Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

Juiczy

For all think you must have reason
Player
Joined
May 8, 2023
Messages
15
1. Vaše ime: Benzy Washington

2. Ime administratora: Leby White, Vedo Spade

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvek pomazu te daju najbolje od sebe da sto vise pomognu igracu, i pre aktivni svaki dan su tu i odgovaraju na tickete i rade svoj posao, admini za ugledat se.

ago smaratrate da je kazna koju je administrator izrekao ne tačna, podnesite žalbu.

Pozdrav Vaš 𝓑𝓮𝓷𝔃𝔂 𝓦𝓪𝓼𝓱𝓲𝓷𝓰𝓽𝓸𝓷
 

Mare_8

Player
Player
Joined
Jan 21, 2023
Messages
135
1. Vaše ime: Mare Mooorehead

2. Ime administratora: Leby White, Nikola Falkone

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Momci rade svoj poso uvek su tu da ti pomognu i samo nek nastave tako da rade
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
1. Vaše ime: Don Ossu
2. Ime administratora: Mujo Simba,Relja Shayk
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Veliki respect za ova dva admina, uvijek su tu kad treba i uvijek su voljni pomoci. Svaka cast !! (svratite u marabunta hq na jednu kaficu opet)
 

Jopa Brutal

Player
Player
Joined
Oct 23, 2022
Messages
191
1. Vaše ime:Jopa Brutal
2. Ime administratora: djordje Klika
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): pomogao mi je rjesiti porblem koji pokusavam rjesiti vec 1 tjedan dana
 
Last edited:

Peki Drat

ЕСЛИ ХОЧЕШЬ БЫТЬ БОГАТЫМ ИДИ РАБОТАЙ СУКА
Player
Joined
Jan 28, 2023
Messages
333
1. Vaše ime: Peki Drat
2. Ime administratora: Luka Lucciano
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Stvarno izuzetno dobar admin, najvise se trudi od admina koji su na istoj poziciji, uvek je tu da pomogne, kad god da sam ga pitao da mi objasni i pomogne rado je to uradio, mislim da kolega zasluzuje Seniora.
 

steff piljek

MG enjoyer
Player
Joined
Feb 1, 2023
Messages
51
1. Vaše ime: Stef Piljek
2. Ime administratora: Paco Pac
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Čovek radi svoj poso kako treba uvek je tu i mnogo je ozbiljan. Dečko je baš ispravan!
 

Jovan Armani

Player
Player
Joined
Jan 7, 2023
Messages
90
1.Jovan Versace
2.Paco Pac
3.Javlja se na tiket uvek najbrzi je od svih administratora kada mu bilo sta napisem Paco dodji on se odma javi posle 10 sekundi sve pohale!!!!
 

lovrro

𝓹𝓮𝓷𝓭𝓲𝓷𝓰 𝓻𝓮𝓽𝓲𝓻𝓮𝓶𝓮𝓷𝓽
Player
Joined
Sep 23, 2022
Messages
148
1.Vaše ime : Don Lovro
2.Ime Administratora : Svi administratori
3.Razlog zahvalnosti/pohvale (tvrdnje): Stvarno svaka cast svim administratorima, danas sam poslao zahtjev ingame i odgovorili su unutar 1min. Stvarno nemam rijeci. Samo ovako nastavite za sada mi se jako svidja sve!❤️
 

Tony Eldiablo

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Mar 18, 2023
Messages
107
1. Vaše ime: Leo Luca
2. Ime administratora: Aldin Verstapen
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Ljudina od momka. Kakva kultura, kakav razgovor sa igracima davno tako vidja nijesam. Inace, upoznat sam sa Adminima da se kurce ono znas, na poziciji sam. Ali ovaj momak sto bese, da se ugledaju ostali na njega. Svaka cast!!
 

Puki Verstappen

Player
Player
Joined
Jan 2, 2023
Messages
444
1. Vaše ime: Puki Puklecc
2. Ime administratora: Relja Shayk
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvek je tu kada ga trebam
 

Mecaldo Vespucci

Player
Player
Joined
Feb 14, 2023
Messages
83
1. Vaše ime: Mecaldo Vespucci

2. Ime administratora: Ady Benz,Ricardo Zambada,Luka Lucciano

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Momci rade svoj poso uvek su tu da ti pomognu i samo nek nastave tako da rade.Sve pohvale!
 

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
640
1. Vaše ime: Fixon Gotti
2. Ime administratora: Luka Lucciano,Aldin Verstappen,Ady Benz,Andrej Ulemek
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Momci za svaku pohvalu, zele da pomognu i uvek su tu kad nesto zatreba.
 

Milan Vespucci

Player
Player
Joined
Mar 24, 2023
Messages
11
1.Vaše Ime: Milan Obamica

2.Ime Administratora: Mujo Simba

3.Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Dobar Decko,pozitivan,sve od njega je sa razlogom,tu je da pomogne
 
Top Bottom