Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Damjan Magluta

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
240
Informacije
1. Vaše ime u RL: Damjan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: CET
4. Prosječna aktivnost na dan: 7h
5. Vaš Diskord: Damjan#0867
6. Vaše Ingame ime: Damjan Magluta
7. Vaš ID: 15439

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Smatram da mogu dosta doprinjeti projektu sa mojim iskustvom i znanjem kao Administrator, upoznat sam sa ovim serverom, imam zelju da postanem Admin isto jer mi se Roleplay zivot po malo zdosadio i hteo bi iskoristit svoje Roleplay znanje na neki visi nivo.
2. Koje su vaše prednosti?: Iskusan sam u Roleplay svijetu, znam sta radim, poznajem kazne za prekrsena pravila i volecu svoj posao kao Administrator.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Smatram da ih nemam.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Ocu.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Bicu spreman.
 
Last edited:

Tom Korupcija

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
914
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: Ivkezz#4306
6. Vaše Ingame ime: Ivkezz Obama
7. Vaš ID: 3309

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želim da pomognem serveru i igračima, prvestveno sam ja osoba koja voli pomogati. Zanimljiv mi je posao admistratora, Općenito gledano uvijek kada se neko teleportira do mene čini mi se zanimljiv taj posao, Imam iskustva iz samp scene, Bio sam Admin više puta na većim serverima. Dosta sam vidjao kada se novi igrači registruju na server da krše dosta pravila i roleplay drugim igračima. Također zbog toga želim isto postati Admin. Želim adminsku dužnost obavljati na najbolji mogući način i popravljati sebi i drugim igračima igru, i samim time da nam bude zanimljivo..
2. Koje su vaše prednosti? Korektan, Uvijek saslušam obe strane i donesem objektivno mišljenje. Ljubaznost.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da, Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, Naravno.
 

Tom Korupcija

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
914
Informacije
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine: 9
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10h
5. Vaš Diskord: Ivkezz#4306
6. Vaše Ingame ime: Ivkezz Obama
7. Vaš ID: 3309

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želim da pomognem serveru i igračima, prvestveno sam ja osoba koja voli pomogati. Zanimljiv mi je posao admistratora, Općenito gledano uvijek kada se neko teleportira do mene čini mi se zanimljiv taj posao, Imam iskustva iz samp scene, Bio sam Admin više puta na većim serverima. Dosta sam vidjao kada se novi igrači registruju na server da krše dosta pravila i roleplay drugim igračima. Također zbog toga želim isto postati Admin. Želim adminsku dužnost obavljati na najbolji mogući način i popravljati sebi i drugim igračima igru, i samim time da nam bude zanimljivo..
2. Koje su vaše prednosti? Korektan, Uvijek saslušam obe strane i donesem objektivno mišljenje. Ljubaznost.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da, Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, Naravno.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Čestitam odabrani ste za admin intervju


𝚐𝚘𝚌𝚎𝚟 #9669-Jack Calderone|14407
Zile Yip#2066- Ziile Yip|17704
Mixa#8973-Fatom Taylor|15394
nixqqqq#6981-Nikola Haze|8569
aPajke#3276-Ante Djukela|6901


Intervju će biti sutra od 15:00 do 16:00h ( 28.06.2022 )
 

Kire Abi

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL: Kire
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-7h
5. Vaš Diskord:KireeeX#5108
6. Vaše Ingame ime: Kire Shakur
7. Vaš ID: 13558

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: zelim da postanem admin jer zelim da pomazem ljudima da ispravljam greske koje se desavaju tokom RP-a imam dosta iskustva o RolePlay-u neko malo vreme sam igro na samp nije mi se svidelo pa sam preso ovde imam dosta razumjevanja vec sam bio Admin level 2 bio sam dosta aktivan za to kratko vreme zeleo bih da ispravim tu gresku koju sam uradio zeleo bih da dobijem jos jednu sansu koju necu da ispustim tako lako smatram da nece da se ponovi vise to hvala.
2. Koje su vaše prednosti?: jako sam poslusan, brzo ucim, korektan sam prema svima imam ponasanje.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: vredanje roditelja.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno.
 

ItsAlex

сука блять
Player
Joined
Aug 6, 2021
Messages
140
1. Vaše ime u RL: Aleksa
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord:AFTERLIFE#8218
6. Vaše Ingame ime: Alex Luxury
7. Vaš ID: 834

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?:Ja sam tip osobe koje uvek zeli da proba nesto novo...Na projectu sam od 6.8.2021 igrao sam dug period na EN 1 serveru.Znam kako funkcionisu admini na EN i na RS serveru pa sam dobio zelju da probam i ja ono sto mi je bilo najzanimljivije na EN serveru...a to je biti admin.Sto se tice pravila znam svako pravilo servera bilo to generalno,ghetto ili bilo koje drugo.Mislim da mogu pomoci puno igraca pogotovo onima koji tek pocinju njihovi ludu avanturu ; ).Bio sam lider 2 organizacije(The Bloods Street Gang,The Famillies).Pre nego donesem ikakvu odluku uvek saslusam obe strane i ne favorizujem ljude ni u kojem slucaju.U vecini slucajeva konflikt ili svadju resavam pricom i recima zbog cega me puno ljudi na serveru postuje.
2. Koje su vaše prednosti?: odlucan sam,sve mogu da resim pricom,uvek saslusam obe strane pre nego sto ista uradim,lojalan sam(osobama koje mi izgledaju gotivno),strpljiv
3. Koje su vaše najveće slabosti?
:Lako se iznerviram kada mi neko pominje porodicu ili najblize
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: U potpunosti.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?: Da.
unknown.png
 
Last edited:

reedjii

Player
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
375
1. Vaše ime u RL: Miloš
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: Reg1#9359
6. Vaše Ingame ime: Miki Reyli
7. Vaš ID: 6458

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
-
Igram vec oko 8 meseci na GrandRP projektu, ucestvovao sam u dosta RP situacija, i u zadnje vreme nisu mi toliko zanimljive kao pre
- Volim da pomazem drugima na svaki moguci nacin, i biti administrator mi dosta pomaze u tome


2. Koje su vaše prednosti?
-
U Crime Organizacijama sam tokom skoro celog igranja na ovom projektu, i mislim da bi bio dobar Curator istih, ali do toga ce da prođe malo vremena ako udjem u administraciju
- Tokom mog igranja na projektu, ucestvovao sam u velikom broju RP situacija
- Kao sto sam vec rekao, volim da pomazem drugima, sto je i jedan od glavnih razloga zasto zelim biti administrator
- Zbog velikog iskustva mislim da dobro poznajem pravila
- Komunikativan sam (Ako osoba sa kojom komuniciram ima bar malo inteligencije)


3. Koje su vaše najveće slabosti?
-
Brzo se iznerviram
- Nestrpljiv sam
- Nepravdu ne podnosim
- Bicu iskren, imam solidan punishment history, ali i dalje manji od Velje Monclera :ROFLMAO:


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin? Da


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Henry Lat

Not just a Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
350
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Aleksa

2. Vaše godine: 15

3. Vremenska zona: GMT + 2

4. Prosječna aktivnost na dan: 7-12h

5. Vaš Diskord: VoViX#0001

6. Vaše Ingame ime: Henry Zampa

7. Vaš ID: 7996

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim da postanem administrator ovog servera iz razloga što sam već 7 meseci u RP projektu i uvideo sam na greške koje igrači prave, koje kvare RP priču. Posavetovao sam se sa mnogim administratorima servera i shvatio sam da je biti admin mnogo korisno iz razloga što možeš pomagati novim igračima i onima kojima je potrebna pomoć.

2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su: odlično poznajem Roleplay pravila, strpljiv sam i uvek u nekoj situaciju saslušavam obe strane priče.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Moja najveća slabost je ta što sam previše strog kad neko pokuša da me iskoristi.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da.

Hvala ti što si izdvojio vreme za čitanje moje prijave !

0xSyG8A.png




/Henry Zampa/
/7996/
VoViX#0001

EMS, LSPD, FIB, GOV
 
Last edited:

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
290
1. Vaše ime u RL: Vukan

2. Vaše godine 16

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan 4-10h

5. Vaš Diskord vukaaannnn#2590

6. Vaše Ingame ime Zivoin Mandusic

7. Vaš ID 16656

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Pa zelim da postanem admin jer zelim pomagati novim igracima na serveru, dosta dugo rp-am i mislim da svoje znajnje rp-a mogu preneti na druge i samim tim malo povecati roleplay

2. Koje su vaše prednosti?strpljiv sam, lako se sporazumvam sa ljudima its.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Ne podnosim kada ljudi lazu ili su toksicni

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Velja Panther

Blocked
Blocked
Joined
Feb 27, 2022
Messages
206
Informacije
1. Vaše ime u RL-
Veljko
2. Vaše godine - 16
3. Vaša vremenska zona-GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan - 6-9 h
5. Vaš Diskord - VeljkoObama#7215
6. Vaše Ingame ime - Veljko Obama
7. Vaš ID - 17452

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Želim najpre da se odmorim od rp života,bio sam u dosta legalnih i ilegalnih org znam jako dobro pravila i primere.Želim da poboljsam rp kako bi igrači uživali u njemu. Pomagao sam ljudima kao običan čovek a nadam se da ću jednog dana kao admin. Želim da novim ljudima objasnim neke stvari.Najviše mi je žao novih igrača jel ako neko prekrši pravilo nad njima neće imati kako da se odbrane.

2. Koje su vaše prednosti?
-Brzo učim.
-Brzo reagujem na stavri.
-Znam dobro da rešavam sukobe.
-poznajem sva pravila i bio sam u dosta org.
-Ozbiljan.
-Aktivan.
-Saslusam obe strane.
-Iskustvo u RP.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Ja za sad nisam primetio slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da, naravno.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, naravno.
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,795
1. Vaše ime u RL: Stjepan
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona:
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-10h
5. Vaš Diskord: Tefo#3424
6. Vaše Ingame ime: Tefo Koturic
7. Vaš ID: 8979

1. Zašto želite postati admin?
imam jaku zelju posto sam u gradu 7 mjeseci i kao iskusni igrac u ovom gradu
znam dosta pravila uvjek pomazem ljudima i objasnjajem im ako im nesto nije jasno i uvidio sam mnogo puta
da se ljudi hoce uvjek vadit na zvanje admina i unistavanja roleplaya mislim da se to mora popravit, volim da upoznajem nove osobe
2. Koje su vaše prednosti? moje prednosti su strpljiv snalazljiv volim da saslusam obe strane i donesem odgovarajucu odluku
imam uvjek vremena strpljenja koliko god situacija trajala.ljudi vole da me poslusaju
3. Koje su vaše najveće slabosti? ne vjerujem da imam slabosti do sad sam se izvuko iz svakakvih situacija
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
(Zabranjeno je da imate biznis dok ste admin? Da nemam biznis
 
Last edited:

Nailer

Player
Player
Joined
Oct 21, 2021
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL:Almedin
2. Vaše godine:24
3. Vremenska zona:GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: Radnim danom 5h, Vikend 8h
5. Vaš Diskord:Nailer#1998
6. Vaše Ingame ime:Jonny White
7. Vaš ID:5645

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Imam veliko iskustvo koje je zasnovan jos od 2014 godine, kada je SAMP bio aktuelan i popularan pa sve do danas kada je GTA V u istom sjaju.
2. Koje su vaše prednosti?
Strpljenje
Ljubaznost
Razumjevanje
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Brututalno sam iskren kako u Rl tako i na discordu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno DA
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):Ne posedujem biznis ili firmu, al odgovor je DA
 

Regy Beckenbauer

Player
Player
Joined
May 17, 2022
Messages
346
1. Vaše ime u RL:Aladin
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:5 DO 10 sati
5. Vaš Diskord:regy2704#7660
6. Vaše Ingame ime:Regy Johnson
7. Vaš ID:20780

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Imam ogromnu želju da postanem admin još odkako sam došao u ovaj grad i uvijek sam se divio pravednosti načinu rada više sile.
Također želim da poboljšam Rp u ovom gradu ,pravedno da sudim i da kažnjavam osobe koje kvare RolePlay drugim igračima.
Također volio bih da naučim ljude kako šta treba raditi jer ima puno onih koji ne razumeju svrhu RP-a. Postoji puno novih igrača kojim bih objasnio i olakšao neke stvari.

2. Koje su vaše prednosti?
Veoma sam strpljiv,,korektan,iskren ,brzo učim nove stvari,brzo reagujem, nisam tvrdoglav, i vjerujem da sam spreman pomagati igracima u nekim situacijama koje oni ne znaju sami rijesiti, mnogo sam aktivan,znam sva pravila i spreman sam za sve sto me čeka.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam neke slabosti koje previše utiču na mene.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
DA

Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Ne posjedujem nikakav tip biznisa,ali naravno DA​
-Regy Johnson
 
Last edited:

Mateja_Djoric

Player
Player
Joined
May 2, 2022
Messages
20
Informacije
1. Vaše ime u RL: Mateja Djoric
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6h-8h radnim danima , a vikendom 8h-12h
5. Vaš Diskord: Mateja12#2914
6. Vaše Ingame ime: Don Albatros
7. Vaš ID: 3698

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? -zato sto sam u zadnje vreme poceo da ulazim u legalne organizacije i volim da pomazem drugim ljudima.
2. Koje su vaše prednosti? -strpljiv sam i uvek saslusam obe strane -Ucestvovao sam u dosta RP situacija i imam iskustva -Dobro poznajem pravila grada
3. Koje su vaše najveće slabosti? Malo sam tvrdoglav ali se sve to moze popraviti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da.
 

DomiToretto

Player
Player
Joined
May 28, 2022
Messages
33
Informacije
1. Vaše ime u RL: Dominik
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h radnim danima , a vikendom i više
5. Vaš Diskord: Domi#3868
6. Vaše Ingame ime: Domi Toretto
7. Vaš ID: 24372

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Htio bih postat admin zbog toga jer bi htio pomoći novim igračima da se snađu u RP svijetu i da poboljšam grad generalno
2. Koje su vaše prednosti? strpljiv sam i uviek saslusam obe strane, bio sam prisutan u dosta RP situacija tako da znam prosudit šta i kako
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam nikakve slabosti za sad
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da.
 

Rico Campbell

Player
Player
Joined
Jun 27, 2022
Messages
238
1. Vaše ime u RL: Bube
2. Vase godine: 17
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10-11
5. Vaš Diskord: Nikola Gruevski#2039
6. Vaše Ingame ime: Bube Kralj
7. Vaš ID: 23413

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Ocu da pomazem judima
2. Koje su vaše prednosti? rednosti nemam
3. Koje su vaše najveće slabosti? Smatram da nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, nemam biznis.
 

Zile_Yip

Player
Player
Joined
Apr 24, 2022
Messages
259
1. Vaše ime u RL: Zivojin

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona:GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h

5. Vaš Diskord:Zile Yip#2066

6. Vaše Ingame ime: Ziile Yip

7. Vaš ID:17704

Dodatne Informacije


1. Hteo bih da poboljsam rp, da ne bude svadja i prepirke na serveru. Zelim da probam da budem sto bolji admin i da pomazem igracima. RP zivot me je malo smorio zato sto sam bio u svakoj drzavnoj i kriminalnoj organizaciji pa bih sada volio da budem admin i da mojim prisustvom pomognem administraciji i da dam sve od sebe. Volim ovu igricu i ovaj RP server i sada kada imam iskustva u svakoj organizaciji probao bih da budem i admin.

2. Moje prednosti su zato sto mogu biti aktivan mnogo vremena i da budem uvjek tu u trenutcima kada sam potreban. Nisam toxic uvjek bih bio tu za svakog igraca da pomognem. Strpljiv sam i mnogo razuman i uvjek zelim da bude pravedno.

3. Moje slabosti su to sto ne volim ne pravdu i uvjek zelim da uradim postene odluke

4. Spreman sam da ostavim RP zivot i da predjem u admine

5. Da spreman sam da prodam biznis kako bih postao admin

HVALA NA CITANJU I SRECNO SVIMA
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom