Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

Filip_Tasev

Player
Player
Joined
Nov 20, 2022
Messages
13
1. Vaše ime: Filip Tasev

2. Ime administratora: Leby White, Savke White, Stefan Bjelica

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Aktivnost im je na nivou, bas su aktivini, kada posaljem neki tiket njih 3 najbrze odgovore, uvek izdvoje vremena za neko pitanje koje nije jasno.. Bez greske sve pohvale za njih.
 

Joca Soprano

Player
Player
Joined
Nov 12, 2022
Messages
178
1. Vaše ime: Joca Soprano

2. Ime administratora: Minolina Ashford

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvek je tu da pomogne, odgovara u sekundi i izdvoji vreme da pomogne. Svaka cast i sve pohvale.
 

Joca Soprano

Player
Player
Joined
Nov 12, 2022
Messages
178
1. Vaše ime: Joca Soprano

2. Ime administratora: Diego Kosta, Stefan Bjelica

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Curatori koji su uvek tu, izdvajaju vreme da pomognu , odgovoraju brzo i jasno. Sve pohvale najjaci su💪
 

Pinkipp1

Player
Player
Joined
Jan 27, 2023
Messages
32
Information:

1. U ovom odjeljku svoju zahvalnost možete ostaviti administratorima.
2. Vaša zahvalnost treba biti zapisana u formatu i treba imati jasnu bit same zahvale.
3. Za nepotrebne uvrede u ovoj temi. Račun na forumu će biti blokiran.

Obrazac za pisanje zahvalnice:

1. Vaše ime: Pinki Panich

2. Ime administratora:Mujo Simba

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Pomogao mi je oko mnogo stvari od organizacija zalbi itd i samim tim je dobar covek.
 

Yorma Obama

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
239
1. Vaše ime: Yorma Obama
2. Ime administratora: Nikola Falkone - Lale Ryze
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvjek su tu da pomognu ako treba specat situaciju odvoje vrijeme
Na tiket odgovore u sto kracem roku mislim da zasluzuju sve pohvale i da nam ovakvih dodje sto vise...
 

Richard_Tate

Boss
Player
Joined
Jan 24, 2023
Messages
159
1. Vaše ime: Richard Armani

2. Ime administratora: Leby White, Savke White,Marin Solo

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Aktivni , puno pomazu brzo rade imaju tu intaligenciju.Sve pohvale za njih
 

Karlo Loco

Player
Player
Joined
Jan 4, 2023
Messages
155
1. Vaše ime: Karlo Reyli
2. Ime administratora: Relja Shayk
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Aktivan je jako puno pomaze ljudima na diskordu i na serveru te jako brzo pregledava novo stavljene zalbe.
Veoma dobar, drag i aktivan senior administrator!!
 

Diego Sanchez

Player
Player
Joined
Oct 25, 2022
Messages
282
1. Vaše ime: Diego Sancez

2. Ime administratora: Nikola Falkone, Don Jeanss, Alex Morningster

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvek su tu da pomognu, odgovaraju u sekundi i izdvojavaju vreme da pomognu. Svaka cast i sve pohvale.
 

Djordje Bakmaz

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
781
1. Vaše ime: Djordjee Bakmaz

2. Ime administratora: Nikola Falkone, Don Jeanss

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvek su tu da pomognu, odgovaraju u sekundi i izdvojavaju vreme da pomognu. Svaka cast i sve pohvale.
 

Rico Armone

Вмро-Дпмне
Player
Joined
Dec 20, 2022
Messages
232
1. Vaše ime: Rico White

2. Ime administratora: Savke White

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Prvo aktivan bilo kada da zovem admin samo on dolazi i najaktivan je da budem iskren dobar je u ponasanje i stvarno mi se svidja to sta radi i zasluzue jedno veliku pohvalu zasto stvarno sam voduseven u tome kako dobar admin je Savke.
 

Jopa Brutal

Player
Player
Joined
Oct 23, 2022
Messages
191
1. Vaše ime:Jopa Brutal


2. Ime administratora: Don Jeanss


3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):Jako dobar admin legedna od covjeka jedan od boljih admina upoznat je dobro s pravilima grada
 

Mecaldo Vespucci

Player
Player
Joined
Feb 14, 2023
Messages
83
1. Vaše ime: Mecaldo Sopranoo


2. Ime administratora: Leoo Lovell,Leby White,Mark Armone,NIkola Falkone


3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Admini koji su uvek tu da pomognu, odgovaraju brzo i jasno sve pohvale.
 
Last edited:

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
1. Vaše ime: Milovan Krstic

2. Ime administratora: Minolina Ashford

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvek je ljubazna i fina, odgovara brzo, kada god sam je pozvao ona je došla i pomogla mi, za svaki problem nađe rešenje.
 

Daniel Vespuccii

G.O.A.T
Player
Joined
Feb 14, 2023
Messages
215

1.Vaše ime:Daniel Vespuci



2. Ime administratora:Leoo Lovell


3. Razlog zahvalnosti (tvrdenje):Uvek je tu da pomogne,odgovara u sekundi i izdvoja vreme da pomogne.Svaka cast i sve pohvale za njega.

 
Last edited:

Daniel Vespuccii

G.O.A.T
Player
Joined
Feb 14, 2023
Messages
215

1.Vaše ime:Daniel Vespuci



2. Ime administratora:Allen Sikter​


3. Razlog zahvalnosti (tvrdenje):Uvek je tu da pomogne,odgovara u sekundi i izdvoja vreme da pomogne.Svaka cast.

 
Last edited:

Amir Luxury

Kako je Bogu ako je meni ovako?
Player
Joined
Apr 18, 2023
Messages
76
1. Vaše ime: Emir Armani

2. Ime administratora: Aldin Verstappen

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Pošteno bananje igrača za skemanje i bananje mene za prekršena pravila.
 

Jigoro Kano

Player
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
310
1. Vaše ime:Jigoro Kano
2. Ime administratora:Aldin Verstappen
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):Frajer radi svoj posao svjesno da nikog ne ugrozi i nikome zlo ne pravi. Vidi se da mu je stalo do zdravlja servera, ne sili se svojom pozicijom i trudi se da igrači uživaju u unikatnoj skripti. Ovakvu osobu treba poštovati i cijeniti!
 
Top Bottom