Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

senty

Player
Player
Joined
Nov 10, 2021
Messages
8
1. Vaše ime: Senty Rose

2. Ime administratora: Shomy McQueen

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Sve pohvale za perspektivnog admina, uvek tu kad treba.
 

baalesh

Player
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
68
1. Vaše ime: Balesh Akats

2. Ime administratora: Duni Dani

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Pre svega burazer od lika, odlicno radi svoj posao takodje uvek dodje i pomogne, sve 5 iskreno.
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
1. Vaše ime: Bailey ONeill

2. Ime administratora: Jokic Veljko

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Dobar lik, AKTIVAN,uvek pomaze i pokusava da resi sve mirno bez ikakvih tenzija
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Obrazac za pisanje zahvalnice:

1. Vaše ime: Matt Williams

2. Ime administratora: Michael Desanta

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvijek je tu kad treba, aktivan, pomaze, zna brzo rijesiti stvari, moram da ga pohvalim jednostavno.
 

Benny Juarezz

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
40
1. Vaše ime: Benny Lendborg

2. Ime administratora: Michael Desanta

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Prije svega, brza intervencija na svaki poslani report, radi svoj posao kako treba, razumije svakog igraca i njegove poteskoce te ih veoma brzo rjesava, svaka cast za momka!
 

ILegija

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Nov 19, 2021
Messages
39
1. Vaše ime: Igi Legija

2. Ime administratora: Mujio Mustafic

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Dobar decko, uvek tu kad treba i pre svega iskren. svaka cast mujo!!
 

Kegla Sefovicc

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
208
1. Vaše ime: Safet Nafta

2. Ime administratora: Muhamed Habibi

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Muhamed, dobar decko uvek tu da pomogne jako ljubazan.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
1. Vaše ime: Matt Williams

2. Ime administratora: Michael Desanta

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Jednostavno najbolji admin, sluša svaciju stranu, aktivan uvijek, pomaže kad treba, zna riješiti situaciju mirno. Zaslužuje više.
 

Mona_Sax

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
1. Vaše ime: Harleen Frances 8926#4759

2. Ime administratora: Michael Desanta

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Dobar covek pre svega uvek pomogne kad treba npr ne znam de se nesto nalazi uvek je tu da mi pomogne oko toga covek sazluzuje vise i pre svega gospodin
 

LpGamingInside

Player
Player
Joined
Jan 9, 2022
Messages
2
1. Vaše ime:Sasa_Sabljic

2. Ime administratora:Muhamed Habibi,Stefan Tapi,Stranac 29545 i Stranac 3397

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Ljudi su se stvorili odmah kada me je momak ubio u GZ i probao da mi ukrade vozilo.Kaznili su ga bez da sam ih zvao.Svaka cast.Momak me je i izvredjao ali nije problem.Ostao sam opet miran i momak je dobio svoju zasluzenu kaznu.
 

loshm1

touch grass
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
94
1. Vaše ime: Milos Hypnotik
2. Ime administratora: Aleksandar Khalifa
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Jedan on najboljih ako ne i najbolji admin, uvek tu kad ga pozovem, uvek odma odgovori.
 

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
519
1. Vase ime:Mihailo Dior
2.Ime administratora: Andrija Stanisic
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):Odlican Admini,brzo odgovara na pitanja i kada mi treba dolazi brzinom svetlosti.Kul lik! Hoce sve lepo da objasni u detalje. Sve pohvale!
 

john dyole

Player
Player
Joined
Dec 13, 2021
Messages
104
1. Vaše ime: John Dyole

2. Ime administratora: Zyclam Viper

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvek pomaze te daje najbolje od sebe da sto vise pomogne igracu
 

Mona_Sax

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
1. Vaše ime: Michaela Desanta

2. Ime administratora: Muhamed habibi

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Dobar admin aktivan i uvek dolazi i svaka mu cast zbog toga nikad ne kaze razlog jer ponekad je stvarno mi potrebna pomoc i pomoci treba ljudima pomoci zato bogovi sluze ne u bas svakoj prilici npr za pare nego ovako popricati lepo i tako nadam se da ce da dogora do viseg cina hvala i postovanje tom sjasjnom bogu <3
 

Nikita Habibi

Player
Player
Joined
Jan 2, 2022
Messages
35
1. Vaše ime:Nikita Habibi

2. Ime administratora:Svaki sem Andjelka Djingosa

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):Veoma dobro rade poso pogotovo Mujo,Muhamed i Andrija a razlog sto Andjelko nije ovde je IC problem ne OOC
 

loshm1

touch grass
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
94
1. Vase ime: Milos Hypnotik
2. Ime administratora: Jokic Veljko
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Dolazi u rekordnom vremenu, kroz salu radi svoj posao ali uvek donese dobru odluku.
 
Top Bottom