Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pohvale za administratore

Andrej Wbear

🪄
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
684
1. Vaše ime:Andrej Wbear
2. Ime administratora: Kejt Zaraki
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Veliko postovanje prema igracima
 

Duxa

Player
Player
Joined
Nov 10, 2023
Messages
8
Information:

1. U ovom odjeljku svoju zahvalnost možete ostaviti administratorima.
2. Vaša zahvalnost treba biti zapisana u formatu i treba imati jasnu bit same zahvale.
3. Za nepotrebne uvrede u ovoj temi. Račun na forumu će biti blokiran.

Obrazac za pisanje zahvalnice:

1. Vaše ime: Duxa Zlikovski (bodyguard od Srkija Boss-a)
2. Ime administratora:Kejt Zaraki
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje):posten admin i sve iskrene pohvale ljubazna i zna sta radi i dala mi je da je slikam
 

SRKI BOSS

Veliki lider
Player
Joined
Nov 10, 2023
Messages
4
1. Vaše ime: Srdjan Markovic - SRKI BOSS
2. Ime administratora: Kejt Zaraki
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Posten admin, zna sta radi, zna pravila, odmah odgovara na zalbu.
 

Danilo Low

Player
Player
Joined
May 21, 2023
Messages
400
1. Vase ime: Daniel Low
2. Ime administratora: Ivash Low
3. Razlog zahvalnosti: Uvek se javi na vreme, pomogne u svakoj situaciji.
 

Ogisha Rayzi

als je je slecht voelt, denk dan aan de mensen die
Player
Joined
Apr 23, 2023
Messages
38
1. Vaše ime:Ognjen Shelly

2. Ime administratora:Mujo Simba

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Naucio me da je cit kao droga u početku bude zabavna s vremenom prestane.
 

SRKI BOSS

Veliki lider
Player
Joined
Nov 10, 2023
Messages
4
1. Vaše ime: Srdjan Markovic - SRKI BOSS
2. Ime administratora: Teo Elkhabib
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Posten admin, zna sta radi, zna pravila, odmah odgovara na zalbu, resava probleme, jako pravedan.
 

Ajdin Luxury

Vendetta on top!
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
159
Information:

1. U ovom odjeljku svoju zahvalnost možete ostaviti administratorima.
2. Vaša zahvalnost treba biti zapisana u formatu i treba imati jasnu bit same zahvale.
3. Za nepotrebne uvrede u ovoj temi. Račun na forumu će biti blokiran.

Obrazac za pisanje zahvalnice:

1. Vaše ime: Ajdin Luxury
2. Ime administratora: Teo Elkhabib
3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Veoma snalazljiv administrator i od velike je pomoci, sve pohvale. Salute !
 

Alex Sandrony

Player
Player
Joined
Oct 7, 2023
Messages
30
1. Vaše ime: Sandrony Alex

2. Ime administratora: Teo Elkhabib

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): najveci mangup od svih admina decko ima mud* sta je nabitnije drugi admini nebi nikad to napravili kraljina najveca zelim da ovaj decko dobije povisicu sto bolju i zapamtite ovog decka kraljina da se zna brate moj pozdrav veliki za tebe
 

Tajksi Angel

Tyksy
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
418
1. Vaše ime: Tajksi One

2. Ime administratora: Biggus Nibbus, Aldin Verstappen, Allen Sikter, Relja Shayk

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Veoma dobri, snalazljivi i pristojni administratori, vidim da bas zele pomoci igracima kao i samom serveru. Sve pohvale za njih!
 
Last edited:

mikialcapone

Player
Player
Joined
Aug 2, 2023
Messages
73
. Vaše ime: Michael Alcapone

2. Ime administratora: Urke Mitsuki

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): dobar administrator koji svjesno obavlja svoj posao te je uvijek tu da sasluša i poslusa sto i tko ima za reći te ima jako puno stepljenja svakako uzor i primjer jednog korektnog admina..
 

Mudja

Player
Player
Joined
Nov 25, 2023
Messages
3
1. Vaše ime: Mudo Mudjino

2. Ime administratora: Mujo Simba & svi ostali

3. Razlog zahvalnosti: Zahvaljujem se ovom coveku sto je stao na moju stranu kada me je bagra optuzila za nesto za sta ni ja nisam bio svestan da cinim lose. Covek se rodi, prolazi kroz svasta i sve ga to kosta nesto u zivotu, ovaj covek je umeo da prepozna pravu gresku, ljudsku pre svega - i kao covek kakav jeste a to u mojim ocima dobar - je pravilno pustupio i rekao da nece kazniti mene jer me vec Bog kaznio sto sam uopste bio u organizaciji LSPD. Zahvaljujem se serveru, mojim prijateljima (ZUTI, CRVENI I BELI) sto su bili uz mene da nadjem novi dom na serveru - dom nasao nisam i prica se nastavlja.. Mujo, ostani takav, nepokoriv, jak, pristojan i dostojanstven svog ranka kao glava servera na adminskom podrucju. Ljubav je svuda, a sta je ljubav? Ne povredi me nikada, vise.
 

Lesa Klepicc

Player
Player
Joined
Sep 24, 2023
Messages
58
1. Vaše ime: Lesa Klepic

2. Ime administratora: Walter Willson

3. Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Dobra osoba, uvek raspolozena za komunikaciju i spremna da provede koliko god trebq vremena dok ne pomogne nekome. Kada mi je god trebala pomoc on se uvijek javljao i pomogao mi. Sve pohvale za njega.
 

Simun

Player
Player
Joined
May 31, 2023
Messages
102
1. Vase ime: Simona Low

2. Ime administratora: Ivash Low

3.Razlog zahvalnosti (tvrdnje): Moram pohvaliti Ivasha za trud, brze odgovre, radi u kasne sate. Dobar covjek treba da se pohvali.
 
Top Bottom