Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

IMPORTANT Aplikacije za Admina

Status
Not open for further replies.

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
7,382
Informacije
1. Vaše ime u RL
2. Vaše godine
3. Vremenska zona
4. Prosječna aktivnost na dan
5. Vaš Diskord
6. Vaše Ingame ime
7. Vaš ID

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
2. Koje su vaše prednosti?
3. Koje su vaše najveće slabosti?
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
 

Paco

Player
Player
Joined
May 7, 2021
Messages
7
Informacije

1. Amar.A
2. 25
3. CEST
4. 7-8h
5. Paco#9451
6. Paco Black
7. 503

Dodatne Informacije

1. Pa ne znam u kojem smijeru ide server,ali ja bi volio da ide malo vise prema RP fazonu,naravno znam da ovaj server nije bas namjenjen za to i da je vise RPG/DM ali volio bi da se barem malo vise RP pravila postuju i tezio bi prema tome da se to uradi,naravno u dogovoru sa kolegama i nadređenima.

2. Pa prednosti kao admin su da sam imao svoj SAMP server skoro 10god,a što se tice RageMP-a bio sam admin na 1 serveru i jedan od suvlasnika drugog servera.Poznajem kako Rage rade i sve njegove mogucnosti i slabosti i vecinu skripti koje su na "trzistu".Također posto radim od kuce tu sam skoro 24/7 i uvijek sam dosptupan i kolegama i igracima.Trudio bi se kao admin da postujem pravila ali naravno i da kaznim one koji krše ista.Oko iskustva na Grand-u imam to što sam igrao na Engleskom serveru nekih pola godine i bio sam član jedne od vecih Familija tako da sam upoznat sa mnogo stvari kako funkcionisu i rade.Naravno ima i nekih stvari koje mi jos nisu jasne,ali potrudio bi se da mi kolege objasne kako šta funkcioniše.

3. Pa moja slabost je vjerovatno i moja tvrdoglavost

4. DA

5. Nemam nikakvih biznisa u svom vlasništvu,ali DA
 

Danilo Bokanic

Player
Player
Joined
Aug 12, 2021
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL Danilo
2. Vaše godine 19
3. Vremenska zona GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan 8h
5. Vaš Diskord 𝕽𝖆𝖒𝖎𝖎𝖈#1822
6. Vaše Ingame ime Danilo Bokanic
7. Vaš ID 1058

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Svidja mi se server,ima dobre performanse i na odnosu od FiveM-a mnogo je bolji,voleo bih da server bude malo vise RP.
2. Koje su vaše prednosti? Moje prednosti su to sto sam duze vreme igrao samp dobrih 4-5 godina,drzao sam jedan server sa par prijatelja,pa sam presao na fiveM 3 godine,i tu sam bio admina na 4 razlicita servera.Znam pravila veoma dobro i svako ko ih prekrsi dobija kaznu normalno.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Pa iskreno nemam.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Ko zapeta puška.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis ali DA.
 

Roky Dee

Pucat cemo cim vidimo da vadite znacke!
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
2
Informacije
1. Emin Halilovic
2. 17
3. GMT +2
4. 5-6h
5. Halilovic#1697
6. Roki Maklester
7. 169

Dodatne Informacije
1. Eh ovako, igrao sam na EN serveru dugo vremena. Kako se otvorio SRB server zajednici se pridruzilo dosta novih igraca bez predhodnog iskustva u RP. Kao sto sam rekao dosta novih igraca ne poznaje RP pravila, a ja kao dugogodisnji igrac SAMP-A sam tu da im pomognem da savladaju pravila. A tu sam i da pomognem drugim igracima kada im treba pomoc.
2. Komunikativan, suzdrzljiv, imam svoj poseban pristup igracima...
3. Moja najveca slabost je vjerovatno sto nekada znam biti veoma tvrdoglav.
4. Da.
5. Da (ne posjedujem biznis).
 

Pavle

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
3
Informacije
1. Vaše ime u RL Pavle
2. Vaše godine 14
3. Vremenska zona UTC/GMT +02:00
4. Prosječna aktivnost na dan dok sam na online bukvlano ceo dan kad zavrsim sa online od 15-21
5. Vaš Diskord Pavle#8056
6. Vaše Ingame ime Pavle Vikovic
7. Vaš ID 1306

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?Imam dosta iskustva na puno servera sam bio admin, volim da pomazem ljudima, aktivan sam i ozbiljan sam
2. Koje su vaše prednosti?Volim da komuniciram sa ljdima, druzeljubiv sam (nisam nadrkan), kad sam iznerviran ne izbacujem svoj bes na ostalim igracima
3. Koje su vaše najveće slabosti?zato sto sam uzasno tvrdoglav
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)Da (nemam biznis)
 

Hazard Webb

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
100
Informacije
1. Vaše ime u RL: Manuel
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: CET
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-5h
5. Vaš Diskord: Hazard#0069
6. Vaše Ingame ime: Hazardous
7. Vaš ID: 137

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim da pomognem drugim igračima, od 12te tu negdje godine igram roleplay igrice poput SAMPa, GMod, FiveM, i sada Rage MP. Volio bih da pomognem u situacijama gdje je igracima potrebna pomoc i da im se nesto objasni kako nesto uraditi sto ne znaju. Takodjer zelim kaznjavati igrace koji krse pravila servera.
2. Koje su vaše prednosti? Imam strpljenja saslusati bilo kojeg igraca, nemam nikakve predrasude, takodjer mi nije problem objasniti novim igracima ako im treba kakva pomoc. Takodjer sam tu da kaznim igrače koji krše pravila servera.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Volim da smatram da su svi ljudi opcenito dobri i imaju svi dobre namjere.. sto znam da nekad nije tacno.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Naravno :)
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Nemam biznis :)
 

adrian422

EBK
Player
Joined
Jun 30, 2021
Messages
219
Informacije
1. Vaše ime u RL
Adrian Sente
2. Vaše godine
17
3. Vremenska zona
GMT + 1
4. Prosječna aktivnost na dan
6-7 sati
5. Vaš Diskord
Adrian Dope#9322
6. Vaše Ingame ime
Adrian Darkin
7. Vaš ID
166

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Htio bi postati admin zbog toga jer vidim da ima dosta novih igraca koji neznaju pravila i da im pomognem da nauce kako pravilno igrati RP i da pomognem svakome kad bi trebalo. Postujem sve igrace i nikad nebih krivo kaznio nekog tko mi se zamjerio ili diskriminirao nekog.
Hocu biti pomoc administraciji i olaksati im posao.
2. Koje su vaše prednosti?
Pa evo moje prednosti su da sam proveo vec neki 7 mjeseci na grandu i znam kako funkcionira server i dosta dobro poznajem pravila i imam iskustava iz prijasnjih rp servera na fivem-u i SAMP-a. Razumljiv sam i vjerujem da bih mogao biti admin ili asistent adminima.
Kod mene nema diskriminacije. Svaki igrac je jednak bio on Hrvat, Srb ili koje druge nacionalnosti, bili oni zenko ili musko. Uvek bi pomogao nekome i naucio ga neke stvari.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad zabunim ili pomesam neke stvari ali svakome se desi.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
DA naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da. Ne posedujem nikakav biznis.
 
Last edited:

Reynold Costello

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
40
1. Vaše ime u RL: Jovan Sretenovic
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan: 3-4h
5. Vaš Diskord: Jovan#8181
6. Vaše Ingame ime: Reynold Costello
7. Vaš ID: 1252

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zelim postati admin iz prostog razloga zato sto mi je dosadio RP, to bi bio glavni razlog zasto bih zeleo, samim tim znam da mogu dosta doprineti kao admin!
2. Koje su vaše prednosti? Nisam se nesto preterano mnogo bavio GTA 5 roleplayom, vise sam bio na SA:MP roleplay serverima, tamo imam dosta iskustva sa adminstracijom istih, samim tim sticajem istog bi doprineo poboljsanju RP-a na serveru, maksimalno bi pomagao svim igracima na svako postavljeno pitanje, relativno skoro sam stigao na Rage, ali trudio sam se da ispratim sve njegove mogucnosti dosta sam citao tako da mogu reci da znam solidno i oko ove platforme, s obizrom da radim od kuce trenutno za jednu firmu, i usput studiram, sigurno cu tu biti na raspolaganju kako bih kaznjavao ili ti pomagao igracima, ali vise bih voleo da pomazem ali ako mora i ovo drugo sta da se radi!
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Sto previse volim da teram segu,salu,zezu! al kad je ozbiljna situacija onda samo ozbiljno, i da preterano sam verovao ljudima u smislu da su svi dobri da te niko nece zajebati al sve se vremenom videlo kako i sta!
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da!
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da!
 

Harun

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
2
1.Harun
2.17
3. GMT + 2 / Sarajevo
4.Od nekih 2 do 7/8 radnim danima, a vikendom od 1/2 do 11/12
5. Harun15#1674
6.Acko coa
7.660

Dodatne Informacije
1.Da mogu pomagati ljudima jel sam prisustvovao u dosta situacija gdje ljudi krse pravila
2.Bio sam na fivemu admin i igrao sam fivem 3 godine pa sam presao na rage i igrao pola godine tako da znam sva pravila
3.Kad neko nekom majku psuje
4. Da
5. Uvjek

Select for moderation
 

Nikola Golubovic

Hard work pays off.
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
909
Informacije
1. Vaše ime u RL: Nikola
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6h nekad vise
5. Vaš Diskord: golub#0523
6. Vaše Ingame ime: Nikola_Golubovic
7. Vaš ID: 517

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin? Zbog napredovanja u Administraciji i da bi pomago u funkcionisanju servera svojim radom.
2. Koje su vaše prednosti? Aktivan, drustven, snalazljiv, odgovoran, volim timski rad (bio sam i Administraciji na SAMP RP serverima preko 5 godina)
3. Koje su vaše najveće slabosti? Manjak iskustva na GTA V rp serverima, ali sve se da nauciti
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin? Da !
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Da!
 

Asensio_004

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
2
1. Vaše ime u RL - Marko
2. Vaše godine - 18
3. Vremenska zona - UTC+1
4. Prosječna aktivnost na dan - nekad par sati nekad mogu čitav dan
5. Vaš Diskord - ASENSIO#1473
6. Vaše Ingame ime - Marko Asensio
7. Vaš ID - 678 id

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?


1. Zato što imam dosta iskustva kao admin bio sam na dosta servera admin (medium rp i poneki hard rp ) i želim da pomognem što više ovom serveru jer vidim da ima dosta kršenja pravila. Također više volim da nadgledam ljude i idem na reportove nego da RolePlay-am

2. Koje su vaše prednosti?

2. Prednosti su te da sam društven čovjek koji ima vrlo puno strpljenja što se tiče problema između igrača, odgovoran, snalažljiv ,aktivan i uvijek se trudim da što više pomognem ljudima.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

3. Nemam nikakve slabosti

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?

4. Apsolutno bih napustio rp život (iako znam veoma dobro da rp-am) više sam taj lik koji voli da obavlja admin dužnosti.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)

5. Iskreno nisam ni planirao da imam biznis tako da bih se vrlo rado odrekao bilo kakvih biznisa.
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
7,864
Čestitao odabrani ste za admin intervju

Nikola_Golubovic-golub#0523
Aurelio Niagara-Trovo-Niagara#6533
Reynold Costello-Jovan#8181
Paco Black-Paco#9451





Intervju će biti večeras u 22:00 9.10.2020
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Informacije
1. Vaše ime u RL: Faris
2. Vaše godine: 21
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: (3-6H)
5. Vaš Diskord: thrill#3359
6. Vaše Ingame ime: Zika Turkovic
7. Vaš ID: 2238

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Najiskrenije želim postati admin jer se dešava da igrači koji ulaze, ulaze da bih se zezali i pokvarili tuđi roleplay i kršili pravila jer im se to čini zanimljivom, međutim nisu svijesni koliko kvare igru tuđim igračima. Zbog takvih situacija želim postati admin, i obavljati adminsku dužnost na najbolji moguči način i popravljati sebi i drugim igračima igru.

2. Koje su vaše prednosti?
Neke od mojih prednosti su što sam spreman brzo i efikasno reagovati na situacije. Spreman sam aktivno, precizno i tačno raditi posao administratora

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Mislim da je nepoznavanja nekih od komandi na serveru, međutim spreman sam naučiti.

4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Da

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator) Da, ne posjedujem biznis
 

Undentified

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Veljko
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5h
5. Vaš Diskord: Stankovic#9814
6. Vaše Ingame ime: Veljko Stankovic
7. Vaš ID: 40

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
- Želim da postanem deo tima i pomažem igračima. Takođe, fokus bi mi bio na one igrače koji krše pravila zajednice i ometaju igru. Kažnjavanjem istih bih omogućio ugodnu igru ostalim igračima. Biti "Admin" nije mala stvar, te smatram da sam neko ko u potpunosti razume šta ta reč znači i da se mogu uklopiti.
2. Koje su vaše prednosti?
- Dobro se snalazim u stresnim situacijama i nisam previše napadan, veoma sam komunikativan i probleme rešavam razgovorom. Volim timski rad jer "dve glave su pametnije od jedne".
3. Koje su vaše najveće slabosti?
- Jako često ispadnem iz takta kada krenem da se svađam sa nekim jer uglavnom izbegavam svađe. Što se tiče servera, nisam neko ko posznaje komande i sisteme 100/100, ali sasvim dovoljno da nekoga uputim u nešto.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
- Naravno.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
- Inače nemam biznis niit se interesujem za kupovinu, nisam neki trgovac... Mada i da imam biznis odmah bih ga prodao.
 

Legija

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL

Moje ime u RL je Lazar.
2. Vaše godine
Imam 19 godina.
3. Vremenska zona
Moja vremenska zona je (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan
Od 5 do 8 sati.
5. Vaš Diskord
s1petaᵍᵒᵈ#7015
6. Vaše Ingame ime
Moje ingame ime je Milorad Ulemek.
7. Vaš ID
1466



Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?

Zelim da ucinim svoju igru lepsom pomagajuci ostalim igracima na serveru i resavati probleme, izmedju ostalog imam dosta iskustva sa samim RP-om i RP pravilima, takodje sam bio na vise od 4 servera RP admin, upoznat sam sa svime na samim FiveM serverima, takodje i na RageMP, imam iskustva i sa SA:MP-om na njemu sam takodje i najvise, od 2013. pa do sad. Uvek su me zanimale admin pozicije i administrativne na raznim serverima na kojima sam pocinjao da igram, pa bih voleo da se oprobam i na ovom velikom projektu.
2. Koje su vaše prednosti?
Aktivnost, postenost, efikasnost, brzina, odgovornost..
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Obicno na ovakva pitanja nemam odgovor je nemam puno slabosti, ali jedna od najvecih slabosti su nove komande na serveru, dok ih ne naucim sve..
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno, spreman sam da napustim sve sto sam postigao kako bih pomogao samom Staffu a takodje i igracima..
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Naravno da sam spreman!
 
Last edited:

Kevin Elkhabib

Player
Player
Joined
Sep 12, 2021
Messages
749
Informacije
1. Vaše ime u RL
Boban Avramovic
2. Vaše godine
22
3. Vremenska zona
Moja vremenska zona je (GMT+2)
4. Prosječna aktivnost na dan
5/6 sati vikendom 7/8 sati
5. Vaš Diskord
JoKeR#7981
6. Vaše Ingame ime
Kevin Nikic
7. Vaš ID 519

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?
Želeo bih da se prijavim kao „administrator“ na Grand Role Plai za Balkanski server
Ja sam vrlo poštena osoba kojoj bi osoba želela da pomogne drugim ljudima, posebno na serveru na kojem ima mnogo igrača, potrebna je velika pomoć.
Podržavam svakog igrača bez obzira na to sviđa li mi se ova osoba ili ne, na kraju krajeva, ne radi se o meni, već o održavanju ovog servera, pre svega pažnjom i redom.
Svestan sam svojih zadataka i pravilno ću ih izvršavati. Naravno da bih bio srećan da razgovaram sa vama. Nadam se da sam sa prvim utiskom mogao da vam kažem nešto o sebi.
2. Koje su vaše prednosti?
Sposobnost rada u timu
- Odlučnost
- ljubaznost
- osećaj odgovornosti
- Elastičnost
3. Koje su vaše najveće slabosti?
1. Često sam nezadovoljan onim što radim, uvek želim da se poboljšam čak i ako je već savršeno.
2. Volim da razgovaram (zavisi od situacije)
3. Direktan i otvoren način
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?
Naravno da ... Zašto? Jednostavno, nisam osoba koja mora da se uključi u igru, ali želim da podržim druge igrače njihovom zabavom i da im pomognem oko problema.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator)
Da, bio bih jer da sam ga imao, odustao bih od toga da bih pomogao drugim igračima.
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
7,864
Čestitao odabrani ste za admin intervju

Paul Santiago-BadIceFrog#8949
Kevin Nikic-JoKeR#7981
Milorad Ulemek-s1petaᵍᵒᵈ#7015
Zika Turkovic-thrill#3359



Intervju će biti večeras u 22:00 10.10.2020
 

Baldne55

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
1
Informacije
1. Vaše ime u RL: Marijan
2. Vaše godine: 25.
3. Vremenska zona: CEST.
4. Prosječna aktivnost na dan: 2-8 sati.
5. Vaš Diskord: BALDNE55#2164
6. Vaše Ingame ime: Ante_Horvat
7. Vaš ID: 2177

Dodatne Informacije
1. Zašto želite postati admin?: Zelio bih dovesti u ovu zajednicu non-toxic okruzenje, kvalitetan roleplay i zabavu za igrace.
2. Koje su vaše prednosti?: Imam iskustva jos iz SA-MPa. Igrao sam na internacionalnim serverima vise nego na balkanski, gdje je roleplay ozbiljniji.
3. Koje su vaše najveće slabosti?: Malo sam usporen tip osobe i ne volim nepravdu.
4. Hoćete li biti spremni napustiti RP život da big postali admin?: Nije problem.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator): Nije problem.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom