Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
15398
Players nickname
Rebaracc Mojsije
Suspect ID
8888
Date of violation
Sep 29, 2022
Time of violation
17:00
Proofs
https://studio.youtube.com/video/1nT8Kwu-aho/edit

Rebaracc

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
105
Kad naucite da ne vredjate onda cete biti zivi
Kupite RUKE
a da to sto vi shvatate da je vredjanje to je istina samo sto neceta da priznate li tu sam ja koji ne volim da lazem administraciju i ja sam taj koji ih prvi postuje i koji sam im zahvalam. Istina zna da boli....
 

Rebaracc

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
105
i samo sam vam pokazao kolio ste vi ne mocni ada radite ovave stvri a i ti si ovo pravilo rsio redovno znam iz primera sto si me ubijao pre informala jer si se plasio da te ne ubijem ali ja tebe razumem i ja da sam na tvom mestu i ja bi ubijao sebe posto sam mnogo mnogo bolji od tebe ali ja tebe i dalje cenim i postujem jer uvek sam pomagao slabijima od sebe tako su me roditelji vaspitali i tao ce i da ostane <33333
 

Darko Hazze

Player
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
361
i samo sam vam pokazao kolio ste vi ne mocni ada radite ovave stvri a i ti si ovo pravilo rsio redovno znam iz primera sto si me ubijao pre informala jer si se plasio da te ne ubijem ali ja tebe razumem i ja da sam na tvom mestu i ja bi ubijao sebe posto sam mnogo mnogo bolji od tebe ali ja tebe i dalje cenim i postujem jer uvek sam pomagao slabijima od sebe tako su me roditelji vaspitali i tao ce i da ostane <33333
Decko hoces jedan POV da prekines da places
Sacu ti postaviti
 

Rebaracc

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
105
Decko hoces jedan POV da prekines da places
Sacu ti postaviti
slobodno postavi i dalje stojim iza toga sto sam rekao ja uvek pomazem slabijima od sebe a ti uvek krsis pravila i dokazujesx koliko volis da se igras sa nekom stvari koja se nalazi u mom donjem vesu. Takodje znam da ti se svidja moj donji ves ,,Calvin Klein" i ti cesto volis da ubacis ruku unutra i da se poigras kao beba sa cuclom znam da ce te bolei ovo sto sam priznao pred svima ali istina zna da boli kao sto sam u prosloj poruci rekao... Pozdravlja te Rebarac Mojsije cenjeni i postovani
 

Darko Hazze

Player
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
361
slobodno postavi i dalje stojim iza toga sto sam rekao ja uvek pomazem slabijima od sebe a ti uvek krsis pravila i dokazujesx koliko volis da se igras sa nekom stvari koja se nalazi u mom donjem vesu. Takodje znam da ti se svidja moj donji ves ,,Calvin Klein" i ti cesto volis da ubacis ruku unutra i da se poigras kao beba sa cuclom znam da ce te bolei ovo sto sam priznao pred svima ali istina zna da boli kao sto sam u prosloj poruci rekao... Pozdravlja te Rebarac Mojsije cenjeni i postovani
Bratic Sace Video Pa da Uzivas
 

Darko Hazze

Player
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
361
slobodno postavi i dalje stojim iza toga sto sam rekao ja uvek pomazem slabijima od sebe a ti uvek krsis pravila i dokazujesx koliko volis da se igras sa nekom stvari koja se nalazi u mom donjem vesu. Takodje znam da ti se svidja moj donji ves ,,Calvin Klein" i ti cesto volis da ubacis ruku unutra i da se poigras kao beba sa cuclom znam da ce te bolei ovo sto sam priznao pred svima ali istina zna da boli kao sto sam u prosloj poruci rekao... Pozdravlja te Rebarac Mojsije cenjeni i postovani
POZZ OD DARKA HAZE
 

Rebaracc

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
105
rebarac mnogo jedes govna.. kad izađeš iz buša i opereš se prvo jer si se već usmrdio unutra onda dođi da pričamo
jel tebi smeta sto ja pisam po goldu vec duze vreme informal niste videli poslednjih 3 meseca znam da ti je tesko sto ti familija propada sto vas usewravam sve vreme ali nema problema usracu vas jos viseeee <3333333 i da nisam ljubitelj da jedem govna to sto ti volis da jedes to ne mora da znaci da i svi mi volimo da se mesamo u tvoj jelovnik
 

Rebaracc

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
105
Kome ti pricas da kupi ruke bato,pa ti prvi veze sa vezom nemas , pricas za informale , vi informale jedino u 7 ujutru osvajate.
ja ti necu odgovoriti na ovu poruu jer kad vidim tvoje ima ja shvalatam koliko je tebi tesko i bolno u zivotu ali ao ti treba pomoc uvek pomazem slabiji9ma od sebe <3
 

Darko Hazze

Player
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
361
ja ti necu odgovoriti na ovu poruu jer kad vidim tvoje ima ja shvalatam koliko je tebi tesko i bolno u zivotu ali ao ti treba pomoc uvek pomazem slabiji9ma od sebe <3
Jel ti ponovo hoces link Gde vas 1V5 ubijam dvojicu pogotovo tebe koji rafalas i masis molim te ne pricajte vi o rukama Jedno ime vam je Godfather a drugo Bush
Bar ste po tome poznati
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom