Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Neregularno hapšenje | 410, 10930, 25455

Status
Not open for further replies.
Your ID
1014
Players nickname
Franjo Bugatti
Suspect ID
410, 10930, 25455
Date of violation
Aug 30, 2022
Time of violation
21:00
Proofs
https://youtu.be/ITFmnczvDKQ

bugattifamily

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
35
Poštovanje,

sva 3 roda policije pri uhićenju nisu nigdje pročitala prava. tako da tražim službeni ukor i smjesta puštanje iz zatvora. Također tražim da mi se makne kazna dobivena. Slažem se da sam za zatvor ali pravila su pravila.
 

Gagi_Tajfun

Blocked
Blocked
Joined
Jan 23, 2022
Messages
380
Poštovanje,

sva 3 roda policije pri uhićenju nisu nigdje pročitala prava. tako da tražim službeni ukor i smjesta puštanje iz zatvora. Također tražim da mi se makne kazna dobivena. Slažem se da sam za zatvor ali pravila su pravila.
zasto si na pocetku klipa alt taban posto ti se vidi mis kako ga pomeras XD full editovan klip plus ne snima sve alt taba sve vreme
 

bugattifamily

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
35
zasto si na pocetku klipa alt taban posto ti se vidi mis kako ga pomeras XD full editovan klip plus ne snima sve alt taba sve vreme
kak misliš full editan? dobio si full snimku od xbox overlaya. jel s tobom sve u redu?
altab te smeta baš na osobnoj razini vidim ali ljudi ga koriste jebiga
 

Velja Panther

Blocked
Blocked
Joined
Feb 27, 2022
Messages
206
Poštovanje,

sva 3 roda policije pri uhićenju nisu nigdje pročitala prava. tako da tražim službeni ukor i smjesta puštanje iz zatvora. Također tražim da mi se makne kazna dobivena. Slažem se da sam za zatvor ali pravila su pravila.
DRUZE NECUJE TI SE GLAS NECE TI PRIMITI ZALBU
 

Nikola Verstappen

Player
Player
Joined
Aug 20, 2021
Messages
24
Moram da dodam ovo ja sam ID:410 gospodin koji nas prijavljuje nije pustio pov cele situacije, takodje mi smo vas priveli LSPD virsi dalju proceduru takodje smu rekli zbog cega vas privodimo 2.26 nepocinjenost sto se vidi u vasem pov-u .
 

Velja Panther

Blocked
Blocked
Joined
Feb 27, 2022
Messages
206
Moram da dodam ovo ja sam ID:410 gospodin koji nas prijavljuje nije pustio pov cele situacije, takodje mi smo vas priveli LSPD virsi dalju proceduru takodje smu rekli zbog cega vas privodimo 2.26 nepocinjenost sto se vidi u vasem pov-u .
da ali po pravilu nzm tacno kom lice koje hapsi koje prvo stavi lisice mora da ima pow tacno zbog cega ga je stavio ako nemam msm ban
da ce da dobije,ali ako ne ipravi format nista od toga
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,691
Kao LIder dva momka koja su optuzena , zelim da edukujem gospodina koji ih je optuzio , USSS/GOV sluzbenici stavljaju lisice i privode lice do FIB/SAHP/LSPD , zatim oni ih hapse prilikom hapsenja im citaju mirandu , ne vidim nijednu gresku u prilozenom POV-u
 
Last edited:

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,691
da ali po pravilu nzm tacno kom lice koje hapsi koje prvo stavi lisice mora da ima pow tacno zbog cega ga je stavio ako nemam msm ban
da ce da dobije,ali ako ne ipravi format nista od toga
Ban se dobija za Evente ne za hapsenje molim vas malo se samo bolje upoznajte sa pravilima , takodje 2 je samo bilo , tako da ni org ne moze da dobije opomenu , lice se zali a krivo je, bespotrebna zalba, al okej svak ima pravo na misljenje .
 

bugattifamily

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
35
OK. Vidim da ste nabrijani svi jako. nista budite i dalje policajci i tajni agenti.

nemojte se ljutit djeco pa igramo se. uživajte u showu

POV nije editan, to je originalan file jer sam prelijen editat tak da ko god je rekao da je editan je skroz u kurcu i mora bar probati otvoriti software za editing da se upozna sa tematikom.

svi znamo pravila, razumijem da vam je sad to jako bitno ocete dobit ukor ili kojekakve pizdarije. Nemojte bit uzrujani danas sam opet kod vas dajte uzivajte u igri i showu nemojte bit tak nabrijani. svi cemo se zabavit sigurno samo lagano.

pošto se vi izdrkavate da se i ja malo izdrkam na vama kad tad cete pogrijesit negdje.

kaj se tiče pravila super, poštujem ako ovo nije adekvatan POV ok nemam problema sa time, hvala na pregledu.
 

bugattifamily

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
35
Moram da dodam ovo ja sam ID:410 gospodin koji nas prijavljuje nije pustio pov cele situacije, takodje mi smo vas priveli LSPD virsi dalju proceduru takodje smu rekli zbog cega vas privodimo 2.26 nepocinjenost sto se vidi u vasem pov-u .
ok mozda je moj pov sjeban malo, razumijem, drugacije ću postavke nariktam drugi put. ubiti ono kaj zelim je da svi ti decki pokazu svoj POV jer kao jel ti policajci il kaj god jesu moraju imat POV uključen ako se ne varam.
tehnički vi morate dokazat da sam ja u krivu jer ste vi ipak policija i "državni organ reda"
 

Alex Lex

Player
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
16
Pa lik je rekao da niste mu prava procitali a ne radi cega je priveden. Realno je da mu niste procitali prava i imate svi na svojim kamerama da niste mu procitali prava.
 

Johnny Pluxury

Riddle me this
Player
Joined
Jun 8, 2022
Messages
312
Trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Postavite POV u kojem se čuje vaš glas
  • Za to imate 12h
 

bugattifamily

Player
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
35
nemam pov na kojem se čuje moj glas. zašto je bitno da se čuje glas ako imam žalbu na neiščitana prava i ako policija mora imati POV.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom