Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved 3.2 Spominjanje roditelja | 0000

Status
Not open for further replies.
Your ID
9066
Players nickname
Andrej Mutni
Suspect ID
0000
Date of violation
Jul 3, 2022
Time of violation
21:13
Proofs
https://imgur.com/a/hXzaKFJ

Mutnii

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
17
Nakon oglasa koji sam objavio gdje tražim osobu koja je član porodice Zampa. Zasiguran sam kako mi se javljaju članovi te porodice i psuju mi roditelje.
 

Miki_Moncler

Player
Player
Joined
Jun 13, 2021
Messages
118
Nakon oglasa koji sam objavio gdje tražim osobu koja je član porodice Zampa. Zasiguran sam kako mi se javljaju članovi te porodice i psuju mi roditelje.
Dal je clan porodice Zampa Company ili Zampa Campany? Vise ne mogu razluciti tko je tko obzirom da je postalo jako popularno uzimati tuđa imena, lazno reklamirati biznise, a i imena porodica, pogotovo mijenjati ime lidera i familije koja ima status neformalne organizacije. ☮️
 

Mutnii

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
17
Dal je clan porodice Zampa Company ili Zampa Campany? Vise ne mogu razluciti tko je tko obzirom da je postalo jako popularno uzimati tuđa imena, lazno reklamirati biznise, a i imena porodica, pogotovo mijenjati ime lidera i familije koja ima status neformalne organizacije. ☮️
Zampa Company ali mislim kako to nije tolko bitno aj sam to samo napomenuo radi toga sto su ljudi iz te porodice vrijerdali roditelje i mislim kako bi trebalki dobiti nekakvu kaznu za to jer to nije uredo nevezano za uzimanje trudih i mena i tako dalje
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
574
Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti zalbu!
  • ID 20088 dobit ce kaznu za GP 3.2
  • ID 14859 dobit ce kaznu za GP 3.2
  • Roditelje nije dozvoljeno spominjati ni u kojem chatu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom