Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

Dawood Morello

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
33
1. Vase ime: Buki Vlahov
2. Ime administratora: Nikola Gojkovic
3. Razlog Zahvalnosti (tvrdnje): Resava svaki problem na dobar nacin, radi svoj poso kako treba, uvek je tu da pomogne!
 

Icono Star

Player
Player
Joined
Jun 5, 2022
Messages
49
1 . Vaše ime: Icono Star

2. Ime administratora: Ante Djukela

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):pohvale adminu na dugoj aktivnosti i pridavanju svog vremena , da projekt napreduje
 

Icono Star

Player
Player
Joined
Jun 5, 2022
Messages
49
Vaše ime: Icono Star
2. Ime administratora: Ante Djukela

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Pohvale adminu na dugoj aktivnosti i pridavanju svog vremena , da projekt napreduje
 

Huda Kompani

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
335
1. Vaše ime: Jigoro Kano
2. Ime administratora: Ragib Bomba
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Jednostavan, ljubazan, kulturan i veoma pošten administrator! Sve pohvale za Ragiba, vjerujem da će i u budućnosti raditi svoj posao izvrsno!
 

Ari1122

https://www.youtube.com/watch?v=Y2C5n_eXrq4
Player
Joined
Jun 25, 2022
Messages
207
Vase ime:Ari Kisha
Ime administratora:Nikola Gojkovic,Kevin Elkhabib,Dino Sauric
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Jedni od retkih admini sto ne pisu POV na forum ...A administrator Ragib Bomba samo to pise POV na forum,ic problem tako da zamolio bih admin vise tako ne odgovara na tikete i da ne boosta tikete,nego da radi svoj posao.Hvala!
 

Rich Viktor

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
222
1 . Vaše ime: Bruno Mours

2. Ime administratora: Luka Immortal

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):Svaka pohvala , uvek je tu kada treba da pomogne . Bilo sta da vam je nejasno on objasni i ne odgovara kao neki samo "Snadjite se IC " / "IC problem " nego dodje do vas i pomogne ili objasni !
 

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593
1. Vaše ime: Scarlet Hattori

2. Ime administratora: Luka Immortal

3. Razlog zahvalnosti: Skamao me za 100k pre 7 minuta na eventu Ruski Rulet. Mnogo ga volim.
 
Last edited:

Carls Luciano

Q Peak
Player
Joined
Feb 11, 2022
Messages
156
1.Vase Ime: Aleksa Tehyto
2.Ime administratora: Don Jeans
3.Razlog zahvalnosti: Najaktivniji admin, odgovara na svaki tiket, dodje uvek da speca, ne odgovara sa POV na forum, mnogo gotivan.
 

Kajmak Nakvadrat

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
175
1. Vaše ime: Young Basta
2. Ime administratora: Don jeans
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): ovaj administrator odgovara mnogo brzo na tikete nikad ne spava uvek je tu po meni jedan od najboljih admina svaka mu cast za trud dobar decko uvek je tu kad treba sve najjbolje!
 

bokaa

Player
Player
Joined
Nov 16, 2021
Messages
525
1. Vaše ime: Muhamed Habibi
2. Ime administratora: Emily Obama, Luka Immortal, Nikola Gojkovic, Alex Ackerman i Major Obama.
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Retko dobri admini, uvek dodju kad ih trebam. Kad god treba spec ili nesto uvek su tu. Sve pohvale :giggle:
 
Last edited:

Ari1122

https://www.youtube.com/watch?v=Y2C5n_eXrq4
Player
Joined
Jun 25, 2022
Messages
207
1. Vaše ime:Ari Kisha
2. Ime administratora: Don Jeans
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):prvo sam mislio da nije neki dobar admin al onda sam shvatio da je ovaj admin dobar,svaka cast za njega!
 

Ari1122

https://www.youtube.com/watch?v=Y2C5n_eXrq4
Player
Joined
Jun 25, 2022
Messages
207
1. Vaše ime:Ari Kisha
2. Ime administratora: Don Jeans
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):prvo sam mislio da nije neki dobar admin al onda sam shvatio da je ovaj admin dobar,svaka cast za njega!
Prvo sam mislio da je neki los admin*
 

Inzagi

Just seeking for justice
Player
Joined
Jun 12, 2022
Messages
101
1. Vaše ime: Ignazio West
2. Ime administratora: Major Obama
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Jedan od pristupacnijih momaka iz administracije, smiren i ozbiljan. Svaka pohvala!
 

Ari1122

https://www.youtube.com/watch?v=Y2C5n_eXrq4
Player
Joined
Jun 25, 2022
Messages
207
1. Vaše ime:Ari Kisha
2. Ime administratora: Don Jeans
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):Jako dobar admin odgovara na tikete uvek kad je u mogucnosti,sve pohvale!
 

Ratko Kamikaza

Player
Player
Joined
Jun 2, 2022
Messages
69
1. Vaše ime: Bizzy Jeans

2. Ime administratora: Don Jeans

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvek je aktivan kad pozovem, odlično vrši svoj posao i tu je da pomogne.
 

Huda Kompani

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
335
1. Vaše ime: Jigoro Kano

2. Ime administratora: Nikola Gojkovic

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Jedan od pristupačnijih momaka iz administracije, smiren i ozbiljan. Uvijek je aktivan kada pošaljem tiket administraciji, odlično vrši svoj posao i s lakoćom pomaže igračima, a najvažnije od toga svega je da smo mu svi jednaki u njegovim očima!
 
Top Bottom