Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zalba na policiju | Spominjanje porodice | ID 0000

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
17965
Players nickname
Ploska Gold
Suspect ID
ID 0000
Date of violation
Jul 8, 2022
Time of violation
11:38
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ADKBu6dWBGE

Ploska Hartmann

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
86
Kao sto se vidi u snimku, na 1:02 gospodin doticni mi govori pozdravi kod kuce kad izadjes iz zatvora. Osetio se uvredjenim jer sam rekao da im se necu skinuti sa kicme dok ne ostanu bez posla, a i necu jer mi je pun kurac ovakvih debilcina koji udju u policiju pa misle da mogu da se sile. Njegov kolega Matke Magluta koje me uhapsio jer je poceo da galami na mene i da mi glumi silu pa sam mu rekao da mi popusi jer sam ocigledno izrevoltiran njegovim nadobudnim ponasanjem, 3 minute pre toga je uhapsio mog coveka dok je bio na poslu na farmi jer mu je covek rekao stani malo sto si ters. To je njemu vredjane. Vidi se da rade sta hoce na serveru i da apsolutno nemaju straha od bilo kakve kazne jer im ocigledno neko stoji iza ledja. Taj isti Matke ima kanal na yt gde postavlja ovakve snimke gde se sili nad ljudima. Nisam ja dzabe ulozio u ovaj server i u ovaj projekat nekoliko hiljada eura da bi mi se ovakvi debili kurcili i radili sa mene sta hoce! Apsolutno ne zasluzuju da budu u policiji niti da rade bilo sta bitno na serveru, jer su na power tripu opasnom, a to necu tolerisati pa makar me vise nikad na zaigrao na ovom serveru!
 

Ploska Hartmann

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
86
Pozdravi ukucane kad IZADJES IZ ZATVORA. Koliko znam to je IC a ne OOC
Ja koliko sam upucen bilo kakvo spominjanje porodice je zabranjeno, ja kad sam coveku rekao idi popij mleko i u krevet zovu te tvoji, isto je bilo ic, dobio sam ban? Nebitno je uopste, ne mora ovo da prodje, ja cu naci nacin kako da vam stanem u kraj i vasem kurcenju po serveru.
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Zalbu ostavljam kuratoru SAHP-a.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom