Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7535
Players nickname
Michael Desanta
Suspect ID
0000
Date of violation
Sep 19, 2022
Time of violation
21:10
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=7hlcQM4xmxM

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
Nije aproved evo i dokaz moje zalbe gde sam ja dobio ban za bandicam
Screenshot buraz moj ako sam ja reko da je abraham upoznat sa situacijom vezanom za njega onda ne vidim razlog tog tvog gubljenja jednostavno postavis da ti komplet snima sve full ekran i miran si Screenshot
 

Beli Johnson

Благо ономе ко зна да не зна, а хоће да зна.
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
195
Screenshot buraz moj ako sam ja reko da je abraham upoznat sa situacijom vezanom za njega onda ne vidim razlog tog tvog gubljenja jednostavno postavis da ti komplet snima sve full ekran i miran si Screenshot
Evo sam sebi si pomocu tog skrina namestio ban, tebi se na snimku ne vidi da altabas igricu i kako ce admini znati da ti snima sve kaad nisi sputao igricu uopste
 

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
Evo sam sebi si pomocu tog skrina namestio ban, tebi se na snimku ne vidi da altabas igricu i kako ce admini znati da ti snima sve kaad nisi sputao igricu uopste
a vidis postavke koje su uradite i da ima samo display 1 bas da vi pojedini klinci ne serete zato ste i dobili tu drugu sliku da se vidi. isto moze me se provjeravat 24/7 jer ja nisam glupa debilcina ko pojedinci da trckaram po gheto i koristim citove, moja igra se svodi na ove trke za klub i preprodaje stanova i auta za to ti treba pamet, a ne cit ko za vas kidare :D
 

Nidza Vice

BMW Lover.
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
472
a vidis postavke koje su uradite i da ima samo display 1 bas da vi pojedini klinci ne serete zato ste i dobili tu drugu sliku da se vidi. isto moze me se provjeravat 24/7 jer ja nisam glupa debilcina ko pojedinci da trckaram po gheto i koristim citove, moja igra se svodi na ove trke za klub i preprodaje stanova i auta za to ti treba pamet, a ne cit ko za vas kidare :D
Ljudi, nemojte se svadjati, ukoliko treba admin ce kazniti nekoga 6.17 nema potrebe za tim
 

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
Momci su se malo zaleteli, i nema potrebe da dobiju warn za svoju glupost.

Opraštam im za to što su uradili.


Povlačim žalbu.
 

Marcus Creed

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
52
Kazu da nisu znaloi da je event.
Ne dosli smo goloruki u geto da nas sve pobijete.
Vidi se iz snimka da ste dosli da nas poubijate. Da nije tako robali bi nas.
Tacno ste nas pobili i otisli. Tako da momci nemojte da nas folirate.
 

fortnie

Player
Player
Joined
Nov 15, 2021
Messages
47
Kazu da nisu znaloi da je event.
Ne dosli smo goloruki u geto da nas sve pobijete.
Vidi se iz snimka da ste dosli da nas poubijate. Da nije tako robali bi nas.
Tacno ste nas pobili i otisli. Tako da momci nemojte da nas folirate.
Dobro istina, ali mi nismo znali da je event. Nismo u tom klubu drifters ili kako se vec zove pa nismo znali. Tek kad je pisalo na ekranu event starting in 5.....
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom