Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Stefke Rose

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
227
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-11h
5. Vaš Diskord: Extreme#4955
6. Vaše Ingame ime: Stefke Rose
7. Vaš ID: 5338

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Pošto imam dosta vremena kad ništa ne radim na serveru voleo bih odgovarati igračima na pitanja u vezi servera. Mene često nervira kad moram čekati duže vreme na odgovor administracije i smatram da bih ja sam mogao to dosta promeniti.

2. Koje su vaše prednosti?
Moja velika prednost je aktivnost, mogu često provoditi preko 10 sati na serveru. Ljubazan sam i mogu rado poslušati kritiku drugih. S obzirom da igram na ovom projektu godinu dana upoznat sam sa svim pravilima servera.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Smatram da nemam slabosti u ovom sektoru što bi mi otežalo odgovaranje na pitanja.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Prijava za Asistenta Administracije
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Prijava za Asistenta Administracije
 
Last edited:

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Čestitam odabrani ste za admin intervju

Niđo158#6602.-Nick Santoro|16780
redji#9964-Miki Reyli|6458
DES#9682-Micheal Featherstonehaugh|22681
HugoPerla#3636-Hugo Perla|13955
Drobac#3755-Goran Zigic|9319
AlphaLion#4319-Miloje Gotti|17306
ognjen#1941-Ognjen Puntik|26243
Zgembo Krhkic#8766-Zgembo Krhkic|8927
Nemanja Pavicevic#2610-Kegla Sefovic|7048
Uros #8869-Uros Nevolja|17150
DaGiga#0878-Giga Bregana|24234
Amback#8408-Amback Gambino|32306
Kataiii#0001-Teo Triwodo|18441
mawkovic#7713-Stefan_Markovicc|30453
Alci#9009-Alci_Joestar|1143
Extreme#4955-Stefke Rose|5338

Večeras će biti isptivanje 19:00h u Čekaonici
 

Vaso.

Player
Player
Joined
Jul 31, 2022
Messages
262
1. Vaše ime u RL: Vaso
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 6-16h
5. Vaš Diskord: Sok od Manga#6360
6. Vaše Ingame ime: Naum Seid
7. Vaš ID: 19352

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? Dosadio mi je obican RP zivot te zelim da olaksam posao u administraciji jer ga stvarno ima bas puno i zelim da probam sebe u takvim situacijama gde treba da se donese jasna odluka.

2. Koje su vaše prednosti? Dosta sam smiren u vecini situacija te sam vredan i resavao bi sve probleme koji postoje.

3. Koje su vaše najveće slabosti? Kada mi neko vredja porodicu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da, iako nemam trenutno biznis.
 

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
224
Informacije
1. Vaše ime u RL Nikola
2. Vaše godine 16 ipo
3. Vremenska zona GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan od 2 do 20h
5. Vaš Diskord Nikola🧸#5607
6. Vaše Ingame ime Nikola Darkin
7. Vaš ID 3675

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Igram na ovom projektu vec skoro 2 godine jos od ENG1 i bio sam prisutan dok je administracija resavala probleme i znam da smirim ljude i da im objasnim njihovu gresku ili pitanje
2. Koje su vaše prednosti? Dobar sam sa ljudima i znam normalno sa njima da komuniciram
3. Koje su vaše najveće slabosti? Mnogo sam tvrdoglav
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da ne posedujem biznis
 

Nikola Puntik

̶R̶S̶ ̶|̶ ̶A̶d̶m̶i̶n̶
Player
Joined
Jun 10, 2022
Messages
56
Informacije
1. Vaše ime u RL
Nikola
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona CET (GMT +1)
4. Prosječna aktivnost na dan 2.5-4.5h
5. Vaš Diskord nixeno#2047
6. Vaše Ingame ime Nikola_Puntik
7. Vaš ID 19787

Dodatne Informacije
1.
Zašto želite postati admin?
Mislim da sam dovoljno sposoban da budem odličan admin koji ce doprineti mir igracima i verujem i da ce oni
vise uzivati u igrici jer mnogo ljudi ne postuje server pravila.
2. Koje su vaše prednosti?
Miran sam i veoma strpljiv, imam razumevanja i uvek cu poslusati obe strane price i pokusati da resim problem.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nervira me kada je neko glasan i kada me neko prekida dok pricam.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Nemam biznis.
 
Last edited:

Kole/

Player
Player
Joined
Dec 24, 2021
Messages
103
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Konstantin
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona : GTM+1
4. Prosječna aktivnost na dan : Aktivan sam na serveru preko 8h izmedju 8h,9h igram dveno
5. Vaš Diskord : Kole#3166
6. Vaše Ingame ime : Kole Mint
7. Vaš ID : 8500

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Želim postati admin zato sto igram Grnd Rp svaki dan , bio sam u svakoj organizaciji, najboljim familijama, i želeo bih isprobati nesto novo sto je u ovom slucaju admin. Moram da priznam da sam bio jedamput prihvaćen za admina (odmah na prvom pitanju sam ispao zbog lazi za godine) ali ja tu priliku nisam iskoristio , izgubio sam je na laza za godine . Rekao sam da imam 16 godina a zapravo sam imao 13 , i sada kada sam napunio 14 sam odlucio da iskusam moju sreću ponovo i pokusam postati admin. Sada pravila zbam mnogo bolje više sam upućen u RP situacije i mislim da bi ovo bila prava prilika da probam postati admin.

2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su: Strpljiv sam, smiren, uvek bih pomogao nekome i ako nismo u dobrom odnosu ali ako mu treba pomoc naravno da bih pomogao, ne nerviram se tako lako, volim da saslusam obe strane prica ako je u pitanju neka svadja i da nakon toga odlucim ko je kriv ko nije, ako nisam siguran oko necega savetovao bih se sa nekim ( ako sam admin sa visi cinom admina).

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Kad smo kod mana , sto se mene tice nemam ni jednu.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Hocu naravno!

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) :
Nemam biznis , ali kada bih ga imao najmanj bi mi problem bio da ga prodam.
 

Adi Civan

u svom krugu kao šestar
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
94
1. Vaše ime u RL - Adi
2. Vaše godine - 18
3. Vremenska zona - GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan - 10+ sati
5. Vaš Diskord - adika#9651
6. Vaše Ingame ime - Adi Civan
7. Vaš ID - 32307

Dodatne Informacije:

1. Zašto želite postati admin?

- Iako sam relativno nov igrač, ostvario sam otprilike sve što sam htio na ovom serveru. Isprobao sam većinu državnih organizacija i upoznat sam s pravilima dobro. Iskustvo na ovom serveru mi je bilo zabavno, međutim u više navrata je bilo ogorčeno od strane ljudi koji ne poznaju pravila servera, ili jednostavno ljudi koji namjerno narušavaju zabavu drugih igrača. Takve stvari jako brzo odvraćaju ozbiljnije igrače (RP'ere) od servera, i baš zbog toga bih htio uzeti poziciju admina.

2. Koje su vaše prednosti?

- Iskustvo u administraciji na drugim serverima, puno slobodnog vremena, strpljivost i razumnost. Volim uvijek saslušati sve strane priče i pomagati igračima.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

- Smatram da nemam slabost koja bi mogla uticati na moj posao administratora.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?

- Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

- Nemam biznis, ali da imam bio bih spreman prodati ga.
 
Last edited:

Arthur Johnson

Blocked
Blocked
Joined
Aug 8, 2022
Messages
190
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 4h-6h
5. Vaš Diskord: Marko Magluta#2074
6. Vaše Ingame ime: Arthur Johnson
7. Vaš ID - 15810
Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? - Nemam šta pametnije da radim na serveru, dosadilo mi je mnogo toga, provodio sam vreme u državnim organizacijama pa sad hoću nešto drugačije malo da radim. Naravno, ne bih samo zbog toga želio se pridružiti administraciji, već mi je želja da pomažem u izgradnji Grand zajednice zajedno s vama i ostalom ekipom. Želja mi je upoznavati nove ljude, steći nova prijateljstva, iskustva i ostalo vezano za to.
2. Koje su vaše prednosti? -
- Aktivnost
- Dobri živci
- Odgovoran
- Volim da saslusam
3. Koje su vaše najveće slabosti? -
Normalne slabosti .
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Da, naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Nemam Biznis
 

Benjamin Darkin

Player
Player
Joined
Jun 3, 2022
Messages
136
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan 8h+
5. Vaš Diskord: Stemil0325#9999
6. Vaše Ingame ime: Benjamin Abecassis
7. Vaš ID: 12165

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin assistant?
Zeleo bih postati admin assistant zato sto mislim da sam dobar kandidat, za tu poziciju. Mrzim kad moram da cekam dugacak odgovor na moje postavljeno pitanje koriscenjem "Kontaktirajte Administraciju" , pa to zelim promeniti. Imam iskustva u ovoj igri koju igram vec skoro pola godine, na EN1 i RS. Iskustva imam i u organizacijama, državnim (FIB,GOV, NG, SAHP) i ilegalnim. U njima bio sam visoka komanda. Poznata su mi sva pravila grada i mrzim kad vidim da ih neko krsi...
2. Koje su vaše prednosti?
Brzi Odgovori, Lako je pricati i sprijateljiti se samnom. Tesko je najljutiti me. Volim pomagati ljudima i to radim u najkraćem i najefikasnijem mogucem roku. Postujem sve ljude cak i ako misle lose o meni.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Mrzim nepravdu. Ostale slabosti nemam.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis, prijavljujem se za admin assistant.
 

Patrik Sins

👑 best in town
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
420
Informacije
1. Vaše ime u RL: Patrik
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5 do 8 sati dnevno.
5. Vaš Diskord : PACO#8200
6. Vaše Ingame ime : Patrik Melone
7. Vaš ID : 9879

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Pomogao sam, pomažem svima kojima je potrebna pomoć na serveru. Znam kako server radi i znam da ću, ako postanem administrator, moći pomoći većem broju igrača.

2. Koje su vaše prednosti?
Prilično sam miran u većini situacija i marljivo radim i rješavam probleme koji postoje.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Trenutačno ne mislim da imam slabosti koje bi me kočile u radu

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 

Somilica

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
60
Informacije
1. Vaše ime u RL: Milos
2. Vaše godine: 16 (skoro 17)
3. Vremenska zona: (GMT-1)
4. Prosječna aktivnost na dan: Kad skola: 3/4 sata- Slobododni dan: do 6/7 sati
5. Vaš Diskord: Milos626#0434
6. Vaše Ingame ime: Somi Wolf
7. Vaš ID: 24260

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Da uvedem vise RP u gradu i da se postoju pravila, dosta admina radi svoj posao ali hocu da na 24/7 sto vise da pomazemo svima kad je problem i kad treba pomoc.

2. Koje su vaše prednosti? Poznavanja dosta pravila i ozbiljnost u poslu

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Da
 

Nemanja.Jovicic

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
267
1. Vaše ime u RL: Nemanja
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: (GMT-1)
4. Prosječna aktivnost na dan: 12+
5. Vaš Diskord: Nemanja Jovicic#8919
6. Vaše Ingame ime: Nemanja Jovicic
7. Vaš ID: 13203

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Pa posto ne mogu da budem admin jer sam kažnjavan malo više u gradu voleo bih da postanem asistent admin iz razloga sto bas poznajem server i pravila servera i spreman sam da odogovaram ljudima na njihova pitanja i pomažem novim igračima

2. Koje su vaše prednost? Aktivnost mi je velika,poznavanje servera i kako funkcioniše šta, poznavanje pravila,strpljenje,brzo odgovaram

3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? DA

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Da
 

Marijaa

Player
Player
Joined
Oct 3, 2022
Messages
29
Informacije
1. Vaše ime u RL: Milos
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 6-7h
5. Vaš Diskord: 𝓟𝓻𝓲𝓷𝓬𝓮𝓼𝓼#3524
6. Vaše Ingame ime: Marija Mitrovic
7. Vaš ID: 4856

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati asistent administracije?? - Nemam šta pametnije da radim na serveru, dosadilo mi je mnogo toga, provodio sam vreme u državnim organizacijama pa sad hoću nešto drugačije malo da radim. Naravno, ne bih samo zbog toga želio se pridružiti administraciji, već mi je želja da pomažem u izgradnji Grand zajednice zajedno s vama i ostalom ekipom. Želja mi je upoznavati nove ljude, steći nova prijateljstva, iskustva i ostalo vezano za to.
2. Koje su vaše prednosti? -
- Aktivnost
- Dobri živci
- Odgovoran
- Volim da saslusam
3. Koje su vaše najveće slabosti? -
Tesko Izgovaram slova Č/Ć
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin? - Ne,jer se prijavljujem za asistenta admnistracije
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Da,Nemam Biznis
 

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
1. Vaše ime u RL - Aleksandar
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - GTM+2
4. Prosječna aktivnost na dan - 6h - 7h
5. Vaš Diskord - leby#3357
6. Vaše Ingame ime - Leby Whitney
7. Vaš ID - 19862

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? - Zeleo bih da postanem admin zato sto sam od uvejk hteo da budem admin, dosta vremena sam igrao na GrandRP projektu, bio sam u mnogo drzavnih i mnogo kriminalnih organizacija, tamo sam upoznao puno prijatelja i proveo veoma lep period tamo. Posle svega toga malo me je smorio RP zivot i zeleo bih da se oprobam u necemu novom. Volim da pomazem ljudima i nekako mi mocno izgleda posao u administraciji. PS: Bio sam vec admin svega 3-4 dana i ispao je problem zato sto sam ispao korumpiran. Molim Ivkezza ako cita ovo da mi da drugu sansu zato sto stvarno nisam imao zlu nameru. Kunem se zivotom da nisam korumpiran cak i ako je tako izgledalo. Tako od svog srca molim administraciju pogotovo Ivkezza da mi da drugu sansu zato sto on mene jedini razume.
2. Koje su vaše prednosti? - Strpljivost, uvek sam tu da pomognem, odgovornost, aktivnost i komunikativnost
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Pomalo sam emotivan i tvrdoglav, ali sve se vezbom da ispraviti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? - Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) - Naravno (nemam biznis)
 

Slqven MB

Player
Player
Joined
Oct 30, 2022
Messages
4
Informacije
1. Vaše ime u RL: Slaven
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan:9h-12h
5. Vaš Diskord:Gtplayer v3#8754
6. Vaše Ingame ime:Slqven Benko
7. Vaš ID:12467

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?-Želio bih postati admin zato što je malo za reći da sam bio u par situacija gdje trebam pomoć administratora a nikoga nigdje, sa svojom prosječnom aktivnošću na dan mislim da se nitko od igrača nebi osjećao izostavljeno ili ignorirano od moje stranje jer volim pomagati ljudima i znam kakav je osjećaj kada se admina mora čekati po pola sata a tebi je hitno.
2. Koje su vaše prednosti?-Volim pomagati ljudima, mogu puno vremena provoditi online dnevno, nisam sebičan i uvijek mogu poslušati nečiji savjet, imam preko 8 godina iskustva igranja SAMP-a i Fivem-a gdje sam na par RP servera bio administrator, dobro sam upoznat sa pravilima RP-a zbog već navedenog iskustva i mislim da bih puno doprinjeo serveru i administracijskom timu zato što se odlično slažem u timu.
3. Koje su vaše najveće slabosti?-Nemam slabosti koja bi utjecala na moju poziciju administratora na serveru
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?-Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)-Da
 

lukaboss

Player
Player
Joined
Nov 10, 2022
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10H
5. Vaš Diskord: Jagodinac#7647
6. Vaše Ingame ime: Luka Jagodinac
7. Vaš ID: 33864

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Smorilo Me Da RP-am, I Kad Sam Vec Po 10 Sati Aktivan U GrandRP Sto To Vreme Nebi Ulozio u Admina, Volim I Zelim da Pomazem Ljudima, Uvek Bih Bio Tu I Tokom Dana I Tokom Noci, Pomagao Novim Igracima Da Se Snadju U RP I Kaznjavao One Koji Ne Postuju RP Pravila.

2. Koje su vaše prednosti?
Poznajem Sva Pravila Servera, Kao I Sva RP Pravila, Uvek Prvo Razmislim Pre Nego Sto Donesem Neku Odluku, Smiren Sam Uvek U Bilo Kojim Situacjiama, Uvek Cu Saslusati Obe Strane Price. Uvek Sam Aktivan I Uvek Sam Tu.


3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam Slabosti Koje Bi Mogle Da Mi Smetaju U Poslu Admina.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Spreman Sam.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da. (Nemam Biznis)
 

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
Informacije

1. Vaše ime u RL : Antonio
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-12H
5. Vaš Diskord : Lucic#3634
6. Vaše Ingame ime: Antonio Lucic
7. Vaš ID: 3090

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
1.1 -> Zelim da eliminiram sve osobe koje krse RP Pravila i ubijaju svakom igracu volju za RolePlay-om.
1.2 -> Volio bih da pomazem igracima da poboljsaju svoj RolePlay i da sankcionisem svaku osobu koja ometa RolePlay.

2. Dodatno:
2.1 -> Imam dosta iskustva sa RolePlay-om.
2.2 -> Volim pomagati ljudima u raznim situacijama.


3. Koje su vaše prednosti?
3.1 -> Strpljiv sam i nisam brzoplet u donosenju svojih odluka.
3.2 -> Uvijek saslusam jednu i drugu stranu price te samim time donesem ispravno rijesenje.
3.3 -> Slusam naredjenja svojih nadredjenih.
3.4 -> Imam dosta iskustva sa RolePlay-om i RP pravilima.


4. Koje su vaše najveće slabosti?
4.1 -> Nemam ih.


5. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da biH postali admin?
5.1 -> Naravno.


6. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
6.1 -> Naravno.
 

Sal Swayze

Player
Player
Joined
Sep 20, 2021
Messages
267
Informacije
1. Vaše ime u RL: Sal Lenard
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: UTC−06:00
4. Prosječna aktivnost na dan: Zbog vremenske zone, preko noci cu biti aktivan 3-6 sati
5. Vaš Diskord: Sal#4344
6. Vaše Ingame ime: Sal Magluta
7. Vaš ID: 114

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Imam veliko iskustvo u RP i generalno sa Grand RP. Vjerujem da je administraciji potrebno vise ljudi koji znaju svako pravilo servera i kako server funkcionise. Takodje poznajem kako RageMP funkcionise, Grand igram jos od Grand RP RU 1, tkd upoznat sam sa samom skriptom jos od pocetka Granda.
2. Koje su vaše prednosti? Poznavanje pravila i skripte.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nema
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da
 

Ladi dady

Player
Player
Joined
Apr 26, 2022
Messages
28
Informacije
1. Vaše ime u RL - Josip
2. Vaše godine - 17
3. Vremenska zona - UTC 1
4. Prosječna aktivnost na dan - 5h
5. Vaš Diskord - lizimijaja#1879
6. Vaše Ingame ime - Ladislav Zlikovski
7. Vaš ID - 20216

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Želim pomagati ljudima i kazniti ljude koji krše pravila. Mrzim kad se krše RP pravila kad RDM -aju i tako. Bio sam izabran za lidera LI ,ali nisam mogao prisustovati na ispitivanju. Bio sam puno puta co lider državnih org tako da znam pravila. Jako dobro ih znam i uvijek ih ponovim ako mi nekad nešto nije jasno.
2. Koje su vaše prednosti? Slušam, radim dobro pod pritiskom, ne reagiram brzo prvo pogledam video, neke stvari bolje promotrit i tako. Mislim da svako zaslužuje šansu. Dobro poznavanje skrpite.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Nemam
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno, bitnije mi je pomagati ljudima nego vlastiti interesi.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Prodao sam da budem admin.
 

Kira Yakuza

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
162
1. Vase ime u rl:Emil
2. Vase godine:18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan:5h+
5. Vaš Diskord:Emil#6934
6.Vase Ingame ime: Kira Yakuza
7.Vaš ID:3783

Dodatne Informacije
1.Zašto želite da postanete admin?
Zelim postati admin zato sto sam bio admin na ovom serveru, zeleo bih da se vratim jer ponovo zelim da pomazem ljudima i admin staff-u.Prosto sam se pronasao u tom poslu.

2.Koje su vaše prednosti?

-Moje prednosti su to da obozavam da pomazem ljudima koji su novi na serveru, dobro poznajem pravila servera i admina.

3.Koje su vaše najvece slabosti?

-Nemam slabosti.

4.Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?- Da.

5.Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?-Da, nemam biznis.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom