Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
26651
Players nickname
Pinki Venom
Suspect ID
10983
Date of violation
Sep 26, 2022
Time of violation
01:07:30
Proofs
https://youtu.be/d4tp99zTLNw

cehi0409

Player
Player
Joined
Nov 20, 2021
Messages
18
ODIK daj se opusti ukrao si auto u green zoni sve to stoji CR PG ali brate moj glupi pa ti si isto radio PG sta ne ?
 

Mehmet Halimi

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
37
Al ovo kliziste mrtvo troll mrtvi.Zalosno je to da familija koja je u top 10 iskljucivo zbog pucanja nmze uhvatiti rama sa bugatijem vec se koriste ovakvim metodama.
 

Sitting Bull

Sitting Bull
Player
Joined
Sep 17, 2022
Messages
189
Postavi opet ceo pov kako si iz vatrogasne izguravao auto sve do brda. Nisi svestan koliko si pravila prekrsio , a i to Mass RB Venom okaci macki o rep , sam sebe si pokopao ovom zalbom.
 

Huda Kompani

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
335
Al ovo kliziste mrtvo troll mrtvi.Zalosno je to da familija koja je u top 10 iskljucivo zbog pucanja nmze uhvatiti rama sa bugatijem vec se koriste ovakvim metodama.
zalosno je to sto si ti bio visa sila i na kraju podrzavas pogreske koje je tvoj prijatelj napravio, bukvalno je frajer trimovao POV odakle je odgurao auto sa vatrogasne xd
 

Mehmet Halimi

Player
Player
Joined
Dec 4, 2021
Messages
37
zalosno je to sto si ti bio visa sila i na kraju podrzavas pogreske koje je tvoj prijatelj napravio, bukvalno je frajer trimovao POV odakle je odgurao auto sa vatrogasne xd
Druze ja sam svoj posao radio kao administrator i posteno zaradjivao platu to mozes pitati svakog veceg administratora a i manjeg a to sto podrzavam svoje prijatelje uvijek to govori da nisam jajarica i da igrica ne mjenja moj karakter ja vidim POV ne vidim to sto vi pricate i radio sam uvijek po onom sto sam vidio ili snimio.
 

Sitting Bull

Sitting Bull
Player
Joined
Sep 17, 2022
Messages
189
Druze ja sam svoj posao radio kao administrator i posteno zaradjivao platu to mozes pitati svakog veceg administratora a i manjeg a to sto podrzavam svoje prijatelje uvijek to govori da nisam jajarica i da igrica ne mjenja moj karakter ja vidim POV ne vidim to sto vi pricate i radio sam uvijek po onom sto sam vidio ili snimio.
Zbog toga sto nisi jajara tvoj drugar ce da dobije 7 dana
 

Huda Kompani

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
335
Druze ja sam svoj posao radio kao administrator i posteno zaradjivao platu to mozes pitati svakog veceg administratora a i manjeg a to sto podrzavam svoje prijatelje uvijek to govori da nisam jajarica i da igrica ne mjenja moj karakter ja vidim POV ne vidim to sto vi pricate i radio sam uvijek po onom sto sam vidio ili snimio.
ok dostavim ti POV sa bizwara kako dolazi obavijest pa cete vi dostaviti POV kako ste auto izgurali
 

Mina Morell

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
388
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam prihvatiti ovu žalbu!

- ID 8268 dobit će kaznu za baiting i Generalno pravilo 3.1

- ID 19083 dobit će kaznu za Generalno pravilo 6.15

- ID 26651 dobit će kaznu za UB​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom