Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7535
Players nickname
Michael Desanta
Suspect ID
0000
Date of violation
Sep 19, 2022
Time of violation
21:10
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=7hlcQM4xmxM

fortnie

Player
Player
Joined
Nov 15, 2021
Messages
47
1. Nismo znali da je event
2. Nisi se cuo u igri te nismo mogli saznat da je event. Nije tvoja krivica ali opet nisi se cuo bezveze si se derao
 

fortnie

Player
Player
Joined
Nov 15, 2021
Messages
47
A i iskreno mislim da smo mi pobedili trku u ovom trenutku. Hvala na paznji i vremenu da citas ovu poruku ali nemate pojma!
 

ScrappytheCoco

Player
Player
Joined
Apr 14, 2022
Messages
61
Kao jedan od trkača ti potvrđujem da si se čuo jasno i glasno, isto tako sam čuo i ekipu koja je pucala da govori da je event u pitanju tako da su znali o čemu se radi, neka administracija odluči da li smo mi “retardi” time što neka deca mafijaju na tastaturi i ne dozvoljavaju nam da ispunimo klubske evente. LP :)
 

fortnie

Player
Player
Joined
Nov 15, 2021
Messages
47
Kao jedan od trkača ti potvrđujem da si se čuo jasno i glasno, isto tako sam čuo i ekipu koja je pucala da govori da je event u pitanju tako da su znali o čemu se radi, neka administracija odluči da li smo mi “retardi” time što neka deca mafijaju na tastaturi i ne dozvoljavaju nam da ispunimo klubske evente. LP :)
1.lik je pomenuo te se kod mene nije cuo. Radius govora tog lika nije dosao do mene i nisam ga cuo jebiga. Te nisam u klubu i nisam znao da je event
 

fortnie

Player
Player
Joined
Nov 15, 2021
Messages
47
Sta se mene tice warn mi dajte... Nasa je krivica. Ali to sto ga nismo culi je bug do servera zbog kog se mora F8 i F10
 

Tony Mutni

Player
Player
Joined
Mar 26, 2022
Messages
31
Dobro večer poštovani građani Granda, bio sam na licu mjesta i hvala bogu izvukao živu glavu, nakon trke sam hitno otišao u bolnicu zbog toga što sam imao 1 metka u ramenu i 1 metak malo iznad prsnog koša, došao sam na trku kao i svaki dan ne sluteći na momke u ljubičastom a kamoli na puške i pucanje, tu večer sam doživio traume kao nikad do sad i dalje mi je u glavi taj užasan prizor mojih kolegi mrtvi za volanom, ljubitelji smo brze vožnje, auta i trka i svakome od nas je želja da umre za volanom ali ne na takav način. Ballasi nikad neće moći da plate za ono što su učinili jer to što su učinili je toliko ali toliko dno dna da ja nemam više komentara. Ja sam osoba u crvenom lexusu. Lp Tony Mutni. #FreeNight #FamilijaMutneOči
 

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
Snimas Bandicamom, on snima jedan sloj. Skini driver od graficke koje vec imas, dobit ces ban bez veze.
snimam bandicamom zato sto mi nece snimati od graficke pokazuje samo kao file koruptiran upoznat je Abraham sa cijelom situacijom i rekao je da se moze koristit bandicam sve dok se na snimku moze vidjeti sve sto se radi bez uredivanja, sloj 1 je zato sto koristim samo 1 monitor znaci odavno je abraham upoznat sa situacijom ne znam kako da fixam sa grafom da snimam pokuso sam sve nejde. Ako znas neki nacin da se popravi to slobodno mi javi u privatnoj poruci
 

radomir

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
158
ne treba warn treba ban 30 dana za ovo jer rade ovo svako vece i svaki dan lep pozdrav
 

Beli Johnson

Благо ономе ко зна да не зна, а хоће да зна.
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
195
Ahahah čuj ovo… Bandi cam snima sve slojeve i aproved je za snimanje :)
Nije aproved evo i dokaz moje zalbe gde sam ja dobio ban za bandicam
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom