Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

Marko Keksic

Player
Player
Joined
Aug 1, 2023
Messages
135
1. Vaše ime: Marko Keksić

2. Ime Administratora: Mayor Gvazda

3. Razlog zahvalnosti: Trudi se i uvijek na usluzi
 

Diego_Obilic

Player
Player
Joined
Oct 26, 2022
Messages
105
1. Vaše ime: Diego Bukva

2. Ime administratora: Maed Strogonja

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Ne može se riječima opisati kako ljubavan momak. Odlično objavlja posao i jedan je od rijetkih admina koji zapravo zna sva pravila servera. Mnogo mu hvala na svemu
 

Nikola Changretta

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
460
Nikola Changrettaa

Luka Obilic

Decko lepo radi svoj posao na svaku zalbu odgovara brzo i uvek je korektan
 

AmigoDiamonds

Player
Player
Joined
Jan 1, 2024
Messages
36
1. Vaše ime: Amigo Diamonds

2. Ime administratora: Aldin Verstappen

3. Razlog NE zahvalnosti : Ne može se riječima opisati kako ne ljubazan Prvo sam drugu napisao u club chatu ovim rijecima .. Alex nije gay nego obicna pedercina cisto uvjek se tako zezamo i preko bubice ... Daje mi ban od 3 dana za GP 6.19 bez znatnog objasnjenja i maximalnu kaznu iako sam prekrsio MG a takodje je mogao i da kaznu stavi 1 dan ...
 
Last edited:

Mile Kosilica

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
145
1. Vaše ime: Ante DeLuca

2. Ime administratora:Mujo Simba

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Uvijek donese tocnu odluku, mene je unbanovao i to mi je mnogo znacilo jer sam se pokazao da mogu da RP-am dobro i ne krsim pravila vec 2+ mjeseca. Hvala mu na razumijevanju i na svom trudu i radu ne samo za mene nego za svih, vrhunski admin i sve pohvale za njega imam!
 

Milan Verstappen

Player
Player
Joined
Aug 2, 2023
Messages
449
1. Vaše ime: Milan Verstappen
2. Ime administratora: Carlos Malchiny
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Posten covek, brzo odgovara na tickete, zna sta radi. U glavnom best admin
 

Ognjen Puntik

Player
Player
Joined
Jul 15, 2022
Messages
132
1. Vaše ime: Ognjen Puntik
2. Ime administratora: Allen Sikter
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): konstantno aktivan, uvek je tu da pomogne, pozitivan i pun dobre energije, admin za primer
 

Mick Thomson

Darkthrone
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
167
1. Vaše ime: Mick Thomson
2. Ime administratora: Carlos Malchiny
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Decko mnogo lepo radi svoj posao svaka mu cast. Odgovara brzo dodje, lepo objasni i veoma je prijateljski nastrojen. Svaka cast ovom adminu!! <333
 

mYsTeRY man

Player
Player
Joined
Dec 2, 2023
Messages
79
Kipa
Walter Wilsom
Ovaj admin mi pomaze od kako sam usao u grad. Covek ima strpljenja za sve. Naprimer ja sam u zatvoru gledam kako ga svi zovu admine admine sve je ispostovao ljude i rekao sve lepo. Dosao je red na mene i lepo sam ga pitao i jedini mi je lepo odgovorio.
Braco i kolege admini samo tako nastavite.(y):)
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
1,969
Vaše ime : Denza Washington

Ime administratora : Mujo Simba Abraham Elkhabib

Razlog zahvalnosti : Momci održavaju server od nekoliko hiljada aktivnih igraca svaki dan, te svaku žalbu pregledaju profesionalno u skladu sa pravilima, ono što se kaže iz sjenke rade a rezultati se itekako vide, mislim da su nezamjenjivi.
 

Jozza Shayk 🔥

Frankfurt am Main
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
343
1. Vaše ime: Jozza Shayk

2. Ime administratora: Louna Mikhailov

3. Razlog zahvalnosti: Admin je uvjek tu da pomogne nije mu nikad mrsko stajati na tiketu koliko dugo treba da bi se igracu pomoglo velike pohvale za administratora.
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
391
1. Vaše ime: Valentino Haze

2. Ime administratora: Louna Mikhailov

3. Razlog zahvalnosti: Admin je posten pre svega nije mu tesko za tikete odgovara automacki obavestava i raadi svoj posao kako treba dobar je ume da saslusa coveka kad je potrebo dolazi msm nemam reci sve top nadam se da ce biti mnogo vise ovakvih administratora <3
 
Top Bottom