Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

RyukShinigami

Player
Player
Joined
Nov 11, 2022
Messages
101
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nenad
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 9h+
5. Vaš Diskord: Nenad#1170
6. Vaše Ingame ime: Ryuk Shinigami
7. Vaš ID: 33921


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Dosta sam puta bio u demorganu iako znam sva pravila vezana za projekat GrandRP.
Sada bih zeleo postati admin kako bih opravdao svoje greske u proslosti i svojim radom i trudom pomogao celoj zajednici "GrandRP"
Znam 70% administracije i sa svima sam dobar,voleo bih da radim sa istim ljudima u timu.
2. Koje su vaše prednosti?
-Znam pravila
-Aktivan
-Brzo ucim
-Spreman na sve u svakom trenutku
-Pravedan
-Strpljiv
-Uporan
-Spreman za timski rad
-Imam iskustva kao deo staff tima
-Odgovoran
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam neke velike slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

Da!
giphy.gif
 
Last edited:

Luka Whitee

Player
Player
Joined
Aug 5, 2022
Messages
243
Informacije
1. Vaše ime u RL: Luka
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: radnim danima 4h, vikendom 5h+
5. Vaš Diskord: ziki#8762
6. Vaše Ingame ime: Luka AlCappone
7. Vaš ID: 24503

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati deo administracije Grand RP RS projecta jer sam vec jednom bio admin i upoznat sam sa svakom mogucom stavkom koju jedan administrator Granda treba da zna. Takodje jako volim da pomazem ljudima i dok sam bio admin uvek sam imao lep osecaj jer u glavi imam do znanja da sam nekome nesto pomogao ili olaksao. Sada bi se neko pitao, ako mi je bilo toliko dobro, sto sam izasao? Izasao sam jer sam imao jako malo slobodnog vremena i bio sam zauzet nekim RL obavezama ali sada se sve vratilo na svoje mesto i spreman sam da napredujem kao admin sto je vise moguce. Jos jedan od razloga zbog kojih zelim postati admin jeste sto sam obisao svaku mogucu organizaciju i dosta RP-ao i lepo se proveo, ali svemu dodje kraj pa tako i mom uzivanju u RP-anju i iskreno sam se malo smorio jer u sebi imam osecaj da sam na neki nacin ,,presao igricu", iako je to ovde nemoguce.
2. Koje su vaše prednosti?
-jako dobro poznavanje svih pravila
-umem da smirim situaciju i saslusam obe strane kako bi doneo najpravedniju odluku
-brz sam ali ne i brzoplet
-veoma sam pricljiva osoba
-inteligentnost
-ne volim da ispoljavam lose i negativne emocije, pa tako i da se zbog moje lose volje neko takodje oseca lose
3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Smatram da nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
-Da, naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno (nemam biznis).
 

Bazzy

Please don’t disturb
Player
Joined
Dec 3, 2022
Messages
73
𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙟𝙚
1. 𝙑𝙖š𝙚 𝙞𝙢𝙚 𝙪 𝙍𝙇:
Teodor
2. 𝙑𝙖š𝙚 𝙜𝙤𝙙𝙞𝙣𝙚:
16 godina
3. 𝙑𝙧𝙚𝙢𝙚𝙣𝙨𝙠𝙖 𝙯𝙤𝙣𝙖:
GMT+1
4. 𝙋𝙧𝙤𝙨𝙟𝙚č𝙣𝙖 𝙖𝙠𝙩𝙞𝙫𝙣𝙤𝙨𝙩 𝙣𝙖 𝙙𝙖𝙣:
6-10 hour ( sat-i)
5. 𝙑𝙖š 𝘿𝙞𝙨c𝙤𝙧𝙙:
cizzy#2725
6. 𝙑𝙖š𝙚 𝙄𝙣𝙜𝙖𝙢𝙚 𝙞𝙢𝙚:
Miloica Peric
7. 𝙑𝙖š 𝙄𝘿:
2520

𝘿𝙤𝙙𝙖𝙩𝙣𝙚 𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙟𝙚
1. 𝙕𝙖š𝙩𝙤 ž𝙚𝙡𝙞𝙩𝙚 𝙥𝙤𝙨𝙩𝙖𝙩𝙞 𝙖𝙙𝙢𝙞𝙣?
- Zelim postati administrator zato sto bi da pomognem ovom server-u. Hteo bi da pomognem nekim novim igracima sto nesto ne poznaju. Ili igracima ovog grada koji su ovde dugo ili malo duze al nesto ne poznaju. Svidja mi se taj posao i hteo bi da ga radim. I volio bih radit taj posao ( svidja mi se).
2. 𝙆𝙤𝙟𝙚 𝙨𝙪 𝙫𝙖š𝙚 𝙥𝙧𝙚𝙙𝙣𝙤𝙨𝙩𝙞?
- Moje prednosti su: strpljiv, snalazljiv, opusten, imam dobru komunikaciju sa ljudima, svako me pomognem kako mogu. Svakog bi gledao podjenakog nebih nekom nanosio demorgan ili speco ga svo vreme zato sto nismo u dobrom odnosima svakoga bi podjenako gledao. Al ja sam uglavnom sa svima dobar :)
3. 𝙆𝙤𝙟𝙚 𝙨𝙪 𝙫𝙖š𝙚 𝙣𝙖𝙟𝙫𝙚ć𝙚 𝙨𝙡𝙖𝙗𝙤𝙨𝙩𝙞?
- Ne znam stvarno. Videcete vi ako imam neke :D
4. 𝙃𝙤ć𝙚𝙩𝙚 𝙡𝙞 𝙗𝙞𝙩𝙞 𝙨𝙥𝙧𝙚𝙢𝙣𝙞 𝙣𝙖𝙥𝙪𝙨𝙩𝙞𝙩𝙞 𝙍𝙋 ž𝙞𝙫𝙤𝙩 𝙙𝙖 𝙗𝙞𝙜 𝙥𝙤𝙨𝙩𝙖𝙡𝙞 𝙖𝙙𝙢𝙞𝙣?
- Da bit cu spreman napustiti RP (Roleplay) zivot samo da bi postao admin :D.
5. 𝙃𝙤ć𝙚𝙩𝙚 𝙡𝙞 𝙗𝙞𝙩𝙞 𝙨𝙥𝙧𝙚𝙢𝙣𝙞 𝙥𝙧𝙤𝙙𝙖𝙩𝙞 𝙨𝙫𝙤𝙟 𝙗𝙞𝙯𝙣𝙞𝙨? (𝙕𝙖𝙗𝙧𝙖𝙣𝙟𝙚𝙣𝙤 𝙟𝙚 𝙙𝙖 𝙞𝙢𝙖𝙩𝙚 𝙗𝙞𝙯𝙣𝙞𝙨 𝙙𝙤𝙠 𝙨𝙩𝙚 𝙖𝙙𝙢𝙞𝙣𝙞𝙨𝙩𝙧𝙖𝙩𝙤𝙧)
- Da bio bih spreman da napustim svoj biznis da postanem administrator.

Srecno svima ostalima. Hvala na citanju moje prijave.

giphy.gif
 
Last edited:

Leby White

EX FIB & GOV
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
661
Informacije
1. Vaše ime u RL - Aleksandar

2. Vaše godine - 17

3. Vremenska zona - GTM+2

4. Prosječna aktivnost na dan - 5h-8h

5. Vaš Diskord - ErrorLeby#0732

6. Vaše Ingame ime - Leby White

7. Vaš ID - 19862


Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?


-Zeleo bih da postenem
Administrator na GrandRP RS projektu zato sto bih voleo da sto vise smanjim krsenje bilo kakvih pravila. Bio bi jako strog u svakom krsenju bilo kakvih pravila. Smatram da krsenje pravila ne donosi dobro onim igacima koji stvarno zele da RP-aju ali ti igraci koji konstantno krse pravila to ne dopustaju. Zeleo bih da pomognem ljudima. Ako nesto volim i ako se zbog neceg osecam dobro, to je kada pomognem nekome. Kada sam prosli put bio admin nisam imao bas najbolje samopouzdanje. Voleo sam da pitam za sve sto radim pa cak i kada bih znao da je moja odluka ispravna. Ali sam mnogo poradio na tome i sada sam spreman za bilo sta. Samo RP na serveru je meni barem predivan. Imam puno prijatelja koje poznajem na serveru i stvarno sam obisao mnogo organizacija cak sam bio i Leader jedne po meni posebne organizacije, a to je SAHP. Ali moram da priznam da me je RP na serveru malo smorio jer sam po meni dugo ovde i nemam vise neku zelju za tim. Zato bih najvise zeleo da se pridruzem vasem Admin timu to jest da se vratim u Admin tim jer to je stvarno nesto sto volim i za cemu tezim.

2. Koje su vaše prednosti?

-Moja prednost je to sto sam mnogo strpljiv, poznajem dobro sva pravila i veoma sam komunikativan. Ne volim previse da zurim u bilo kom radu i smatram za sebe da imam dobro iskustvo na Grandu. Takodje sam pre Granda igrao na jos nekim RP projektima kao sto je na primer SAMP.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

-Za sebe smatram da nemam slabosti.


4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?


-Da, naravno.


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)


-Naravno (nemam biznis).
 
Last edited:

Lepii Goga

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
171
Informacije
1. Vaše ime u RL: Andreja
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 2-8 sati.
5. Vaš Diskord: KingofDemorgan#2853
6. Vaše Ingame ime: Lepi Goga
7. Vaš ID: 288

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Zeleo bih da odgovaram u sto kracem roku i da dolazim na lice mesta krsenja pravila u sto kracem roku, kvalitetan roleplay i zabavu za igrace ,potrudio bih se da se krsenje pravila svede na minimum u ovom gradu.
2. Koje su vaše prednosti?: Imam iskustva jos iz SA-MPa. Igrao sam na internacionalnim serverima vise nego na balkanski, gdje je roleplay ozbiljniji.Pre no sam preso na GRAND RS igrao sam na engleskom dugo vremena i znam sva pravila u prste
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Nemam slabosti ako cu da budem admin jer nisam u karakteru ja sam visa ssila i ne mesam se u zivot lokalaca
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?: Spreman sam u RP sam vise od 4 godine i odlucio sam malo da se oprobam u adminima
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Nije problem nikakav,znamo svi da ne smemo imati biznise dok smo u adminima
 

Teo Elkhabib

Alhabib🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
818
1. Vaše ime u RL: Slavko
2. Vaše godine:15
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord:Ahil.#0007
6. Vaše Ingame ime:Teo Ahil
7. Vaš ID:18441

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Uz moje dugo prisustva na ovom serveru i projetku dosta sam provejuci roleplay-ati hteo bi nesto novo uraditi hteo bi postati Administrator admin je posao sa kojim sam imao dodira i nije mi prvi put da na ovom projetku budem Admin.Zeleo bi to ponoviti iz prostog razloga jer mislim da sam dosta uspesan u samom poslu kao Administratora.Proslo je dosta od kada sam bio izasao iz admina,hteo bi se vratiti nazad jer osecam i vidim sam da taj posao volim raditi i da mi nije tesko ispuniti zahteve koji se traze od mene u administraciji.

2. Koje su vaše prednosti?
Smiren sam,Strpljiv,dosta sam snalazljiv u situacijama i mogu jako brzo ukolipiti i razresiti problem koji je nastao

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Imam slabosti ali ne bi mi ometalo mojoj Admin duznosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Nemam biznis,ali naravno da
 

Savke Whiite

Player
Player
Joined
Aug 29, 2022
Messages
171
1. Vaše ime u RL-Andrija Savic

2. Vaše godine-14

3. Vremenska zona-GTM+2

4. Prosječna aktivnost na dan-3-4h

5. Vaš Diskord-Savke#4927

6. Vaše Ingame ime-Savke White

7. Vaš ID-26519


Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

-zeleo bih da postanem administrator Grand RP RS projekta jer bih zeleo da smanjim krsenje pravila na serveru. Takodje bih zeleo da postanem administrato projekta jer nikada pre nisam bio administrator i mislim da bih se snasao u tome. Volim da pomazem ljudima jer su oni meni pre pomagali i hocu da se oduzim njima a i svima ostalima.Mislim da sam spreman jer sam duze vreme na serveru i da sam iskusan. Bio sam u skoro svim organizacijama i u svim organizacijama sam ostavio dobar utisak. Tako sam stekao puno dobrih prijatelja, ali mislim da me je RP malo smorio tako da bih voleo svim srcem da udjem u vas admin tim.

2. Koje su vaše prednosti?

-Moje prednosti su to sto sam intaligentan, dobro se snalazim u pravlima, iskren sam, donosim pravedne odluke. Takodje sam i pre Granda igrao na drugim projektima kao sto je SAMP i FiveM i mogu da kazem da stvarno imam iskustva za RP.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

-nemam nesto preterano puno zivaca i brzo se iznerviram

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

-Da.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

-Da. (Nemam biznis)
 

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
640
Informacije
1. Vaše ime u RL: Filip
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5 do 8 sati
5. Vaš Diskord: Fixon#1092
6. Vaše Ingame ime: Fixon Gotti
7. Vaš ID: 20562

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? Želeo bi da postanem admin zato sto je naredni level koji bi zeleo da ispunim na ovom divnom projektu. Bio sam lider LI i želim da se okušam u nešto novom. Igram već duže RP kako SAMP-a, tako i FiveM-a i na kraju ovde, znam dosta pravila i ne bi mi pretpostavljalo nikakav problem.
2. Koje su vaše prednosti? Poznavanje RP pravila vec 10ak godina, imam dosta iskustva u ovoj igrici, dosta sam smirena osoba i želeo bih da pomažem drugima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?Ne volim nepravdu,ne volim kada me neko laze...
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da (nemam biznis)
 

Vedo Spade

Player
Player
Joined
Nov 4, 2022
Messages
170
Informacije
1. Vaše ime u RL: Vedo
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8-10h
5. Vaš Diskord: Ledvex#4829
6. Vaše Ingame ime: Vedo Tigamochi
7. Vaš ID: 31569

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?
Zelim da smanjim toksicnost i probleme sa MG posto se u zadnje vreme mnogo desavaju. Zelim da isprobam kako je to biti admin posto mi je dosaio rp zivot i volio bi iskusiti zivot u administaciji
2. Koje su vaše prednosti?
snalazim se dobro u raznim situacijama, smiren, komunikativan. Pravilno i polako razrejsim situaciju
3. Koje su vaše najveće slabosti?
nemam slabosti koje bi utjicale na rad
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da
 

Djoksi Otrovni

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
583
Informacije
1. Vaše ime u RL: Djordje
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-4h
5. Vaš Diskord: Djoxy#6847
6. Vaše Ingame ime: Djoksi Poison
7. Vaš ID: 28422

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želim da se oprobam u admin dužnosti, veoma dobro poznajem pravila servera, bio sam highcommand u različitim bandama i organizacijama. Već dugo vremena igram na ovom projektu u kontinuitetu i nagledao sam se svakakvih situacija, tako da verujem da bih bio uspešan kao administrator.
2. Koje su vaše prednosti?
Volim da saslušam obe strane, ozbiljan sam kao i pravedan. Svaka vrsta kršenja pravila bi trebala biti kažnjena.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Impulsivan sam, ne volim neozbiljnost.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Naravno.
(Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
 

Miki Delon

Player
Player
Joined
Jun 10, 2022
Messages
506
1. Vaše ime u RL: Ivan
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-8h
5. Vaš Diskord:Miki Black#9904
6. Vaše Ingame ime: Miki Black
7. Vaš ID:24602

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin zato jer mi je vec dosadio RP,to mi je prvi glavni razlog,samim time znam da sam sposoban za ovo i da mogu puno doprineti kao admin.Isto tako zelio bi i volio bi pomagati novim igračima u RP-u.Ovo bi bili glavni razlozi!!

2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su da sam odgovoran i volim saslusati druge kako i šta.Znam da ljudi vole kada admini brzo odgovaraju i stizu samim time nastojao bih se maksimalno truditi da brzo odgovaram i pomazem drugima da poboljsam RP drugima i sebi.Imam iskustva sa dosta RP servera i sa administracijom.Znam solidno oko ove platforme.Volio bih pomagati i kazniti kad ce biti potrebno,naravno ljepse bi mi bilo da pomazem nego kaznjavam ali ako se mora kazniti i to se radi!

3. Koje su vaše najveće slabosti?
To da nekad nisam tu ali to je rijetko,te da se jako volim zezati,dosta sam šaljiv,ali u situacijama kada treba biti ozbiljan sam ozbiljan nema zezancije.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?

Da,naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Nemam biznis ali DA.
 

Leo Luxury

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
234
1. Vaše ime u RL: Leonid
2. Vaše godine:14. 12.1.2009
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5
5. Vaš Diskord:GUY#2069
6. Vaše Ingame ime:Leo Lacoste
7. Vaš ID:13733

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati Asistend Admin

Zelim da postanem pomocnik adminn jel znam neko nove igrace od rp imaju mnogo pitanja nakoj nedobiju odgovor za kratak period i ja bi hteo da se pridruzim administratorima

2. Koje su vaše prednosti?
Znam mnogo stvari za grad,strpeljiv,brz i smiren

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Imam slabosti ali ne bi mi ometalo moju Admin duznost

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno da


5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Nemam biznis,ali naravno da
 

Sitting Bull

Sitting Bull
Player
Joined
Sep 17, 2022
Messages
189
1. Vaše ime u RL: Boško
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 10 sati.
5. Vaš Diskord: hejz#3175
6. Vaše Ingame ime: Hejz Gotti
7. Vaš ID: 20523

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin? -
Imam dosta iskustva sto se tice RP-a, volim da pomazem igracima, jednostavno me to ispunjuje, usrecuje i jednostavno mi je zanimljivo biti admin i imati neku duznost.
2. Koje su vaše prednosti?
Pre svega sam mnogo druzeljubiv, volim da komuniciram sa igracima, uvek sam tu da im izadjem u susret ukoliko im nesto nije jasno ili imaju neki problem, mogu da posvetim maksimalno vremena koliko god njima treba da bi im pomogao. Takodje sam strog sto se tice krsenja pravila, mogu doprineti serveru nekim novim idejama.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ne volim kada me neko pravi budalom.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da.
 

Bruno Gold

Player
Player
Joined
Sep 12, 2022
Messages
262
Informacije
1. Vaše ime u RL : Bruno
2. Vaše godine : 19
3. Vremenska zona : GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 8+ sati ponekad i vise.
5. Vaš Diskord : Darkkk#6679
6. Vaše Ingame ime : Bruno Gold
7. Vaš ID :30592

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? :
Ukratko zelim postati admin jer poznajem kako funkcionise server i njegova pravila, takodje zelim pomoci novim igracima jer je njima najpotrebija pomoc i isto tako puno vremena na serveru ne radim nista pa da to vreme popunim sa necim korisnim.
2. Koje su vaše prednosti? :
Jako sam odgovoran i otvoren te dosta smiren i strpljiv uvek nadjem neko brzo resenje u napetim i brzim situacijama.
3. Koje su vaše najveće slabosti? :
Smatram na nemam slabosti.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? :
Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) :
Da, ne posedujem nikakve biznise.
 
Last edited:

Milan Vespucci

Player
Player
Joined
Mar 24, 2023
Messages
11
Informacije


1.Jovan
2.Vase godine:14
3.Vremenska Zona:GMT+1
4.Prosjecna Aktivnost na dan:eek:d 4h-10h na dan
5.Vas Diskord:RoseGas#6292

6.Vase ime InGame:Jovan Gucci
7.Vas ID:40817


Dodatne Informacije
1.Zasto zelite postat Admin?
Zelim postati Admin kako bih pomogao i serveru,a i igracima naravno i novim-a igracima !!
2.Koje su vase prednosti??
Moje prednosti su to da ni jednom nisam bio kaznjen osim jednom sto sam bio utisan i to je to,imam strpljenja,odgovoran sam,tesko me je naljutit !!
3.Koje su vase slabosti??
Bar ja mislim da su moje slabosti to sto sam u novom-e zivotu ali sam u gradu dosta dugo !!
4.Hocete li biti spremni napustiti RP zivot da bi bili Admin??
Naravno,Hocu !!
5.Hocete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste Administrator)
Da,ne posjedujem nikakav biznis u svom vlasnistvu !!
 
Last edited:

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,373
Idući pozvani za admin interview u Ponedeljak u 18:00 (27.03.2023) su;

Lucho Galeazzo | 26525 | meldin#2074

Aleksandar Elementaler | 9975 | Acadzedaj#1519

Nikola Lacoste | 3675 | Nikolaa#5607

Dzoni Setac | 20128 | Dachoniii#5796

Miki Black | 24602 | Miki Black#9904

Ryuk Shinigami | 33921 | Nenad#1170

Leby White | 19862 | ErrorLeby#0732

Savke White | 26519 | Savke#4927

Fixon Gotti | 20562 | Fixon#1092

Djoksi Poison | 28422 | Djoxy#6847

Miki Black | 24602 | Miki Black#9904
 
Last edited:

Peki Drat

ЕСЛИ ХОЧЕШЬ БЫТЬ БОГАТЫМ ИДИ РАБОТАЙ СУКА
Player
Joined
Jan 28, 2023
Messages
333
Informacije
1. Vaše ime u RL:
Pero
2. Vaše godine: 23
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 7-10h
5. Vaš Diskord: ropebrt#5739
6. Vaše Ingame ime: Djordje Zajcev
7. Vaš ID: 38497


Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati ASISTENT admin?
Zelim da pomognem novim igracima Granda, da im omogucim izmedju ostalog imam i veliko iskustvo u vodjenju servera, dosta me zanimaju admin pozicije, voleo bih da se oprobam i ovde, jer kao sto mozete da proverite na mom nalogu izuzetno sam aktivan, pogotovo kao EMS radnik, svestan sam zadataka koje cu morati da ispunim, svoju poziciju necu iskoriscavati, postujem svaku osobu na ovom serveru, i svakog tretiram isto..
2. Koje su vaše prednosti? Dosta snalazljiv i brz u resavanju datih poslova, vrlo sam odlucan i ljubazan, i uvek direktan i iskren. Sposoban za rad u timu, uvek spreman pomoci sta god bilo u pitanju. Drzao sam svoj SAMP server, od 2014 do 2019 godine, jedan od najuspesnijih HardPlay servera, dosta znam sa ljudima..
3. Koje su vaše najveće slabosti? Volim perfekciju i savrsenost, stoga tezim ka tome da uvek tako bude..
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Naravno.
 
Last edited:

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
519
1.Vaše ime u RL: Mihailo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h – 12h na dan
5. Vaš Diskord: ᴍɪᴋɪ#2515
6. Vaše Ingame ime: Mihailo Faith
7. Vaš ID 3306

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati asistent admina?
Želim postati asistent adminstracije zato sto zelim i volim pomagati ljudima. Jako sam dugo na ovom projektu i znam kako server i skripta rade.
2. Koje su vaše prednosti?
-Aktivan,brz,snalazljiv,strpljiv.

3. Koje su vaše najveće slabosti?
-Kao asistent nemam slabosti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bi postali admin?
Naravno.(Asistent admina)

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis?
Ne posedujem biznis.
 

Adonis Zabataa

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
414
Informacije
1. Vaše ime u RL :Adonis
2. Vaše godine : 17
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5-7 sati
5. Vaš Diskord :Bojkic#9869
6. Vaše Ingame ime : Adonis Zabata
7. Vaš ID : 295


Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Zelim postati admin kako bi svo svoje iskustvo koje sam pokupio kroz godinu dana igranja ovog RP-a iskoristo u dobru svrhu i pomogao ljudima koji igraju ovaj server.Sasvim sam siguran da bi bio odlican kao admin jer poznajem sva RP pravila.
Imam iskustva sa raznim organizacijama i svim sferama ovog Servera.Zelio bi se oprobati u necemu novom jer znam da bi obavljao odlican posao kao admin (Ovo su samo neki od razloga)
2. Koje su vaše prednosti?
Moje glavne prednosti su sto sam strpljiv i odgovoran,brzo ucim i imam veliko samopouzdanje u sebe.Dao bi sve od sebe kako bi svoj posao obavljao brzo i bez greske.Pruzio bi dosta vremena i paznje igracima kojima je potrebna neka pomoc jer znam odlično komunicirat sa ljudima.Osim pomaganja kaznjavo bi ljude koje krse pravila ovog Servera i time smanjio krsenje pravila na minimum sa mojom predanošću za ovaj posao.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ne volim ljude koji su bezobrazni
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da bih postali admin?
Da,bez riječi
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Da,naravno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom