admin zato što mi je već pomalo dosadio RP život, te bi volio postati admin najvise iz razloga tog sto dobro znam RP pravila te bi na taj nacin pomogao igracima u bilo kojoj situaciji da se nalaze.

2. Koje su vaše prednosti?
-Ne odlucejem brzo dok ne dobijem dovoljno dokaza u vezi u vezi situacije koja se desi
-Brzo ucim ono sto treba postujem i zelim da pomognem

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam slobosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
-
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
-Da
 
Last edited:

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord:Mare#7329
6. Vaše Ingame ime: Mare Seid
7. Vaš ID: 14907

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: zelim da postanem admin jer zelim da pomazem ljudima da ispravljam greske koje se desavaju tokom RP-a imam dosta iskustva
2. Koje su vaše prednosti?:moje prednosti brzo ucim komande slusam starije
3. Koje su vaše najveće slabosti?: vredanje roditelja.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno.
 

Lucas Aurelius.

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
45
Informacije
1. Vaše ime u RL:Luka
2. Vaše godine:26
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:7-8h
5. Vaš Diskord:lukapasic#4472
6. Vaše Ingame ime:Luka Aurelius
7. Vaš ID:16213

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Da bih mogao da ukazem ljudima pomoc kojima je ona potrebna.Pošten sam i uvek cu problem resiti na pošten način.Ukoliko je osoba korektna prema meni i ja cu biti prema njoj svakako.Volim pravdu i uvek stojim iza toga da istina ili pravda uvek isplivajuju na videlo pre ili kasnije.Uvek cu slusati pametnijeg od mene jer od svakoga moze po nesto da se nauči.Ne volim laži tako da svako ko pokusa da prevari mene ili nekoga drugoga a da nema dokaz da mu to nije bila namera biće kažnjen onako kao zaslužuje.Uvek i u svakom trenutku cu biti na usluzi svakom igraču Grand Roleplay-a.
2. Koje su vaše prednosti?
Ljubaznost
Prijatnost
Druželjubivost
Iskrenost
Poštenstvo
Najvise od svega volim pravdu.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moja najveća slabost je ta da uvek stvari volim da dovodim do perfekcije pa ponekad i preteram na tome ali se trudim da se zaustavim kada je to potrebno.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da hocu kada sam se odlucio na ovaj poduhvat imao sam u vidu da cu ovo morati da uradim i to mi uopste nije problem.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Biznis nemam ali ukoliko bih ga imao naravno da bih jer sam spreman da uradim sve sto treba za ovako visoku poziciju.
 

Leo Swayzze

Player
Player
Joined
May 5, 2022
Messages
27
1. Vaše ime u RL: Jovan
2. Vaše godine:
14
3. Vremenska zona : GMT + 2
4. Prosječna aktivnost na dan : Radni dani 5-6 sati neradni od 8-10 na lto cu biti jako aktivan
5. Vaš Diskord : Rile#1374
6. Vaše Ingame ime : Leo Swayzze
7. Vaš ID : 18355

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim postati admin iz razloga sto volim da pomazem bio sam admin na dosta poznatim serverima jeste da imam 14 god al se lepo ponasam znam lepo da funkcionisem znam da se snadjem u teskim situacijama proveo sam dosta na ovom serveru bio sam u svaku ORG i znam lepo pravila dosta volim da pomazem ljudima i da im dajem po koji savet
2. Koje su vaše prednosti?
Brzo razmisaljam znam lepo pravila lepo se ponasam imam postovanja brzo reagujem trudim se da svima pomognnem
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam ih
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Da onako i nemam neki RP vise
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) :
Nemam biznis niti necu kupovati
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
460
Informacije
1. Vaše ime u RL - Nicolas
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan - 4 do 8 sati
5. Vaš Diskord - ! Nixq#3573
6. Vaše Ingame ime - Nikola Haze
7. Vaš ID - 8569

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Želim postati admin zato jer mi se ta pozicija sviđa, volim pomagati novim igračima i ne volim kršenje pravila. Na ovoj poziciji sam već bio na dosta servera i svidjela mi se no odustao sam jer mi je nedostajao RP život. Sad sam spreman posvetiti se tome i potpuno odustati od RP života.

2. Koje su vaše prednosti?

-Volim pomagati novim igračima
-Već dugo igram na ovom serveru i mislim da imam dovoljno iskustva
-Znam sva RP pravila
-Već sam bio na ovoj poziciji i mislim da sam je obavljao te da cu je obavljati korektno i pošteno
-Spreman sam saslušati svakog igrača i objasniti mu pravila

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Ponekad znam biti tvrdoglav ako sam 100% siguran da sam u pravu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?

Naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) da
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12h
5. Vaš Diskord: Stefan Micevic I 705#7226
6. Vaše Ingame ime: Stefan Micevic
7. Vaš ID:705

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim da postanem admin zbog dugog vremenskog periona na serveru i u želji da pomognem novim igracima da razumiju nacin na koji ovaj server radi kao i da im pomognem u raznim problemima.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su da sam u odredjenim sutuacijama ozbiljan, strogo se držim pravila i imam strpljenja u bilo kakvim situacijama.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moje najveće slabosti su da se lako naljutim kada mi neko spominje roditelje ili bilo kakvu porodicu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da, naravno!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) DA (nemam biznis).
STEFAN MICEVIC
 
Last edited:

reedjii

Player
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
375
1. Vaše ime u RL: Milos
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-6h
5. Vaš Diskord: Reg1#9359
6. Vaše Ingame ime: Miki Reyli
7. Vaš ID: 6458

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Dosadio mi je RP
- Volim da pomazem drugima

2. Koje su vaše prednosti?
- Iskustvo
- Znanje pravila

3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Punishment history

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
Informacije
1. Vaše ime u RL - Damjan
2. Vaše godine - 16
3. Vremenska zona - CET ( Germany, Berlin)
4. Prosječna aktivnost na dan - Svaki dan od 5 do 9 sati.
5. Vaš Diskord - Damjan#7777
6. Vaše Ingame ime - Damjan Maglutaa
7. Vaš ID - 15439

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
  • Imam dosta iskustva sa roleplayom, zelim isto da se isprobam u novim stvarima kao sto je pomaganje igraca i ostalo. Ja sam svaki dan dosta aktivan ovde na serveru, odlicno znam pravila roleplaya i pravila ovog servera. Igram roleplay skoro 8 godina pocevsi od SA:MP-a. Na ovom serveru imam iskustva na svaku Roleplay ulogu (Crime, State), i odlicno znam pravila.Isto mislim da sam sposoban da budem jedan od aktivnijih administratora, koji poznaje odlicno pravila. A i posao Administratora je posao koji bi radio od ljubavi, pomaganje igracima, kaznjavanje one koji ne postuju pravila itd.
2. Koje su vaše prednosti?
  • Prednost mi je to da sam strpljv, da uvek znam da saslusam obe strane, aktivan sam, iskusan, Imam poštovanje prema svim ljudima, volim da pomažem, odlićno poznajem pravila i slicno.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
  • Smatram da nemam nikakve slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

• Spreman sam,
smatram da nakon dugog Rolpleyanja, hteo bi da se isprobam i u drugim stvarima.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
  • Spreman sam, (Nemam biznis)
 
Last edited:

karlocortex

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
122
INFORMACIJE
1.Karlo
2.16
3. GMT+1
4. 5-8(nekad i više od 8)
5.KARLO#3753
6. Karlo Putin
7. 11522
DODATNE INFORMACIJE
1.Zelim malo drugaciji nacin igranja i zelim pomagati ljudima
2. Moje prednosti su te što slusam ljude i pomazem im rado
3. Pa kao slabosti su te što sam tvrdoglav
4. da
5. nemam biznis ali svejedno, da
 

karlocortex

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
122
Informacije
1. Vaše ime u RL:Moje ime je Karlo
2. Vaše godine:Imam 16 godina
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:Znam najmanje 5 sati, a najviše 10
5. Vaš Diskord:Moj diskord je:KARLO#3753
6. Vaše Ingame ime:Moje Ingame ime je:Karlo Putin
7. Vaš ID:Moj ID je: 11522

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:
Želeo bih da se prijavim kao „administrator“ na Grand Role Plai za Balkanski server
Ja sam vrlo poštena osoba kojoj bi osoba želela da pomogne drugim ljudima, posebno na serveru na kojem ima mnogo igrača, potrebna je velika pomoć.Jako sam strpljiv i volim pomagati drugima

2. Koje su vaše prednosti?:Strpljiv, teško naivan, kulturan, pažljiv,
3. Koje su vaše najveće slabosti?:pa nisam siguran imam li svojih slabosti, ali sam malo tvrdoglav donekle pa i nisam tvbrdoglav, ali mi neki to govore
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?:Da, naravno da ću biti spreman, ja sam rođen spreman
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):Ja niti nemam biznis, ali da ga imam naravno bio bi spreman prodati biznis
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Čestitam odabrani ste za admin intervju


Dzoni#8848-Nikola Djokiic|11508
Daka#2822-Bojan Kovacic|11502
profiivan#2538-Ivan iip|22565
Vagos | Baco Petrovic#7604-Baco Petrovic|8810
𝕯𝖆𝖘𝕲𝖊𝖑𝖇𝖊#9503-Zika Yeager|8206
lukapasic#4472-Luka Aurelius|16213


Intervju će biti sutra od 16:00 do 17:00h ( 18.06.2022 )
 

reedjii

Player
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
375
1. Vaše ime u RL: Milos
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-6h
5. Vaš Diskord: Reg1#9359
6. Vaše Ingame ime: Miki Reyli
7. Vaš ID: 6458

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

- Igram vec oko 8 meseci na GrandRP projektu, ucestvovao sam u dosta RP situacija, i u zadnje vreme nisu mi toliko zanimljive kao pre
- Volim da pomazem drugima na svaki moguci nacin, i biti administrator mi dosta pomaze u tome


2. Koje su vaše prednosti?
- Imam dosta iskustva jer sam ucestvovao u velikom broju RP situacija
- Kao sto sam vec rekao, volim da pomazem drugima, sto je i jedan od glavnih razloga zasto zelim biti administrator
- Zbog velikog iskustva mislim da dobro poznajem pravila
- Komunikativan sam


3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Brzo se iznerviram
- Nestrpljiv sam


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Mateja_Djoric

Player
Player
Joined
May 2, 2022
Messages
20
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mateja Djoric
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h-8h radnim danima , a vikendom 8h-12h
5. Vaš Diskord: Mateja12#2914
6. Vaše Ingame ime: Don Albatros
7. Vaš ID: 3698

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? -zato sto sam u zadnje vreme poceo da ulazim u legalne organizacije i volim da pomazem drugim ljudima.
2. Koje su vaše prednosti? -strpljiv sam i uvek saslusam obe strane -Ucestvovao sam u dosta RP situacija i imam iskustva -Dobro poznajem pravila grada
3. Koje su vaše najveće slabosti? Malo sam tvrdoglav ali se sve to moze popraviti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da.
 

Kire Abi

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL: Kire
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7h
5. Vaš Diskord:KireeeX#5108
6. Vaše Ingame ime: Kire Shakur
7. Vaš ID: 13558

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: zelim da postanem admin jer zelim da pomazem ljudima da ispravljam greske koje se desavaju tokom RP-a imam dosta iskustva o RolePlay-u neko malo vreme sam igro na samp nije mi se svidelo pa sam preso ovde imam dosta razumjevanja vec sam bio Admin level 2 bio sam dosta aktivan za to kratko vreme zeleo bih da ispravim tu gresku koju sam uradio zeleo bih da dobijem jos jednu sansu koju necu da ispustim tako lako smatram da nece da se ponovi vise to hvala.
2. Koje su vaše prednosti?: jako sam poslusan, brzo ucim, korektan sam prema svima imam ponasanje.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: vredanje roditelja.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno.
 

Lucas Aurelius.

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
45
Informacije
1. Vaše ime u RL:Luka
2. Vaše godine:26
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:6-7h
5. Vaš Diskord:lukapasic#4472
6. Vaše Ingame ime:Lucas Aurelius
7. Vaš ID:16213

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Da bih mogao da pomazem ljudima oko nekih nedoumica.Da kontrolisem i sprecavam da se krse pravila servera.Da saslusam pametnijeg od mene.Ne volim ljude koji lazu tako da ako neko pokusa da prevari mene ili nekoga drugoga a da nema dokaz da mu to nije namera bice kaznjen adekvatno kako i zasluzuje.Istina nikada ne moze biti sakrivena i uvek ce isplivati na videlo.Uporan sam i sve dok ne isteram pravdu necu se smiriti.Namera mi je da u svakom trenutku budem na usluzi bilo kome igracu GradRoleplay-a.
2. Koje su vaše prednosti?
Strpljenje
Razumevanje
Iskrenost
Ljubaznost
Poštenstvo
Druzeljubivost
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Većinu stvari dovodim do same perfekcije jer sam tako navikao pa nekada umem da preteram ali trudim se da se stanem kad treba.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):Ne posedujem biznis ali moj odgovor je DA naravno
 

Ognjen Pluxury

Player
Player
Joined
Dec 1, 2021
Messages
100
1. Vaše ime u RL: Ognjen
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: Ognjen#2229
6. Vaše Ingame ime: Ognjen Pluxury
7. Vaš ID: 5651

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim se oprobati u tome te isto tako pomagati igracima posto iovako dok sam ingame sam navikao da pomognem nekome ko zatrazi pomoc.
2. Koje su vaše prednosti? Znam se odnositi sa igracima cak i onima koji ne razumeju objasniti i isto tako one koji se glupiraju i prave svakakve stvari, resiti situaciju na miran nacin bez svadjanja ili bilo cega drugog, trudim se da pomognem sto vise mogu.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, nemam biznis.
 

Teo Elkhabib

Alhabib🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
820
1.Slavko
2.godina u igrici 11 u pravom životu 15
3.Čest
4.Od 5 do 12 sati
5.Slavko Katai#3913
6.Sumir Petrovic
7.18441


1.hteo bih da postanem admin iz razloga da bi grad bio mirniji i sto više može ispravan😊
2.Moje prednosti su smireno pričam nisam nervozan imam živce mogu da trpim sve i jedno vreme sam bio admin U SAMPU.upućen sam u sve
3.Moje slabosti su da ne volim ljude koji lazu i ne pravdu
4.naravno nikakav problem
5.bez problema
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom