Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
7535
Players nickname
Michael Desanta
Suspect ID
16241
Date of violation
Oct 16, 2022
Time of violation
10:45
Proofs
https://imgur.com/a/jkNLlLf

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
zamolio bih admine da pogledaju u logovima sta je doticni uradio da se do toga dodje. CR VDM ali ja sigurno za to necu kukati ovde na forumu jer nisam prevarant kao gospodin u ljubicastom ferariju koji trazi njime glive i metal po brdima
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
a na slikama se moze videti da je u talu(dogovoru) sa osobom koja me je prevarila i ukrala pumpu posto je doticni gospodin u ljubicastom ferariju kod njega zamenik. Tako da sam nazivom "prevarant" opisao samo njegovu osobinu sa kojom on ponosno zivi, a bio je i admin koji moze posvedociti deo ovoga sa slika
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
ovim slikama imate dovoljno dokaza za PG ako je administraciji stalo do postovanja pravila...uglavnom imate sve u logovima ako budete zeleli ispostovati pravila koja je doticni gospodin u ljubicastom ferariju prekrsio...da li treba jos nesto da dodam ?
 

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
koliko ja vidim mapu tamo se jasno vidi PUT kojim svako vozilo moze ici nije planina niti ista slicno, a sto se tice toga prevarant ne dira me to vec sta pljujes po covjeku koji ti nista nije uradio i prije odlaska iz familije sam pitao da li je doslo do problema i dal sam uvredio kog rekli su nisam i eto koliko njegov karakter govori o njemu...Nek te kazne pa gledaj da si kaznjen i na drugom accountu zbog smrdljivog ljudskog govneta, a sad kad me vec vuces za jezik i pominjes logove zamolio bi administraciju da provjere njegove logove sa accounta Lucian Luchasse i ovog Nikita zanimljih stvari ce se naci u logovima :)
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
nek sam ja tebe upoznao, i snimio kad si pricao o osobinama ivkeza i mazhora tako da ce itekako biti zanimljiva ova drama
 

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
slobodno ti postaj milioneru di ti je fam di ljudi zaraduju po 5k eura na serveru od prodaje para igracima buraz nabaso si na jednako gadnog lika koji snima svaku sitnicu
 

Michael Desanta

Player
Player
Joined
Nov 25, 2021
Messages
89
covek misli da moze sve kontrolirati e pa gadno si se zeznio ne mos ti nista jer si nitko i nista. pises tamo spreman si donirati vecu sumu novca ako te se unbanuje nudis im kao donaciju za unban jer ne mos drugacije svi te znaju i znaju kakvog si karaktera, al opet ja sam od samog pocetka sve proucio i znao di dolazim zato sam uvjek kad sam pricao sa tobom imao 2 lica i pazi cuda nijedno nije bilo iskreno ni 1 tren prema tebi haha a i sam si skonto da mene ne mos kontrolirati kao ostale
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
413
Čovjek koji svaku priliku koristi da vrijeđa OOC i ne preza ni za čim:

Kad tad će se pokazati ko je kakav.


Prošla prijava je prošla samo za MG, ali ne sumnjam da će u budućnosti dotični još da vrijeđa OOC i prijeti, kako sa maina tako i sa twinkija: Approved - G.P 3.1 i OOC prijetnje | ID: 0000


Na nama je da to ispratimo, a na administraciji je da ga adekvatno kazni.



Pored toga, iskorištava bagove uveliko, za šta je i kažnjen banom na main accountu. To sve govori o tome kakav je čovjek u pitanju.



Opet kažem, vrijeme će pokazati ko je kakav.


Srdačan pozdrav, živi bili pa vidjeli ako Bog da.
 

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
ali da se zna cela drama, covek od 25+god kuka jer mu je zena peske uzela ispred nosa pecurku dok je pg-ovao i onako besan mi opsovao Boga i prevrnuo helikoter? waaaaau velicine Mihaela Desante.....stidi se i pokrij usima posto si presao u familiju kod prevaranta cobija i postao njegov zamenik, jer prevarant za prevarantom i ide, krivo ti je sto pravim ekipu a ne familiju i gradim medjuljudske odnose sa decom koja kad udju na diskord kazu "dobar dan familijo" kao da stvarno imaju familiju dok ti i tebi slicnima dodjete pretvarate se da ste dobri, vredni iz jednog jedinog razloga jeste da izmanipulisete sa tom istom decom zarad vaseg dzepa za sta vam je zinulo dupe jer ste ga ocigledno zeljni dok sam ja taj problem resio i mogu i da nolajfam samo zbog ljudi koji su zaista pravi ljudi kakavim si se i ti sam nekada predstavljao gospodine Mihael Desanta. places kao deriste neko i gledas na sve nacine da uteras onu stvar ali znaj da se lose losim vraca jer karma je kurva
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,365
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da prihvatim ovu zalbu.

ID 16241 dobit ce kaznu za GP 3.1.
Vrijeđanje osobe (OOC) strogo je zabranjeno .​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom