Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3162
Players nickname
Baron Bakowski
Suspect ID
0000
Date of violation
Oct 8, 2022
Time of violation
20:11
Proofs
https://imgur.com/IQ4gD2f

Baron Bakowski

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
144
Ja ne znam gde treba i kako treba vise da se parkiraju auta ovo vise nema smisla nije prvi put ali sad su ga preterali uzeli auto lepo parkirano na parkingu.
 

Baron Bakowski

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
144
Kad bi malo bolje skontao na osnovu imena ne mozes da okacis zalbu vec ti treba ID e ja sam zvao admina i pitao on mi je rekao da stavim zalbu na org LSPD i u cemu je onda problem?
 

Wolff

Player
Player
Joined
Aug 23, 2022
Messages
47
Druze sta ti stavljas na forum? Jel znas sta je RolePlay ? Dodjes do LSPD stanice trazis da razgovaras sa nekim nadredjenim, objasnis situaciju prilozis dokaz i ukoliko si u pravu a ja to proverim jer imam slike svakog zaplenjenog vozila tebi refundiram novac a policajca kaznim. RP batice. Ovo ce biti odbijeno.
 

Wolff

Player
Player
Joined
Aug 23, 2022
Messages
47
I da se nadovezem na prethodni post. Ima da vam dizem svuda vozila po gradu. Zaplena ima da radi non stop i trazicu da mi ubace jos 2 dodatna kamiona. To ti ja obecavam kao nacelnik. Malo reda i odmah vam sve smeta.
 

Baron Bakowski

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
144
Gle nije poenta da teramo inat jedni drugima kontas i sam znas da nije ovo prvi put i nisam ni ja jedini koji se zali sto dizete auta gde god stignete lepo ti je covek napisao prvo obucite ljude kako se sta radi pa onda ostaje da sprovodite red. A sto se tice RP-a molim te nemoj juce sam bio na farmi i vidim kako lik iz sahpa gura coveku na stranu auto kako bi mu zaplenio a po auta reko bi da je to neki novi igrac on je dosao da zaradi nesto ovaj mu odgura auto i zapleni lupi mu kaznu 20k i za sta je covek radio na farmi 1h da bi platio 20k bez potrebe jer se nekom digo kurac i zaplenio mu auto kako bi dobio Rank UP...
 

Hoakin Brutal

Blocked
Blocked
Joined
Oct 26, 2021
Messages
155
I da se nadovezem na prethodni post. Ima da vam dizem svuda vozila po gradu. Zaplena ima da radi non stop i trazicu da mi ubace jos 2 dodatna kamiona. To ti ja obecavam kao nacelnik. Malo reda i odmah vam sve smeta.
Nek nauce da dizu vozila gde sme i gde nesmeju zato me ni ne cudi sto svaku nedelju pravite regrutaciju
 

Luka Immortal

Player
Player
Joined
Mar 2, 2022
Messages
768
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 22069 dobit će kaznu za FailRP​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom