Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6825
Players nickname
John Dyole
Suspect ID
12810 14096 11003
Date of violation
Jul 5, 2022
Time of violation
12:00
Proofs
https://youtu.be/

PapaBlack

Player
Player
Joined
Jan 27, 2022
Messages
32
Ne znam da li je potrebno da stavljam POV kada nas je kod bolnice lupao kolima, a drugo mozete pogledati njegov chat i uvrede koje je pisao i prozivao da izadjemo van Green zone i onda kad izadjemo place,

tuzan zivot jednog deteta sa klikerima u gacama.
 

PapaBlack

Player
Player
Joined
Jan 27, 2022
Messages
32
Ne znam da li je potrebno da stavljam POV kada nas je kod bolnice lupao kolima, a drugo mozete pogledati njegov chat i uvrede koje je pisao i prozivao da izadjemo van Green zone i onda kad izadjemo place,

tuzan zivot jednog deteta sa klikerima u gacama.
takodje da napomenem, mi smo stajali ispred bolnice kada je decko dosao, parkirao ispred nas i bez raloga prvi uputio uvrede da mu se nismo ni obratili, zbog ovakvih napacenih klinaca dobri serveri propadaju.
 

PapaBlack

Player
Player
Joined
Jan 27, 2022
Messages
32

evo i moj POV kada je decko krenuo da prevazilazi sve granice pa sam poceo da snimam.

Nisam stavio deo gde smo ga ubili, mislim ima ga on :)
 

Marin Solo

My silence is just another word for my pain.
Player
Joined
Jan 1, 2022
Messages
1,917
Nakon pregleda dokaza ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Ovu žalbu ostavaljam curatoru neformalnih organizacija
 

Atom_Nostra

Player
Player
Joined
Apr 2, 2022
Messages
25
Kao sto se moze videti na povu od PapaBlack. snimak je od cele situacije i vide se jasni dokazi o upustanju u rp situaciju. po svemu ovome realno smo imali RP razlog da ga ubijemo. jer kao st ose vidi sve uvrede i provokacija je bila u ic chatu.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom