Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
19228
Players nickname
Milivoje_Gmaz
Suspect ID
230
Date of violation
Aug 22, 2022
Time of violation
18:24
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=FeafVVb2etg

Gagi_Tajfun

Blocked
Blocked
Joined
Jan 23, 2022
Messages
380
stavlja mi lisice dok sam na vozilu a on je dole na zemlji uzima da me vuce dok sam ja na vozilu a on dole na zemlji ne hapsi lica koja su pucala na mene. Sve se vidi u POV.
 

petarpt temelkov

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
20
stavlja mi lisice dok sam na vozilu a on je dole na zemlji uzima da me vuce dok sam ja na vozilu a on dole na zemlji ne hapsi lica koja su pucala na mene. Sve se vidi u POV.
i to sta bejtas i sta smo te predupredili 30 puta da ne dolazis ti se vracasI krivo ti je sto su ti odbili one 2 zalbe pa sad opet probujes nesto da napravis
 

petarpt temelkov

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
20
i ne znam ko te hapsio nego sam ti stavio lisice da te izbacim is fam housa zasto nisam kreten da uzimam i da te ubijam
 

.Matee Prior

Ayyyy, they done let the GDs in the door
Player
Joined
May 11, 2021
Messages
197
stavlja mi lisice dok sam na vozilu a on je dole na zemlji uzima da me vuce dok sam ja na vozilu a on dole na zemlji ne hapsi lica koja su pucala na mene. Sve se vidi u POV.
Smiri se uzmi malo
krmna-smjesa-za-svinje-1.jpg
 

petarpt temelkov

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
20
Molim admina da kazni sve off topic komentare. Na povu se vidi najbitnije da me hapsi ako ima potrebe pogledajte na mojoj drugoj zalbi zbivanja pre toga Pending review - Mass RDM | Porodica Regroup ID: 230,313,19177,19508


Kad prestanete sa prozivanjem iz zabavista mozda sledeci put razmislim pa ne krenem da stavljam stvari ovakve srdacan pozdrav.
neznam gde vidis rdm kad dolazis u dvoriste gde je nash imot i mi smemo sta hocemo da ti radimo pustas muziku i svi ti govore da izadzes a ti ne izlazis brojanoti 5 sekundi pa ubili smo te a to nije rdm
 

.Matee Prior

Ayyyy, they done let the GDs in the door
Player
Joined
May 11, 2021
Messages
197

Daki Kavasaki

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
74
Status
Not open for further replies.
Top Bottom