Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
24407
Players nickname
Jigoro Kano
Suspect ID
10185
Date of violation
Sep 6, 2022
Time of violation
1:15
Proofs
https://youtu.be/oolDUFKiq8k

Huda Kompani

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
335
evo gospodo objašnjenje pa da možete svi skupa večeras trčati i pucati u nebesa
 

Jeff Seid

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
98
volio bih tvoj glas čuti ili Lukasov kad hoćete Vendettom da se spojite, a do prekjuče se niste mogli kao
Hahaha nisam se ja s nikim spajao ni spojio. Al brate kako si se ispanicario ovo treba save za buducnost. Hahahaha meni bas ovo smjesno chill nece te zapravo ubit xd
 

Huda Kompani

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
335
Hahaha nisam se ja s nikim spajao ni spojio. Al brate kako si se ispanicario ovo treba save za buducnost. Hahahaha meni bas ovo smjesno chill nece te zapravo ubit xd
osobom kojoj glas nisam čuo, a komentariše svako malo nešto i kao uvijek je upravu, ne želim niti imam vremena raspravljati se... nazovi me na discord pa ćemo popričati kao ljudi i riješiti na fin način, taman da se i upoznamo
 

Huda Kompani

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
335
Također imam pov i kod mene ja trčim normalno. Ako je potrebni postaviti ću kada budem za pc-em.
dostavi POV da vidim jesil normalno trčao ili je u mojim očima bilo tako, ma da znam jedino se može ugličat kao u onoj heal medkit animaciji i to bude kao u mojim očima, ali kad radio zbagaš i gpeakaš, ne vidiš se uopšte i nisam htio kačit sve do sada, ali dobro doći će vrijeme i za to, pucate me a ne vidite se, gličate radio od lidera pa nadalje...
 

hejzWarngotti

Player
Player
Joined
Aug 21, 2022
Messages
183
Hahaha nisam se ja s nikim spajao ni spojio. Al brate kako si se ispanicario ovo treba save za buducnost. Hahahaha meni bas ovo smjesno chill nece te zapravo ubit xd
Zamisli posaljes u demorgan coveka 2 minuta pre eventa hahahaha
 

Vajo 1015

Player
Player
Joined
Sep 6, 2022
Messages
13
dostavi POV da vidim jesil normalno trčao ili je u mojim očima bilo tako, ma da znam jedino se može ugličat kao u onoj heal medkit animaciji i to bude kao u mojim očima, ali kad radio zbagaš i gpeakaš, ne vidiš se uopšte i nisam htio kačit sve do sada, ali dobro doći će vrijeme i za to, pucate me a ne vidite se, gličate radio od lidera pa nadalje...
skloni zalbu ako zelis pokazat cu ti na disc da se ne jebem sad sa upload videaa
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom