Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
15398
Players nickname
Rebaracc Mojsije
Suspect ID
8888
Date of violation
Sep 29, 2022
Time of violation
17:00
Proofs
https://studio.youtube.com/video/1nT8Kwu-aho/edit

Mina Morell

Player
Player
Joined
May 26, 2022
Messages
388
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu!

- Dostavite duži POV ove situacije

- imate rok 12 h​
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
cek jel stvarno da su GodKamperi sve klinci 14god TOP??? a vidi se to iz aviona i iz priloženih komentara dotičnog rebarca koji pise komentare kao klinac 6 razred osnovne kojem jos nisu ni bručke narasle.. ?
Sve je super dok se ne vidimo oči u oči.. L.P. za GodKAMPERE od Gold Family
 

Rebaracc

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
105
cek jel stvarno da su GodKamperi sve klinci 14god TOP??? a vidi se to iz aviona i iz priloženih komentara dotičnog rebarca koji pise komentare kao klinac 6 razred osnovne kojem jos nisu ni bručke narasle.. ?
Sve je super dok se ne vidimo oči u oči.. L.P. za GodKAMPERE od Gold Family
sa ovakvim mentalitetom reao bih da imas 12god. a ne 20+ sto se komplksiras ovako oko igrice i sto dozvoljavas da te ovako jebavaju deca...
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Sisoje veliš?? trebaš jos puno sisati i pojesti da bi imao ruke kao Gold Family i odigrao event kao pravi muškarac a ne ko sisica čučati u grmu da se usmrdiš i crvi te načmu koliko čučuš unutra.

I uz put imaš na pijaci tezga br.24 za 20m ruke ... to je inace jeftino ali ni te ruke ti ne daju garanciju da ces pucati kao mi

 

Rebaracc

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
105
Sisoje veliš?? trebaš jos puno sisati i pojesti da bi imao ruke kao Gold Family i odigrao event kao pravi muškarac a ne ko sisica čučati u grmu da se usmrdiš i crvi te načmu koliko čučuš unutra.

I uz put imaš na pijaci tezga br.24 za 20m ruke ... to je inace jeftino ali ni te ruke ti ne daju garanciju da ces pucati kao mi

au jeboter matori covek umesto da provodi vreme sa svojom decom i zenom drka se po igrici sa "klincima" mladjim 5 do 10 godina od tebe i ponosis se sa svojom familijom koja je sacinjena od hotela i motela das im combat pistol u ruke i azes ajmo na informal vi kao azil sto prima pse vi primate majmune koji ne znaju sta je puska a ne nesto vise...
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
👏 bravo majmune evo ti 🍌🍌🍌

maca popapala jezik bezruki sisoje ne zna sta bi smislio osim da se dotice privatnih stvari i familije ... samo da znas za spominjanje moje djece i zene bi mogo ostat bez zuba pa bi te vratio nazad da jedeš kašice a taman su ti narasli mlječni zubići da možeš papati fino
 

Leo Montana

Pozdrav brate
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
23
👏 bravo majmune evo ti 🍌🍌🍌

maca popapala jezik bezruki sisoje ne zna sta bi smislio osim da se dotice privatnih stvari i familije ... samo da znas za spominjanje moje djece i zene bi mogo ostat bez zuba pa bi te vratio nazad da jedeš kašice a taman su ti narasli mlječni zubići da možeš papati fino
Ray Gold bolje da si se nazvao Ray Iguana jer licis na gustera. Ti ces nekome o pucanju da pricas a ruke nemas idi bolje u arenu i povedi ovu tvoju gamad i oni da nauce malo sta je pucanje pa tek onda dodjite na informal. Do tada mozete samo da sanjate da budete na nasem nivou. S postovanjem napusis mi se kurca i ti i tvoja propala familija. POZDRAV BATOOO
 
Last edited:

Leo Montana

Pozdrav brate
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
23
Gold Family" bolje kao Azil ili "Hotelasi" jer vam je svaki drugi covek 30k ID.

unknown.png


P.S kada budete uspeli da osvojite 15 informala u danu javite nam se.
 

Darko Hazze

Player
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
361
ovo nije dovoljno? a kad je mene ova 8888 reportao sa povom od 24 sek gde se ne vidi sta radi sve odmah sam dobbio warn hahahahah
Mislim dq ovime pokusavas uvrediti administraciju a uostalom ako niste pogresili i vredjali i EARRAPE-ALI ONDA postavite duzi pov ako niste krivi
 

Darko Hazze

Player
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
361
au jeboter matori covek umesto da provodi vreme sa svojom decom i zenom drka se po igrici sa "klincima" mladjim 5 do 10 godina od tebe i ponosis se sa svojom familijom koja je sacinjena od hotela i motela das im combat pistol u ruke i azes ajmo na informal vi kao azil sto prima pse vi primate majmune koji ne znaju sta je puska a ne nesto vise...
Rebarac nemoj da se preznajas sa tim kucanjem zabolece te mozdane vijuge ako ih i imas uopste druga stvar nemoj vise da pricas da ljudi u goldu ne znaju da drze puske i nemaju ruke podseticu te da se vratis na onaj POV gde tebe i gagija rasturam sam a ti se kobeljas ko svinja pred klanje
 

Darko Hazze

Player
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
361
Gold Family" bolje kao Azil ili "Hotelasi" jer vam je svaki drugi covek 30k ID.

unknown.png


P.S kada budete uspeli da osvojite 15 informala u danu javite nam se.
Osvojicemo samo da krenemo taktikom ''BUSH" do kraja i imamo sve informale na dan
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Ray Gold bolje da si se nazvao Ray Iguana jer licis na gustera. Ti ces nekome o pucanju da pricas a ruke nemas idi bolje u arenu i povedi ovu tvoju gamad i oni da nauce malo sta je pucanje pa tek onda dodjite na informal. Do tada mozete samo da sanjate da budete na nasem nivou. S postovanjem napusis mi se kurca i ti i tvoja propala familija. POZDRAV BATOOO
To rebarac nema muda pa poslao svog kerića da ga brani pošto on više nema šta da kaže ? av av av
 

Ari Kisha.

you cannot say Pop and forget the Smoke
Player
Joined
Sep 2, 2022
Messages
269
Sisoje veliš?? trebaš jos puno sisati i pojesti da bi imao ruke kao Gold Family i odigrao event kao pravi muškarac a ne ko sisica čučati u grmu da se usmrdiš i crvi te načmu koliko čučuš unutra.

I uz put imaš na pijaci tezga br.24 za 20m ruke ... to je inace jeftino ali ni te ruke ti ne daju garanciju da ces pucati kao mi

AHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAH
 

Ari Kisha.

you cannot say Pop and forget the Smoke
Player
Joined
Sep 2, 2022
Messages
269
Sisoje veliš?? trebaš jos puno sisati i pojesti da bi imao ruke kao Gold Family i odigrao event kao pravi muškarac a ne ko sisica čučati u grmu da se usmrdiš i crvi te načmu koliko čučuš unutra.

I uz put imaš na pijaci tezga br.24 za 20m ruke ... to je inace jeftino ali ni te ruke ti ne daju garanciju da ces pucati kao mi

kazes da ogiramo event kao pravi muskarac a vas juce preko 20 se kampate zato sto znate da vas ima najvise i samo tako mozete da osvojite biz war.
 

Darko Hazze

Player
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
361
kazes da ogiramo event kao pravi muskarac a vas juce preko 20 se kampate zato sto znate da vas ima najvise i samo tako mozete da osvojite biz war.
Burazeru imali smo killova kolko vi niste videli to sto znamo kako se igra igrica nemoj da vas pogadja
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom