Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
22211
Players nickname
Walter_Heisenberg
Suspect ID
6565
Date of violation
Aug 21, 2022
Time of violation
00:31
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=DkWTfw5A4SE&t=38s

KratosR4ge

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Jun 21, 2022
Messages
19
Kao sto se vidi u POV-u, osoba vrjeđa naseg člana na nacionalnoj osnovi i radi GP6.15. Osoba koja je Lider neformalne organizacije se ne ponasa ovako!!! Pozdrav
 

johnny. Goold

Player
Player
Joined
Jul 19, 2022
Messages
146
Dobro veče Salamanca,koliko god se mrzeli ovo ono samo vi nemojte da serete o nečemu i kako se neko ne treba ponasati,nemoj da idemo duboko u detalje i koga saljete da mi preti nemoj da idemo duboko u detalje...i koliko ste nas pokrali tako da STFU
POSTAVI CELU RP SITUACIJU BRATE MOJ IT'S OK MY BROTHER

A ti, Dzidomova,Josipa,Jakov i onaj vas Rema mozete samo da se sagnete i popusite kurac i meni i celom serveru kolektivno nemoj sad da kacim sta sve pricajte za ostale igrače i za lidere tako da
STFU
BUDITE U ONOJ RUPI SMRDITE I POKRITE SE USIMA TO JE TO OD MENE A VI RAZMISLITE DOBRO


DZONI GOLDD ON TOP
 

KratosR4ge

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Jun 21, 2022
Messages
19
Dobro veče Salamanca,koliko god se mrzeli ovo ono samo vi nemojte da serete o nečemu i kako se neko ne treba ponasati,nemoj da idemo duboko u detalje i koga saljete da mi preti nemoj da idemo duboko u detalje...i koliko ste nas pokrali tako da STFU
POSTAVI CELU RP SITUACIJU BRATE MOJ IT'S OK MY BROTHER

A ti, Dzidomova,Josipa,Jakov i onaj vas Rema mozete samo da se sagnete i popusite kurac i meni i celom serveru kolektivno nemoj sad da kacim sta sve pricajte za ostale igrače i za lidere tako da
STFU
BUDITE U ONOJ RUPI SMRDITE I POKRITE SE USIMA TO JE TO OD MENE A VI RAZMISLITE DOBRO


DZONI GOLDD ON TOP
A tko su ti ljudi koje nabrajaš😂😂
 

Aleksandar

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
102
Big mama jel bi mi dala

Slusaj momak, mnogo siris muda ovde po forumu i glumis da si neko i nesto, server te nije video 3meseca, smrdis po forumu i komentiras drugima i proseravas se ovda, stvarno ne znam ko ti je pretio al smiri hormone da ti ne bi neko drugi pretio. Vidi se da si lepo vaspitana
kidara pa pises zenskim personama po forumu da ti se napuse kurca, svaka cast za vaspitanje.

L.P.S.G
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 6565 dobit će kaznu za Generalno Pravilo 6.15
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom