Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

Bonnie Sanchez

Player
Player
Joined
Aug 21, 2022
Messages
89
1. Vaše ime: Bonnie Sanchez

2. Ime administratora: Louna Mikhailov i Aldin Verstapen

3. Razlog zahvalnosti:
Louna zaista uvek ima brze reakcije na tikete, pogotovo kad su u pitanju ljudi koji ometaju radnike EMS-a na salteru kad je stvarno bitno doci odmah da ne bi nastao jos veci haos.

Aldin ponovo medju najaktivnijim adminima koji je uvek na raspolaganju igracima i hoce da pomogne. Drago mi je da je opet tu i cekam da se vrati na svoju poziciju gde najvise moze da pomogne i ucini za server :)
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
391
1. Vaše ime: Valentino Haze

2. Ime administratora: Aldin Verstappen

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): E ovako Pozdrav administracijo Imam Jaku pohvalu na administratora Aldin Verstappen.. Covek Kad pregleda zalbe i taj neko koji je dobio kaznu on detaljno napise zbog cega zasto i kako i dal je pogresio ili ne sto meni to mnogo Znaci Covek je aktivan kao pre Uvek je tu kad ga pozovem i uvek resi svaki problem komunikativan je sto je bitno kod administratora Velika pohvala za Njega
Nadam se dw ce biti jos ovakvih administratora na serveru ❤️
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
391
1. Vaše ime: Valentino Haze

2. Ime administratora:Cengela Sefovicc

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): E ovako sad da krenem pre svega aktivan admin javlja se na poziv uvrk dolazi i speca kad dobije poziv od mene pohvala za njega Forum gleda lepo kazni coveka za to sto je uradio bez greske sve top kad ga pozovem i pitam nesto on lepo objsni i vrlo je prijatan covek voleo bih da imamo vise ovakvih administratora na serveru jer je to najbitnije.. Hvala Lepo prijatno ❤️
 

lovrro

𝓹𝓮𝓷𝓭𝓲𝓷𝓰 𝓻𝓮𝓽𝓲𝓻𝓮𝓶𝓮𝓷𝓽
Player
Joined
Sep 23, 2022
Messages
148
1. Vaše ime: Lovro Ravic

2. Ime administratora: Walter Wilson Allen Sikter Relja Shayk Tefo Koturic Aldin Verstappen

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje) : Administratori su posve aktivni, kad su tu daju kvalitetne i točne odgovore na pitanja. Aldin kao i uvijek aktivan, Allen je tu i pomaže dosta igračima koliko InGame toliko i na discordu. Relja na discordu daje brze i tocne odgovore a Walter kad je tu je veoma pristojan i drzi do toga te samim time daje i kvalitetne odgovore. Toliko od mene, svaka cast <3
 

Bonnie Sanchez

Player
Player
Joined
Aug 21, 2022
Messages
89
1. Vaše ime: Bonnie Sanchez

2. Ime administratora: Biggus Nibbus 👨‍⚖️

3. Razlog zahvalnosti:
Bigus je zaista najprisebniji i najrealniji admin. Isto se ponasao i kad je bio senior i kao obican admin. Nikada se nije osecao ni ponasao uzviseno zbog svoje pozicije. Ume da sagleda situaciju realno i pomogne ukoliko je potrebno, ali i da nam na normalan nacin ukaze ukoliko nismo upravu. Posebne pohvale zato sto bi meni mozak prokuvao da citam biografije vec godinu dana 😂
 

ᴠᴀꜱᴋᴇ

𝗩𝗼𝗹𝗶𝗺 𝘀𝘃𝗲 𝘀𝘁𝗼 𝘃𝗼𝗹𝗲 𝗺𝗹𝗮𝗱𝗶
Player
Joined
Dec 31, 2023
Messages
159
1. Vaše ime: Miha Vaske

2. Ime administratora: Aldin Verstappen

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Odlican administrator, zna raditi svoj posao, nije bezveze na toj poziciji 💪
 

Petar Princip

Player
Player
Joined
Sep 22, 2023
Messages
15
Information:

1. U ovom odjeljku svoju zahvalnost možete ostaviti administratorima.
2. Vaša zahvalnost treba biti zapisana u formatu i treba imati jasnu bit same zahvale.
3. Za nepotrebne uvrede u ovoj temi. Račun na forumu će biti blokiran.

Obrazac za pisanje zahvalnice:

1. Vaše ime:Biba Luxury
2. Ime administratora:Lounaa Mikhailov
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):pomaze kad treba nekome pomoc i radi svoj poso odlicno.
 

Jankooo

Player
Player
Joined
Jan 5, 2023
Messages
199
1. Vaše ime: Janko Haliky
2. Ime administratora: Luka Abdulaziz
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvjek je tu kad zovem za pomoc.Jedini koji se javlja i ujutro i popodne,za spec i slicno.

 

Dervo Lepic

Player
Player
Joined
Nov 10, 2022
Messages
136
1. U ovom odjeljku svoju zahvalnost možete ostaviti administratorima.
2. Vaša zahvalnost treba biti zapisana u formatu i treba imati jasnu bit same zahvale.
3. Za nepotrebne uvrede u ovoj temi. Račun na forumu će biti blokiran.

Obrazac za pisanje zahvalnice:

1. Vaše ime: Dervo Lepic
2. Ime administratora: Milan Verstappen
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Momak se stvarno trudi sto se tice njegovog posa, brzo odgovara na report uvek opomene kad su neke sitnice upitanju da to ubuduce ne radimo, stvarno momak zasluzuje svaki vid pohvlale !!
 

Rodrigezz

Player
Player
Joined
Oct 10, 2022
Messages
3
1. Vaše ime:Jure Rodrigezz
2. Ime administratora: Denis Mic
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):dečko radi svoj posao vrh, ubijam ga po celu noc s pitanjima dečku nikad nije frka odma odgovori dodje pomogne objasni izostavi par minuta.. momak radi svoj posao 10/10 svaka čast <3
 

kila1337

siamo cresciuti troppo presto
Player
Joined
Jan 15, 2024
Messages
16
1. Vaše ime: Kila Kitanovic
2. Ime administratora: Milan Verstappen
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Svaka cast za decka stalno je tu mnogo se trudi brzo odgovara uvek izadje u susret zna da pomogne nemam sta vise da kazem svaka mu cast
 

Ognjen Puntik

Player
Player
Joined
Jul 15, 2022
Messages
132
1. Vaše ime: Ognjen Puntik
2. Ime administratora: Mario Verstappen, Raymond Willson
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Odlicani admini i super rade svoj posao a pogotovo posao kuratora. Uvek su tu da pomognu u bilo kojem dobu, vrlo su pozitivni i opusteni kakvi svi kuratori trebaju da budu.
 

Robinjo Junior

Player
Player
Joined
Oct 28, 2023
Messages
109
1. Vaše ime: Robiinjo Junior

2. Ime administratora: Denzy Zuza

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvijek je brz sa odgovorimo i jako mi je pomaze svaki put kad mi zatreba.
 

Domo Acronix

Cijenim tuđe, volim svoje - tako sam naučio❤️
Leader of unofficial org
Joined
Jul 6, 2023
Messages
205
1. Vaše ime: Domo Bulbasaur

2. Ime administratora: Ivash Low

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Momak ima mnogo srpljenja i stvarno je dobar i realan Administrator, brz je uvijek odgovori na tiket kapa do poda :)
 

Damjan Mikhailov

Player
Player
Joined
Jul 12, 2023
Messages
114
1. Vaše ime: Damjan Mikhailov

2. Ime administratora: Milan Verstappen

3. Razlog: Milan je definitivno najbrzi te najbolji administrator ovoga servera te brzo dolazi na tikete, ne greši u kaznjavanju igrača te je pravedan
 
Top Bottom