Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

Mona_Sax

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
1. Vaše ime: Mian Xiao

2. Ime administratora:Buki Pavljevic

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): pre svega covek i pre svega ljubazan covek uvek dodje da objasni mi neke stvari koje mi nisu jasne i ovim putem se zahvaljuem pomogao mi je oko kola ja to pamtim kao da je juce bilo i zahvaljuem se jos jednom tom coveku jer nekada moras biti i covek da zasluzis necije postovanje uvek mi objasni neke stvari ko je su meni nepoznate i hvala jos jednom <3
 

Chucky Capdevilla

Player
Player
Joined
May 12, 2021
Messages
17
1. Vaše ime: Chucky DeLaVilla
2. Ime administratora: Shomy McQueen
3. Razlog zahvalnosti: Kada sam vidio da će mi ovaj čovjek biti curator, reka sam fala Bogu, ovaj čovjek je uvijek tu kad nešto trebam vezano za LifeInvader, uvijek će stati na moju stranu ako išta mi zafrknemo, pomaže mi sve vezano za evente rankove nebitno što je uvik je tu, curator u pravom smislu te riječi, svaka čast Shomy i samo ostani takav, ljubi brat :* <3
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
1. Vaše ime:Nikola Petrovic
2. Ime administratora: Ivkezz Obama, Seval Murinjo, Sebastian Wagner, Stefan Makaveli, Buki Paljevic
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Kad god sam pozvao uvek su se odazvali bez da sam cekao vise od 1 minuta. Imaju razumevanja za sve. Saslusaju obe strane pre donosenja odluke. Trude se maksimalno da dovedu RP do savrsenstva. Nikakva zamerka ni na jednog od njih. Momci su savrseni, svaka cast.
 

Filipbarbulovic123

Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
6
1. Vaše ime: Filip Barbulovic
2. Ime administratora:Shomy McQueen
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Decko je cesto aktivan odgovara redovno na tickete i voli da pomogne dosta dobar administrator
 

Petar12

Player
Player
Joined
Feb 21, 2022
Messages
1
1. Vaše ime: Petar
2. Ime administratora: Matija Capone
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Brz i ljubazan adminbio sam na serveru i trebala mi je pomoc oko geta i nitko mi nije dolazio pomoci samo je matija capone dolazio pomagat i jako je ljubazan i dobar hvala mnogo matija capone
 
Last edited:

Andra Devito

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
1
1. Vaše ime: Andra DeVito
2. Ime administratora: Shomy McQueen
3. Razlog zahvalnosti: Jako dobar administrator, pravican i realan. Brzo odgovara na tikete i uvek se posveti problemu.
 

MachineGun

Player
Player
Joined
Oct 26, 2021
Messages
166
1. Vaše ime: Elvis Pritisny
2. Ime administratora: Shomy McQueen
3. Razlog zahvalnosti: Izvanredan administrator, uljudan gospodin ma nema riječi s kojima bih ga nahvalio sretni ste što imate takvog administratora na serveru.
 

Mona_Sax

Player
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
266
1. Vaše ime: Mian Xiao

2. Ime administratora:Seval Murinjo

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): hvala sevale sto pomazes ovom gradu ne i strimerima nego i obicnim ljudima stvarno seval radi svoj posao punom parom to tako treba i trebali bi ljudi da se ugledaju na tog coveka znaci po meni kad sam bio u jedno situaciji on mi je pomogao i nadam se da ce tako ostati da pomaze ljudima kojima stvarno potrebna pomoc hvala ti jos jednom od <3
 

BornaSTEF

Player
Player
Joined
Feb 22, 2022
Messages
1
1. Vaše ime:Borna STEF

2. Ime administratora: Matija Capone

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Matija Capone brz i dobar admin, hvala ti matija capone, Matija Capone uvijek prvi dodjes kad god pozovem admina ti si uvijek prvi, hvala ti sto si mi puno put pomogao u situcaijama gdje nisam znao kako da se sandjem, nastavio samo tako raditi i hvala administracijo sto jos uvijek imate ovakve dobre i ljubazne admine
 

Mece Darkin

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
336
1. Vaše ime: Mece Shelby
2. Ime administratora: Mike Smiley
3. Razlog zahvalnosti: Ja stvarno moram da pohvalim ovog decka fantasticno radi svoj posao, 24h u specu decko gleda i prati situacije i uvek je tu kada treba znaci stvarno ja sam odusevljen deckom
 

DopeChef

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
38
1. Vaše ime: Romano Black

2. Ime administratora: Mike Smiley

3. Razlog zahvalnosti: Sto se mene licno tice, on je jedini koji je non stop tu kad je nuzno ( i kad nije naporan je malo) i mogu da kazem da se maximalno trudi da pomogne kako organizacijama tako i obicnim igracima. Nadam se da ce nastaviti sa dobrim radom i da ce uvek raditi kako treba i kako dolikuje jednom Adminu. Dok je RP-ovao, nije imao 2 blage sa zivotom, ali posao admina radi P E R F E K T N O !

Svaka cast Mike i nastavi tako <3
 

Pablito Kockalone

Player
Player
Joined
Dec 24, 2021
Messages
42
1. Vaše ime: Pablito Kockalone
2. Ime administratora: Shomy McQueen
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Za ovog momka sve pohvale,mnogo ljubazan kulturan jako dobro objasni kad je problem u pitanju kao administrator uvek na visini svog zadatka a pre svega dobar covek. Veliki pozdrav za tebe Shomy hvala za svaku pomoc.
 

Vajo Masina

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
201
1. Vaše ime: Vajoo Djingos
2. Ime administratora: Andelko Pluxury David White
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Prije svega odlični administratori zbog toga što gledaju svaku situaciju sa svakoga ugla i donose ispravne odluke, brzo interveniraju i ne griješe za svaku pohvalu!
 

Beli Johnson

Благо ономе ко зна да не зна, а хоће да зна.
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
195
1. Vaše ime: Santo Capra
2. Ime administratora: Andelko Pluxury
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Odličan admin uvek tu kad ga pozovem, njegov odgovor na različite probleme i PR situacije mi uvijek puno pomogne.
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
1. Vaše ime: Kim Halland
2. Ime Administratora: Shomy McQueen, Seval Murinjo,Buki Paljevic
3. Razlog zahvalnosti( tvrdnje ): Za navedene Administratore imam samo veliku pohvalu, momci su uvek tu u svakoj situaciji, odmah se odazovu, dođu i sve se reši komotno. Dosta su od pomoći što i treba tako nešto igračima. Administratori koji pomažu oko svega i uvek su tu da objasne nejasne stvare. Još jednom svaka čast!
 
Last edited:

Radislav Baic

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
791
1. Vaše ime: Ante Djukela

2. Ime administratora: Mike Smiley

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Decko savrseno radi svoj posao te je pristojan i jako dobar i usluzan prema svima i mislim da treba vise ljudi da bude kao on samo nastavi tako MIKE !
 

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
289
1. Obama Vukan

2. Ante Djukela

3. admin nam je pomogao sa 4 auta koja su se zaglavila u sred rijeke i pomucio se da ih nadje. radi odlinco svoj posao i pristojan je
 
Last edited:

Mece Darkin

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
336
1. Vaše ime: Mece Shelby
2. Ime Administratora: Seval Murinjo
3. Razlog zahvalnosti( tvrdnje ): Znaci momak za svaku pohvalu veoma smiren najbolji curator svaki put kada naidjemo na problem on je tu saslusa sve i najbolje posavetuje, opusten lik ne voli da izigrava boga totalno lik na mestu definitivno jedan od boljih administratora.
 
Top Bottom