Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Pfce Tatko

Player
Player
Joined
Jun 28, 2022
Messages
68
Informacije

1. Vaše ime u RL: Miloš

2. Vaše godine: 24

3. Vremenska zona: GMT +2

4. Prosječna aktivnost na dan: 6-8h

5. Vaš Diskord: Pfce #7653

6. Vaše Ingame ime: Pfce Tatko

7. Vaš ID: 25893

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Zelim da iskusim jedno novo iskusto. Volim da pomazem igracima. Dok sam u RP-u takodje pomazem ljudima, zato mislim da bih se dobro snasao kao admin da pomazem ljudima. Dobro znam pravila servera i mislim da bih se dobro snasao na ovoj poziciji. Dosadio mi je RP zivot, postigao sam sve sto mi je bilo u planovima, pa zelim da probam nesto novo.Zelim da kaznjavam one koje krse pravila da napravimo bolju RP pricu.
2. Koje su vaše prednosti?

Strpljiv sam, uvek odslusam obe strane pre nego sto donesem odluku. Veoma sam aktivan, zavisi od dana. Ali obicno budem tu po minimum 6 sati. Komunikativan sam, volim da saslusam sve i po dva puta kako bih doneo ispravnu odluku, druzeljubiv, imam iskustva u administraciji, bio sam admin na "SAMP i FiveM" serverima. Mislim da bih se bas dobro snasao u ulozi admina i da bih doprineo administraciji i boljem RP-u na GrandRP-u.

3. Koje su vaše najveće slabosti?


Tvrdoglavost.


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Nemam biznis, a i da ga imam, naravno.
 

Lana Trippin

Player
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
112
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10+
5. Vaš Diskord: Niksa#5638
6. Vaše Ingame ime: Niksa Veliki
7. Vaš ID; 12925

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim postati pomocnik administracije jer igram na serveru vec 6 mjeseci svakoga dana.
U 6 mjeseci sam naučio sve o serveru i zato mislim da bi bio dobar pomocnik jer bi imao odgovore na sva pitanja.
2. Koje su vaše prednosti? Znam da pričam s ljudima i imam strpljanja objasnit svima sta god me pitaju.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Pomoćnik administracije
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Pomoćnik administracije
 

Vukasin Siciliano

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
339
1. Vaše ime u RL: Vukasin
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3h-4h-5h-6h-7h
5. Vaš Diskord: LucasM.#2887
6. Vaše Ingame ime: Lyn Zuyev
7. Vaš ID: 526

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Bio sam ranije admin 4, napustio sam tu poziciju zato sto me je gta smorio te bih sad zeleo da se vratim i krenem ispocetka.
2. Koje su vaše prednosti? Pokusavam da svaku situaciju sagledam iz drugog ugla, isto tako pokusavam da pomognem onome ko trazi pomoc sto pre zato sto sam nekad i ja trebao istu.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam ih
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
Ja se isto tako zovem :) xd IRL
 

Hugo Perla

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
77
Informacije
1. Vaše ime u RL:

Matija
2. Vaše godine:
22
3. Vremenska zona:
GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:
10-11 sati
5. Vaš disk:
HugoPerla#3636
6. Vaše ime u igrici:
Hugo Perla
7. Vaš ID:
13955

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin:

- Volim pomagati igračima i imam iskustva kao admin i na drugim RP serverima nekako mi je zanimljiv posao i volim ga raditi. Igram na GrandRP serveru 6 mjeseca te sam upoznat sa svim stvarima servera.
2. Koje su vaše prednosti:
- Znam se ponašati prema igračima čak i onima koji me ne postuju i koji se glupiraju , ali bez obzira ja sam admin i ja imam odgovornost i trebam se ponašati normalno i odgovorno. Samo im želim pomoći najviše što mogu, iako je netko od igrača koji su prekršili pravila mojih prijatelja ja im neću dati manju kaznu zato što su svi igrači jednaki.
3. Koje su vaše najveće slabosti:
Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da biste postali admin:
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da, Nemam biznis svakako
 

Iki Mikipriki

Player
Player
Joined
Jun 7, 2022
Messages
27
Informacije:
1. Ime i prezime:

I.Guberinic
2. Godine u RL:
18
3. Vremenska zona:
(GMT+2)
4. Prosecna aktivnost na dan:
6-10 sati
5. Vas discord:
ile8002#3649
6. Vase in game ime:
Ivan_Milosevic
7. Vas ID:
19702

Dodatne informacije:
1.Zasto zelite postati administrator:

Ljudi dosta krse pravila i ima mnogo onih toksicnih igraca zbog kojih je mnogo stotina ljudi prekinulo da igra. Zelim da ljudi budu opusteni da mogu na miru igrati role play.
2. Koje su vase prednosti:
Imam mnogo meseci, dana i sati igranja i iskustva u grand rp. Znam koji su najcesci problemi u grandu i sta ljudima smeta. Bio sam u mnogim organizacijama i familijama, drzao sam svoje dve familije sa 50+ clanova. I znam kako treba da se prica sa ljudima u svim situacijama.
3. Koje su vase slabosti:
Svaki covek ima slabosti, ali sto se tice grand rp-a, ja ih nemam.
4. Hocete li biti spremni napustiti rp zivot:
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Ja nemam nikakav biznis, ali DA
 
Last edited:

Aleksandar Spasic

Player
Player
Joined
Jul 12, 2022
Messages
217
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+ 1
4. Prosječna aktivnost na dan. 8-12h
5. Vaš Diskord Fulex#6867
6. Vaše Ingame ime: Aleksandar Sapicc
7. Vaš ID 25731

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Imam dosta iskustva kao admin ali u drugim serverima pa sam zeleo da vidim kako je biti na serveru na kom ima 500+ ljudi u svakom momentu.
2. Koje su vaše prednosti? Ne mogu se iznervirati kada dodjem da pricam sa nekim ili slicno. Takodje tu sam ceo dan ako nekom nesto zatreba tu sam. Imam dosta iskustva u ovom poslu i necu stati ni na ciju stranu.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti jedino u koliko se spominje porodica tu sam na ivici.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Hocu
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Hocu
(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Čestitam odabrani ste za admin intervju


Slavko Katai#3913-Teodor Kamotici|18441
hitman032#0001-Lukas Anderson|840
zwbsbc#6692-Aleksandar Navarro|11041
tome.#2243-Don Jeans|24227
㋛ ᵈᵒⁿ'ᵗ ᵗᵒᵘᶜʰ 𖨆#2005-Emily Verstappen|8759
LucasM.#2887-Lyn Zuyev|526
Pfce #7653-Pfce Tatko|25893


Intervju će biti sutra od 15:30 do 16:15h ( 26.07.2022 )
 

Sal Swayze

Player
Player
Joined
Sep 20, 2021
Messages
267
1. Vaše ime u RL Mladjo
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT-5
4. Prosječna aktivnost na dan 10+ sati
5. Vaš Diskord Sal#4344
6. Vaše Ingame ime Sal Flo
7. Vaš ID 114

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim pomoci razvoju servera i prije svega pomoci novim igracima, iskustvom sa RP-om sakupljam od svoje devete godine kada sam prvi put usao na SAMP server, imam poprilicno iskustva i sa FiveM i sa RAGE serverima.Rad sam za raznorazne interakcije sa igracima sa bilo kojeg kraja Balkana, sve radi poboljsanja njigove RP igre i samog uzivaja igrajuci na serveru.
2. Koje su vaše prednosti? Velika aktivnost na serveru, iskustvo sa engleskog servera, odlicno poznavanje skripte servera, ljubaznost i stalozenost.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Mina Morell

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
388
Informacije
1. Vaše ime u RL: Emina
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3 - 4h
5. Vaš Diskord: Mina #3105
6. Vaše Ingame ime: Mina Caliente
7. Vaš ID: 2140

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim postati admin zato što znam pravila servera, time bih mogla pomoći igračima i spriječiti kršenje istih, bila sam u dosta organizacija od state do crime tako da sam i tamo naučila dosta toga. Najviše želim poboljšati RP na serveru.
2. Koje su vaše prednosti?
Volim pomagati ljudima, uvijek poslušam dvije strane kako bi donijela ispravnu odluku, pristojna sam i komunikativna.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Lako se iznerviram
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Da, naravno!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 

Mare_7

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
233
Čestitam odabrani ste za admin intervju


Slavko Katai#3913-Teodor Kamotici|18441
hitman032#0001-Lukas Anderson|840
zwbsbc#6692-Aleksandar Navarro|11041
tome.#2243-Don Jeans|24227
㋛ ᵈᵒⁿ'ᵗ ᵗᵒᵘᶜʰ 𖨆#2005-Emily Verstappen|8759
LucasM.#2887-Lyn Zuyev|526
Pfce #7653-Pfce Tatko|25893


Intervju će biti sutra od 15:30 do 16:15h ( 26.07.2022 )
nije realno ovo apliciram po 10 put nikako mene
 

Matej Shelby

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Oct 29, 2021
Messages
90
1. Matej
2. 18
3. (GMT+2)
4. 8-9h, možda nekad više/manje, može i do 10-11h, ovisno o rl obvezama
5. Seksi #3978
6. Lil Mandelo
7. 6112

Dodatne Informacije
1. Prvo i osnovno, ispunjavam samoga sebe da pomažem nekome i to mi je draže i u neku ruku zabavnije te želim da zajedno s vama pomažem u izgradnji zajednice. Pod drugo bih samo rekao da ne osjećam nikakv poseban rp na sreveru (pokušavao sam sa različitima pokrenuti nekakav rp, ali kao da nisu raspoloženi) i to mi smeta pa bih to naveo kao jedan od razloga zašto bih da pređem u administraciju.
2. Pristojnost, iskrenost, aktivnost na serveru, za sad.
3. Samo ponekad kad se iznerviram kažem šta ne treba i tu samog sebe uvalim u....problem. :D (Polako postajem zreliji, pa to malo i kontroliram).
4. Da.
5. Da ga imam, naravno da bih.
 
Last edited:

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
460
Informacije
1. Vaše ime u RL Nicolas
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8-10h
5. Vaš Diskord 𝐍𝐢𝐱𝐪シ#6981
6. Vaše Ingame ime Nikola Haze
7. Vaš ID 8569

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Mislim da mogu ovaj server učiniti boljim, pre svega pomagao bih ljudima koji su novi, većina admina samo paste-a postavite pov na forum sad, nema svako pov neki novi igraci ne znaju da treba, objasnio bi im pomogao da se snadju, pre svega svoju poziciju ne bih zloupotrebio ili na bilo koji nacin ostetio sebe i druge.
2. Koje su vaše prednosti? Dugogodišnje RP iskustvo i smirenost
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam puno ali imam jednu koju ne vole ljudi, nakon sto mi se ta smirenost u nekoj situaciji istrosi umem da se prekinem nekog i viknem na njega ali naravno to ne bih radio kao admin.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam Biznis.
Takodje sam vec bio prosao za admina ali nazalost nisam mogao doci na interview, srećno svima koji prodju
 

Velja Panther

Blocked
Blocked
Joined
Feb 27, 2022
Messages
206
Informacije
1. Vaše ime u RL :
Veljko
2. Vaše godine : 16
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 8-10 H
5. Vaš Diskord : Veljko Obama#7215
6. Vaše Ingame ime : Veljko Obama
7. Vaš ID : 17452

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
zelim da se odmorim od rp zivota,bio sam u dosta legalnih i ilegalnih org znam jako dobro pravila i primere.zelim da poboljsam rp, pomagao sam ljudima kao obican covek a nadam se da cu jednog dana kao admin. Zelim da pomognem ljudima, da im objasnim neke stvari.najvise mi je zao novih igraca, jel ako ih neko napadne nece imati kako da se odbrane, verovatno neznanju pravila,i ja kad sam dosao na ovaj server i ja nisam znao pravila pa su me likovi ubijali bez ikakvog rp razloga.
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-brzo učim.
-brzo reagujem na stavri.
-znam dobro da resavam sukobe.
-poznajem sva pravila i bio sam u dosta org.
-imam dosta drugara koji su admini, ako nesto ne znam pitacu njih za pomoc,neverujem da ce da mi treba pomoc.
-Ozbiljnost.
-Aktivan.
-saslusam obe strane.
-iskustvo u RP.
-stalno mislim pozitivno
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da.
 

Andrej Kurosaki

Player
Player
Joined
Jul 17, 2021
Messages
14
Informacije

1.
Vaše ime u RL: Andrej
2.
Vaše godine: 17
3.
Vremenska zona: GMT +2
4.
Prosječna aktivnost na dan: 4-5+ sati
5.
Vaš Diskord: Andrej#2378
6.
Vaše Ingame ime: Andrej Satoru
7.
Vaš ID: 66

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Htio bi postati admin zbog toga jer vidim da ima dosta novih igraca koji neznaju pravila i da im pomognem da nauce kako pravilno igrati RP i da pomognem svakome. Postujem sve igrace i želio bi da drugi rade isto.

2. Koje su vaše prednosti?
Proveo vec više od jednu godinu na grand rp serverima poceo sam sa engleskim pa sam se prebacio cim je RS server otvoren
Dosta dobro poznajem pravila i imam iskustava iz prijasnjih rp servera na fivem-u i SAMP-a. Razumljiv sam i vjerujem da bih mogao biti admin ili asistent adminima ali s vremenom bi želio napredovati.


3. Koje su vaše najveće slabosti? Nerviram se kad se ljudi svađaju uvezi irl stvari u grandu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Da. Vec sam ga prodao.
 

Ratko Kamikaza

Player
Player
Joined
Jun 2, 2022
Messages
69
Informacije
1. Vaše ime u RL: Andrej
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosečna aktivnost na dan: 5-7h
5. Vaš Discord:Andrej Laziccc#0705
6. Vaše ingame ime: Ratko Kamikaza
7. Vaš ID:24314

Dodatne informacije

1. Zašto želite da postanete admin?
Zeleo bih da se oprobam u novom iskustvu, naravno bio bih mu lojalan, obožavam da pomažem novim igračima. U svom RolePlay svetu sam postigao sve što sam hteo, bio sam u skoro svim državnim organizacijama.Dobro znam pravila servera i mislim da bih se dobro snašao na poziciji Administratora.Želim da probam nešto novo.Takodje bih voleo da kažnjavam igrače da bih napravili bolji RP server. Pregledavao Bih žalbe na forumu jer mi je to zanimljivo i svakako ih svaki dan i gledam.Mislim da sam spreman postati admin jer mi je RolePlay život na neki način i dosadio.

2. Koje su vaše prednosti?
Ozbiljnost, Smiren sam, Poslušnost, Dosta sam aktivan, Nisam toxičan, brzo i pametno donosim odluke, dobra komunikacija i pre donosenja odluke uvek odslusam obe strane pa donesem odluku.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Tvrdoglavost, mrzim nepravdu i mrzim laži.
4. Hoćete li bitni spremni napustiti RP život da bi postali Admin?
Da, naravno!
5. Hoćete li bitni spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)
Nemam biznis, ali da imam biznis bio bih spreman prodati ga.
 
Last edited:

Kire Abi

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
135
Informacije
1. Vaše ime u RL: Kire
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: CEST
4. Prosječna aktivnost na dan: 4/6h
5. Vaš Diskord: KireeeX#5108
6. Vaše Ingame ime: Kire Shakur
7. Vaš ID: 13558

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Zelim da postanem admin jer sam u roleplay zivotu ispunio sve zelim da ispunim i kako administrator da se posvetim nesto novom.
2. Koje su vaše prednosti?: brzo ucim i poslusan sam.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Naravno.
 

Iki Mikipriki

Player
Player
Joined
Jun 7, 2022
Messages
27
Informacije:
1. Ime i prezime:

I.Guberinic
2. Godine u RL:
16
3. Vremenska zona:
(GMT+2)
4. Prosecna aktivnost na dan:
6-10 sati
5. Vas discord:
ile8002#3649
6. Vase in game ime:
Ivan_Milosevic
7. Vas ID:
19702

Dodatne informacije:
1.Zasto zelite postati administrator:

Ljudi dosta krse pravila i ima mnogo onih toksicnih igraca zbog kojih je mnogo stotina ljudi prekinulo da igra. Zelim da ljudi budu opusteni da mogu na miru igrati role play.
2. Koje su vase prednosti:
Imam mnogo meseci, dana i sati igranja i iskustva u grand rp. Znam koji su najcesci problemi u grandu i sta ljudima smeta. Bio sam u mnogim organizacijama i familijama, drzao sam svoje dve familije sa 50+ clanova. I znam kako treba da se prica sa ljudima u svim situacijama.
3. Koje su vase slabosti:
Svaki covek ima slabosti, ali sto se tice grand rp-a, ja ih nemam.
4. Hocete li biti spremni napustiti rp zivot:
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Ja nemam nikakav biznis, ali DA
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom